Juni 2009 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Sunshine09, Jul 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zeana

    zeana Actief lid

    Jul 27, 2008
    389
    0
    0
    Hoi,
    Ik heb de laatste 4 pagina's bijgelezen, jullie gaan mij veel te hard.

    Jolan; mbt het slapen ga op je eigen gevoel af, dat werkt meestal het beste. Ik laat Bauke echt geen kwartier huilen, dat vind ik gewoon zielig en niet nodig. In het begin wilde hij ook alleen maar bij mij hangen. Aangezien ik nog 2 kinderen meer heb rondlopen kan dat natuurlijk niet. Uiteindelijk kwam ik erachter dat als hij bij ons in de buurt is het ook goed was. Dus heeft hij veel in de wandelwagen geslapen. Het kan zijn dat Lieke geborgenheid zoekt en dat 2 handoek rolletjes al helpen (links en rechts van haar tegen haar lijfje onder schouderhoogte). Inbakeren is ook een mogelijkheid. Want ik kan me helemaal voorstellen dat je er simpel van wordt als ze alleen maar bij jullie wil slapen;)

    Heide: hopelijk gaat het weer een beetje, lucht op he huilen!! Enne BV geven is goed, maar als jejezelf niet meer happy voelt heeft je kindje er niets aan want geloof me die voelt jouw stres.
    Misschien moet je wat langzamer overschakelen van voeding, door het te mengen (eerst 1 schepje kruidvat voeding erbij etc.).
    Maar ik zou niet alles gaan proberen, er zijn zoveel verschillende voedingen!!:D

    Even ego;
    Bauke staat bij de hollandse nieuwe in kinderen8)

    Jawel, erg trotse mama!!

    Tot de volgende keer maar weer!
     
  2. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Nee in het begin heb je meer voedingen en kwam hij om de 3 uur. Nu krijgt hij 5 voedingen en komt hij om de 4 uur Mocht hij veel eerder dan de 4 uur komen dan probeer ik het te rekken door met hem te gaan spelen, dingen laten zien e.d.. Heel vaak is het dat hij 's ochtends wat eerder komt, zijn 2e voeding en 's middags of 's avonds wat later. Dus dan trekt het weer recht.

    En ik moet je zeggen in het begin wist ik niet hoe snel ik de fles in zijn mond moest hebben als hij begon te huilen (lees brullen :)) maar meneer is nu zelf ook wat rustiger en wordt nu wakker en je kan hem rustig verschonen e.d. Was in het begin echt niet zo.

    Hoe ouder ze worden des te makkelijker het gaat. En ik moet je zeggen soms gaat hem niet snel genoeg ja dat is dan jammer hoor, heb ook maar 1 paar handen.

    Gaat je echt lukken jolan.
     
  3. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    #2583 Sunshine09, Jul 27, 2009
    Last edited: Jul 27, 2009
    Sluit me aan bij Mac, even laten huilen ga meestal na 5-10 min. even kijken en troosten. Sommige kindjes hebben het nodig om te huilen om in slaap te vallen. En lieke moet toch zelf gaan leren te gaan slapen. Weet dat het erg moeilijk is maar op een gegeven moment gaat ze lekker slapen. Wat je het beste kan doen als ze dan ligt te huilen is bv. de was, afwasmachine uitruimen, klusjes zodat je niet zo gefocused bent op het huilen.

     
  4. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Nu weet ik het zeker het hangt gewoon in Brabant in de lucht!! Joa heeft er ook al last van, jij en ik ook. De enige die er geen last van heeft is Marloes :)
     
  5. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Heide de sprongetjes komen van oeiikgroei.nl daar kan je je aanmelden voor de sprongenwekker. Dan krijg je een mailtje wanneer er een sprongetje in aantocht is.

    aanmelden kan hier Aanmelden - Oei, ik groei!
     
  6. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Hier een redelijk goede nacht achter de rug. Niek kwam rond 5.15 uur en had last van zijn darmpjes maar geen honger.

    Heb hem lekker bij ons in bed gelegd :) en we hebben nog lekker kunnen slapen tot 7.00 uur.

    Als hij zo last heeft s nachts vind ik het zo moeilijk om hem te laten liggen en ik heb ook geen zin om continue uit bed te gaan om zijn buikje te masseren dus neem ik hem wel eens in bed, lekker makkelijk. Hoop alleen dat hij er niet aan gaat wennen.

    Ontlastingsprobleem blijft hier toch wel hoor, is vandaag alweer 3 dagen geleden dat hij gepoept heeft en het ging juist zo goed! :x:(
     
  7. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Goeiemorgen allemaal!

    @Marjanne: Fijn dat het kraamfeest zo geslaagd was! Bij een eventueel volgend kindje gaan wij ook zeker een kraamfeest geven..

    @Sunshine: Komt vast door die Brabants gezelligheid :p
    Wat vervelend dat hij nog steeds zo moeilijk poept…

    Zoë heeft vandaag een ‘kleine beetjes drinken’ dag. Vannacht om 2.30u 100cc, 0m 05.45u 80cc, om 08.30u 120cc. Ben benieuwd wat de rest van de dag ons gaat brengen ;).

    Kan vrijdag trouwens eindelijk bij de dokter terecht, al om 08.40u. Dus dat wordt vroeg opstaan en daar houd ik niet zo van…. ;)
    Heb een rare knobbel in mijn hals en ik ben verder niet verkouden o.i.d. en hij doet ook geen pijn. Dus denk dat het weer een cyste is.
     
  8. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Owhh is dat het!

    Hoop dat het niets ernstig is dat knobbeltje. Heb je al vaker een cyste gehad?

     
  9. joanita

    joanita Fanatiek lid

    Oct 7, 2008
    2,027
    0
    0
    verzorgende IG
    raamsdonksveer
    goeie morgen dames,
    hier weer een verrotte nacht grrr,
    fles om kwart voor 11 en meneertje kwam om half 5 al. en toen om kwart over 8 en huilt nu al weer, laat hem nu ff huilen hooor,
    denk toch dat ik moet gaan verhogen met de fles want hij komt steeds eerder helaas maarja

    verder hier alles goed
    lees dat niek het goed heeft gedaan shunshine netjes hoor,
    en zoe een klein beetje drinken dag hahaha klinkt zo leuk
    maar ben benieuwd
     
  10. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    @Sunshine: Ja toen ik een jaar of 10 was, die hebben ze toen weggehaald, ook in mijn nek.

    @Joa: Vermoeiend hé, als ze zo vaak komen. Achja, dat is die eerste maandjes en dan is dat over als het goed is!
     
  11. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Ben het even kwijt hoor maar krijgt Jamy al voeding voor hongerige kindjes?
     
  12. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Yeah!!!! Net even op de weegschaal gestaan en ik weeg 49.5 kg. Nog 1,5 te gaan!!!!
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    @Joa,mama en sun
    hier ook een beeb die de weg kwijt is hihihi hij kwam vanacht ineens om half 4! met laatste fles om half 12 en daar wordt je niet vrolijk van als je ziek bent!

    @Sun jeej nog 1,5 kilo wat goed zeg!!

    Heb geen koorts meer maar ben nog wel misselijk ga zo even de dokter bellen en cb want ben mn groeiboekje kwijt en ik denk dat ik hem de vorige keer niet terug heb gehad en anders heb ik een probleem....
     
  14. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    gek he dat dat nu opeens bij zoveel kindjes is.
     
  15. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    ja idd lijkt echt wel of het in de lucht hangt alleen ik woon niet in brabant hihi
     
  16. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    @Sunshine: Wow 49,5 kg, hoe lang ben je?

    @Aaliyah: Ohjee je groeiboekje kwijt, ze zouden je toch wel gebeld hebben als je hem daar had laten liggen?!
     
  17. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Ik word trouwens de hele tijd gebeld door iemand van felicitas om een afspraak te maken, maar ik heb geen zin om op te nemen..... Is er al iemand bij jullie geweest?
     
  18. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    @mama ja maar bij het cb weet je het nooit he...
    Ik heb eigenlijk niks erover gehoord ik ben nog niet gebeld. Waarom vraag je niet gewoon naar de voorwaarden? Of zeg gewoon dat je er geen behoefte aan hebt.

    Ik heb uberhaupt geen 1 babydoos nog...
     
  19. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Mama ben maar een klein ukkepukje hoor 1.58.

    Felicitas hi hi ik heb zodra ik bevallen was me afgemeld op de site en heb gelukkig niets meer gehoord.;)

     
  20. joanita

    joanita Fanatiek lid

    Oct 7, 2008
    2,027
    0
    0
    verzorgende IG
    raamsdonksveer

    nee die krijgt hij niet want daar krijgt hij juist die krampjes van, hebben we al een keer gehad, nou toen was het helemaal van voeding tot voeding huilen,
    hij zit nu beneden in zijn schommelstoel, in een romper
    kereltje zweette het bed uit zeg niet normaal
     

Share This Page