Liesbeth op mijn werk waren ze niet blij, nee kan het me voorstellen werk er net vanaf April en nu met de vakantie maanden lig ik uit de roulatie voorlopig. Ze wilden een verklaring van de gyn hebben. Nu is dat geen probleem heb mijn gyn opgebeld en die ging er meteen een opmaken. Maar ja we weten allemaal dat de verpleging nu niet bepaald een lichte baan is. Bebek ik moest gaan liggen op een bank en wat bewegingen maken met mijn benen en bekken, de gyn drukte en voelde ondertussen aan mijn bekken hierdoor kon ze voelen dat de gewrichten scheef van elkaar weken wat dus eigenlijk niet mag. Hellen ja leuk vind ik het zeker niet ik voel me net een oud vrouwtje en moet bij alles opletten hoe ik het doe, trap oplopen, in de auto stappen anders wordt je afgestraft (zul jij ook wel goed weten) teveel doen en je krijgt een harde buik. Dus het is niet echt wat ik hoopte maar we krijgen er straks iets moois voor terug. Wat ik niet snap is dat de gyn bij jou zo makkelijk doet, voorzover ik heb begrepen hou je je hele leven last van B.I als er niets aan gedaan wordt. Maar we waggelen door meis
Nienke, Alweer 'een goede morgen' plaatje! Lief hoor dat je dat zo doet!..Goede morgen terug.. Dombo, alles goed met de meiden?staat het zwembad al uit? Bebek, Foei foei,v.h.z. de kerk uit! neen grapje hoor!Gezondheid boven alles! Zico, oooh,gaan eten met zijn allen!leuk he Coto, alles goed met ventje en dochter lief stuur nog maar eens wat foto's door.Is altijd leuk Liesben, aftellen naar vrijdag(jeetje,zo lang)hoe hou je het vol.?HOE WAS JE TEMP VANDAAG? Lotuss, puf,puf,red jij het nog? Ik bijna niet meer..puf Ladouche, Hopelijk ben je nog net voor de mmm,zwanger meid Ik gun het jou hoor Hellen, Gaat vlotjes he,Je bent al bijna 29 weken Suz, kan het helemaal begrijpen dat je er compleet doorzat. En ook al gebeurde dit in bijzijn van anderen. Tja,niks aan te doen.Echte vrienden begrijpen dit Ik wens je veel sterkte en een betere toekomst.. Koffieleutje, Zoals ik lees zal je het wat kalmer aan moeten doen .neem op tijd en stond een rustpauze(ander hou je het niet vol....) Dat heb ik ondervonden, Zit er volledig door... Geen fut meer s'avond om iets te doen,vandaar dat ik nu maar eens wat schrijf.(s'avonds lees ik wel nog alles hoor) ik neem veel te veel hooi op mijn vork !!!weet het wel maar we zijn er aan begonnen en moeten er door he. Vandaag komen ze de laatste kamer vinyl leggen.Godver ,is me zo beu he! Gisteren tot 11u.kasten uitgebroken,kleren eruit.En morgen weer aales opnieuw in elkaar steken. ondertss blijft mijn ander werk zich opstapelen...strijk vooral Ik zie geen voeten en enkels meer,alleen dikke klompen vol met vocht! Moet nog vanalles doen: valiezen maken voor de kideren die op kamp gaan . Naar prenatal gaan(om een tas die nu al 4weken op zich laat wachten)en tis niet bij de deur he. ENZ...maar heb eigenlijk in niks nog zin,het gaat gewoon niet meer Mijn buik is enorm en en en,daaag
Rustig aan Ollebolleke, anders loop jij ook jezelf voorbij! Temp hier nog steeds 36.8. Vanmorgen ook weer wat misselijk, maar ik kan wel eten. Nog 2 dagen tot vrijdag. Pffff.
Olleboleke waar haal je de energie vandaag pffffffff, meis denk om jezelf je bent hoogzwanger ! Liesbeth waar haal je de kracht vandaan om te wachten tot vrijdag, ik duim me gek voor je !!!
@ Koffieleutje: Omdat de negatieve test van afgelopen vrijdag negatief was, sta ik wel weer met 2 benen op de grond. En ik denk maar zo, als ik zwanger ben (wat ik ergens wel denk) ben ik dat vrijdag ook nog wel. En ik wil mezelf ook meteen een beetje beschermen tegen een teleurstelling. En ik ben bang voor de stress die ontstaat als ik inderdaad zwanger ben. En ik wil graag samen met mijn lief testen. Daar haal ik de kracht uit
Wat spannend he Liesben... duim duim.. Wat vervelend koffieleutje...rustig aan maar doen dan! Ik hou het nog wel vol Ollebolleke, maar ik hoeft me dan ook niet zo druk te maken als jij! Ik hou me gewoon heel rustig en blijf maar binnen. Hier is het nog wel redelijk koel gelukkig. Ben ik door alle verkouden en andere virussen heen gefietst, nou ja..lichtjes wat neusverkouden, zit ik maandag bij de verloskundige, zit er maar 1 andere vrouw en wat denk je?? Snot en snot verkouden... Tja...nu loop ik dus weeeer te snotteren, hopelijk blijft het weer bij een licht koutje. Of de duivel erme speelt toch...het is verdorie hartje zomer!! :x :x :x
Kreeg net een telefoontje van de school van m'n oudste zoon.. Hij is geslaagd voor zijn Havo!! Ben zo blij! Dat het zo goed met hem gaat, na alles.. Nu gaat hij een hbo opleiding doen 'integrale veiligheid' He..pak van m'n hart zeg! Hij had namelijk een herexamen voor nederlands.
gefeliciteeeeeerd lotuss!! hier hangt overgang van zoonlief af van komende proefwerkweek.. eerste trimester heeft hij vetzwaar verziekt.. nu heeft hij zo hard gewerkt om punten op te halen, en zou zo overgaan, maar als hij in proefwerkweek maar 1 vak verprutst, wordt die bespreekgevalletje. liesben.. je houdt het spannend! Ben eindelijk beetje opgelucht.. mannetje is ontslagen.. terwijl die ziek thuis zat.. hij is al half jaar aan het vechten om dat erkend te krijgen.. uwv utrecht melde hem beter en wilde hem verwelkomen als klant voor ww.. pff... nu woont hij hier in roermond, we zijn er eindelijk in geslaagd dat werkgever hem ziek uit dienst heeft gemeldt, en vandaag had hij eindelijk een arts bij uwv die aangaf dat hij echt opgebrand is.. en nu heeft die tenminste paar maanden om tot rust te komen.. gelukkig.
Wat fijn dat je man nu tot rust kan komen Limmeke! Valt niet mee bij het uwv..heb ik zelf ook mee aan de stok gehad. Die willen je koste wat kost aan het werk hebben, wat een ruzie heb ik daar gemaakt zeg toen steeds... Fijn dat het eindelijk gelukt is! Dat van je zoon ken ik ja..zo is de mijne ook. Alles maar net net...vorig jaar met de hakken over de sloot over terwijl hij eigenlijk een vwo leerling is zelfs. Maar ja..hij heeft dit jaar wel z'n best gedaan en is erg verandert moet ik zeggen, positief! Zelfs andere mensen valt het op. Een schatje is het eigenlijk! Ben wel heel trots want hij heeft toch een hoop meegemaakt, had makkelijk anders af kunnen lopen.
koffie hahaha ik vroeg je over B.I. niet bebek. belize bebek belize , klinkt bijna tzelfde vooral met dit weer! hahaha bedankt vr je antwoord.
Gefeliciteerd Lotus, met je zoon en met de 37 weken, de laatste loodjes.. Limmeke, wat fijn voor je man (en jou) dat er nu een periode van rust is aangebroken. Ik hoop dat hij zich nu snel beter gaat voelen. Hier is de menstruatie in alle hevigheid losgebarsten. Ergens toch wel weer ontzettend balen, ook al verwachtte ik het al. Nou ja, op naar de volgende ronde. Moet wel zeggen dat ik er helemaal geen vertrouwen in heb dat het uberhaupt gaat lukken. Heel raar, maar het is gewoon een gevoel. We zullen zien. Ik zit ook nog steeds te duimen voor Liesben! Spannend..
Sorry sorry zullen we het maar op zwangerschapsdementie houden Lotuss gefeliciteerd weer een mijlpaal !
@Lotuss: gefeliciteerd met je zoon en met de 37 weken. Lekker gevoel dat je nu gewoon thuis mag bevallen. @Jeminee: baalen. Voel met je mee en ken ook het gevoel dat het niet gaat lukken. Zit zelf nu ook in die mood. @Limmeke: weet geen achtergronden maar begrijp dat ontslag in dit geval fijn is voor jullie en met name voor je man. Hopelijk kan hij een beetje bij komen en kunnen jullie samen genieten van jullie kleintje. @Ollebolleke: niet teveel hooi op je vork nemen, tis warm en denk aan je beebje. @Liesben: duimen blijven draaien en knap hoor dat je het nog tot vrijdag vol kunt houden maar ik denk wel dat het een streep gaat worden. Je hebt de duivels nu al zolang buiten de deur kunnen houden. Hier weinig nieuws. Ben vandaag niet gaan werken. Kon het even niet aan. Vanochtend allerlei vage pijntjes, weet ook wel dat het tussen mijn oren zit maar voelde me even niet in staat om vrolijk te doen op kantoor. Gelukkig zijn ze behoorlijk begripvol op mijn werk. Ga proberen om er "minder mee bezig te zijn" maar of dat gaat lukken? Gelukkig dit weekend lekker een weekendje weg, kan ik even ergens anders aan denken.
Lotuss, gefeliciteerd met je zoon. Dat zal toch een opluchting zijn. En een mooie mijlpaal voor jou, 37 weken, je mag nu thuisbevallen. Ollekebolleke, meid wat ben je nog druk met van alles en nog wat. Waar haal je de energie toch vandaan. Alyssa en ik hebben vanmiddag heerlijk een tijd samen in het bad gezeten. Echt lekker, parasolletje erboven voor de schaduw, windje voor de afkoeling ... het lijkt wel zomer!!! Koffieleutje, ik kan me voorstellen dat je werkgever er niet helemaal gelukkig mee is, maar wat moet, dat moet. Limmeke, ik kan me voorstellen dat jullie opgelucht zijn dat je man even een tijdje de ziektewet in mag. 2 vliegen in 1 klap. Op naar herstel en ondertussen ook lekker genieten van z'n dochter. Ga er zo maar weer eens eentje uit haar bedje halen en een stukje fruit geven. Wel een stoere meid hoor, die Yelina. In ruim 2 weken tijd 6 tanden door en 'alleen maar' flinke luieruitslag gehad. Man, het leek wel een stoplicht, zo rood was het van onderen. Maar mopperen, helemaal niet. Nu heeft ze 4 tanden boven en 4 onder. Wat krijgen ze dan ineens een heel ander gezicht, met al die tanden.
Ladouce, groot gelijk, even een dagje thuisblijven. Soms is het gewoon even beter om dan niemand om je heen te hebben. Suzanne, kan me voorstellen dat je best bent geschrokken van zondag. Gelukkig maar dat je je in ieder geval wel weer wat beter voelt.