tussen realiteit en gedwongen positivisme

Discussion in 'Vlinder clubs' started by flyke, Oct 27, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Hallo Flyke,

    Hoe gaat het met je, meid? Ben je er echt over aan het denken om ander werk te zoeken? Ik kan me er wel iets bij voorstellen. Het is zo dat je de hele tijd met haar buik, en daarmee met jouw miskraam wordt geconfronteerd. En dat houdt niet op na de bevalling. Kun je makkelijk aan ander werk komen?

    En Jude,
    Hoe lang geleden was jouw miskraam? Als ik het goed onthouden heb, had jij toch cystes door de zwangerschap, die gelukkig wel gekrompen waren? Ik hoop ook dat het voor jou de laatste keer is dat je naar de gyn moet. Het is ook zo raar, gewoonlijk kom je nooit in een ziekenhuis en dan ben je er ongeveer kind aan huis. Jij ook nog veel sterkte!

    En Tineke,

    Wat erg dat je schoonmoeder zegt dat je geen echte miskraam hebt gehad omdat het om een leeg vruchtzakje ging. Dat is echt onzin. Sowieso kan het vruchtje al "gekrompen" zijn en is een vruchtzakje een teken dat er sprake is van een zwangerschap. Ook jij hebt je verheugd op een kind, gefantaseerd over de toekomst en plannen gemaakt. Wij kenden het kindje toch net zo goed niet en hadden diezelfde fantasieeen als jij. Ik vind het echt van de zotte dat je schoonmoeder dit soort dingen zegt. Probeer je hier niets van aan te trekken: het is gewoon onzin. Wat ik daarnaast ook erg vind is dat het tussen jou en je vriend komt in te staan. In plaats van dat jullie steun hebben aan elkaar, groeien jullie juist uit elkaar.

    En Tineke, jouw verdriet is 100% procent echt. Net zo echt als dat van iedereen. Wij allemaal hebben een positieve test gehad, en zwangerschapssymptomen. Jouw zwangerschap is echt geweest, laat niemand dit anders tegen je zeggen!

    Kan je misschien op een heel rustige toon en zonder hem verwijten te maken tegen je vriend zeggen dat dit soort opmerkingen je nog eens extra veel pijn bezorgen. Dat je het al heel moeilijk hebt, omdat je (sterker nog jullie) droom als een luchtbel uiteen is gespat.
    Het belangrijkste is dat jullie dit uitpraten en er samen uitkomen!

    Heel veel sterkte!
    Marla
     
  2. Tineke

    Tineke Actief lid

    Nov 10, 2006
    269
    0
    0
    Hai Marla,
    Dank je wel voor je steun

    Ja dat heb ik ook gezegd. Hij kreeg tranen in ze ogen. Ben daarna weg gelopen. Hij mag wel verdriet hebben en ik niet.
    en het vruchtzkje was bij 5 weken 23cm en twee weken later 43 cm. Het was zelfs aan het groeien. Toen werd het wegehaald.

    het rare is dat ik zelf heb gekozen voor de curretage (want wachten op een mk leek me niks, het opwekken met pillen leek me te pijnlijk) en nu te horen gekregen dat het geen echte Mk is.
    Dat is toch cru.

    Misschien draait tie maandag bij als de gyno het uitlegt dat het wel echt was. Ik heb geen behoefte meer na deze cru behandeling om het uittelegge.
    Het enige wat ik dan te horen krijg nee het is niet zo want mijn moeder zegt.....

    Walgelijk.


    Liefs,
    Tineke
     
  3. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Hoi Tineke,

    Dat komt inderdaad erg cru over. Ik hoop maar dat de gynaecoloog hem maandag een goede uitleg geeft en hem laten weten dat je dus wel echt zwanger was en dat zijn moeder het fout heeft. En de gyn weet het natuurlijk veel beter dan zijn moeder! (en jij trouwens ook).

    Ik zou er ook kapot van zijn als ze ze mijn miskraam in twijfel gingen trekken. Ik vind dit eigenlijk een beetje onmenselijk. Je weet toch wat voor een verdriet iemand daar van heeft, en dan ga je iemand toch niet nog een trap extra geven? Erg onvolwassen van zijn moeder. Het getuigt van weinig inlevingsvermogen!

    Liefs,
    Marla
     
  4. Tineke

    Tineke Actief lid

    Nov 10, 2006
    269
    0
    0
    precies marla,

    zo voel ik dat nou ook. Tanx lieverd.


    Liefs,
    Tineke
     
  5. mieltje

    mieltje Bekend lid

    Jan 19, 2006
    913
    0
    0
    Hoi Tineke,
    Trek je niets aan van je schoonmoeder. Mijn schoonmoeder heeft (bij alle 3 miskramen) geen enkel woord met mij hierover gerept, niet eens medeleven. En da verwacht je wel. Nu woont ze ook in het buitenland en heb ik niet zo veel contact met haar maar haar zoon (mijn man dus) belt haar regelmatig en als hij de telefoon aan mij geeft praat ze over iets anders.
    Van mijn schoonzussen krijg ik te horen dat ik de eerste 12 weken niet mag sporten, zeker niet moet werken en vooral geen babykleertjes mag kopen, want dat brengt ongeluk.

    Sporten ben ik op een laag pitje gaan doen, werken is mijn passie en geeft mij afleiding dus dat doe ik gewoon en ik blijf bij elke zwangerschap gewoon babykleertjes (klein, als rompertjes en sokjes etc) kopen.

    Ik laat ze gewoon kletsen.
    Ik weet dat er 'slecht' over mij gepraat wordt, want ze nemen niet eens contact met mij op.

    Ach ik ben niet met hen getrouwd. Gelukkig heb ik een ontzettend lieve man die mij altijd steun en samen komen we deze spannende tijd zeker door.


    Liefs
     
  6. Tineke

    Tineke Actief lid

    Nov 10, 2006
    269
    0
    0
    helaas mijn hubbie heeft heel veel contact met zijn familie ze zijn allemaal heel hecht en ik sta er buiten.
    hij is enig zoon en broer.
    doet alles voor ze. ze vinden het raar dat tie nu nietmeer ieder weekend er is.
    met andere worden ze zijn nieteens met onze relatie.

    ze kunnen voor mij ook nu echt stikken.

    Mijn hubbie heeft ook nog leuk ze allemaal uitgenodigd op twee kerstdag en willen ook nog blijven slapen. Ik ben dus dan gewoon weg. Want nog een keer dat kan ik niet aan.
    Dan sla ik er zeker het huis uit.

    liefs
     
  7. mieltje

    mieltje Bekend lid

    Jan 19, 2006
    913
    0
    0
    Maar Tineke,
    je laat je toch niet uit je eigen huis wegjagen!
    Hoe reageert je man dan dat jij er niet zal zijn op tweede kerstdag. Ik denk dat de kans dat je relatie verbeterd dan helemaal klein is.

    Jullie willen samen verder, samen een toekomst opbouwen, een kindje, daar moeten jij en je man aan werken en niet bij zijn moeder en zussen hangen.
    Ook moet hij erbij stilstaan dat op kerst nogal veel emoties komen opspelen (je miskraam etc) en als je daarbij nog je schoonfamilie erbij hebt tikt het nog harder aan.

    Jullie moeten dit toch proberen uit te praten, liefs voor kerst nog.

    Succes en ik hoop dat je man zich realiseert waar hij mee bezig is!
     
  8. Tineke

    Tineke Actief lid

    Nov 10, 2006
    269
    0
    0
    hij weet dat nog niet ga ik van het weekend zeggen. we praten niet meer met elkaar. Maandag kijk ik wel hoe het gaat na het gesprek met gyno.
    dan is het buigen of barsten.



    liefs
     
  9. flyke

    flyke Fanatiek lid

    Jun 15, 2006
    1,580
    0
    0
    Marla,
    jij bent echt wel een gekke maar leuke meid, ik heb gisteren je post nog gelezen dat je stond toe te juichen en ja hoor, er verdween een glimlach op mijn mond. We hebben dus geklust, mijn man zei, je vond toch dat om de dag beter was? Waarop ik antwoordde dat ik geen kansen wil ontlopen en toch maar voor elke dag ga tot enkele dagen na mijn eisprong.
    Probleem is wel dat ik er niet echt van genoten heb, en vandaag ben ik fysiek zo leeg, dat ik eigenlijk totaal geen zin heb in klussen, maar wie weet als het zover is, krijg ik mezelf toch zover om energie op te wekken.

    En ivm die collega, inderdaad, ik heb zoiets van ik heb mijn moed bijeengeraapt, haar een vraag gesteld over zwangerschap, ik heb initiatief getoond, nu is het aan haar.
    En die gedachte om van werk te veranderen probeer ik zoveel mogelijk te verbannen. Ik moet er gewoon mee leren omgaan.
    Het is evengoed mogelijk als ik verander van werk, dat daar ook iemand zwanger is uitgerekend in juni. Verschil is wel dat het dan meer een 'vreemd' iemand is en misschien minder pijnlijk is.

    Tineke, ik vind het zeer pijnlijk dat er zo lichtzinnig over je MK heen gegaan wordt. Een MK is op zich al zo pijnlijk en dan die reacties er nog eens bij, sterkte meid! Ik hoop dat je vriend beseft dat je er nog extra pijn door krijgt, nog te meer ook omdat hij zo partij kiest voor zijn familie.
    Ik zou proberen het eerder met hem te bespreken dan het moment dat je hem voor het voldongen feit zet dat je met kerst er niet zal zijn, het zou jammer zijn zoals MIeltje zei, dat jullie relatie hierdoor negatief beïnvloedt wordt.

    groetjes
    flyke
     
  10. flyke

    flyke Fanatiek lid

    Jun 15, 2006
    1,580
    0
    0
    Marla,

    ik keek even op van je banner, je kan vandaag al testen?
    Test je al? of wacht je liever nog even af?
    In ieder geval heel veel succes!

    groetjs
    flyke
     
  11. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Hey maar Flyke, dat was niet de bedoeling: er zou juist een glimlach moeten verschijnen ;)

    Ook al voelde je je leeg tijdens het klussen, toch is het goed dat je het gedaan hebt. Op de dag dat ik vermoedelijk mijn eisprong heb gehad (dat was vrijdag 2 weken geleden, denk ik zo) hadden wij Sinterklaasinkopen gedaan en echt als een gek in record tempo door de stad gescheurd met zijn tweeen. Het gevolg was dus dat we bekaf waren en te moe om nog te klussen. Dat hebben we zaterdagochtend gedaan. Omdat ik wel om de 2 dagen klus, ben ik bang dat ik mijn eisprong net gemist heb en heb er spijt van dat ik toch niet doorgezet heb. Volgens je banner heb je nu je meest vruchtbare dag!

    Je hebt wel gelijk met wat je zegt over ander werk zoeken. Het lost in principe niet echt wat op. Maar het lijkt me ZO moeilijk om elke dag de groeiende buik van je collega te zien. Pffff.......moeilijk, hoor!

    Ik heb vandaag een superbanner: 1 dag overtijd! Jippiiieee. :D :D
    Ik moet er wel bijzeggen dat ik voor hetzelfde geld mijn NOD pas dinsdag heb. Ik wacht toch nog maar een paar dagen af. Heb nog steeds een beetje pijnlijke borsten van het drukken en voelen, en denk af en toe met heel veel fantasie dat ik heel lichtelijk misselijk ben. Wat kan zo'n banner je hoofd toch op hol brengen, he? Het is zo moeilijk om er nuchter onder te blijven! Hopelijk dat mijn ongi niet uitblijft omdat er iets aan de hand is met mijn lichaam. Ik zou toch niet alsnog verklevingen hebben? (hopelijk niet!) Wie weet zijn mijn hormonen helemaal van slag, ik heb ook zo'n rare bloeding ongeveer 3 weken geleden gehad. Je gaat je van alles in je hoofd halen.

    En Tineke, het is zoals Mieltje zegt toch te gek dat jij uit je eigen huis gaat als je schoonfamilie komt op 2e Kerstdag. Kan het me voorstellen, dat is veel te pijnlijk voor je. Kun je toch niet zeggen dat je je erge zorgen maakt, omdat je ziet dat jullie relatie uit elkaar groeit, en dat er niets lijkt te zijn wat je kunt doen om het tegen te houden en dat je je daar ernstige zorgen over maakt. Dat jullie alleen samen kunnen blijven, als jullie elkaar steunen. Het zijn nu slechte tijden en dit is een beproeving voor jullie relatie.
    Als je een goede relatie hebt en het is je waard om deze te behouden, vecht er dan voor. Laat het je niet afpakken!
    Praten is het enige wat helpt!

    Veel liefs,
    Marla
     
  12. flyke

    flyke Fanatiek lid

    Jun 15, 2006
    1,580
    0
    0
    Ow jee, Marla, ik bedoelde dat er een glimlach verscheen maar typte blijkbaar verdween, typisch verstrooid flyke :oops:

    Marla, ik denk niet dat je je eisprong gemist zal hebben, ik las dat om de twee dagen zeker ook voldoende is omdat sperma lang overleeft.

    Ik had deze cyclus iets van, ik wil echt elke dag gebruiken maar mijn man was gisteren ook doodop en na klussen zei hij, hadden het misschien beter niet gedaan en gewacht tot morgen (vandaag), de kwaliteit zal er misschien ook naar zijn...en misschien eerder kans op MK dan, waarop ik zei, als ik zwanger zou zijn, is het bewijs dat het goede zwemmerkes waren, ze al sterk waren, dus mag je niet vanuitgaan dat het MK kan zijn, of wel? of kom ik weer niet duidelijk over.... ;)

    Ik heb het gevoel dat mijn banner 1 dag achter komt, gisteren was volgens mij de vruchtbaarste dag,volgens vochtgehalte ;)
    Maar het rare is dat ik tot nu toe nog geen eisprong voelde, voelde ik anders altijd. Heb jij die gevoeld?

    Marla, ik leef echt met je mee, ik vind het spannend, en hoop dan ook dat je geluk mag hebben.
    En ja die banners, interessant maar zenuwslopend ;)
    En je angst dat je ongi uitblijft ivm verkleving zou ik niet te fel aan proberen te denken hoor meid, je allereeste ongi na MK zijn ongv.op tijd gekomen dacht ik, dus dit was al een goed teken!

    groetjes
    flyke
     
  13. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Nou Flyke, ik had dus woensdagavond voor het laatst geklust voor de eisprong, die vermoedelijk op de vrijdag daarna was en toen pas zaterdagochtend weer. Daar zitten dus 2,5 dagen tussen. Hopelijk leven ze ook zo lang.

    Ik dacht dat de zaadproductie weer op moest laden, en er 48 uur over deed om weer op volle sterkte te zijn. Dacht gewoon dat hij dan wat minder zaad had wanneer je dagelijks klust. Ik dacht dat ik dat ooit ergens gelezen had, maar weet dus niet of het klopt. Voor het zelfde geld is het onzin wat ik opschrijf. Volgens mij hoeft er maar 1 goed zwemmertje bij te zitten dat jouw ei weet te vinden. En dat zal inderdaad wel een sterk zwemmertje zijn. De minderen vallen eigenlijk al meteen af. Flykeman is nog jong en zo'n jonge vent heeft vast een zwemmertjesproductie waar je u tegen zegt!
    Ik meende ergens gelezen te hebben dat het voor de spermaproductie ook niet goed is om nauwelijks te klussen.

    Hoezo merk jij aan je vochtgehalte dat je eisprong eraan komt? Ik had deze cyclus volgens mij wel last van pukkeltjes rondom de eisprong. Heb ik anders nooit zo. Ik heb mijn eisprong niet echt gevoeld, maar had een week last van pukkeltjes en heel veel slijmverlies (sorry!). Daarna werd het weer rustig en had ik niets abnormaals meer opgemerkt. Het moet dus bijna wel met mijn eisprong te maken hebben gehad.
    Ik was ook zo enorm op zoek naar mijn eisprong. Misschien heb je hem toch nog wel niet gehad! "Wil Flyke's ei zich naar de afdeling verloren objecten begeven? Flyke is dringend naar haar op zoek!" :whistle: -> kijk, jouw ei staat al te trappelen!

    Ik ga voor jou duimen, duim jij dan voor mij?

    Liefs,
    Marla
     
  14. flyke

    flyke Fanatiek lid

    Jun 15, 2006
    1,580
    0
    0
    Hehe Marla, weeral 'verschijnt' er een glimlacht op mijn mond, jij kan het zo geinig maken ;)

    Als je denkt dat je eisprong de vrijdag was en je hebt de zaterdagochtend nog geklust, kan je toch nog zwanger worden van die zaterdagochtend?

    Ik hoop dat ik niet al te onnozele dingen zeg, maar naar mijn weten kan je vlak na je eisprong ook nog zwanger geraken.

    Een collega van mijn man heeft het mij eens exact uitgeled, weet niet meer hoe het zit, maar als je net voor de eisprong klust heb je bv meer kans op een meisje/of was het jongen #-o , maar het had alleszins te maken met het feit dat sperma lang overleeft. Ik heb hier destijd op het forum ook die theorie gelezen maar of het klopt, ....

    En als je nauwelijks klust is dit ook niet zo goed las ik ook eens ergens.
    Dan is de sperma te oud, en niet meer zo goed van kwaliteit.

    Hoe ik mijn naderende eisprong merk?
    Eh, aan de vochtigheid.
    Dit heeft zich de laatste dagen wat opgebouwd, ik voelde dat ik gisteren erg nat stond :oops: , inwendig eh. En als we klussen merkt mijn man dat dan ook.

    Tuurlijk duim ik voor je lieve Marla, dat probeerde ik je al duidelijk te maken :) , blijkbaar ben ik dan toch niet zo duidelijk :rolleyes:
    groetjes
    flyke


    ps:zoals je misschien kan afleiden uit mijn berichten, het gaat terug beter met me, heeft misschien wel te maken met zwangere collega, is in verlof sinds gisteren, en op het werk was het megadruk en stressy en emo ivm een cliënt, ben nu thuis en ik schiet terug in actie.
     
  15. Jude

    Jude Bekend lid

    Nov 30, 2006
    654
    0
    0
    @ Marla

    Mijn miskraam is nu bijna vier weken geleden. Ik heb/had inderdaad eierstokcystes, en wie weet hoor ik vrijdag dat ze helemaal weg zijn. Het vervelende is dat ik niet zwanger mag worden voordat ze helemaal weg zijn, anders begint het gedonder weer opnieuw... Ik hoop dus op een mooi kerstcadeautje! Dan mogen we weer!

    En, hoe zit het met die 3 dagen overtijd?

    @ Tineke

    Gaat het weer een beetje beter met je? Mijn schoonouders vind ik ook een beetje vreemd doen. Ze vragen alleen maar aan mijn man hoe het met mij gaat, ik heb het ze nog niet aan mij persoonlijk horen vragen. Nu heb ik ook niet zo'n erge behoefte om er met ze uitgebreid over te praten, maar toch. Het vreemde is dat toen in de periode dat ik zo'n buikpijn had van die cystes en zelfs even in het ziekenhuis opgenomen werd, ze mij vrijwel elke dag belden om te vragen hoe het met me ging. Vreemd toch?

    Groeten,
    Jude
     
  16. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Hey Flyke, ik vond dat jij wel een oppeppertje kon gebruiken. Gelukkig gaat het weer iets beter met je. Super dat je zwangere collega nu vrij is (dat ze dat nog maar de komende paar weken mag blijven. Misschien een leuke reisje naar de zon voor haar? En dat dat maar zo goed mag bevallen dat ze besluit om te emigreren, gnagnagna. Zou wel mooi zijn, maar ben bang dat mijn fantasie nu te ver is doorgeslagen).

    Wat betreft jouw vochtigheid. Ik schaam me diep: natuurlijk had kunnen weten dat je dat bedoelt. Zit ik te denken aan een droge (gezichts) huid en begin daarom over mijn pukkeltjes. :oops: Zucht....
    Ikzelf had daar trouwens ook behoorlijk last van tijdens mijn eisprong. Mijn vriend had het ook al opgemerkt. Ik denk dat onze baarmoeders heel hard aan het werk zijn om de slijmlaag van de baarmoederwand weer op te bouwen. Of zoals mijn vriend zegt: je baarmoeder is heel druk bezig met het opnieuw behangen van het kamertje voor een nieuwe bewoner. Is dus behangplaksel wat ze gemorst heeft. Ik moest best wel lachen zoals hij dat omschreef. Vond het ook wel schattig.

    Wij hebben vanochtend pas de kerstboom gezet. Er zit geen engeltje in, maar wel een heel stel mooie ballen. Dit jaar heb ik kettingen (nee, geen zwarte met stekels en haken ;) ) in plaats van slingers in de boom gehangen en ben eigenlijk heel erg tevreden met het resultaat. Heb jij je engeltje al opgeruimd? Als je vanwege het engeltje niet met plezier naar je boom kijkt, dan kun je hem beter wegdoen.
    Jij zit nu tussen je eisprong en NOD in. Voor jou komen nu de spannende tijden. Ik zal nu al mijn hoop op jou richten. Spannend, hoor!

    En Jude, ik ga voor jou duimen dat de cystes helemaal weg zijn. Het is zo vervelend om te weten dat je nog niet zwanger mag worden, terwijl je het eigenlijk zo graag wil. Als je cystes weg blijken te zijn, dan voelt dat neem ik aan echt als een nieuwe kans voor jou, toch?

    Helaas, pindakaas. Ik ben dus toch ongesteld geworden. Het begon vrijdagavond met een heel klein beetje roze verlies. Op zaterdagochtend idem dito en in de loop van zaterdag zette de menstruatie zich echt door. Het verloopt dus nog wel iets anders als vroeger, maar begint zich toch al meer te herstellen.
    In principe had ik niet gedacht dat ik de eerste ronde al weer zwanger zou zijn, na 2 curettages, maar toch heb je stiekem toch wel wat hoop. Ik vind het dus niet zo heel erg, nu kunnen we nog volop doorklussen en dat is eigenlijk ook wel heel leuk.
    Wij gaan er weer volop tegenaan en houden goede moed voor de toekomst. Ik zit al weer op dag 2 en ben benieuwd wanneer mijn eisprong eraan komt. Ik heb nu wel meer inzicht in mijn cyclus, en dat vind ik erg prettig.

    Liefs,
    Marla
     
  17. Tineke

    Tineke Actief lid

    Nov 10, 2006
    269
    0
    0
    he marla vervelend die :evil:

    bedankt jullie vor de streun. en jude is inderdaad raar

    morgen naar de gyno kijken hoe dat afloopt.

    ik heb nu al drie dagen pijn in me baarmoeder :(: hebben jullie dat ook weleens?

    Liefs,
    Tineke
     
  18. Jude

    Jude Bekend lid

    Nov 30, 2006
    654
    0
    0
    @ Marla, ja dat voelt dan wel als een nieuwe kans. Maar ja, als ze niet allemaal weg zijn, dan zal ik wel weer na een week of 3/4 terug moeten komen en dan moeten we dus nog steeds wachten... En dat is frustrerend.

    Even een vraagje, het is bij mij nu vier weken geleden dat ik de eerste bloedingen kreeg van de miskraam. Ik zal binnenkort wel weer ongesteld gaan worden. Nu moet ik vrijdag dus weer voor een echo, stel dat ik dan net ongesteld ben, zou dat een probleem zijn? Ik hoop eigenlijk dat het nog even op zich laat wachten tot na vrijdag, want ik denk dat ik het toch wel een beetje ongemakkelijk ga vinden om dan zo'n echo te krijgen.

    Groeten,
    Jude.
     
  19. marla

    marla Fanatiek lid

    Oct 24, 2006
    2,239
    2
    0
    Lijkt mee ook heel erg frusterend, Jude. Daarom hoop ik des te meer dat het wel goed blijkt te zijn. Heb je zelf het idee dat ze weg zijn, of voel je eigenlijk niet veel van cystes?
    Om eerlijk te zijn, weet ik geen antwoord op je vraag. Lijkt me inderdaad ook niet prettig om ongesteld te zijn tijdens een echo. Toen ik na mijn eerste curettage dus nog zwangerschapsweefsel in mijn baarmoeder had, werd ik op een ochtend onder het bloed en de stolsels wakker. Wij zijn toen met spoed naar het ziekenhuis gegaan en ik heb daar wederom (al bloedend) een inwendige echo gehad. Ik zei nog tegen de gynaecoloog dat ik het zo vies voor hem vond, al dat bloed. Tegen mij zei hij dus dat bloed ongeveer het schoonste was wat je je kon bedenkten. (moest toen denken aan een flauw mopje van mijn vader: "omdat nog nooit iemand het in handen heeft gehad", maar volgens mij ging het in zijn mopje om iets anders dan bloed ;)). M.a.w. de gyn is er in tegenstelling tot wijzelf niet vies van, maar ik heb geen idee of ze je afspraak dan zullen verplaatsen.

    Ja Tineke, ik noem het nu maar weer duivels in plaats van ongi. Ik vond het nu niet zo heel erg, maar de volgende keer baal ik wel als een stekker, dat weet ik nu al. Volgens mij kan pijn in je baarmoeder twee dingen betekenen: ofwel maakt je baarmoeder zich op voor de duivels, ofwel er is iets veel leukers aan de hand. Ik had nl. tijdens mijn zwangerschap ook zo'n raar gevoel in mijn baarmoeder. Een beetje trekkerig, soms zelfs pijnlijk. Wel spannend. Volgens je banner zit je nog maar 4 dagen voor je NOD, maar ik begreep van jou dat je niet goed van jouw banner uit kunt gaan. Denk je zelf wel dat je vlak voor je NOD bent? Nou Tineke, voor jou wordt het volgens mij ook spannend. Ik zet mijn duimen maar weer heel snel in werking. Ze waren nog warm van het duimen voor mezelf, dus dat gaat aan 1 stuk door.
    Echt SPANNEND!

    Liefs,
    Marla
     
  20. Jude

    Jude Bekend lid

    Nov 30, 2006
    654
    0
    0
    Ik heb geen idee of de cystes weg zijn. Je voelt er zo niks van. Ik had toen zo'n last, omdat ze flink waren gegroeid (een gezwel in een eierstok van 12 centimeter) en er een steeldraai ontstond. Dat houdt in dat de eierstok door het gewicht van de cystes die er aan hangen om zijn as gaat draaien en daardoor de eigen bloedtoevoer afknelt. Dat geeft acute buikpijn. Langzaam is die buikpijn vanzelf weggegaan. Nu waren de cystes inmiddels al veel kleiner geworden, ik heb er geen last meer van en het kan ook geen kwaad dat ze er zitten. Maar ik kan dus niet voelen of ze helemaal weg zijn inmiddels, dat moeten ze met een echo bekijken helaas...
     

Share This Page