Wie meerdere miskramen /missed abortions gehad en toch een goede zwangerschap?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Germpie85, 13 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. s1980

    s1980 Fanatiek lid

    24 aug 2006
    1.213
    0
    0
    heb eerst een mk gehad toen een zw met veel bloedverlies maar het resultaat mag er zijn dochter is net 2 geworden okt vorige jaar een bbz en nu weer 8 weken zwanger alleen al drie weken bloedverlies mag me 1030 uur straks melden. Al met al is er zeker hoop met de nodige hobbels.
     
  2. samkids

    samkids Niet meer actief

    Dit onderwerp zou ik gestart kunnen hebben (en heb ik dus ook gedaan :))... Ik maak me ook erg zorgen na twee keer een mk gehad te hebben. Vaak blijven de slechte verhalen beter hangen dan de goede verhalen. Maar hier even rustig lezen, geeft mij toch weer hoop.
    Als ik van de week weer even last van ongerustheid heb, ga ik deze topic gewoon wéér lezen.

    Als ik het goed begrijp hebben de dames die nu goed/lang zwanger zijn, dat helemaal op eigen kracht gedaan zonder medische ondersteuning of ingrijpen?
     
  3. samkids

    samkids Niet meer actief

    #23 samkids, 19 jun 2009
    Laatst bewerkt door een moderator: 19 jun 2009
    Sab, ik duim voor je dat het bloedverlies niets ernstigs is.
     
  4. Butterfly26

    Butterfly26 Fanatiek lid

    4 apr 2008
    2.746
    0
    0
    Verzorgende VIG
    Utrecht
    Wij gaan er ook weer tegenaan na onze vmk. En dan gaat het hopelijk allemaal goed :)
    @Drew, heel veel geluk en hopelijk krijg je straks een gezond kleintje in je armen:)
     
  5. IloveYOU

    IloveYOU Lid

    3 aug 2008
    51
    0
    0
    huisvrouw,mama
    Bodegraven
    1x een miskraam gehad vorig jaar augustus.. Nu ben ik inmiddels bijna 37 weken onderweg.. Ik ben tot ong 28 weken onzeker en bang geweest.. Mijn placenta zit ook aan de voorkant.. Heb ook een hele tijd een doptone gehad.. Die heb ik laatste verkocht omdat ik nou geen last meer heb van die onzekerheid..
     
  6. dds

    dds Fanatiek lid

    1 jan 2009
    3.936
    752
    113
    Leerkracht
    Drenthe
    Bij ons ging het ook moeizaam. Na 2 1/2 jaar proberen waren we eindelijk zwanger van een 2-ling. Met 7 weken begon ik te vloeien. Van 1 baby klopte het hartje niet meer. Miskraam! Toch was er nog hoop voor de andere. Helaas stopte het hartje na 8 weken. Wij waren erg verdrietig! Na een tijdje van rouw gingen we weer aan de slag. Precies 1 jaar later weer zwanger. Maar helaas weer een (vroege) miskraam. 3 maanden later weer zwanger. (en nog steeds) Ik ben erg bang geweest in het begin, ook omdat ik 3 keer een bloeding heb gehad. Ik ben nu 16 weken zwanger en alles ziet er goed uit. Ik probeer van de zwangerschap te genieten en kan niet wachten tot ik hem/ haar in mijn handen heb.
     
  7. Germpie85

    Germpie85 Niet meer actief

    @mnq: Pfff, 4 keer.. En dan ook nog steeds later. Denk je dat je die weken voorbij bent, gebeurt het alsnog.
    Gelukkig ben jij ook een goed voorbeeld voor me.. Zwanger en al wel 34 weken! Gefeliciteerd!
    En bedankt voor je reactie!

    @Sab: Hoe is het gegaan?

    @DrewB: Ja, fijn hè? Dat je gewoon dit topic kunt openen wanneer jij wilt en even weer vol goede moed verder kunt!

    @Butterfly: Hopelijk is het snel weer raak voor jullie!

    @Iloveyou: Tja, een zorgeloze zwangerschap zul je niet meer hebben als het daarvoor een keer is misgegaan. Jammer!
    Maar gelukkig ben je nu al een heel eind op weg! Gefeliciteerd!
    En ook jij bedankt voor je reactie!

    @dds: Wow, zo'n tijd 'bezig' en dan gaat het dubbel mis! Wat erg! En dan pas een jaar later weer raak en weer niet goed. Wat moeilijk, zeg!
    Gelukkig laat jij nu ook zien dat het alsnog goed kan gaan!!!
    Gefeliciteerd!!
     
  8. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    6 sep 2008
    6.495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Ik heb 2 maanden voor mijn huidige zwangerschap een missed abortion gehad. Deze zwangerschap gaat goed!
     
  9. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Drew, inderdaad zonder de medische mallemolen toch na 5x mk zwanger geworden. Dokter gaf als advies om een tijdje te stoppen om het lichaam wat kans te geven om te herstellen en 2 maanden later was het raak (condoom vergeten, hoe ironisch).

    2ex was ik 7 maanden na de bavalling van de eerste zwanger, waarschijnlijk had mijn lichaam de smaak te pakken.

    Voor iedereen die nu zwanger is, probeer zoveel mogelijk te genieten van je zwangerschap. Die tijd is zo voorbij. Maak ook veel foto's. Dat heb ik bij de eerste keer niet gedaan omdat ik veels te bang was voor een mk en pas na 6 maanden zwangerschap durfde ik er pas langzaam van te gaan genieten. Doptone heeft mij door de eerste weken geholpen (kijkshop heeft ze vaak in assortiment)
     
  10. samkids

    samkids Niet meer actief

    Hey Alina, hoe gaat het nu? Alles nog steeds onder controle?

    Hier gaat het wel goed volgens mij: wordt met de dag 'moeier', krijg ook pijnlijkere borsten en steeds vaker misselijk gevoel. Toch maak ik me erg veel zorgen.

    Aan de ene kant denk ik: dit wordt-em, over een paar weken heb ik een dikke buik! Al die succesverhalen hier, dan moet dat bij ons ook kunnen.
    Aan de andere kant kan ik mezelf helemaal niet voorstellen met een dikke buik en na twee mk's durf ik me nu ook niet te verheugen op al het leuks wat eventueel gaat komen.
    Ik kan echt bijna aan niets anders denken en op mijn werk ben ik echt niet vooruit te branden...
     
  11. Germpie85

    Germpie85 Niet meer actief

    Hé Drew!

    Herkenbaar!
    Ik heb aan de ene kant ook een goed gevoel. Heb ook gevoelige borsten en tepels, ben sinds zondag steeds vaker misselijk (met name 's ochtends) en voel ook wel steekjes/bandenpijn.
    Maar ja, moet zeggen dat ik ook steeds controleer: verlies ik geen bloed, zijn mn borsten nog steeds pijnlijk..
    Dus wel het goede gevoel, maar kan me er niet helemaal in over geven. Blijf voorzichtig.. Volgende vrijdag echo! Dat komt nu wel dichterbij! Zooo spannend.. Worden we weer teleurgesteld? Of gaan we nu eindelijk een hartje zien kloppen?
    Wanneer heb jij de 1e echo?
     
  12. samkids

    samkids Niet meer actief

    Oh Alina, ik zie dat je een goede echo had gisteren?? Yes! Dus jij kunt je ook aansluiten bij eerder geplaatste succesverhalen? Klopte alles verder? Termijn zoals zelf berekend (ongeveer)?

    Ik heb dinsdag echt. Suuuuper spannend. Blij vlagen denk ik weer 'dit gaat fout' maar nu ik dit schrijf, heb ik echt last van mijn maag en mijn borsten zijn ook best gevoelig. Dus de hormonen zijn er in ieder geval nog, daar zal het niet aan liggen.
    Maar ik had weer even wat positieve energie nodig, vandaar dat ik hier weer eens kwam spieken.
     
  13. Germpie85

    Germpie85 Niet meer actief

    @drew: Jaaa!! Het hartje klopte! Wow.. Ein-de-lijk!
    Het was echt weer D-Day.. Wel, of toch weer geen goed nieuws?!
    Verloskundige zei dat het er perfect uitzag. Mooi kindje en mooi dooierzakje.
    Maar tegelijkertijd vind ik het ook nog wel weer eng, hoor!
    Wachten op de volgende echo.. Maar deze stap hebben we gehad!
    Dacht zelf 7 weken en 3 dagen te zijn, maar was 8 weken. Ietsje verder waarschijnlijk. Is natuurlijk millimeter-werk, dus volgende keer echt de termijn.

    Meid, ik zal voor je duimen! Nu jij nog!
    Hebben we samen wel verdiend toch!!!!
     
  14. sharon1982

    24 jun 2008
    19
    0
    0
    apeldoorn
    Hallo lieve meiden, ik weet als geen ander hoe jullie je nu voelen want ik heb namelijk vorig jaar ook 4 miskramen gehad, alle 4 gauw achter elkaar. Ik was op... en ik kon de moed niet meer opbrengen om weer zwanger te zijn. Iedereen met hun goed bedoelde adviezen en de praatjes van ach meid je bent nog zo jong je kunt er nog zoveel krijgen, ik werd er echt doodziek van want daar ging het niet om je had verdriet en dat begrijpen maar weinig mensen. Maar ik raakte weer zwanger en ik moet jullie eerlijk zeggen ik was er niet echt blij mee want ik kende alleen maar angst van het zal toch wel weer niet goed gaan. Ik heb toen wekelijks echo's gehad in het ziekenhuis tot mijn 12de week. En toen stuurde hij me naar de verloskundige terug want ik had nu een gezonde zwangerschap volgens hem maar ik zelf voelde dat niet zo terwijl ik geen bloedingen of wat anders heb gehad maar toch ik was nog steeds niet blij want dat durfde ik gewoon niet te zijn. Maar ik ben nu ondertussen 26 weken zwanger en alles gaat goed. Maar eerlijk is eerlijk echt genieten kan ik denk ik pas als de kleine er ook echt daadwerkelijk is. Al beweegt de kleine druk in mijn buik toch heb ik nog steeds de rust niet in me dat het echt ook allemaal goed is. Met de 20 wkn echo was alles goed en zeiden ze ons dat we een gezond meisje gaan krijgen. (met die 20 wkn echo was ik 18 wkn zwanger) Nu heb ik een afspraak staan voor aanstaande zaterdag voor een pretecho want ik wil toch ff weer zien dat het echt allemaal goed is. En dat het echt een meisje is want ik heb zelf erg het gevoel dat het een jongen is. Maar sorry voor mijn lange verhaal ik wilde jullie gewoon laten weten hoe ik me erbij voel en toch ook aan jullie laten weten dat het toch kan. Blijf energie en moed houden hoe moeilijk het ook is!!!!! Echt waar het word beloont, geloof me!!!!
     
  15. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    eerste keer een mk en nu bijna uitgerekend.
     
  16. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Hoi meiden,

    Ik kom ook een beetje hoop op doen bij jullie. Na vier miskramen en een besluit om definitief te stoppen met biologische kinderen ben ik plotsklaps weer zwanger geworden. Hoe lang precies is nog niet helemaal duidelijk omdat ik nog anticonceptie (nuvaring) heb gebruikt. Die ring was niks voor mij en zou ik een spiraaltje laten plaatsen, maar die kan alleen geplaatst worden bij een menstruatie ;). Die bleef uit en nu ben ik dus tussen de 5 en de 6 weken zwanger. Heeeeel spannend allemaal!

    Bij ons zijn wel erfelijke afwijkingen geconstateerd; bij mijn vriend een translocatie en hierom hebben we best de bibbers of het nu deze keer wel goed zal gaan. Soms ben ik heel positief, en soms weer negatief en heb ik echt positieve berichten nodig om weer even rustig te worden :).
     
  17. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    Ik voel me heel stom maar wat is een MA sorry weet het echt niet.

    Edit: MA = missed abortion
     
  18. Germpie85

    Germpie85 Niet meer actief

    @sharon: Kan me voorstellen dat je bijna niet meer durft te geloven dat het dit keer wel goed zit. Vooral na 4 keer teleulgesteld te zijn...
    Heb ik nu ook. Ook al heb ik nu eindelijk een goede echo.. Eerst de volgende nog afwachten!
    Maar ik mag van mezelf ook niet te negatief zijn.. Het moét nu gewoon goed zijn!

    @kimmeding: Bedankt voor je reactie! Voor jou wordt het nu (weer) spannend.. Het is er bijna!

    @nicoletta: Wow! Ik hoop voor je dat het dit keer wel goed zit!!
    Wat een onzekere tijd, hè?!

    @dani: MA = missed abortion.
    Dat betekent dat er eigenlijk iets van een 'gemiste miskraam'. Het is mis, maar je lichaam heeft dan sein nog niet.
    Ik heb het dus 2x gehad. Voelde me zo zwanger als wat en toen bleek op de echo dat het al een tijdje niet meer leefde.
    Daarna gewacht, maar lichaam had het nog steéds niet door.. Dus hebben ze het beide keren in het ziekenhuis weggehaald.

    @drew: Ik las net niet zulke leuke berichten over je..
    Was je echo niet goed??? Ohh.. Dat kan toch niet. Niet weer..
    Ik ga even naar je op zoek. Sterkte meid!
     

Deel Deze Pagina