@ Miranda, Ach wat vervelend allemaal voor je zoontje. Het zoontje van mijn schoonzusje kan ook altijd heel erg moeilijk poepen. Het doet dan ook echt pijn bij hem. Loopt ie knalrood aan en de tranen rollen over zijn gezicht. Echt heel zielig vind ik dat. Hij heeft nu van de huisarts Forlax gekregen en dat helpt hem gelukkig. Maar bij jou zoontje is het nog wel een paar graatjes erger heel vervelend voor hem. Sterkte met je zoontje.
Jewe... of t erger is dan t kleintje van je schoonzusje weet ik niet zo zeer hoor! Mijn zoontje heeft dit al vanaf geboorte MAAR niemand nam mij serieus totdat mijn huidige vriend zag dat er meer aan de hand was en dus met mij alle instanties inschakelde. Nu had ook nog ns speciaal onderwijs hun eigen er mee bemoeit en nu wordt ik WEL serieus genomen! Erg dat t voortaan zo moet in deze wereld MAAR soms moet je heel hard zijn! Hopelijk blijft t nu zo goed gaan. Ik vind wel dat de dokters tegenwoordig heel makkelijk zijn. Ik zag in t zkh nog n stelletje met n klein kindje van nét 1 jaar denk ik en dat kleintje kreeg ook n klysma... naderhand zei die verpleegster: als ze over n paar dagen nog niet gepoept heeft moet je contact opnemen met de dokter. Ik werd diep van binnen zo kwaad en heb die ouders van dat kleintje aangesproken en nadrukkelijk gezegd dat ze er niet te lang mee door moeten lopen! Ik zeg: ik loop hier al 6 jaar mee te sukkelen EN NU PAS WORDT ER SERIEUS NAAR GEKEKEN!!! 2 dagen later zag ik ze idd weer terug en ja hoor... kind kreeg weer n klysma terwijl klysma's de laatste redmiddel zijn zeggen ze dan! Ja ammehoela! Hier kan ik dan zoooooo boos om worden he. Mijn zoontje heeft n linkernier in de linkerbekkenbodem liggen.... denk je dat ze ooit gekeken hebben of dat GOED functioneerd?... nee tuurlijk niet! Zijn darmpjes zijn die al ooit onderzocht om te kijken of daar iets mis mee is?... NEE ook dat niet! Snap je dat nog? Terwijl ik de laatste keer zei toen ie nog in zkh lag... geef m dan gelijk n darmonderzoek want nu ligt ie toch nog in zkh... nee hoor want bij de 2000 kinderen die ze onderzoeken heeft maar 1 kind WERKELIJK iets aan de darmen. Stel dat dat ene kind nou MIJN kind is en ze hebben er niet eens naar gekeken dan loop je er als moederzijnde toch maar mooi mee. Ik houd er maar over op want maak me nog steeds kwaad over dat laconieke gedrag van die doktoren he?!!!! Zeg tegen je schoonzusje dat ze als dit lang zo door blijft gaan op d'r strepen moet gaan staan en onderzoeken wil. Vertel desnoods mijn verhaal aan haar maar blijf hier niet te lang mee sukkelen! Vind ik zooooo zielig voor die kinders!
Ik zal het tegen me schoonzus zeggen. Hij is nu 3 jaar en sukkelt ook al vanaf zijn geboorte. Kun je geen second opinion aanvragen bij een ander ziekenhuis? Misschien dat je dan iemand treft die je wel series neemt. Vind het niet normaal hoe ze er mee omgaan. Ze moeten toch proberen om de oorzaak te vinden en niet alleen het probleem oplossen voor eventjes! Vind het gewoon te gek voor woorden, zo ga je naar mijn mening niet met mensen om.
Jewe... dat zijn mijn gedachten die jij hebt! Ik heb hier in zkh n vrouwke gesproken en die hoorde mijn verhaal aan en zei gelijk: Ik wil wel ns de beweegredenen van de kinderarts weten waarom hij niet verder heeft onderzocht!! Er klopt iets niet in dit verhaal! Ik zeg: ik heb de tranen achter mn ogen staan... EINDELIJK ná ruim 6 jaar sukkelen zegt er EINDELIJK iemand wat ik al die tijd al DENK!!!! Maar goed... hij loopt in Rotterdam bij de poeppoli en heb daar 1 september pas n afspraak met de kinderarts en dan ga ik ns horen waarom ze niet gelijk n darmonderzoek gedaan hebben. Ik ben t nu ECHT spuugzat hoor... wil eindelijk wel ns zonder luiers komen te zitten met hem. Hij is er wel bijna 7 he?!!! Hij heeft dag en nacht pampers. Nu in de vakantie en na t leegmaken (sinds vandaag hahahaha bedoel ik dan) heb ik de kleine n onderbroekje aangegeven en dat ging heel goed. Hopelijk kan dit zo blijven. Je kan t idd doorgeven aan je schoonzusje en dan weet zij gelijk dat zij godzijdank niet de enige is MAAR dat ze wel allert moet blijven hierin!
Idd laat ze dat maar eens heel goed uit leggen waarom ze niets gedaan hebben. Laat je niet afschepen hoor meid!
Ah Miranda, wat sneu zeg. Ik weet hoe klote het is! Kan ook heel slecht, 2 jaar geleden geopereerd aan aambeien. Heeft hij daar geen aanleg voor zeg maar?
oooh miranda, wat erg!! :x gelukkig lijkt het nu beter te gaan met je zoontje. arm jong... hopelijk zet het zo door. vliegje, heel veel succes vandaag. kan me voorstellen dat je er tegen op ziet. saskia, digitale knuf voor jou.
Echt raar.. iedere ochtend met het idee wakker worden dat je zwanger bent, echt heerlijk! Wij zijn gisteren ff naar de prenatal geweest, kei lief eerste pakje gekocht, kon het niet laten! Zo klein.. dat daar straks ons hummeltje in verpakt zit, zo raar zeg! Jewe, heb je je foto's al geplaatst? Wel leuk, er zit één dag verschil tussen ons en Babet loopt ongeveer een weekje vooruit op ons, leuk zeg! Kunnen we elkaar goede moed inspreken! Weten jullie al hoe jullie het met het werk gaan doen? Ik wil het sowieso op mijn werk gaan vertellen na de eerste echo.. Ik wil als ik ben bevallen 3 dagen blijven werken (als ze daar in mee gaan op het werk, zijn niet de makkelijkste mensen daarzo), ik wil de kleine naar een gastoudergezin brengen en niet naar een kinderdagverblijf. Ook zou ik graag in het ziekenhuis willen bevallen, maar ik hoorde dat dat alleen kan als je complicaties hebt. Is dat zo? En hoe zit het met de ziektekostenverzekering? Moet ik die op de hoogte stellen van mijn zwangerschap en ben ik wel voor alles verzekerd als ik gewoon een basisverzekering heb? Zo wat een vragen! Sorry hoor.. Miranda, wat vervelend zeg voor jou, je vriend/man en je zoontje! Gelukkig gaat het nu wat beter met 'm! Kop op! Hopelijk is ie er snel vanaf! Vliegje, succes meissie vandaag! Ik duim voor je en denk aan je!!! Wij hebben een jack russel en we hebben een engelse cocker spaniel, echt 2 dotjes van honden, zijn heel erg lief! En zijn echt mijn alles, zou niet meer zonder ze willen.. Zou gek worden als ik er één/allebei kwijt zou raken.. Sharpei's.. ook erg mooi zeg! Die rimpeltjes, zoooo schattig! Ze vergen wel veel verzorging hè!? Komend weekend gaan we naar Schotland, naar de familie van mijn vriend, zijn neef trouwt.. alle mannen gaan in kilt! Hihihihi, lijkt me gweldig om te zien.. Ik ga zo nog ff snel de stad in om wat leuks te scoren. De vader van mijn vriend gaan we het vertellen komend weekend, omdat we hem bijna nooit zien en alleen telefonisch spreken.. We hebben een t-shirt laten bedrukken met rose en blauwe tekst met daarop 'ik word opa!'. Dat geven we aan hem en zeggen niks, dan moet het kwartje wel vallen denk ik.. Hahahaha! zeker mijn schoonvader zal paf staan, want hij wist niet dat we met de pil gestopt waren.. ben benieuwd! Maandag zijn we dan ook nog vrij en dinsdag weer werken.. lijkt me raar weer te gaan werken (ben nu een weekje vrij) en niets te kunnen zeggen en wetenede dat je zwanger bent! XxXx
@ Ikheid, vanavond plaats ik de foto's. Heb inmiddels het stekkertje gevonden. Dus ze komen er aan! Is idd een heel apart gevoel ja om 's ochtends wakker te worden en weten dat je zwanger bent. A.s zaterdag gaan me ouders op vakantie voor 3 weken en als ze dan weer thuis komen dan vertellen we het tegen ze. Ben benieuwd, ik denk niet dat ze het verwachten! Heb jij al gebeld naar een verloskundige? Ik denk dat ik morgen maar even bel naar de huisarts voor het nummer van de vk.
Miranda wat vervelend voor je zoontje zeg. Echt ontzettend slecht van die doktoren. Goed van je dat je nu op je strepen gaat staan. Ikheid lijkt me schitterend al die mannen in rok. Afgelopen carnaval had ik met mijn grote mond gezegd dat ik bij iedereen die een kilt droeg er onder wilde kijken. Daar werd ik door een vriendin aan gehouden en wat denk je..... die man was echt poedelnaakt haha!!!! Wij hebben ook een hondje! Een black en Tan jack russel echt mijn grote vriend!!!!!
Haai! Leuk foto's! Oeh spannend! Ben benieuwd hoe bij jou al de reacties gaan zijn zeg.. Leuk leuk leuk! Ja ik heb al gebeld, was makkelijk, want er zit er hier maar 1 in roosendaal.. Dus dat wat zo gepiept. Ik mag 21 augustus op intake komen, 1 of 2 weken later heb ik mijn eerste echo.. Je kan ook zelf een VK zoeken, misschien heb je wel goede verhalen gehoord over een VK en die kan je dan zelf benaderen, het hoeft namelijk niet perse via je dokter te lopen..
Aaaaaah nee! gatver! Ik zei al tegen mijn vriend dat ik dat soort dingen niet wil weten, bij hem vind ik het niet erg om te weten.. maar bij van die vieze ouwe mannekes.. of laat staan bij mijn schoonvader! Blèh jakkes.. als ik er nu aan denk draait mijn maag spontaan om, gatverdamme zeg! Aaaah ook een kei lief hondje.. zijn schatjes hè! Ik kan niet meer zonder, ze zhebben zo'n hoog kroelgehalte.. heerlijk!
Goedemorgen allemaal... Het lijkt misschien goed te gaan met mn zoontje maar ben nog steeds niet relaxed erover omdat hij al vaker toonde dat t goed ging en toen slipte hij weer dicht dus...... ontspannen ben ik er nog niet over! Zwangere brabo's.... hoe gaat t met jullie? Wat ervaren jullie nu voor verschil tussen de symptomen van zwanger zijn of ongi worden? hahahaha ik zou t moeten weten MAAR weet t niet, mijn laatste 2 zwangerschappen waren totaal anders van elkaar! Bij die van 15 weken had ik eigenlijk nergens(!) last van... en bij die 4 weken en 6 dagen was ik écht misselijk de hele dag met vlagen. Niet dat ik moest overgeven maar gewoon misselijk (heb ik met mn andere 3 zwangerschappen ook gehad). Gisteren weer heerlijke vrijpartij gehad met veel lachen en klieren! Echt super ontspannen! (dat is n wonder bij ons de laatste tijd hoor) Ik weet nl niet wanneer mn ei komt/is geweest! Ik vermoedde afgelopen maandag maar ik weet t nu echt niet! Als mn cyclus weer normaal is dan moet ik idd maandag mn ei gehad hebben. Maar dat is afwachten! Ik dacht m iig maandag gevoeld te hebben... maar dat denk ik wel met meer dingen hahahhaa
Hé Miranda! Snap ik dat je er nog niet helemaal in gelooft.. Logisch, want voorheen zeiden ze ook het één en het werd het andere.. Ik heb nu andere soort steken dan met de ongi, deze komen en gaan en met mijn ongi waren ze er steeds, ik ben nu ook erg moe, als ik eraan toegeef kan ik zo weer gaan liggen pitten, en mijn borsten doen erg zeer, heb opgezette tepels en vooral de buitenkant (richting de oksels) doet zeer. Mama zei dat daar de meeste melkklieren zitten.. Veel afscheiding en veel plassen. Verder nergens last van, dus ik vind het wel best zo, zo houd ik het wel 9 maanden vol, hahahaha! Ik hoop echt voor je dat het snel raak is en dat het dan allemaal goed gaat.. Bij deze voor jou nog wat extra HCG, ik heb er genoeg van, zie mijn foto's maar!
Ikheid.... hahahha jij hebt idd VETTE strepen staan zeg! Jij bent gewoon VETZWANGER! Super toch... Ik had ook vet zwanger staan op de clearbleu digitale maar helaas mocht t niet zo zijn dus we gaan er gewoon weer voor! Ik vond n zondag mijn mannetje wel erg lief antwoorden naar vreemde mensen toe... hij zei, nadat ik de hele tijd verliefd zat te kijken naar n KLEIN meisje van 2 maanden oud, tegen de oma ervan: Och wij houden pas op bij nummer 6!!!! hahahahaha en wij hebben er intotaal 5 nu! Ikke 3 van n eerdere relatie en hij 2 uit n eerdere relatie. 4 wonen er bij ons in huis dus er moet er gewoon nog 1 bij! Dat riep ie al gelijk toen wij net n relatie hadden en ik heb altijd gezegd 4 kinderen van mn eigen! Dus voor mij is t écht nog niet klaar hoor! Ik wil gewoon nog 1x zwanger zijn als afsluiting! En stiekem hoop ik dan op n 2ling! Mijn zoontje die nu zoveel in zkh loopt is van n 2ling alleen dat andere kindje is met 11 wkn en 6 dgn gestorven in mn buik en blijven zitten tot aan de bevalling. En mn man zn zus heeft ook n 2ling gekregen DUS.... zit t in de familie van beiden kanten hahhahahaha kans is dus GROOT!!! Gelukkig maar dat je nog geen last hebt van die kleine pijntjes dat komt misschien nog wel! Voorlopig is dit wel lekker toch?!!! Bij de laatste miskraam had ik idd ook erg veel last van mn borsten! Maar dat hoort erbij. Wel leuke manier om t tegen je schoonvader te zeggen meid! En heerlijk hoor vakantie schotland! Ik zit er aan te denken om last minute duinrell te nemen met de kinders! Moet alleen nog voorleggen aan Chris ( mn man). Maar ik ben niet zo'n vakantieganger! Ik hou er niet zo van... ben vorig jaar 2 wkn naar Oostenrijk geweest en n weekend naar attraktiepark Slagharen geweest maar dat vind ik niks meer! Park was wel leuk voor de kinders maar ik ben niet zo'n vakantiemens! Ik blijf liever thuis in mn eigen stekkie! Alles bij de hand en zo en met mn zoontje vind ik t nu al helemaal niks met die medicijnen allemaal!
Wat lief dat ie dat zei zeg... Zucht! Wat een lieverd! Jullie snappen elkaar tenminste, dat is erg belangrijk als je al het e.e.a. hebt meegemaakt.. Ik snap het ja, je wil als alsluiter nog een kindje van jullie samen, dat zou wel erg mooi zijn zeg! En als het een tweeling zou zijn, woooow! Dat is dan dubbelop, dat zou ook leuk zijn zeg! En het zit bij je in de familie, dus het kan wel ja.. Snap wel dat je het fijn vind om er ff uit te kunnen met de kids, maar wat je zegt, als je thuis bent heb je voor je zoontje alles bij de hand.. Alleen soms heb je het echt ff nodig, ff op vakantie, al is het maar een weekje, die kids vinden dat helemaal geweldig en hebben dan toch het idee dat ze op vakantie zijn geweest.. Wat zijn de leeftijden van de kinderen die bij jou wonen?
De leeftijden van de kinders die bij ons wonen zijn: 12 (september 13), 9, 6 (oktober 7) en 5 jaar. Die van 12 is Chris zn oudste zoon, daaronder komt nog n zoontje van 11 (wordt ie deze maand augustus). Die van 9 en 6 zijn mijn zoontjes en die van 5 is mijn enigste meisje! Chris en mn meissie zijn 2 handen op 1 buik! "papa" is helemaal wild van haar! Zij krijgt ook vrij weinig kapot bij Chris. Maar goed Ebony (zo heet zij) was nét 1 jaar toen Chris en ik n relatie kregen. Chris heeft haar leren lopen en praten. De eerste woordje papa was voor Chris bestemd! Ebony was 7 maandjes oud toen ik haar biologische papa eruit gegooid heb. En sindsdien hebben mijn kinders bijna geen contact met de biologische papa. Verhaal volgt nog wel even mn schoonzusje op de koffie
Aaaah wat leuk!!!! Logisch.. Ebony ziet hem als echt papa. Veel plezier met je schoonzus.. Ik ben ff de stad in. xxx
even ego: Samenlevingstest was niet goed Mijn slijm is veel te taai, waarschijnlijk door de Clomid. Hij heeft geen 1 zaadje gezien Dus ze kunnen niet opklimmen. Op dit moment krijg ik wel een eisprong, of hij is net geweest, dus het voelt heel dubbel. Voel me ontzettend klote. We hadden afgesproken hierna rust te nemen, maar de LEO operatie werkt maar een halfjaartje. Daarna kan het zijn dat de Clomid weer niet reageert en dan zijn we weer terug bij af. Maar ik trek het niet en we hebben toch afgesproken rust te nemen. In oktober ofzo wil ik dan weer beginnen. Even kijken of ik dan na deze menstruatie een eigen menstruatie krijg (ga over 2 weken dus ongesteld worden) en zo niet, dan start ik in Oktober gewoon weer met het opwekken van mijn menstruatie en Clomid. Of we kunnen IUI doen.... maar daar ben ik nog helemaal niet klaar voor! Dus na deze ronde: rust. Geen goede timing misschien, maar ik moet aan mezelf denken. Ga nu gauw naar kantoor.
Vliegje... jeetje meis t zit je niet mee he?!!! Rust is misschien wel even t beste nu! Als je er niet klaar voor bent moet je t zeker niet doen! Goed van je dat je t zelf inziet. Sterkte meis! Dikke knuffel van mij.