hey dames gisteren had ik plots een grote sliert doorzichtig slijm met een mini sliertje bruin door ik heb dan de hele dag bruin verloren, niet veel hoor en vandaag bijna niets meer ik heb wel wat last van mijn buik soms... voor de zekerheid hebben we gisteren ook nog geklust, je weet immers maar nooit... Maar wat zou dit volgens jullie betekenen ? eisprong ? innesteling? maar dat zou toch vroeg zijn, neen ? bedankt voor de reactie !
Hey Lotteke! Ben overal aan 't zoeken hoe of wat mijn verhaal overeen kan komen..en ik trof jouw verhaal. Gisteravond ben ik, ná een plasje, op 't papiertje idd tussen de "eiwit"slijm sliertjes een rozig (licht&donker) sliertje tegengekomen. Heb dit nog noooooit gehad, en ik zit nu pas op de 14e dag (!?) Normaal voel ik mijn eisprong wel, dit keer niet, en is het ook toevallig dat ik dus plots dat sliertje zag denk ik...écht nooit gehad. Nu zeggen ze dat het "Kan" dat dit je eisprong was....óf toch een gesprongen adertje.. Nu is dat een laatste een beetje gek, want dan zou je denken aan een gesprongen adertje ná de sex...wil 't er zo rozig uit zien, we hebben de laatste x huiswerk gemaakt afgelopen woensdag, en ik verwacht dan een bruiner iets (?) We gaan voor de zekerheid tóch vnvnd ff huiswerk maken Heb jij een regelmatige cyclus? Of schommelt ie bij jou ook met een paar daagjes? Succes vast! Liefs, deb
Ik had het ook nooit maar de laatste 3 keer voor ik zwanger was had ik het ook. Volgens de huisarts heel normaal rond de eisprong.
Nou Lilith, Proficiat! Geeft weer hoop als je leest dat jij de "laatste 3x voor je zwangerschap" hetzelfde ondervond... Hopelijk mogen we jou ook snel volgen ... na zoveel rondes. Veel succes maar vooral veel plezier met je zwangerschap! Liefs, deb
Nooit gehad, wel 1 keer op dag 22! Werd toen een week later ongesteld. Ik denk zelf een innesteling die niet goed is gegaan.