Hoi allemaal, Mijn zoontje is 10 maanden en wij zitten in de 1e ronde na de pil voor een tweede beebje! Hoe snel waren jullie zwanger na de eerste beeb en nadat je dus weer de pil hebt gebruikt? Liefs, AppelAppel!
Ik vind je vraag onduidelijk bedoel je hoeveel er tussen de eerste en de tweede zat of hoe snel je na het stoppen van de pil zwanger was bij de tweede?
ik heb na de geboorte van me dochter 6 rondes de pil (ben pas na 6 maanden begonnen ivm bv) gebruikt en toen ik stopte was ik meteen zwanger.
Hoi hoi, Ik ben ook net gestopt met de pil. Ik heb al een dochtertje van 9 maanden. Van haar was ik na 9 maanden zwanger. Dus ik ben erg benieuwd hoe snel het nu gaat. Hoe snel was jij zelf dan zwanger van de 1e? Groetjes Jelisa
van de 1e was ik zwanger na 6 maanden stoppen met de pil, dit werd een miskraam met 11 weken. daarna was ik weer zwanger na 6 maanden van me dochter alicia toen dus weer begonnen met de pil en na het stoppen ronde 1 zwanger
Bij de eerste ronde 4 zwanger (na jaaaarenlang pilgebruik), helaas met 5 weken een miskraam (een week heeeeeeeeeeel blij geweest), na de MK ronde 5 zwanger. Dus mag niet klagen!!