Vanmorgen mn kleine weggebracht naar het kdv. ik heb vorige week gezegd dat 1 dag op het kdv mij niet was bevallen, ik haalde de keine op, was alleen nog een invaller, kleine was totaal uit zn doen, er stond een veel te hete fles op hem te wachten (heb er zelf koud water bij gedaan), er zat een verkeerde speen op waardoor het zo over hem heen spoot en thuis stonk hij een uur in de wind. dara heb ik iets van gezegd. de vaste kracht was al weg. de eerstvolgende dag dat ik hem kwam brengen wat van gezegd. waren er aardig over. goe dnu breng ik hemj dus weg, kom ik binnen meteen een sfeertje..ik d8 nou ja misschien zie ik ze vliegen, diegene die die dag gewerkt had was er ook, die zei niets tegen mij en toen ik wegging ook niet..ik ga sraks ff checken of dat nog zo is..ben echt in staat om hem die dag thuis te houden..waar slaat dat nou weer op..of zie ik ze vliegen en is de zon naar mijn hoofd gestegen
welke kinderdagverblijf is dat? Wel erg vreemd allemaal zeg! Gaat je zoontje al langere tijd naar de creche of is dit een wenperiode?
ja is een van de grotere in den haag. al een paar maanden..pfee ben dus thuis vandaag en heb e net gewoon over gedroomd :S ben benieuwd hoe het zo gaat bij hety ophalen..
Hallo, wat kinderachtig van die mensen (tenzij je ze echt ziet vliegen ). Jij moet je kind daar achterlaten! Dan kunnen ze toch wel een beetje hun best doen dat je daar vertrouwen in hebt? Ik hoop dat je het snel weet uit te praten of dat de lucht snel is geklaard... Hoe is het gegaan?
ik vind het ook kinderachtig, heb zelf op een kdv gewerkt en daar werd heel serieus en normaal met dit soort klachten omgegaan. als leidster zorg je voor de kind van een ander, dus je moet voorzichtig zijn en echt goed voor de kinderen zorgen. bij klachten hoor je je verantwoordelijkheid te nemen. ik zou het aankaarten, niet over je heen laten lopen met dat flauwe gedrag.
Nou, toen ik hem kwam halen werd vliegensvlug zn luier verschoon en toen ik een stap binnen zette was het meteen zovan ooh dat heb ik net gedaan..neej dan heb ik zin om mn kind daar nog naartoe te brengen..ik heb toch echt niet gezegd dat ze er niets van bakte of dat het zoo slecht gaat..heb gewoon gezegd dat ik er geen lekker gevoel bij had!
Als je er geen lekker gevoel bij hebt zou ik persoonlijk toch op zoek gaan naar een andere KDV. Je moet je natuurlijk wel prettig en gerust voelen, anders zit je de hele dag te piekeren.
de andere dag gata het juist super goed en er is ook 1 lieve leidster..ik vind het erg lastig. trouwens, mooie namen voor je zoontje