Dat ik vandaag lekker heb kunnen fietsen met mn meisje en dat ze schaterlachend voorop zat en naar iedereen zwaaide. Zo mooi om te zien dat je dan op ieders gezicht een glimlach tevoorschijn tovert. Mooi toch dat kleine kindjes dat kunnen doen!
Hoera, na zondag word het koeler Heb het echt gehad met de hitte. Word nog wat als ik verder in de zwangerschap zit. Groetjes Janna
Vandaag om 14u gestopt met werken, even gaan soldenshoppen (in België zijn vandaag de solden begonnen!) en nu lekker thuis genieten van het weer (straks pas op terras, nu is het veeeeeel te warm)
Kinderbijslag idd gestort : ) En dat mijn beste vriendin in NL een halve marathon met mij wilt lopen.
Dat ik gisteren te horen heb gekregen dat een neef in Melbourne ons op gaat vangen,als we komen in sept.Echt een hele geruststelling!
Oei, er zijn precies niet meer zoveel positieve puntjes van de dag... Dat van mij: ben vandaag op minder dan een kwartier op m'n werk geraakt! Dat is uitzonderlijk, want meestal ben ik 20-25 minuten onderweg. Lang leve de vakantie! En ik ben aan mijn laatste week bezig voor ik 2 weken met verlof ga. En het weer wordt terug wat beter!
ik heb een telefoontje gehad van het UWV. ik voldoe aan de eisen en krijg eindelijk na 1 maand zonder inkomen weer een beetje geld!!!!
Dat het zonnetje schijnt! Dat mijn mannetje ligt te kletsen en heerlijk kan genieten van zijn fruithap.
mijn dag kan niet meer stuk. Meteen na het wakker worden van mijn zoontje een hele lange dikke knuffel van hem gehad!! Nou, meer heb je toch niet nodig he!
Mijn kleine schat ligt lekker te slapen en we gaan zo even saampjes een stukje wandelen. Voor het eerst zonder anderen erbij!
vanochtend bij t babyzwemmen was Layla heeeeeel erg aanhankelijk, wilde steeds knuffelen met me.. Heerlijk was dat!
Mn dochter is 11 geworden,we hebben t met de hele familie gevierd in een waterpark,wat hebben we genoten,helemaal top deze warme,zonovergoten en gezellige dag. Voordat we naar Australie vertrekken,gaan we zeker nog een keer!
Mijn man heeft MISSCHIEN werk, dus dat geeft stiekem toch weer een beetje hoop op financieel herstel.
Ik had vandaag een heel groot positief punt. Een heerlijke kalme wandeling met mijn dochtertje door het centrum van de stad, waar wij allemaal rare mensen zagen en ons aan 1 stuk door een deuk hebben kunnen lachen. Oh en natuurlijk.... de fijne geur van Lenor wasverzachter weer in huis vandaag
Voor het eerst een grote ronde gewandeld en het ging goed!!! Geen pijn, geen bloedingen, NIKS. heeeeeeeeerlijk!