Hoi net wakker, zelfs de kleine .. WE gaan zo douchen en dan lekker zwemmen .. Hij is nu een beetje me vriend aan het terroriseren haha.. Tot vanavond
hoi hoi, Dankjewel Dat loopt heel raar bij mij dus ga t beetje proberen in kaart te brengen: 20 juni gestopt met de pil (was er pas net weer mee begonnen) 22 juni 1e x onbeschermd seks 24 juni ongesteldheid (heel licht) 25 juni ...4 nachten op een rij erg misselijk in de nacht (anders nooit) 04-07 onbeschermd seks 05-07 onbeschermd seks symptonen sinds 1e x; - misselijk id nacht - licht stekende pijn in de onderbuik - darmen rommelen als een gek - winderig dus ook - moe - veel hoofdpijn - soms beetje duizelig met opstaan - rare smaak in mijn mond ..?.. Volgens de regels zou ik niet zwanger kunnen zijn..vanwege ontpillen en geen idee wanneer ovulatie is. Heb nog nooit een ei gevoeld dus echt geen flauw idee. We gaan inderdaad voor de eerste, en bij ons thuis zijn dit soort onderwerpen een beetje taboe dus verder heb ik er ook niet veel kaas van gegeten..?... Tussendoor heb ik vaker gestopt met de pil, gewoon vergeten of te lui om nieuwe te halen (ben verschrikkelijk lui ). En dan was ik een half jaar pil loos en werd gewoon niet ongesteld of na een paar maanden 1 x ofso...dus ja geen flauw benul van hoe of wat. @Susan, hoop da je snel meer weet! Fijne vakantie iig, geniet ervan alvast!
@guusje99: Ik zou gewoon een test doen, dan heb je zekerheid. En dan met ochtenurine. @susan27: Dit is wel balen meid, die onzekerheid. Maar misschien is het toch beter als het nog heel pril is om het met ochtendurine te doen. Tenslotte is niemand gelijk toch. Heb je wel symptomen? Hetzij voor ongi hetzij voor baby? En wie weet kunnen jullie gezamelijk tegelijk testen morgenvroeg. Gedeelde smart is halve smart, maar gedeelde vreugd is dubbele vreugd.
@ Guusje: Ik denk eerlijk gezegd ook dat de kans op een zwangerschap klein is, maar het blijft natuurlijk spannend om te testen. En uiteraard hoop ik wel voor je dat t toch raak is. Als je trouwens uitgaat van een cyclus van 28 dagen is morgen wel veel te vroeg om te testen.
Hey Susan! Op welke dag van je cyclus zit je nu? Meid wat spannend! En je ging wel testen toch nog voor je op vakantie gaat?? EDIT: sorry meis, had nog niet gelezen van je nega-test later Nog niet opgeven hoor! Je bent niet zomaar overtijd! En gewoon dat testje inpakken voor op vakantie!! Succes en kop op he!
Nou, volgens mij is het dan ergens rond 5 april inderdaad! Maarrrr ik zou waarschijnlijk een keizersnede krijgen en dan halen ze je kindje al eerder, in Maart dus! Dus dan ben ik ook maart-mama toch? 8)
Ik baal voor je !!!! snap je nou ook hoe het bij mij met pieter was? week na nod pas positief d8 ik..... dat is heel laat hoor maarja niks aan te doen... heb je een pb gestuurd heb hier nog ene hele gevoelige test liggen.... dus als je wilt
Oh nog 1 bericht en ik sta op 2000 berichten!! Wowie...ben ik dan geen VIP-member meer Nou dan ga ik vanaf nu niks meer posten
net even naar de etos geweest .. luiers iongeslagen en een zwaitsal mama voor een zwangere vriendin .. heb er een leuk pakketje van laten maken voor haar. ze woont in het buitenland en daar hebben ze geen zwitsal mama... helaas zat daar geen kv.. ben zo benieuwd naar die testen heb nu 2 voor 5 bij tp gekocht... is dat net zoiets??? ook met pipetje
Bannercheck, NOD 25 juli! Wow, meest vruchtbare dag vandaag... weet ik mijn plannen voor vanavond al haha,
volgens mij sta ik nog niet op de lijst toch?? wil iemand mij anders even op de lijst zetten?? ik kan de lijst ook niet vinden... mijn NOD is 27 Juli volgens mij... 27 Juni was me eerste ongi dag en ga uit van 30 dagen... ook al zal t nu weer niet raak zijn, vind t leuk om op de lijst te staan
ja morgenochtend ga ik testen. Ja ik weet dat het veel te vroeg is, maar die symptonen heb ik sinds de 1e keer seks. En op de bijsluiter van de clear blue test staat dat als je niet weet wanneer je volgende ongesteldheid komt, je ten minste 19 dagen moet wachten tot je testen kan, na de onbeschermde seks. Dus, naja dat s morgen. Ws is het helemaal niets, en ga ik me heel dom en aanstellerig voelen, en is het gewoon ik die mij zelf voor de gek houdt. stiekem blijft toch die hoop he?! Die laatste ongi was dus door t stoppen van de pil, dan is ie altijd wel regelmatig. Maar zodra ik stop met de pil, sja dan kan het zomaar een half jaar duren tot ie komt. lastig hoor!
He Wendy lief van je maar wacht gewoon af. Doe volgende week op vakantie nog een testje mocht dat nog nodig zijn. Heb kriebels rond mijn navel de vorige keer was dat een teken vna een ongi dus vandaar. Ga boven nog even stofzuigen alle katteharen weg voor de vakantie. Ben weer weg.