wie nog meer bijna jaar bezig? of langer

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door keina, 13 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sjan

    sjan Fanatiek lid

    1 okt 2008
    1.934
    1
    0
    Administratief/CRM medewerkster
    In Brabant
    nee joh geen sorry nodig ik wou je alleen even moed geven.
    we hebben nu een afspraak bij de fertiliteitsarts voor spreekuur in augustus.

    jah het is helaas niet anders.

    misschien overdrijf ik wel maar het deed heel wat met me
     
  2. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Ik vind niet dat je overdrijft, Sjan. Jeetje meid, het is niet niks!
     
  3. sas31

    sas31 Actief lid

    17 jun 2009
    424
    0
    0
    verzorgster bij de thuiszorg
    doetinchem
    Nee zeker niet heel veel sterkte en knuffels ik zal aan je denken.
     
  4. Joosie

    Joosie Bekend lid

    27 sep 2008
    614
    0
    0
    wij zijn 1 aug '08 gestopt met de pil. En ook helaas zonder resultaat.
    Ik ben ook vaak bang dat het niet goed zit. Zijn al een poos terug naar de huisarts geweest, en ik moet me tempen, en mijn vriend zijn zaadjes inleveren. Alleen ik wil dr juist niet teveel mee bezig zijn, omdat ik weet dat dat niet echt bevordelijk is. Mijn vriend vindt het heel genant om zijn zaad in te leveren. Die moet over die drempel heen. Maar ik heb hem bijna zover.
    Wanneer ik ongi ben geworden, dan zal ik beginnen met tempen.
    Maar ik hoop natuurlijk dat dat niet meer nodig is.

    *check mijn banner*:p
     
  5. sjan

    sjan Fanatiek lid

    1 okt 2008
    1.934
    1
    0
    Administratief/CRM medewerkster
    In Brabant
    dankje wel dames voor jullie begrip (knuffels)


    Joosie ik hoop het voor je meid dat het allemaal niet nodig is!
    laat het ons weten!

    liefs
     
  6. chez

    chez Lid

    11 nov 2008
    16
    0
    0
    Amsterdam
    #126 chez, 7 jul 2009
    Laatst bewerkt: 7 jul 2009
    haaj ladies,

    Vandaag echo gehad.. ben dus 5 weken zwanger:), op de echo was echter alleen een vruchtzakje te zien.. van 0,5 mm.. volgens de gyn hoeft dit helemaal niets slechts te betekenen..maar ik ben dus wel heel erg bang..maar ik probeer gewoon positief te denken!

    Over 3 weken mag ik weer voor een echo.. en ik hoop dan echt een kloppend hartje of iets meer dan een leeg zakje te zien...

    tot die tijd.. hoop ik dat ik pijnlijke borsten hou,me moe blijf voelen..zo voel ik me toch nog zwanger.. toch wel prettig al die kwaaltjes..





    [​IMG]
     
  7. elisa83

    elisa83 Bekend lid

    15 feb 2009
    773
    0
    0
    @chez: gefeliciteerd!! en heel goed om positief te blijven denken!!!!

    @joosie: heb je al een test gedaan? Wij zijn evenlang bezig.. bij ons was het helaas mis, op naar volgende maand! ik ben al maand aan het tempen, na volgende cyclus heb ik afspraak bij huisarts en moet mijn man ook zaadonderzoek laten doen. hij wil ook weten waarom het niet mag lukken, dus hoef hem niet over te halen..
     
  8. gillian2009

    gillian2009 Bekend lid

    10 feb 2009
    727
    0
    0
    Hallo wij zijn nu 8mnd bezig bijna. Hebben jullie ook dingen waardoor je denkt dat het niet lukt? Dat je je ei niet kunt vinden of heeeeel erg er mee bezig bent. ik ben benieuwd. Ik vind iedere maand mijn ei en klus daaromheen. ook hebben we een spermatest gedaan die goed was. ik ben er soms wel erg mee bezig. ik snap niet dat als alles klopt, je ei....sperma enz....je toch niet zwanger bent. en ja van iedereen om je heen die zeurt: wanneer gaan jullie eens beginnen enz. worden we gek. je moest eens weten....ook al die mensen om je heen die blij zeggen: joehoe we zijn zwangerrr! ja leuk voor hun en ik gun het iedereen alleen doet het jezelf pijn. maar hebben mensen hier bijzonderheden?
     
  9. sjan

    sjan Fanatiek lid

    1 okt 2008
    1.934
    1
    0
    Administratief/CRM medewerkster
    In Brabant
    hey chez


    van harte gefeliciteerd meis!!!
     
  10. elisa83

    elisa83 Bekend lid

    15 feb 2009
    773
    0
    0
    @Gillian: ik weet dat ik ei heb omdat ik ben gaan tempen, daardoor zie je dat je ei hebt of niet..
     
  11. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    29 okt 2008
    3.862
    0
    0
    Brabandse Land
    Ik vind het zo raar dat iedere gynecoloog/verloskundige anders om gaat met overgwicht.Mijn gynecoloog zegt dat het geen belemmering is mijn overgewicht om zwanger te worden omdat ik een goede eisprong heb.

    Chez,gefeliciteerd :) En probeer je niet te druk te maken,bij mijn collega die vorige week een echo heeft laten maken zagen ze ook nog geen hartje en ze was toen 5 en halve wk zwanger!
     
  12. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Chez, van harte met je zwangerschap!
     
  13. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Ik kan mijn ei zeker wel vinden!:D Klinkt errug grappig.

    Omdat mijn cylcus constant is op 28 dagen weet ik dat rond dag 14 mijn ei zal zijn. Als ik verschil in mijn lichaam opmerk doe ik voor de zekerheid een ovutest.
    Zwangeren heb ik veel gezien, maar omdat ik de emotie uit onze inmens grote kinderwens heb gehaald zijn het al veel minder dikke buiken geworden en wij vinden dit heel relax.
    Bij ons klopt alles ook, ondanks dat mijn man wat laag zit met zijn miljoenen. (;) hoe klinkt dit nu weer?:D) We zitten in de mmm om echt alles uit te sluiten en daardoor weten we dit nu.

    We gaan ervan uit dat er een klein mensje bij ons zal komen, maar dat we nog even moeten wachten. Daarom willen we ons niet te druk maken en leven ons leven.
     
  14. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Dat is een hele goede gedachte Timon!
     
  15. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Dank je, Saskia. Voor ons werkt het en ik hoop dat iemand hier ook iets aan kan hebben.
     
  16. ster79

    ster79 Actief lid

    13 okt 2008
    398
    0
    0
    Dag meiden, heb net al jullie ervaringen zitten lezen en zoals ik al veel heb gezien ook veel herkenbaarheid! Eergister was ik een jaar geleden gestopt met de pil, even een moeilijk momentje gehad. Deze maand ga ik voor het eerst ovulatietestjes gebruiken, verwacht er geen bijzonderheden van want volgens mij kan ik mijn ei prima aanvoelen maar wil dat nu wel eens in streepjes bewezen zien. Heb geen thermometer in huis + er een weerzin tegen om dat iedere dag mijn eerste gedachten te laten zijn. Met mijn regelmatige cyclus is dat denk ik ook niet nodig, of denken jullie daar anders over?

    Zo spannend voor Chez!! Het kan toch haast niet meer missen?

    Wij geen eventueel na de zomer naar de huisarts/ gynacoloog.
     
  17. Lonit27

    Lonit27 Actief lid

    24 sep 2008
    478
    0
    0
    Chez, gefeliciteerd met je zwangerschap. Ik hoop dat alles goed met je gaat.

    Ster79, ik zit ook in ronde 11. Kan me voorstellen dat je even een moeilijk momentje hebt gehad op 7 juli. Het is niet niks he, zwanger worden. Je hoopt dat je tot die groep behoort die snel zwanger wordt en het is frustrerend en onzeker naarmate er steeds meer maanden verstrijken. Goed dat je aan ovulatietesten gaat beginnen. Misschien moet ik dat ook maar eens doen, hoewel ik bijna altijd mijn eisprong voel.
    Mijn vriend en ik gaan ook na de zomer naar de huisarts of gynaecoloog als ik dan nog steeds niet zwanger ben. Ik ga voor ons allemaal duimen dat het niet hoeft! :)

    Liefs,
    Lonit
     
  18. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Met het temperaturen zag ik echt niet op tijd dat ik mijn ovu had. Dankzij de ovutesten en het nu weten wanneer ongeveer werkt het wel voor mij.
     
  19. keina

    keina Bekend lid

    30 mrt 2009
    675
    0
    0
    het hoeft ook geen belemmering te zijn, maar bij mij is dat hoogstwaarschijnlijk wel!
    en tja ik wil graag afvallen, en nu heb ik ook een goede reden.
    maar als alles goed is, hoeft het idd geen belemmering te zijn.

    succes
     
  20. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Mijn gyn. heeft niets over overgewicht en ev. belemmering gesproken, dus ook niet over afvallen. Gelukkig maar, want ik ben er geen ster in.:)
     

Deel Deze Pagina