Maart 2010 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Lisil, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. malin08

    malin08 Actief lid

    Apr 17, 2009
    445
    0
    0
    brendal: tja het kan je ineens aanvliegen... of het van de zw komt of een griep dat kan niemand je vertellen, maar de kans dat het van de zw komt is wel het grootst. Doe even rustig aan, zodra je het gevoel hebt iets te kunnen eten moet je dat ook doen. Misschien helpt het om even lekker naar buiten te gaan (dat werkt bij mij het best) of een lauwe douche (en dan wel gaan zitten als je duizelig bent)
    en het klinkt raar, maar soms lucht het gigantisch op om maar toe ta geven aan de misselijkheid en als je denkt te moeten kotsen dat niet in gaan houden maar gewoon doen... (als het dan niet 10 x per dag gebeurt natuurlijk) sterkte in elk geval!
     
  2. brendal

    brendal Lid

    Sep 29, 2008
    12
    0
    0
    utrecht
    egt baale majah het is niet anders.. hoop dat het morgen beter gaat anders moet ik me ook nog ziek melden... ja zal straks even lekekr douchen hopen dat ik me dan beter voel..

    bedankt voor je snlle reactie!!
     
  3. D1982

    D1982 Actief lid

    Mar 12, 2009
    301
    0
    0
    Limburg
    Hallo allemaal,

    Zo juist een aantal pagina`s terug gelezen. Alles teruglezen dat wordt een beetje teveel van het goede ;) Wij zijn het hele weekend weg geweest. We zijn bij mijn zusje geweest. Het was erg gezellig, maar ik heb wel veel last gehad van vermoeidheid en misselijkheid.

    Lisa, wat een verschrikkelijk nieuws. Heel veel sterkte! knuf

    Anoniempjuh: Als nog van harte gefeliciteerd! En heb je een leuke dag gehad?

    Sjaantje, wat moeten jullie je rof geschrokken zijn. Gelukkig konden jullie daarna snel terecht voor een echo. Hoe voel je je nu?

    Weltrusten alvast!
     
  4. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    Nov 25, 2007
    1,186
    0
    0
    lisa er zijn geen woorden voor dit vreselijke nieuws.
    ik wil jou en je parner heel veel sterkte wensen met dit verlies.
    de wereld zit af en toe echt oneerlijk in elkaar.

    puck
     
  5. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Yup hier ervaring!
    Heb ik ook last van... Helaas heb ik vorige week wel constant overgegeven en ben opgenomen geweest in het ziekenhuis...
    Daar zeiden ze dat misselijkheid en duizeligheid niet zo erg is (ja wel heel vervelend natuurlijk ) maar wel als je constant over begint te geven......
    Soms wil het idd weleens helpen om toe te geven aan de misselijkheid en alles eruit gooien maar ja dat is natuurlijk geen pretje.......
    Ook zou je even kunnen overleggen met je huisarts om iets te krijgen tegen de misselijkheid mocht je er langer last van blijven houden!
    Ow en toch kleine beetjes iedere keer blijven eten en drinken, hoe moeilijk dat soms ook is....
    Succes!
     
  6. brendal

    brendal Lid

    Sep 29, 2008
    12
    0
    0
    utrecht
    ooh ja lekker!! ik vond eht zo raar ben blij dat ik niet de enige ben.. stelt je dan toch beetje gerust. wat hebben ze allmeaal gedaan toen je opgenomen werd?

    GRoetjes bren
     
  7. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    Hey meiden,

    ik ben weer terug van vakantie! Hoe ist hier? Nog wat gebeurt?

    Alle nieuwe zwangeren gefeliciteerd en welkom hier!!!!!!
     
  8. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    ik kom morgen ff verder buurten want dan zit ik achter mijn eigen laptop ik zit nu bij mijn ouders op de koffie, we zijn net lekker uit eten geweest.

    Tot morgen dames en weltruste voor straks.
     
  9. foreverfriend

    foreverfriend Fanatiek lid

    Feb 22, 2007
    1,473
    0
    36
    dialyseverpleegkundige
    hee meiden
    het is even geleden dat ik gereageert heb, maar ben druk en zooooo moe!
    Verder voel ik me goed en helemaal niet zwanger!!
    Ik maak me er best druk om, want het maakt me zo onzeker, maar kan dat beter niet doen....
    Vrijdag hebben we een echo dus hopelijk wat meer duidelijkheid.
    Mijn man merkt heel goed dat ik zwanger ben, zullen de hormonen wel zijn.
    fijne avond
     
  10. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    komt wel goed hoor forever friend!
    Enne.. erg moe zijn hoort ook bij 1 van de kwaaltjes! :)
     
  11. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    Apr 25, 2009
    1,982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    hee heeft er iemand misschien een tip voor een leuk zwangerschapsdagboek.....?
     
  12. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Ze hebben eerst een echo gemaakt om te kijken of het met de kleine goed ging en of het er 1 of meer waren...
    Urine opvangen en bloed controle
    daarna 2 dagen aan het infuus gelegen en iedere ochtend moeten plassen om te kijken of de ketonen uit mijn urine waren... Ook iedere keer bijhouden hoeveel ik dronk en hoeveel ik plastte....
    Verder moest ik veel rusten en dat was het wat ze deden...
    Als ik in het ziekenhuis ook nog steeds aan het braken was geweest dan zou er waarschijnlijk een sonde geplaatst worden maar dat was gelukkig niet het geval :)
     
  13. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
  14. brendal

    brendal Lid

    Sep 29, 2008
    12
    0
    0
    utrecht
    oke! wat een gedoe majah je weet wel war je aan toe bent, dat is wel fijn.
    najah met mij gaat ie al weer stuk beter alleen nog duizelig heb al weer goed gegeten dus :D ben weer blij, zorgen om niks;)
     
  15. Lynette84

    Lynette84 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    1,473
    0
    0
    ziektewet/huismoeder
    Arkel city
    Hoi Vriendlief

    Ik heb zelf het zwangerschapsboek van Lenny duijvelaar gekocht.
    Ik vind hem er erg leuk uitzien. Er staan verhaaltjes in wat er die week gebeurt met de baby. En nuttige tips voor papa en mama.

    ISBN 978-90-499-9942-1

    Groetjes Lynette
     
  16. Lynette84

    Lynette84 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    1,473
    0
    0
    ziektewet/huismoeder
    Arkel city
    Hoi Dames,

    Ik kom nu ook hier wat vaker kijken. Had wat moeite afstand te doen van de Juli NOD topic en de dames.

    Hier gaat alles goed. Momenteel giga prikkelbaar en om de kleinste dingen boos. Me vriend heeft het nu best zwaar met mij. :)

    Ook heb ik veel krampjes die op ongi krampjes lijken waar ik me toch af en toe zorgen over maak. Soms zijn de krampjes zo erg dat ik even tot 10 moet tellen voordat ik weer verder kan met waar ik mee bezig ben.

    Misselijkheid komt met vlagen. Slapen is wel dieper geworden. En plassen doe ik erg veel en de ontlasting is erg hard en donker BAH.

    Ohh en haaruitval met bossen. Echt kan er om janken zo veel haar ik verlies. Heb al zo een dun bosje maar heb het gevoel dat ik zo straks kaal ben. :$ Heeft iemand hier tips voor?

    De Emo's zijn ook wisselend en kan al janken bij een gewone serie of film.

    Nou dit was het denk ik zo een beetje.

    Voor de dames die gaan slapen alvast weltrusten.


    Groetjes Lynette
     
  17. bink1976

    bink1976 Actief lid

    Apr 20, 2009
    478
    0
    0
    @lynette: das raar, volgens mij moet je toch juist minder haaruitval hebben als je zwanger bent?
     
  18. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    3,011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Hoi!
    Over haar: er zijn 2 mogelijkheden. Je hebt of een dikke bos glazend haar, maar er zijn ook heel veel vrouwen die een dunne futloze vette haardos hebben tijdens de zwangerschap. Ohja, wat ik ook wel raar vindt, mijn nagels groeien sneller. Die groeiden al snel, maar nu als kool. Elke 3-4 dagen knippen. Grappig eigenlijk. En ik begin nu puistjes op mijn gezicht te krijgen. Iets minder leuk.. mijn huid is wel zo vet! Ik had niet gedacht dat dat allemaal al zo snel zou optreden.

    Wat zouden jullie doen?? Ik heb om 11uur een sollicitatiegesprek bij VGZ. Ik ben daar ook verzekerd voor mijn ziektekosten en heb me vorige week/2 weken geleden ingeschreven voor kraamhulp. Moet ik vertellen dat ik zwanger ben? Uiteindelijk kunnen ze me opzoeken en zien dat ik vóór mijn soll. al wist dat ik zwanger was... Graag jullie hulp :):). Want ofwel nemen ze me niet aan omdat ik zwanger ben of ze komen er achter dat het zo is en dan vlieg ik er misschien nog zo uit? Het is via een uitzendbureau, dus ik ben er altijd makkelijk uitgegooid.. Denk dat ik het maar moet zeggen. Maar ik zou graag jullie mening weten :).

    Fijne dag gewenst allemaal!
    xxx Sue
     
  19. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    Jul 8, 2006
    7,561
    0
    0
    Suekes, ik zou het niet zeggen! Als ze erachter komen dat je het al wist kun je altijd zeggen dat het nog zo pril was dat je liever je mond hield. En ze mogen je er niet uitgooien vanwege een zwangerschap. Als ze je er echt uit willen gooien verzinnen ze wel iets anders.
     
  20. Gwn

    Gwn Fanatiek lid

    Jan 26, 2009
    2,206
    0
    0
    Noord-Holland
    @Suekes: ik zou het ook (nog) niet zeggen. Ik heb toevallig redelijk veel gelezen over dit onderwerp en er wordt bijna altijd gezegd 'bij het eerste gesprek nog niet vertellen, bij een evt. tweede gesprek komt het wel netjes over als je het wel verteld'. Nu weet ik niet of ze bij die sollicitatie ook 2 gespreksrondes houden, maar idd, als het nog zo pril is hoef je het helemaal niet te vertellen, ook niet als je het wel weet. Ik vraag me zelfs heel sterk af of ze je wel op mogen zoeken in het systeem van de verzekering enzo, want dat lijkt op misbruik van bevoegdheden/informatie. Wel lekker makkelijk als je dan van elke sollicitant de ziektegeschiedenis kan opzoeken... mag vast niet.

    Succes met je sollicitatie trouwens!!!
     

Share This Page