Fijn dat de uitslag goed is!! Ik duim heel hard door voor meer goed nieuws dit weekend!! Hopelijk allemaal toppers! Ik hoop het zo! Liefs!
hey meissie, nou een mooie score toch? en wat je vandaag hoort, is dat hoe en wat mbt de emmy's? knuff, taliaa
Goed nieuws!!! 5 van de 7 eitjes zijn bevrucht, morgen (10.15) hebben we dus een terugplaatsing van 2 embryo's!!! De kwaliteit horen we morgen... hopelijk zitten er twee mooie bij (duim, duim, duim...) Ze zouden tussen 11 en 3 bellen maar belden al om half elf
Oh wat geweldig!! Hopelijk 2 toppers en 3 cryo's! Los daar van, er maar minimaal 1tje 'blijft zitten', dat is het belangrijkst! Succes met de terugplaatsing en dan de moeilijke wachtweken.. Duimduimduimerdeduimduim!!!
hey meid, zo alweer veel gebeurt tijdens mijn opnamen zeg! wat naar dat de punctie zo pijnlijk was, maar het resultaat mag er wezen! 5 bevruchtingen echt goed, en morgen de tp, ik duim voor je meid! liefs mounia
yes geweldig meid, je krijgt er 2 tp, ik duim voor toppers meis. als jij de tp hebt, hebben wij net de punctie gehad. en op weg naar utrecht. ik zal aan je denken. xxx
Hey meid, Kwam je nog even heel veel succes wensen voor morgen! Duim voor je dat je twee toppers hebt en nog een aantal cryo's!
He meis, ik ga voor je duimen dat het toppertjes zijn en dat je wat overhoudt voor de vriezer. Succes morgen!
Meid, ik ga hard voor je duimen, dat er minimaal 1 blijft hangen en zich lekker thuisvoelt in je buikie. Ik denk aan je
succes vandaag! lijkt me een bijzondere dag... en de komende dagen... wat zullen ze spannend zijn! wij helpen je er doorheen hoor!!!
Wat een goed bericht Dit wou ik graag lezen en nu ga ik duimen dat de emmy's zich een heel mooi huisje gaan bouwen en lekker blijven zitten bij jou!! Ik schrijf Vrijdag weer op mijn forumdag en ik hoop dat je een hele mooie dag hebt vandaag Gr Flam
hoi meiden, we hebben twee emmies van gemiddelde kwaliteit teruggeplaatst gekregen, stiekum wel een beetje teleurgesteld maarja: a=top b=gemiddeld c=matig (hoeveel cellig dat is weet ik niet) IVF1 b+c emmies IVF2 a+b emmies IVF3 b+b emmies ...en ik weet nog van iemand van dit forum die nu zwanger is van een tweeling (ook twee b) dus het KAN !!! wederom geen cryos, tja het zijn kennelijk gewoon de feiten, niet veel eitjes, gemiddelde emmies, ik hoop zo dat het ons toch gegunt is...
Gefeliceerd meis. Jammer dat er geen cryo's zijn, maar ik ga voor je duimen dat je ze ook helemaal nodig zou hebben. Zorg goed voor jezelf en je guppies. Lekker rustig aan doen en veel blijven drinken.