pfffffffff ff mijn verhaal kwijt hoor, begin van de week vond ik mijn dochters gezicht al ietswat raar staan, ze klaagde over veel hoofdpijn. Even naar de huisarts gegaan die constateerde een oorontsteking met fikse bloedprop achter haar trommelvlies wrs drukte die een aangezichtszenuw dicht. Vrijdag moest ze maar komen voor oren uit te spuiten en ze moest aan de neusdruppels. Het werd eigenlijk alleen maar erger, mondhoek en oog gingen hangen, ze kon alleen nog maar met rietje drinken en het zag er allemaal heel zielig uit. spoedafspraak bij de neuroloog vandaag,, 2 uur later spoed MRI met contrast vloeistof want ze *dachten iets te zien* morgen ochtend om 10 uur weer terug naar de neuroloog. wrs toch ziekte van Bell, gadverdamme ik voel me zo machteloos en verdrietig nu.
Jeetje Leutje.. wat verschrikkelijk schrikken nou toch! Ik hoop dat het met een sisser afloopt! Duimen draaien hier.. heel veel sterkte en voor jou èn je meidje een dikke digiknuf!!!
Jeetje koffieleutje..dat is ook wat..kan me voorstellen dat je je zo voelt. Je schrikt je ook rot natuurlijk, arme meid.. Heb even zitten googelen want ik had er nooit van gehoord. Las dat 70 tot 80% binnen 2 tot 12 weken volledig hersteld. Daar maar op hopen he! Sterkte meis, ook voor je dochter.
Jeetje Koffieleutje....ik kan me voorstellen dat je heel erg schrikt.En dan nog al die onzekerheid erbij.Ik ga heel hard voor je duimen dat het goed afloopt allemaal.knufffff
koffie, ik heb t ook gehad. het was weer weg binnen 3 weken. moest wel prednison slikken(5 maanden of zo?) hoop ze niks vervelends als oorzaak vinden. sterkte!
Sterkte koffieleutje! Gelukkig zie ik door Lotuss´s onderzoek dat het weer snel over kan zijn! Ik stop maar eens met schrijven over mezelf totdat ik eens wat leuks heb te melden, want die harde buiken blijven aanhouden. Ik heb er een die nu al 3 kwartier aan één stuk duurt, dus ik ga zo toch maar weer het ziekenhuis bellen, denk ik. Ik krijg ze niet weg met alle bij yoga geleerde oefeningen, warme douches en wat dies meer zij. Dus ik blijf hier lezen en reageren op anderen..maar dit is de laatste bak ellende die ik over jullie uitstort.
Koffieleutje, jee wat vreselijk voor je dochter. Hoop mee dat het met een sisser afloopt. Beterschap voor je dochter en sterkte voor jullie allemaal. Hellen, heel goed dat je toch even gaat bellen. Lotuss, ik hoop met je mee dat de kleine zich net als je dochtertje eerder aandient! Vandaag is Yelina ook weer APK gekeurd en heeft haar entingen weer gehad. Het was natuurlijk weer brullen. Ze vindt het echt helemaal niks dat anderen aan haar komen om haar te onderzoeken. Ze weegt nu met 11mnd en 10 dagen 8714 gram en is 72,3 cm. Wel leuk om dan weer even de groeicurve van Alyssa erbij te pakken. Zij was met 11mnd en 5 dagen 8935 gram en 72 cm. Over ruim 3 maanden de voorlopig laatste entingen. Dan is het dubbel feest, want Alyssa krijgt dan haar laatste enting. Ik heb papa maar vast voorbereid dat hij dan meemag om het leed te delen want om daar in m'n eentje met 2 krijsende kinderen te zitten spreekt me niet echt aan.
Ik wil je dit even laten weten hoe jammer ook.... ik heb nu een kans gekregen om een opleiding te doen administratief medewerkster deze opleiding duurt iets langer dan 7 1/2 maanden. Hij start in Sept zoals alle opleidingen. Dit heeft mij aan het denken gezet, als ik de opleiding doe kan ik niet zomaar stoppen omdat ik zwanger ben of moet bevallen. Mijn baas betaalt deze opleiding en doet alles voor mij om er voor te zorgen dat ik terug kan op de arbeidsmarkt. Ik heb dus besloten om weer met "de pil" te beginnen, ik heb miskraam na miskraam en het vergt erg veel van mijn lichaam geestelijk en lichamelijk ik ben moe en mijn lichaam ook. Elke maand weer op nieuw die spanning ben ik nu eindelijk wel of niet zwanger en als ik het ben blijft het nu wel zitten of gaat het weer mis. *Ik heb besloten om te stoppen met proberen zwanger te worden mijn lichaam en geest zijn op. Ik heb alle voor en nadelen en voordelen op een rijtje gezet: Als ik de opleiding ga doen kan ik niet zo maar stoppen want dat betekend geen examen kunnen doen en dus ook geen diploma en geen werk en kunnen we ons huisje verkopen omdat we niet genoeg inkomsten hebben . Ik heb nu 2 prachtige kinderen en man waar ik enorm veel hou van ze ook van mij en ik kan het hun en mezelf niet meer aan doen om zo door te blijven gaan. Ik ben nu gelukkig met alles wat ik heb en wil dit ook zo houden als we door gaan dan gaat het steeds slechter met mij. Ik heb nu een toekomst met een opleiding en een baan in het vooruitzicht!!
@Hellen......ik heb geen last van je bak ellende hoor en de rest vast ook niet.Blijf alsjeblieft gewoon schrijven hier.Je moet het toch kwijt.Anders loop je er maar alleen mee.Extra knuf voor jou!
NOD 03-07 Ricmar 09-07 Giegel ??-07 Liesben 11-07 Benthe 12-07 Nienke07 19-07 nefertary 19-07 Suzanne68 ??-07 Jeeminee 28/30-07 Ladouce ??-07 Yuca ??-07 Desmo 03-08 Bebek AFSPRAKEN 10-07-2009: Koffieleutje screeningsecho + controle gynaecoloog 10-07-2009: ladouce controle-echo 13-07-2009: Desmo afspraak gynaecoloog 13-07-2009: Hellen controle gynaecoloog 15-07-2009: ladouce afspraak gynaecoloog 07-08-2009: nefertary belafspraak gynaecoloog BEVALDATA 22-07-2009 lotuss 02-08-2009 Ollebolleke 23-09-2009 Hellen1971 03-11-2009 Smoeltje 09-11-2009 Belize 19-11-2009 Koffieleutje 21-02-2010 Mexicang BEVALLEN 29-06-2008 Nin0 - zoon Jules 20-07-2008 Lientje - dochter Danique 29-07-2008 Inez - dochter Yelina 03-08-2008 Natas - dochter Danique 13-09-2008 Lola - dochter Emma Sophie 24-09-2008 Zico - dochter Sterre 26-09-2008 Ritje - dochter Silke 07-11-2008 Moby - zoon Terrence Valentijn 18-11-2008 Vozzy - dochter Laura 25-11-2008 Anja - zoon Jaron 22-01-2009 SanRob - zoon Mika 19-03-2009 Anna - dochter Yara 04-04-2009 coto500 - dochter Djemi Anouk 28-04-2009 Miss Daantje - dochter Lotus en zoon Joah 23-05-2009 Shiela - dochter Nikkie 11-06-2009 Limmeke - dochter
Ik was even bang dat het aan mij lag,maar die meiden in dat MJtopic zijn echt niet helemaal APK hoor ik heb niks meer geschreven verder daar.Alleen stukje gelezen en tot de conclusie gekomen dat ik nog vrij "normaal" ben. Zo...uitgeroddelt
Net terug uit het ziekenhuis. CTG gaf geen weeënactiviteit. Tja..harde buiken die 3 kwartier duren is geen wee. Maar goed. Urine ingeleverd en te horen gekregen dat ik rustig aan moet doen. Ik heb vandaag helemaal niets gedaan en toch veel harde buiken. Kennelijk ben ik zo'n pechvogel met een hypergevoelige baarmoeder. Maandag het er nog maar eens over hebben met mijn eigen gyn. Of door blijven werken wel een goed idee is, bijvoorbeeld. Anyway: alles is goed.....
Bedankt lieve meiden voor jullie steun.... Ik laat jullie natuurlijk iets weten vandaag over hoe het afgelopen is. Prednison mag ze niet hebben vanwege haar leeftijd en omdat het volgens de neuroloog in sommige gevallen de boel verergert. Het meeste dwars zit het feit dat er gisteren doodleuk gezegd werd bij de MRI, *ja we hebben wel iets gevonden * wat dan ??? Leuk is dat altijd als je er dan nog een dag op de uitslag moet wachten. Het valt me op dat de uk heel stil is, geen getrappel sinds gistermorgen, hartje kon ik gisteren ook al niet vinden met de angelsound (maar zal wel verkeerd zitten met dat ding) Ben toch blij dat ik vanmiddag weer echo heb..... Hellen gaat nog steeds niet zo lekker dus meis toch, stop dan met werken en doe rustig aan !!!!! Inez fijn dat Yelina ook weer haar prikjes heeft gehad en dat alles goed is (zielig eigenlijk altijd he )
Leut.. nogmaals heel veel sterkte!!!! Hier draaien de duimen op volle toeren! Hellen.. als zelf niet wil schrijven, omdat je er gaar van wordt... prima.. maar voor MIJ hoef je het niet te laten hoor!! Ik leef toch wel met je mee en als jij er niets over schrijft gaan wij er vanzelf naar vragen en 'moet' je alsnog Inez.. meisje door de BPK... wat grappig dat ze qua groei zo mooi gelijk op loopt met haar zus! Nejfe... ik denk aan je hoor! Hoop dat het wat beter met je gaat.... *digiknuf* Hier wat spotting en vage krampjes... verder nèrgens last van dus ik vermoed dat de duivels vandaag of morgen doorbreken.. nou ja.. ben ik er in de vakantie in iedergeval van af en hoef ik ook geen zorgen te hebben daar.. (elk nadeel hep se foordeel *zucht* ) Ik ga me aankleden.. .krijg zo visite.. staat een beetje raar om die te ontvangen in mijn pyama *gniffel*