Blij zijn voor zwangerschap vriendin???!!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door freggle, 10 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. freggle

    freggle Lid

    13 mrt 2009
    89
    0
    0
    Noord Holland
    Hey meiden,

    Ik moet even me frustratie kwijt, ik wil al heeeel lang kinderen maar omdat wij nog niet in de positie waren (i.v.m. nieuwbouw huis etc etc) kwam het erbij ons maar niet van.

    Uiteraard deel je dat met vriendinnen, dus ik ook. Ondanks dat de vertraging bij ons alleen maar uitliep kwam er een vriendin naar me toe om te zeggen ja wij gaan stoppen met de pil ( terwijl naar mijn mening hun ook nog niet echt in de positie zijn om daaraan te beginnen i.v.m. nieuw huis, nieuwe banen etc etc. )Maar wie ben ik om daarover te oordelen uiteraard maar toch. Elke keer vertelde ze jammer ben weer ongi en noem het maar op ( terwijl als mijn partner iets aan haar partner vroeg erover die zij nee hoor vollopig nog niet eerst vast contract afwachten ) en zij mij dus het tegenovergestelde vertelde. Waardoor ik dus het gevoel kreeg dat ze het nou deed om mij te treiteren of omdat ze eerder wou wezen ik weet het niet.

    Nu kreeg ik van de week dus het bericht dat ze net zwanger is en hoe ik het er ook gun ik kon niet blij zijn, en ik mocht niets zeggen ook niet tegen haar partner en mijn partner en dat is elke keer zo geweest. Ik wil echt blij voor de zijn, maar ik ben zo bang dat dit is om de verkeerde redenen. Ik zal vast wel jaloers zijn hoor dat realiseer ik me heus wel, en gelukkig zijn wij nu er wat meer bekend is over ons nieuwe huis ook gestopt met de pil maar ja toch ik voel me er wel k*t bij dat ik niet oprecht blij kan zijn terwijl dat wel hoort.
     
  2. douglas84

    douglas84 Fanatiek lid

    17 jun 2008
    1.677
    0
    0
    Drenthe
    Heej Freggle,
    Ik begrijp je heel goed. Ik heb dat ook wel eens met vriendinnen en ik ben dan eigenlijk ook wel wat jaloers. En dat wat je zegt over er goed voor staan dat hadden wij ook. Wij wouden eerst een eigen huis , een goede baan en trouwen. En omdat ik niet met een dikke buik wou trouwen ben ik 3 mnd voor de bruiloft gestopt. Echter we zijn nu al 14 mnd bezig.Dus wij liepen echt al heel lang met de wens en dan zie je andere die zomaar zwanger zijn en er in onze ogen nog niet echt goed voor staan. Maar ja misschien vinden die andere ons wel weer te voorzichtig of te serieus of zo dat wij eerst alles goed voor elkaar willen hebben.
     
  3. Adine

    Adine Fanatiek lid

    12 sep 2006
    2.355
    0
    0
    Ridderkerk
    Ik denk niet dat het echt jaloers van jou is, maar haar manier van doen, brengt bij jou wrevel naar boven. Dat je niks aan je eigen partner mag vertellen en zeker niet aan haar partner, geef mij in ieder geval een gevoel, dat ze dit stiekem heeft gedaan, zonder haar partner ervan op de hoogte te stellen. Snap dan ook best, dat je niet echt blij bent voor d'r.
     
  4. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Hoi Freggle, ik voel me denk ik een heel eind zoals jij!
    Ondanks dat ik 20 ben, hebben we het langer over kinderen gehad.. Maar inderdaad dezelfde keus als jij (nieuwbouw huis en wachten op een vast contract )
    Nu alles in orde is, zijn we klaar voor een wondertje..

    Onlangs was mijn nicht (27) bij mij en vertelde dat ze zwanger is.. Ze is stiekem met de pil gestopt.. Nou komt het: Ze zijn pas net samen en ze heeft net een nieuwe baan, 1 november bevaldatum en op 16 november sleutel van het nieuwe huis..

    Ik gun het haar hoor, daar is geen twijfel over mogelijk..
    Maar ik kan later tegen mijn kindje zeggen dat heel gewenst is en zij moet nu tegen iedereen vertellen dat het een ongelukje is.. Al met al voel ik me met mn 20 jaar een stuk verstandiger en volwassener als wat zij doet..

    Het is geen jaloezie wat je voelt want jij wilt toch niet op zo'n manier zwanger worden? Jouw moment komt nog wel! En dan kunnen jullie SAMEN genieten.. Wat heb je dan voor een relatie als je je zwangerschap verbergt..

    Succes met zwanger worden en ik hoop dat je haar binnenkort kan vertellen dat je zwanger bent! en dat JULLIE heel gelukkig zijn..

    Ach misschien ben ik dan wel een trut maar ik zal mn nicht tegen die tijd toch echt vertellen hoelang het duurde voordat ik zwanger was en dat WIJ dolblij zijn.. ;)
     
  5. freggle

    freggle Lid

    13 mrt 2009
    89
    0
    0
    Noord Holland
    bedankt voor de nu al opbeurende reacties:) zoals jullie ook al toelichten is echt wel hoe ik het ook voel, en inderdaad ik ben blij als wij straks alles kunnen geven wat onze kleine straks verdient. En dat we zonder stress of wat dan ook ervan kunnen genieten.
    Ik denk alleen dan weer waarom niet wachten, zoveel onzekerheden om dit moment in je leven. Maar wil dat ook niet zeggen tegen haar want ja dat lijkt mij ook niet leuk om te horen. Tis en blijft lastig en een onprettig gevoel want ja het is toch een vriendin.
     
  6. tinkerbelletje

    tinkerbelletje Actief lid

    20 okt 2008
    205
    0
    0
    haai meiden,

    Ik heb pas gehad dat een vriendin van mij abortus ging doen nou dat is ook best moeilijk hoor als je zelf bezig bent om zwanger te worden het wel een goede keuze van haar maar toch dacht shit man waarom word zij dan wel zwanger maar ja zo gaat het in het leven klote dingen soms

    xx lin
     
  7. freggle

    freggle Lid

    13 mrt 2009
    89
    0
    0
    Noord Holland
    Ja dat lijkt mij ook moeilijk inderdaad, helemaal als je lang bezig bent en het lukt niet. :x
     
  8. douglas84

    douglas84 Fanatiek lid

    17 jun 2008
    1.677
    0
    0
    Drenthe
    Hej freggle
    Ik zou nog wel even ana je vriendin vragen waarom je het met niemand er over mag hebben en je dus ook de a.s. vader niet eens mag feliciteren...
     
  9. freggle

    freggle Lid

    13 mrt 2009
    89
    0
    0
    Noord Holland
    @ douglas,

    Omdat het nog heel pril is en hij niet mag weten dat ik het weet, omdat ie had gezegd dat ze het niet tegen iemand nog mocht vertellen. Maar hij weet volgens mij wel dat ze alles tegen mij altijd verteld. Er zijn namelijk wel meer dingen geweest die ze mij verteld had wat ik niet tegen hem mocht zeggen dat ik het wist.
     
  10. dina88

    dina88 Fanatiek lid

    7 nov 2008
    2.360
    235
    63
    Vrouw
    Arnhem
    Ik begrijp je heel goed,

    M'n man is wat ouder en heeft al 2 dochters 1 van 21 en 1 van 26.

    die van 26 is in september bavallen van een zoontje.
    net toen wij een jaar bezig waren (wat ze vanaf het begin al weten) zei ze dat zij ook alweer voor een 2e gingen, dat was in januari en 3 maanden later was ze idd zwanger :( en ze zei het op msn, en ze was der zo blij mee en der man ook grrrr. terwijl ik juist had gezegt dat ik ongie was geworden, terwijl ik dat dat het die maand echt raak was, dus was al down.

    En een week later spreekt ze me der op aan enzo, dus ik uitgelegt dat het me pijn deed enzo. dag later komt ze op verjaardag en heet de kleine een slabbertje om met hoera in krijg een broertje of zusje grrrrrrr. wist niet hoe ik moet kijken.

    Liefs Dina
     
  11. Funkie

    Funkie Bekend lid

    13 jan 2009
    929
    0
    0
    Maak sieraden (BIBI)
    Scheveningen
    Ook ik snap hoe je je voelt.
    Mijn vriend en ik zijn al 3 jaar bezig als het niet langer is en nu bijna een jaar onder behandeling van het ziekenhuis m.b.v. iui behandelingen. Overal om me heen ziet ik zwangeren ook vriendinnen terwijl ik ook denk dat ze er nog niet aan toe zijn. En er niet goed over na hebben gedacht. Mensen nemen tegewoordig maar kinderen.
    In de tussentijd heb ik 2 vmk gehad en mensen blijven maar praten over hoe geweldig hun zwangerschap is. Op mijn werk gaat het de hele dag over baby's.
    Ook ik voel een soort van jaloerzie maar denk dat dat niet helemaal verkeerd is. Dat is ons instinct. En je gunt het ze wel maar je ziet het liever bij jezelf gebeuren natuurlijk.

    Meid onze tijd komt nog wel!
    Succes
     
  12. Gabrielatje

    Gabrielatje Niet meer actief


    Sorry ik weet dat het misschien niet slim is om te reageren, maar ik doe het toch: Ik vind het werkelijk belachelijk wat voor opmerking je hierboven maakt, daarin ben je dan zeker wel 20. Er lezen hier ook dames mee die wel "per ongeluk" zwanger zijn geworden net zoals ik maar er super super super blij mee zijn ik hou nu al meer van haar dan van wie of wat dan ook in de hele wereld inclusief mijzelf. Ik vond het zo erg om te lezen dat je moet zeggen dat hij/zij een "ongelukje" was en dat jij er "lekker wel"voor hebt gekozen en dus meer gewenst. Sorry vind het echt kinderachtig en stom dat je niet nadenkt voor je zoiets schrijft ookal bedoel je het niet naar mij persoonlijk ook ik zou dat misschien wel eens moeten zeggen tegen mijn dochter, die Minstens netzo gewenst is als jouw kindje!

    Sorry als ik te hard overkom maar ik moest het echt kwijt!
     
  13. kleinesam

    kleinesam Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    1.409
    0
    0
    @Charissie: ik geef je helemaal gelijk!

    Als ik dit hier zo lees zien sommige mensen groen van de jaloezie. Wij zijn bijna een jaar bezig en natuurlijk sta ik niet altijd te springen als een vriendin komt vertellen dat ze zwanger is. Ik ben heel blij voor hun, maar ik gun het mezelf ook zo en het wil maar niet lukken. Toch zie ik dat sommigen hier echt in doorslaan. Ik zou het erger vinden als mijn vriendin de zwangerschap niet aan mij vertelde. Ook al lukt het bij ons nog niet hoeven ze niet ineens anders tegen ons te gaan doen.
     
  14. Gabrielatje

    Gabrielatje Niet meer actief

    Precies dat vind ik ook echt, tuurlijk is het niet gek dat je er soms gewoon gek van wordt en het ook zo graag wilt en dus ff je ei kwijt moet, maar waarom moeten andere daar dan weer gekwetst door worden,

    Mijn zus was eigenlijk ook best jaloers, dit heeft zij meteen gezegd tegen mij wat ik heel fijn vond. Ik probeer ook haar op te beuren van (want zij moeten nog even wachten tot hij een verblijfsvergunning heeft en weer terug in NL is) straks als alles geregeld is kunnen jullie gaan klussen en hopelijk ben je dan snel zwanger en kunnen onze kindjes samen gaan spelen enzo, maar als ik het niet zou weten dan zou ik ook niet extra lief voor haar kunnen zijn. Petje af dus voor mijn zus die ook heel erg blij voor mij is en dat ook echt laat merken.
     
  15. liefde1978

    liefde1978 Fanatiek lid

    4 feb 2009
    1.493
    0
    0
    noord-holland
    Meiden! Maak je toch niet zo druk om je omgeving. Ik weet dat het makkelijker gezegd dan gedaan is, maar het neemt niet je eigen druk weg om zwanger te raken.
    Mijn vriendinnetje is ook al jaren bezig met zwanger raken en heeft nu 2 reeds geboren kindjes in de vriendengroep gezien en eentje (mijn kleine spruit) onderweg. Ondanks dat ze niet altijd heel blij reageerde wisten wij waarom, maar als het kindje dan geboren is weet ik dat zij het eerste voor de deur staat met een cadeautje. En weet je waarom, omdat als iemand voor een kindje kiest, dan gun je dat iemand ook al vind je het zelf moeilijk. En ik waardeerde enorm van haar dat ze naar me toe kwam om zich te verontschuldigen voor haar eerste reactie, maar ik begreep het volkomen - zij wil ook gewoon graag een kindje en ik gun het haar enorm - zo veel dat ik haar bijna niet durfde te vertellen dat ik wel zwanger mag zijn. Verplaats je eens in die ander, wordt ze nou echt zwanger om jullie te pesten? Ik denk het niet... Probeer het van je af te zetten en droom lekker over dat je zelf hopelijk snel zwanger raakt. Ik gun het jullie enorm!!
     
  16. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen

    ook ik ken het vanuit mijn vorige zwangerschap.. isabella was ook een cadeautje door de pil heen.. ik spreek ook niet graag van een ongelukje. Verder zal ik haar ook nooit vertellen dat zij niet gepland was op dat moment.. ik vond het dus ook niet fijn om te lezen.
     
  17. Gabrielatje

    Gabrielatje Niet meer actief

    Gelukkig ben ik dus niet de enige die zich niet zo prettig bij deze opmerking voelde, wij weten nog niet of we het wel vertellen of niet, ik had daar eigenlijk niet eens echt over nagedacht ;) ik vind het helemaal niet leuk om negatieve berichten te plaatsen,maar het kwetste me echt enorm. Ik heb zelf bv ook meegedaan aan moeders voor moeders, de titel zegt al genoeg toch, dus steun elkaar liever ipv te kwetsen.

    @Liefde1978, ik vind dat je helemaal gelijk hebt!
     
  18. Majel24

    Majel24 Fanatiek lid

    21 mei 2007
    2.779
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Bemmel
    Ik sluit me ook aan bij bovenstaande reacties.
    Ook vind ik het best vreemd dat omdat ze net een nieuwbouwhuis hebben het onverstandig zou zijn en je het ze daarom ook niet echt gunt ( dat begrijp ik tenminste uit je verhaal). Ik snap echt niet wat dat er nu mee te maken heeft. Jij zou dat misschien niet doen, maar dat betekent niet dat het dan ook meteen onverstandig is om met de pil te stoppen.
    Ik snap dat je jaloers bent maar heb wel respect voor haar keuzes ookal sta je daar zelf niet achter.
     
  19. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Oooh meiden..
    Zo was mijn berichtje helemaal niet bedoeld! Wat ben ik een oen zeg.. Het is helemaal niet mijn bedoeling om zo over te komen..

    Wat ik bedoel te zeggen is dat ze is gestopt met de pil zonder dat haar vriend het weet.. Dat vind ik niet zo tof want hij wist van niets..

    Ik wil helemaal niet zeggen dat jullie kinderen 'ongelukjes' zeggen maar zij moet nu liegen over haar verhaal en dat vind ik niet leuk..

    Nogmaals sorry als ik je heb gekwetst!
     
  20. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Voel me echt stom! :(
     

Deel Deze Pagina