Erge krampen in mijn liezen

Discussion in 'Zwangerschap' started by Alieke, Jul 1, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alieke

    Alieke Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,793
    157
    63
    #1 Alieke, Jul 1, 2009
    Last edited: Jul 1, 2009
    Hoihoi,

    Ik heb sinds deze week vaak last van mijn liezen, ook snachts als ik wakker word en me om wil draaien doet dat zo'n pijn! Alsof ze vast zitten :(
    Wie herkent dit? Waar heeft dat mee temaken?

    Ohja, en het knakken of kniekjes die ik uit mijn buik hoor?! Het komt letterlijk uit mijn buik en voel ook niks erbij maar hoor het wel! Ik weet dat ik het bij mijn dochter ook had maar geen idee wat het is..

    Groetjes,
    Alieke
     
  2. paars

    paars Fanatiek lid

    Nov 27, 2008
    1,117
    18
    38
    dat knakken en die knikjes heb ik ook gehad toen ik zwanger was. heel erg vreemd was dat.. ben dr nog niet achter wat dat was.. en de vk kon het me destijds ook niet vertellen..
    Maar ik denk dat je je daar niet zorgen om hoeft te maken!!
     
  3. avalon1972

    avalon1972 Bekend lid

    Jul 13, 2006
    590
    0
    0
    Medewerkster Afd. Administratie/Inkoop
    Culemborg
    Ik las in één van de andere onderwerpen op het forum dat iemand die geluiden ook meldde. Het bleek dat die geluiden hoorde bij het indalen van het kindje in het bekken.
    Ik ken het zelf niet, maar misschien is dat het?

    Wel vervelend dat je zo'n pijn in je liezen hebt. Ik hoop dat het snel overgaat.
     
  4. Alieke

    Alieke Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,793
    157
    63
    Paars; Mijn vk heeft het toen bij de eerste ook niet kunnen verklaren wat dat was. Ben blij om te horen dat meerdere vrouwen dit hebben.

    Avalon; Ja dat zou best kunnen! Al hoewel mijn eerste 4 dagen voor de bevalling nog niet ingedaalt was en daar hoorde ik het ook al weken.

    Mijn dochtertje is 12dagen te vroeg geboren, zou dit ook een aanduiding van de bevalling zijn? Met al alle klachten erbij, rommelende darmen, lekkende borsten en erge onrustige nachten? Pfff dat allemaal met dit warme weer!
     
  5. wennie26

    wennie26 Lid

    Nov 4, 2008
    58
    0
    0
    Ook ik heb zo'n last in mijn liezen, precies zoals je het zegt, alsof ze vast zitten. Vooral 's nachts met omdraaien en als ik gezeten heb en ga lopen daarna. Misschien heeft het met indalen te maken?
     
  6. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    Jan 9, 2007
    8,722
    628
    113
    Mijn baby is al een heel eind ingedaald en ik heb ook wel af en toe pijn in mijn liezen, meestal als ik een harde buik heb. Volgens mij is het bij mij bandenpijn. Als ik een kussen onder mijn buik leg of een andere houding zoek gaat het meestal weg/minder.

    Oja en die knakjes heb ik van de week ook voor t eerst gehoord, echt naar geluid hi hi.
     
  7. Alieke

    Alieke Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,793
    157
    63
    Vreemd he! Ik word er een beetje naar van als ik het hoor :)
     

Share This Page