Februari 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Uk80, 17 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid

    Nog even snel:

    Axioma: Ik maak veel en vries het dan in. Ik heb bakjes gehaald bij de Hema en ik had nog bakjes waar gekolfde melk in kon.
     
  2. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Mogge mama's!

    Och arme Ferry en arme papa en mama, Uk ga maar snel die druppels halen en een nieuwe bijtring. Ojee wat staat ons nog te wachten.
    Ze kunnen dan ook last gaan krijgen van luieruitslag toch?

    Axioma, jij kunt ook van alles he, van loodgieterswerk tot steentjes doormidden beitelen, hihihihi. Succes vandaag hoor.

    Nou even een verslagje van onze avond/nacht.
    Gisteravond papfles gegeven rond 21 uur. Daarna naar bedje, zei nog tegen papa, vergeet het gordijn niet dicht te doen!!!!!
    Om 00.30 kwam hij weer, heeft papa weer keurig zijn flesje gegeven en mama lag lekker al te slapen. Daarna hoorde ik hem rond 03.30 weer even, gelukkig duurde het dit keer maar 10 min. en ging hij weer braaf slapen. JOEPIE!! ben zo blij. Maar om 05.45 hoorde ik hem al weer.... je raad het al, papa was het gordijn vergeten :x anders was het nog wat donkerder op zijn kamertje geweest en had hij waarschijnlijk nog wel een uurtje langer geslapen. Heb het nog wat weten te rekken door hem gewoon te laten liggen, maar om 6.45 toch maar er uit gehaald en een fles gemaakt. Om 7.15 weer in bedje gelegd want hij lag al weer te suffen op mijn arm, hihi en nu slaapt hij nog. Als hij straks wakker wordt gaan we wat boodschapjes doen, wil toch even voorzichtig weer wat doen en naar buiten vandaag.
     
  3. Axioma

    Axioma Fanatiek lid

    13 jun 2008
    1.127
    0
    0
    Gouda
    @uk, ach arme Ferry, nou hopenlijk krijgt hij wat verlichting door de druppels en de bijtring... en bedankt voor je antwoord!!

    @Mieke, haha nou ik ben zo geworden hoor, dat krijg je met een man die totaal niet handig is met zn handen.... dan moet je wel als er iets kapot gaat of iets dergelijks...
    Oh vervelend dat hij t gordijn toch vergeten was... mannen!!!
    Nou hopenlijk lukt het met naar buiten gaan, succes hoor!!
     
  4. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Goeiemorgen meiden,

    Heb echt veel gewerkt afgelopen 1,5 week, maar nu lekker 3 dagen vrij en dan 1 dagje werken en weer 4 vrij....ga optimaal van het mooie weer genieten:)

    Maka; ik kook veel groentes tegelijk en doe het in de potjes van avent om BV mee te kolven haha. Zag ze staan en vond ze ideaal voor fruithapjes en groentehapjes. Heb ik ook gezegd tegen die man van de prenatal en die moest er wel om lachen. Fruit maak ik iedere dag vers omdat het maar 2 minuten werk is.

    Mieke; klinkt als een redelijke nacht....Boaz moet het natuurlijk allemaal nog leren dat doorslapen hihi.

    Kwijlen; hier komt het ook met bakken uit haar mond, heb er al aan gedacht om een emmertje eronder te hangen hihi.:D:D Zie nog geen tandjes en zal wel gewoon de ontwikkeling van het mondje zijn.

    Wij gaan straks boodschappen doen en een buggy halen. We willen de chicco light,want die mag je nu al gebruiken. Kan in 5 standen, dus ook in ligstand. Is toch makkelijker meenemen als de wagen.
    Ook heb ik zelf een fotoboekje gemaakt op hema.nl en die kunnen we vandaag ophalen. Is van de eerste 4,5 maand, dus ben benieuwd:)

    Vanmiddag komt er nog een collega'tje op bezoek en gaan we lekker loungen in de tuin....moet nog steeds even een foto van de tuin maken om hem te showen.
     
  5. Patriessie

    Patriessie Bekend lid

    29 jul 2008
    507
    0
    0
    @Mieke.. Wow ik lees nu net pas jouw verhaal! pff gelukkig is het bij een verstuikte enkel gebleven, zou ook iets voor mijn vriend zijn oim zich om te draaien grrrrrr

    @Noppie... mooie foto's en een heel mooi meisje met onwijs sprekende oogjes!

    @Mieke .. ik vind niet dat jij het opgeef hoor!! 4,5 maanden lang heb jij bv gegeven en kijk dan wat een grote gezonde knul je hebt nee hoor denk dat de meiden gelijk hebben en dat je nu ff aan jezelf moet denken heb zoveel respect voor de meiden die er s'nachts nog uit moeten om te voeden dat zou ik echt niet meer hebben getrokken en jullie hebben dat nu al maanden gedaan petje af!

    @Maatje.. jeetje van 7 tot 7 slapen goed van zoey hoor!

    @Kuona.. klinkt gezellig zo'n familiedag! hihi dat de pannekoeken beter smaakte zou ik ook hebben...

    @Enna, jeetje schrikken die koorts zeg en ja sorry maar zo'n kleintje los in de auto.. pfff zou ook over de rooie gaan! En alweer bijna 6 maanden.. snap nu wel dat mensen zeggen genieten nu hoor (kwam mijn spuigaten uit dat ze dat telkens zeiden) maar snap het wel want wat gaat het hard zeg..

    @Kuona.. jeetje creabea hihi leuk hoor!

    @Enna.. fijn dat het steeds beter met Rob gaat en ook met jou, hopelijk kom je er zelf helemaal uit.

    @Maatje jeempie dat is K-nieuws zeg van je broer (ga zo verder lezen hoe het is afgelopen) maar wat zou jij in spanning zitten blehhh
    pff lees nu een hersenschudding.. toch een opluchting. Maar hoe is het nou met zijn geheugen?

    @Maka, zo te lezen gaat het slapen steeds iets beter met Vera.. hopelijk blijft er een stijgende lijn in

    @Anita.. heerlijk een weekje er tussen uit.. geniet ervan!

    @ Daffie.. aaah wat een schatje zeg

    @Axioma, fijn dat je een heerlijke vakantie hebt gehad en tsja uitslapen was wel lekker geweest

    @ Uk.. ach wat een lekker mannetje en ook al zo wijs kijken
    oooww jeetje het 1e tandje.. spannend

    @Maka... wat een leuke site enne ja hoor vind Vera enorm op haar papa lijken! uhm misschien ook omdat ik niet weet hoe jij eruit zie hihi

    @Kuona.. niet getreurd.. Keano lijkt ook helemaal NIETS op mij.. snik snik.. hihi nou vind het wel grappig dat hij zo op zijn papa lijkt Owja 1 ding heeft hij van zijn mama.. als hij wil gaan huilen trekt hij zijn onderlip zoals dit :( en dat doe ik ook

    @Daffie... ben ook op oek naar een buggy die in verschillende standen kan dus bedankt voor de tip hihi ga zo ff googlen en jij lekker genieten van je vrije dagen

    zucht......... volgens mij ben ik bijgelezen.. Koste me weer een halve ochtend haha

    Vraagje: Keano poepte meestal elke dag soms om de dag maar laatst zat er 3 dagen tussen en toen hij moest kwam er eerst een hard minidrolletje en diezelfde dag had hij 3 x een beetje gepoetp wel wat dunner en nu alweer 3 dagen niet gepoept... hij heeft er volgens mij geen last van maar het zit mij totaal niet lekker.. ik ga zo proberen om hem te temperaturen kijken of dat helpt (las ik van jullie) maar als dat niet werkt hadden jullie het over olie, welke olie? en hoe geef je dat?
     
  6. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Patriessie, je kunt eigenlijk alle olie wel gebruiken, olijfolie, slaolie etc.
    Klein scheutje in zijn voeding... tenminste dat heb ik hier wel eens gelezen hoor, hier is het nog niet nodig.

    Daffie, geniet lekker van je vrije dagen en je loungeset en ja ben nog steeds heel nieuwsie naar de tuin ;)

    Tjee, die volgorde van de smileys rechts van het typvenster verandert steeds, moe tik weer zoeken waar de knipoogsmiley zit :( is dat bij jullie ook.

    Axioma, haha tja dan moet je wel een beetje zelf dingen doen he!

    Nou Boaz slaapt nog, alweer ruim 3 uur na zijn fles... hm ga hem toch maar wakker maken denk ik, wil zo wel de deur uit, hij doet het dus netjes op schema om de 4 uur zo vol te maken hihihi.
    Gaat dus steeds een beetje beter.

    Heb net de infolijn van Nutrilon gebeld. Zucht het hele effect van hypo allergene voeding geven tot aan de 6 maanden zoals ik het van plan was na de borstvoeding is nu stuk doordat ik dus rijstebloempap geef. Nu zegt ze wel dat dit product heel 'zacht' is en het niet echt wetenschappelijk bewezen is. Maar eigenlijk had ik dus niks anders moeten geven dan de HA voeding. Dit omdat hij dus dat eczeem heeft en vriendlief hooikoorts (niet heel erg overigens). Nu kan ik er gewoon mee door blijven gaan en geen pap meer geven of ik kan ook kiezen om met de HA voeding te stoppen, misschien toch nog advies vragen bij het CB, wat vinden jullie?
     
  7. suske13

    suske13 Actief lid

    2 mei 2008
    279
    0
    0
    De afgelopen dagen weinig puf gehad om echt te lezen en te reageren. Sprongetje is hier nog steeds niet over dus. Gister hebben we voor het eerst een papfles gegeven (met KV omdat de Biobim bij rozemarijn en thijm op was). Nou, dat hebben we geweten! Om 1.30u lag de volledige inhoud (ze had zowaar 160ml opgeslurpt) door het hele bedje. Silje had werkelijk haar hele maagje leeggekotst en het zat van dr haar tot onder in dr slaapzakje. Konden we Silje onder de kraan houden (echt geen zin om 's nachts nog een badje te gaan klaarzetten) en het bedje afhalen. Hebben haar daarna op onze kamer in het wiegje gelegd. Gelukkig hadden we dat nog niet naar de zolder gebracht.
    Hier dus voorlopig maar geen papfles meer! ;)

    @Anouk
    Knap joh! Die draagzak gemaakt. Had ff gekeken naar die link van je, maar daar zou ik weinig wijs uit worden geloof ik.
    Ik vind deze trouwens al erg mooi dus ben benieuwd naar de echte versie die je nog wilt maken!

    @Uk
    Al de eerste tandjes! Leuk hoor. En idd een heel mooi mannetje! Hij kijkt zo lief!

    @Maka
    Erg leuk, die site van Vera. Meteen ff jou en je man/vriend kunnen zien. Vera lijkt idd erg veel op hem, maar ze heeft toch ook wel veel van jou hoor. Ach, nou lees ik dat Anouk hetzelfde ziet. Idd, iets in de blik van Vera ofzo waardoor ze op jou lijkt.
    Silje schijnt trouwens heel veel op mij te lijken. Vind dat ook best leuk, maar zelf zie ik ook wel dingen waarin ze op mn schoonbroer lijkt en dus ook op mn vrouw. Maar ik kan me wel indeknen dat het n btje jammer is om echt bijna niets van jezelf in je kindje te herkennen.

    @Axioma
    Dat had ik n keer in de Ikea, dat mensen bleven staan kijken hoe ik de doek stond te knopen terwijl mijn vrouw met een schreeuwende Silje in dr armen stond te klungelen om dr in de doek te hangen. Vreselijk vond ik dat. Kreeg het er spaans benauwd van.

    @Noppie
    Wat goed dat jenu al een reactie op je CV hebt. Ben benieuwd of het wat voor je is!

    @Mieke
    Gelukkig gaat het met je voet al wat beter. Kun je in Vlieland toch nog gaan wandelen.
    Ben ook n keer van de trap gevallen toen Silje net een par weken oud was. Gelukkig had ik dr niet in mn armen, maar zat ze bij mn vrouw op de bakn te huilen. Toen ik viel kwam die aanrennen met een krijsende Silje en ik lag te huilen van de pijn op de grond. Moet er ongeveer hetzelfde uitgezien hebben dus. Nu kan ik dr wel om lachen (had ook aleen maar mn heup en schouder gekneusd), maar ik ben er ook wat banger voor de trap van geworden.

    *moetikdanweerenormomlachensmiley!!!*

    @Iggy
    Kan me voorstellen dat je je manntje had gemist. Maar je eerste werkdagen zitten er gelukkig weer op!
    Geinige foto trouwens met die lepel!

    @Martientje
    Eigenlijk is t gekkigheid hè! Zoals je al schrijft "hij moet natuurlijk wel exceem hebben". Ik vind het zo sneu voor Fuad dat jullie nu zo moeten handelen om het vergoed te krijgen. Maar hopelijk is het dan straks allemal geregeld en kan hij weer heerlijk exceemvrij groeien!

    Hè, Silje wordt wakker. Had gehoopt dat ze nog iets langer zou slapen, maar dat zit er de afgelopen dagen niet echt in. Halfuurslaapjes zijn de max. Misschien dat ze nog wel ff met me mee wil lezen hoe het met 'de andere febbeebs' gaat! :)
    Grtz, S
     
  8. enna

    enna Actief lid

    9 apr 2008
    280
    0
    0
    verzorgende
    Tilburg
    @Mieke: gewoon doorgaan met HA.Het is volgens mij niet veel duurder dan gewone voeding en Boaz drinkt dit goed toch? kan zijn dat als je nu andere voeding gaat gebruiken hij dit niet drinkt of last krijgt van zijn ontlasting. Heeft hij nog steeds veel last van exceem? Dan zou je kunnen stoppen met de rijstebloem en zien wat dat oplevert.

    @Patriessie: ik gebruikte meestal zonnebloemolie, een theelepeltje door de voeding. En tempen werkt ook altijd wel, je kan ook de punt van de termomether in (baby)olie dopen, dan kan de ontlastiing er wat makkelijker uit.
    Gelukkig heeft Keano er niet zo'n last van, het si ook niet erg hoor dat er 3 dagen tussen zit.
    Oja, wat ook wel helpt is elke voeding extra water geven. Katie krijgt nog steeds elke voeding 10cc extra water. Dat maakt de ontlasting dunner.

    Katie moppert, zal eens gaan kijken.
    Doei!
     
  9. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
    Goede morgen!

    Afgelopen dagen lekker druk geweest.. Issam zijn broer heeft nu ook een huisje, dus we zijn daar lekker aan het klussen. Zijn vriendin is nu 26 weken zwanger, dus zij past lekker op Soraya in tussentijd haha, kan ze vast oefenen :p Maar zij heeft nu al een grotere buik dan dat ik ooit heb gehad! jeetje! wat kan dat toch verschillen he..

    Soraya doet het verder goed, slaapt nog steeds tot 6 uur haha! soms een uurtje langer, maar ik moet zeggen dat het mij nu ook wel goed uitkomt. als ze tot een uur of 8 slaapt en ik geef haar dan een fles en bijv. om 10 uur fruit, dan wil ze dat echt niet eten. meestal eet ze maar 1 hapje en dan gaat ze kokhalzen. als ze om 6 uur een fles heeft gehad en ze krijgt om 10 uur fruit, eet ze alles op! dus laat haar maar lekker vroeg wakker worden hihi!

    Gisteren hebben mijn schoonouders de hele dag opgepast. ik had hun genoeg voeding meegedaan, ook groente. om half 12 had ik haar thuis nog een fles gegeven en daarna heb ik Soraya weggebracht. werden we toch om 6 uur gebeld: ja euh, jullie dochter heeft honger en je hebt niet genoeg voeding meegegeven! dus ik vroeg hoelaat ze groente had gehad. om 2 uur al! terwijl ze om half 12 nog een fles had gehad! normaal zou ze pas om half 4 groente en een fles krijgen. dus ik alweer helemaal pissig. zegt mijn schoonmoeder: maar ze huilde! dus ik vertelde weer dat ze normaal om die tijd slaapt, en dus vond ik het erg vervelend dat ze om die tijd groente had gehad... pfff wat is het ook wat he. ik had haar vantevoren nog gezegd dat ze om half 4 groente mocht hebben. bah, die communicatie is echt een drama soms.. dus hebben wij haar maar opgehaald... hele ritme weer weg. de volgende keer schrijf ik het op een briefje, en als ze dan tussendoor huilt, moet ze maar gewoon in bed worden gelegd, want ze heeft geen honger !!! grrrrrrr!!

    het is uiteindelijk allemaal wel goed gekomen, want ze kreeg haar laatste fles om 20 uur. dat is wel normaal. ik was al helemaal bang dat het om 6 uur was hahaha..

    sorry voor mijn lange verhaal. soraya roept!
     
  10. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
    ohw! trouwens, wat slecht van mij haha!

    ik dacht vrijdag toch ongesteld te worden. nou ik heb dus alleen vrijdagochtend heel even gebloed.. toen was het weer over!

    tot nu toe nog steeds niet weer gebloed, dus echt ongi denk ik niet te zijn geweest. vind het steeds vreemder worden......
     
  11. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    30 mei 2008
    1.355
    0
    0
    Hoi meiden, ik heb even gauw een paar blz. gelezen die na mijn bericht kwamen, dus ben niet bij.....

    Maar wel even,

    @suske: dat mijn ex de kleine niet mee krijgt voor een paar uurtjes is echt zijn eigen schuld. Het begon dus door de relatie met zijn inmiddels ex-vriendin, maar het is al diverse malen uit geweest en ik weet eerlijk gezegd niet meer wat ik moet geloven. Hij zei ook ineens dat het uit was toen ik mijn frustratie's over haar weer kenbaar maakte.
    Dus die 1,5 maand kan hij nu ook nog wel wachten.
    Overigens moet hij telkens ergens naar toe. Afgelopen maandag kwam hij echt stipt om 11:00 uur (etenstijd voor Daan) en ging nog voor 12:00 uur weg, want ze kwamen om 13:00 uur voor de gordijnen (zet die afspraak dan later lijkt mij???).
    Maar ik zal het er niet meer over hebben ;). Pas als er weer 'bijzonderheden' zijn, dan horen jullie het van me.

    @Noppie: ik heb dus niet tot de laatste pagina gelezen, dus de vraag: is Ebbie nog ziek? Hopelijk is ze inmiddels opgeknapt.

    @Married: hoe bevalt je vakantie :D!!

    Zo dat was ie weer even.

    Waarschijnlijk zit ik deze week nog in ons nieuwe huisje, want we zijn al spullen aan het overladen :D :D!! *jippiesmiley*
     
  12. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
    @Mieke: ooh nee! ook van de trap gevallen.. jemig! Gelukkig alleen je enkel verstuikt. Wat eng he. bah! gaat het alweer wat beter nu?

    @Axioma: fijn dat je vakantie leuk was! dat je het kan, Josanne de hele dag bij oma op de arm laten slapen, hahaha hier gebeurt dat echt niet! oma wil wel, maar dat doen we lekker niet :p

    @Uk: jeeeetje! Ferry tandjes! arme jongen.. helpen de druppels een beetje? ik ben toch benieuwd of het nu ook bij Soraya door komt.. van mij hoeft het nog niet hahahaha! Maar ik weet niet meer of jij het zei, maar Soraya wil geen bijtring, alles wat plastic is vind ze heel erg vies. alleen de fles wil ze dan hahaha!

    @Vaam: ooh al bijna in jullie huisje! leuk zeg! ik hoop dat het jullie lukt deze week..

    @Noppie: hoe gaat het nu met Ebbie? drinkt ze al wat meer?

    @Maatje: jeetje! Zoey lang geslapen zeg! knap hoor!

    @Martientje: hoe zit het nu met de voeding?

    @Iggy: ooh alweer gewerkt. kan me voorstellen dat je Levi heel erg gemist hebt! Wat een leuke foto trouwens!!

    pfff, sorry meiden, maar ik weet het niet meer haha, heb de laatste tijd een geheugen als een zeef.......
     
  13. Iggylover

    Iggylover Fanatiek lid

    25 jan 2008
    3.649
    0
    0
    NS
    labjesland
    zo volgende week weer goede diensten dat we helemaal geen oppas nodig hebben... tis wel vrij pittig voor me (draai al een jaar alleen maar vroege diensten en vanaf nu ga ik de late diensten in aflopers tot 1 uur ´s nachts en ik ben ochtendmens)maar komt goed, zijn echt toppers die dienstindelers van ons!!! ben zo blij met ze!!! ja en ook nog tot nu toe iedere week 1 dag saampies lekker vrij dus echt toppie!!!
    heb net alle uniformblousen weg staan strijken en gezogen en heb koppijn dus ga zo lekker als roy naar werk is een uurtje liggen
    heb net warm eten voor hem gekookt en dus kan hij der weer lekker tegen vanavond
     
  14. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Iggy, dat is zeker lief van je collega's/planners dat ze zoveel rekening met jullie willen/kunnen houden zeg.

    Miireii, goh is je schoonzusje alweer 26 weken zwanger, weet nog dat je vertelde over de combinatietest! Wat vliegt de tijd toch.
    En och je schoonouders, ja ja ze weten het beter he... eten op, zucht wel stom hoor. Idd voor de volgende keer maar goed opschrijven.
    Ja het was erg schrikken de val, was ik steeds zo bang voor en gebeurd het ook nog. Was dan ook erg moe en wat geiriteerd en lette daardoor waarschijnlijk niet zo op. Gelukkig kon ik Boaz goed beschermen, liever ik dan hij!

    Vaam, oh dat gaat snel zeg al bijna overhuizen! leuk leuk leuk!

    Susan, tjee nog steeds in het sprongetje, wat een rot sprongetje is het toch he! En jij ook al zo gevallen van de trap, gelukkig dat je Silje niet vast had zeg, maar wat doet het pijn he en dat huilen komt dan toch wel van de schrik hoor! Bah hoop dat dit niet meer gebeurd.

    Enna, ik ga dan ook maar gewoon door met de HA voeding, Boaz heeft gewoon nog steeds te veel plekjes. Nu vooral rode plekken in zijn knieholtes en binnenkant van elleboog. Ook is het heel rood op zijn borstje onder zijn kin, komt voornamelijk door het kwijlen dat het daar steeds zo nat is. Vanmorgen krabte hij het zelfs open met zijn nageltjes, kwam gewoon bloed uit :(
     
  15. Angela21

    Angela21 Fanatiek lid

    13 nov 2007
    1.201
    0
    0
    Venlo
    Vaam, wat een gedoe met je ex…. Goed van je dat je je poot stijf hebt gehouden!!! Hopelijk kunnen jullie er samen uit komen, zodat Daan ook zijn vader kan leren kennen! Sterkte meid!

    Tir, wat een goed nieuws!!!!! Hopelijk weten jullie snel waar het wel aan ligt, maar dit is iig alvast een oplossing!

    Suske, hoe bevalt het jou met Silje op de fiets?? Ik kon de baby-mee trouwens nergens vinden bij ons in de buurt, heb hem via marktplaats gekocht. Heb je de nieuwe fiets trouwens al?? Ben vrijdag bij van Vegchel geweest, en het gaat hier waarschijnlijk de Batavus Mambo worden.
    Vervelend dat je zo loopt te dubben met de opvang… In principe zou ik ook zeggen volg je gevoel, maar ja, dat moet ook betaalbaar zijn… Succes! Je hebt een besluit genomen lees ik, goed zo, kan het me helemaal voorstellen!

    Eppie, ik werk bij een arbo-dienst die als nevenactiviteit ook collectieve verzekeringen heeft.
    Dat verzekeringsgedeelte draai ik samen met mijn baas.
    Wat goed dat Yannique zich omrolt!! Ik ben er bij Dani op aan het wachten…Hij blijft op zijn zij liggen J.
    Leuke shirts!

    Mobiel, wat een situatie meid…. Weet even niet goed wat te zeggen, behalve dat ik het goed vindt dat je voor jezelf en de kinderen kiest….

    Martientje, hoe gaat het nu met de eczeem?

    Married, balen dat Thije zo reageerde….. Maar je bent idd geen slechte moeder omdat je een keer een wijntje drinkt!!!! Hij zal toch af en toe een flesje krijgen, zeker als jij aan het werk bent!

    Mieke, dat is schrikken!!! Heb je er nog last van?

    Enna, daar zou ik ook kwaad om worden, levensgevaarlijk!!!! Die autostoeltjes zijn er niet voor niets!!

    Uk, leuke foto’s! En, het eerste tandje!! Grote vent al ;)

    Zo, hoop dat ik niemand vergeten ben, was een beetje veel om bij te lezen…….

    Hier ook een leuke vaderdag gehad!!! Ferry is flink verwend met leuke eigengemaakte dingetjes!!

    En hij is zaterdag geslaagd,dus hij is nu officieel sportmasseur!!!!! Dus ook meteen maar weer een feestje natuurlijk J.

    Wilde nog wat vertellen, maar ben het weer helemaal kwijt… Dat krijg je als je in etappes bijleest (zal de baas leuk vinden…)

    Is een lang bericht geworden, hoop het weer wat beter bij te kunnen gaan houden…
     
  16. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Uk, ach arme Ferry! Dat klinkt wel erg pijnlijk zo'n tandje :(

    Mieke, ik denk ook dat je niet meer moet kolven/voeden. Als je na de geboorte geen BV gaat geven, krijg je toch ook stuwing en daar doe je dan ook niets mee toch...
    Ik zou idd ook ff t CB om advies geven over de HA voeding en rijstebloem. Persoonlijk zou ik net als wat Enna zegt doen, gewoon doorgaan met HA voeding en geen rijstebloem meer...
    He, maar wel geweldig zeg dat Boaz t nu al zo goed doet 's nachts! Ik zou er bijna ook van overstappen ;)
    Knipoogsmiley, ik doe die standaardsmileys eigenlijk altijd mbv t toetsenbord, veel makkelijker dan ze steeds opzoeken!

    Axioma, wow jij bent echt handig zeg! Ik heb dat wel een beetje, vriend is ook niet zo van de klusjes in huis (lees: te lui :D), maar dingen met water, gas en elektra (behalve lampen ophangen natuurlijk), daar blijf ik toch liever van af!

    Daffie, en is Myrthe al in de buggy geweest? En hoe vond ze t?!

    Patriessie, als Keano niet echt last lijkt te hebben, is het niet erg hoor dat hij minder vaak poept. In dat geval zou ik niet beginnen aan de olie, maar gewoon de natuur zijn gang laten gaan. Als je merkt dattie vaak zit te persen, pijn heeft, en er komt niets, dan zou ik pas beginnen met olie...

    Suske, ai arme Silje, alles ondergekotst... En arme jullie, want daar zit je natuurlijk ook niet erg op te wachten zo midden in de nacht!
    Hier gaat t langzaamaan wel iets beter met t slapen (snel afkloppen...) Overdag doet ze t iig al weer erg netjes...

    Miirreii, wat ontzettend irritant zeg hoe jouw s-ma doet... Ze doet gewoon lekker wat zij zelf wil ipv hoe jullie het hebben gezegd :( Lekker dan. Kan me voorstellen dat je je er rot aan ergert!!
    Idd wel een beetje raar met je ongesteldheid of niet... Had je sinds de bevalling wel normale menstruaties gehad of ook niet echt?

    Vaam, o wat lekker voor jullie, dat jullie ws deze week al in t nieuwe huisje kunnen! Heerlijk zeg, je zal dr wel aan toe zijn!

    Iggy, heel fijn dat er zo goed voor jullie wordt geroosterd. Das wel lekker als je samen bij t zelfde bedrijf werkt. Werkt Roy wel ín de trein trouwens (of hoe noem je dat)?
    Is je hoofdpijn weer wat gezakt?

    Angela, gefeliciteerd dat Ferry geslaagd is!

    Vera is echt enorm haar stem aan het oefenen. Eerst vond ik dat gillen (af en toe) uit enthousiasme wel leuk, maar gisteravond!! Ik geloof dat ze wel een half uur lang zat te gillen. Ze had nergens last van, maar vond t gewoon leuk ofzo. Op een gegeven moment hadden we echt iets van, 'ja en nu stoppen ja', want t deed gewoon pijn aan de oren! Help!

    Verder wilde mevrouw natuurlijk weer niet slapen. Om 21u had ze honger en viel ze in mijn armen in slaap. Dus in bed gelegd, ik dacht 'mooi! Die slaapt.' Maar om 22u werd ze weer wakker, klaarwakker! En wilde weer niet meer slapen, dus opgeweest tot 0u, daarna ging ze pas weer na t voeden langzaamaan eens slapen... :(

    Toen vanmorgen weer om 540u en daarna om 930u. Dus met de nachten gaat t ook zoetjes aan weer de goede kant op... (hoop ik) :D
     
  17. Iggylover

    Iggylover Fanatiek lid

    25 jan 2008
    3.649
    0
    0
    NS
    labjesland
    nou roy werkt nu nog op het station en gaat augustus de machinisten opleiding in en dat werkt ie op de trein.. ik heb heel lang als conductrice op de trein gewerkt maar tis vreselijk agressief tegenwoordig dus vind wel gezegend zo op het station

    pffff heb mijn hart nog in mijn keel zitten, wilde vroeg naar bed dus haal de honden uit de tuin en loop met bakkie thee naar boven zie ik levi met open ogen liggen dus ik tegen hem aan babbelen geen enkele reactie en ik dacht meteen vreemd normaal reageert ie altijd als ie me stem hoort, ik boven hem gehangen en open ogen en gewoon niet reageren dus ik begon harder te roepen en wilde hem net op tillen toen ie plots reageerde, en wakker werd leek het wel... jeetje wat eng, net nadat ik vanmiddag dat verhaal van een vrouwtjes baby die aan wiegendood is gestorven in de vlinder lounge... pffff ben er helemaal van slag van
     
  18. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    @ Eppie: goh, Yannique kan inderdaad al lang opblijven ja. Dat redt Ebbie absoluut nog niet zo lang achter elkaar.

    @ Uk: oooow, arme Ferry. Nou meiden, dat beloofd wat als onze beebjes ook echt tandjes gaan krijgen. Ik heb gelukkig al wel een bijtring, paracetamolletjes en smeerspul voor in d'r mondje klaarliggen...

    @ Mieke: ooow jeeeh, S. is nog wat vergeetachtig dus! Hmm, wat te doen met de voedingen. Mijn mening? Doe maar gewoon gewoon zolang het kan. Ik heb ook een lichte vorm van exceem en ben allergisch voor bijvoorbeeld schaaldieren als mosselen. Toch geef ik Ebbie de gewone voeding. Er zijn zo ontzettend veel factoren nog onbekend in dat hele exceem en allergie-verhaal dat ik daar mijn gedrag niet op ga aanpassen. Over 10 jaar adviseren ze toch weer anders. Tenzij je keiharde aanwijzingen hebt, zoals Martientje met Fuad, dat je kind echt ziek wordt van de voeding en niet van iets anders, dan zou ik natuurlijk wel mijn gedrag erop aanpassen. Ik weet niet of je hier wat aan hebt, maar dat is mijn mening.
    Ah, ik vind Enna's advies wel goed eigenlijk. Boaz zit nu toch al tijden op de HA-voeding, dus daar zou ik nu niet acuut meestoppen dan in dit geval.
    Ebbie heeft ook allemaal pukkeltjes op haar kinnetje, ook van het kwijlen. Wel sneu hoor, dat Boaz toch last heeft gekregen van exceem.

    @ daffie: 'lounge' ze!

    @ Patriessie: 'noppieglimtvantrotsvanwegejouwcompliment-smilie'! Ebbie poept ook niet elke dag hoor, soms zitten er bij haar 2 dagen tussen, maximaal 3, maar dat was maar 1x.. Volgens mijn babybijbel hebben beebjes van deze leeftijd 0-5 poepluiers per dag. Iggy heeft waanzinnige resultaten geboekt bij haar Levi met 1x fruithapje per dag. Misschien ook iets voor jou om te proberen?

    @ Mireii: wat leuk dat je schoonzus zwanger is! Ohohoh, wat heb je toch een eigenwijze schoonouders, best lastig lijkt me.

    @ Vaam: succes met verhuizen!

    @ iggy: rustig aan met die hoofdpijn! Komt dat omdat je weer gewerkt hebt en te druk bent geweest?
    He gets Iggy, niet zulke enge dingen met Levi hoor. Hmm, wat is dat nou weer voor narigheid in de vlindertjes lounge....

    @ Suske: oei, dat was dus geen geslaagd experiment met die papfles. Heftige reactie zeg!

    @ Angela: de felicitaties voor je man dat hij zijn examen heeft gehaald! Altijd lekker, weer 'een papier voor aan de muur'.

    Ebbie ligt weer op 1 oor. Ze slaapt toch altijd veel hoor, de dag nadat ze bij de gastouder is geweest. Vanavond ga ik lekker nog eventjes met haar douchen.
    Vannacht kwam Ebbie helaas om 04.00 met huilen. Ik heb haar 2x opnieuw moeten instoppen + 1x verschoond. Maar ik dacht: 'jij krijgt mooi geen flesje, want ik wil je gewoon weer in een ritme hebben', na een uur sliep ze dan toch weer in tot 06.45. Hmmm. De buurman lag er alleen ook wakker van, die ligt namelijk aan de andere kant van de muur.
    Nou, heb net de 'intake' gehad met 1 van de recruiters van Maandag, een detacheringsbureau. Het was een hele aardige, hele jonge, zeer onervaren, maar wel leuke meid. Ze vond dat ik 'een heel breed en indrukwekkend CV' had. Je lacht je dood, want ik ben juist hypergespecialiseerd ;). Maar wel schattig dat zij het dan zo geweldig vond. Ze wilde natuurlijk weten wat ik wilde doen en of ik manager zou willen zijn enzo. Heb gezegd dat ik liefst mezelf in de breedte wil ontwikkelen en dus in principe 'overal en nergens' terecht wil komen. Wel aangegeven dat ik geen beginner meer ben en dus ook dat ik 'zo mijn eisen' heb m.b.t. salaris, standplaats etc. Hopelijk ben ik niet al te arrogant overgekomen...
     
  19. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    Pfff, heftig verhaal zeg in die Vlinderlounge, ik ga direct ff bij Ebbie kijken nu. Wat zijn onze kleintjes toch kwetsbaar he, nou ja, dat zijn we natuurlijk uiteindelijk allemaal wel.... Heb de tranen in mijn ogen staan dames.
     
  20. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Jeetje, ik weet niet of ik dat verhaal wel durf te gaan lezen nu dan...
    Van de week las ik ergens hier op de site een stuk over de nanny care ivm wiegendood. Ik weet dat t wordt afgeraden om zoiets te gebruiken (omdat je dan toch te laat bent, aldus de site over wiegendood). Maar door dat stukje ben ik meteen een stuk 'banger' geworden, terwijl ik weet dat die nanny care alleen geldklopperij is.
    Dus ik geloof dat ik dat stukje in de vlinderlounge maar niet ga lezen... :(

    Iggy, ook een eng verhaal zeg... Maar slaapt Levi dus (kennelijk) wel eens met open ogen ofzo?!!
     

Deel Deze Pagina