Februari 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Uk80, 17 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Mamavanstefentijs, in t Oei ik Groei-boek staat ook dat het kan dat je denkt dat hij stilstaat of achteruit gaat in de ontwikkeling... En dan opeens kan hij weer allemaal nieuwe dingen!

    Jippie, Vera heeft vanmorgen doorgeslapen tot 8 uur :$ Whiehoeee!! Ze werd al kletsend wakker en toen hoorde ik dat ze aan t kakken was ;) Uit bed gehaald en pas om half 9 gevoed :).
     
  2. mamma van stef

    mamma van stef Bekend lid

    27 jan 2008
    957
    0
    0
    ja dat klopt heb ik ook gelezen!
    Alleen bij Tijs is het allmeala na het ziek zijn van hem1
    ik dnek dat hij moet verwerken wat er is gebeurd en zowieso zijn lichaam alle kracht nodig had om beter te worden...
    De laatste waterpokken gaan nu pas echt weg (na 3.5 week)

    Wat heerlijk zo uitslapen!!!!!
     
  3. Kuona

    Kuona Fanatiek lid

    7 dec 2007
    1.258
    6
    38
    @Mamavanstef: Oei dat is wel erg vervelend ja! Lijkt me ontzettend moeilijk om je kleintje niet te kunnen knuffelen en kussen.

    @Maka: Heeft Vera echt doorgeslapen tot 8 uur? Dus je hebt tussendoor niet hoeven voeden? Woehoe! Applaus voor Vera! En heb je ook niet hoeven rekken met pink sabbelen enzo?

    Hier werd Morris ook om 8 uur wakker, woehoe! Mijn vriend is er wel rond een uur of 1 naar toe gegaan (vriend was toen nog wakker) En zelf ben ik om een uur of half 3 nog even geweest omdat hij ernstig lag te mopperen. Maar daarna dus kunnen slapen tot 8 uur. Heerlijk hoor! Ik had wel weer ontzettende stuwing :( Dat is het nadeel van af en toe wel en af en toe geen nachtvoeding. Mijn tieten weten niet waar ze aan toe zijn :D
     
  4. Kuona

    Kuona Fanatiek lid

    7 dec 2007
    1.258
    6
    38
    Liggen jullie kleintjes trouwens veel in de box? Ik vind dat ding zo klein! Morris is echt veel bewegelijker en tevredener op zijn kleed op de grond dan in de box. Maar het lijkt me wel fijn als hij aan de box went omdat het straks wel handig is als je even naar de wc moet ofzo, dat hij niet de tent af kan breken ;)
     
  5. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    hoera voor Morris en Vera

    Wat goed dat ze hebben doorgeslapen meiden....
     
  6. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Kuona; Myrthe wisselt haar speelplekjes af. De ene keer in de box, dan weer op haar speelkleed en de ander keer onder de gym. Zo wordt het nooit vervelend denk ik maar en ik blijf haar inderdaad in de box leggen, zodat ze er aan gewend is. Maar Myrthe draait ook nog niet echt, dus die ligt nooit klem hihi
     
  7. Leintje1

    Leintje1 Actief lid

    7 jan 2009
    143
    0
    0
    Hoi Dames,

    Ben ik weer eens....had gisteren op iedereen gereageerd en toen ik op plaatsen drukte kreeg ik een antwoord dat ik niet meer was ingelogd...:(
    Alles weg...

    Reageer nu dan even in het algemeen...en op de mensen waarvan ik de dingen onthouden heb..

    @mieke, wat naar de oorontsteking...ik hoop dat boaz snel opknapt.

    @uk, kan me voorstellen dat je je sneller zorgen maakt over Ferry. Het is niet niets wat jullie hebben meegemaakt. Maar maak je niet druk, het komt goed. Op een gegeven moment vind je een weg om ermee om te gaan. Daarnaast is het ook een gezond portie bezorgdheid. Ik kijk ook wel eens bij Mik of het nog goed gaat, of hij nog ademt etc.

    @zieke/verkouden kindjes; meiden wat vervelend! Ik hoop dat alle kleintjes snel weer opknappen en geen last meer hebben van snotneuzen en pijnlijke oortjes.

    @box; Mik speelt geregeld in de box die hij dan op buik en rug helemaal verkent! Hij vind het prima en ik vind het ook handig. Af en toe ook op een kleed hoor, maar als ik even wat moet doen in huis, dan leg ik hem liever in de box, zodat ik straks ook mijn handen vrij heb!

    @fiets/zitjes; ik twijfel over de aanschaf van een bakfiets of toch gewoon een fietszitje. Het nadeel van een fietszitje vind ik dat als kindjes in slaap vallen zo hangen met hun nek (volgens mij zijn er geen verstelbare zitjes...???). Het nadeel van een bakfiets vind ik dat het zo duur is! (zwaarder trappen geen probleem...goed voor de extra kilo's).

    @zwanger worden; Hier wel een wens voor een tweede! Maar...manlief is druk met solliciteren. Wachten dus eerst even een nieuwe baan af. Het is toch ook belangrijk dat de basiszaken zijn geregeld. We vinden het leuk als er tussen Mik en de tweede niet een hele lange tijd zit.

    @ vakantie; meiden, zijn jullie al op vakantie geweest met de beebjes? Zo ja, waarheen? Hebben jullie nog tips voor leuke bestemmingen?

    @speen; Mik speelt ook graag met zijn speen. Vorige week hoorde ik echter een raar geluid van boven. Ik erheen, had hij de speen helemaal (!) in zijn mond gestopt en lag hij ervan te spugen. Heb er nu dus een spenendoekje aan gemaakt, want vond dit te gevaarlijk.

    @slapen, hihi, nog meer drukke beebjes! Mik draait ook alle kanten op!

    Hier gaat het verder prima!
    Mik eet en drinkt alles en vindt het vooral fantastisch in de tripp trapp. Hij zit er al goed in en vindt het fijn om erbij te horen. Hij is gek op brood, pap, melk, alle soorten fruit, groente, aardappels en rijst. Volgende week ga ik een klein beetje vlees of vis toevoegen. Ben benieuwd hoe dat gaat.
    Verder beweegt hij lekker in het rond. Hij draait van rug naar buik en andersom doet hij even niet meer.
    Zitten gaat ook al steeds beter, erg leuk!
    Mik slaapt heerlijk door van 19u tot 7u en is overdag een vrolijk mannetje. De slaapjes overdag zijn wisselend. 2 of 3 slaapjes van 1 a 2 uur. Als hij 's middags te kort of niet heeft geslapen, dan is hij om 18u echt jengelig. Dan is het mooi dat het 19u is voor een laatste fles. Maar verder is hij supervrolijk.
    Hier nog geen tand te bekennen, maar goed, dat komt vanzelf!
    Het babyzwemmen is ook hier gestopt voor de zomervakantie. Ik probeer zelf wel eens met hem te gaan. Erg leuk!
    Wat betreft werk gaat het ook prima! Ik werk nu 2 dagen en ga binnenkort zelfs meer in de buurt werken. Dat is nog handiger. Mik gaat die dagen naar mijn ouders en die vinden het helemaal geweldig!
    Kortom, alles loopt hier op rolletjes!

    Meiden, ik hoop binnenkort even op iedereen persoonlijk te kunnen reageren. Maar nu moet ik weer verder...douchen, aankleden en op pad vandaag.

    Liefs, Leintje
     
  8. Leintje1

    Leintje1 Actief lid

    7 jan 2009
    143
    0
    0
    even spammen
     
  9. Leintje1

    Leintje1 Actief lid

    7 jan 2009
    143
    0
    0
    kijk eens ik kan al goed zitten...!
     
  10. Leintje1

    Leintje1 Actief lid

    7 jan 2009
    143
    0
    0
    Nog even een vraagje voor de mama's met een draagdoek; wie heeft er een korte draagdoek? Zo ja, weet je waar ik een betaalbare kan vinden? Ik heb nu een lange, maar het lijkt me ideaal ook een korte te hebben om op de heup te kunnen dragen....

    Groetjes!
     
  11. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Jemig Leintje, wat zit hij al goed!!! Myrthe dondert meteen om als we het proberen:D
    Nou denk ik trouwens dat Myrthe een denker is ipv een doener (wat wel vreemd zou zijn aamgezien wij allebei doeners zijn), ze bekijkt alles heel serieus en maakt niet al teveel haast met bewegen en draaien. Hoeft ook absoluut niet van mij, maar als ik lees wat al die beebjes hier al kunnen....Maar goed, Myrthe eet weer alles wat los en vast zit, slaapt als een roosje en vindt het prima om bij iedereen te zitten/slapen. Erg gemakkelijk kind dus;) Dat bewegen komt vanzelf wel!
     
  12. Bbelly

    Bbelly Actief lid

    9 nov 2008
    457
    0
    0
    Twente
    Mieke have fun bij de bios vandaag!

    Robins gras actie: Als hij wel wat heeft ingeslikt vinden we het vast terug is de luier, toch? Wel een beetje gek dat zijn eerste groente dus gras was. Het wordt steeds moeilijker om te wachten nu hij er echt zo aantoe is. Orale fase, hihi, we krijgen nog wel meer voor hun kiezen inderdaad!

    Wat wordt het straks opeens anders voor Thije, Vera, Robin en de andere wachtende kids.. Oh. goente dus in de middag, ik vroeg me al af hoe dat moet met zo'n moe mannetje. Goed idee om vast een moment te kiezen MAka, om er naartoe te leven!

    Kuona, misschien heb je wel meer gevoelsmatig gedaan wat past in plaats van schema's aahouden. Is niet stom!
    Ik wissel het ook af, net als Maka. Wil de box wel als gewone speelplek blijven houden, ook als ik in de ochtend het hele huis rondrace. Maar Hij stoot inderdaad steeds zijn hoofd met draaien en de benen zitten vaak klem, dan mag ik komen redden;) hij speelt ook met de spijlen, dus als deze fase voorbij is, en ze met de tenen gaan spelen/zitten, wordt het misschien wel weer makkelijker? (zei ze hoopvol)

    Lepeltje. Ik weet dat het wordt aangeraden, maar wel wat eng vind ik.. als je erbij bent lijkt het me een probleem.

    Uk, ik moet ook maar es haartjes knippen denk ik, durf niet zo goed;) ben niet zo handig.. mijn man vertrouwt me niet en :Dwil naar de kapper(hij heet Robin es meegenomen toen hij geknipt werd en haar handen jeukten:))

    Noppie, lekker geshopt! Babydump is ook niet zo ver weg voor mij, dus als marktplaats niet lukt kunnen we er nog es kijken.. Heb al 2 keer geboden maar het moet ook wel een goeie kleur zijn enzo. Accesoires die kort nodig zijn kan je in elk geva; makkelijk daar halen, niet duur. En ik wil sommige dingen ook gewoon nieuw.. logisch!

    Mamavanstef: fijn dat Tijs het weer oppakt:p
    Niet knuffelen en kussen is echt moeilijk, maar kinkhoest schijnt echt heel rot te zijn, staat hier in een boekje. Dus succes.

    Vera en Morris: hoera!

    Leintje, fijn dat het zo goed gaat! de lol spat eraf! Eng, die speen. Ik las op een Engelse site dat de spenen zo gemaakt zijn dat ze makkelijk uit het mondje te halen zijn als dat gebeurt, maar het lijkt me echt schrikken! En wat zit hij al mooi!

    Wat slapen jullie beebs lang, Robin overdag 2 keer, meestal 1,5 uur, soms een uurtje korter of langer.. En 's nachts van 20.30 tot 7.00..
    Volgens mij heeft hij niet meer nodig.

    Doei, fijna dag!
     
  13. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid

    Hoi meiden,



    pffffffffffffffffffffffffffff wat een nacht!!!! :$:$:$:$
    Ferry heeft de hele nacht niet geslapen! En dan bedoel ik ook niet!
    Heb de hele avond (het begon om 20:15) en nacht met hem in de rondte gesleept. Het was brullen, behalve als ik hem oppakte. Gisterenavond een paar keer getempt, maar zijn temp was juist laag. Vanmorgen getempt en toen had hij 38.7. Omdat hij dus echt niet geslapen heeft, hebben we de huisartsenpost gebeld en daar zijn we net geweest. Begon hij daar ineens de clown uit te hangen en lachen en lief doen joh ;) Zul je altijd zien....
    Nou ja, ze heeft hem goed na gekeken en alleen zijn linkertrommelvlies was een beetje rood, maar helemaal niet erg. In zijn andere oortje was het helemaal goed! Ze zei wel dat het al een oorontsteking heeft gehad, dat je dat kon zien. (dat verklaart zijn chaggie gedrag wel van het begin van de vakantie)

    Nou ja, we hoeven dus niets te doen. We kwamen net thuis, heb hem een zetpil gegeven en in zijn romper met korte broek in bed gelegd. En wat denk je? Hij ging slapen! ;)
    Hoop dat de koorts niet oploopt de rest van de dag! gelukkig drinkt hij wel goed. HIj had gisteren 6 flessen op.
    Ik ga zo ook even slapen, want ik ben ook al de hele nacht op!
    Manlief had avonddienst, maar ze hadden hem gevraagd of hij tot 04:00 uur door wilde werken, want er was niemand in de nacht. Toen ze het vroegen was het gisterenavond 20 uur, ja toen sliep Ferry nog ;)
    Nou ja, we zullen wel zien.
    Heb vannacht ook tegen manlief gezegd dat ik nooit meer kinderen wil :):) Was zo overstuur...

    Leintje: Leuk weer wat van je te horen! En wat een lekker ding is Mik zeg! Hij kan idd goed zitten ;)
    Ferry is ook vergeten hoe hij moet rollen van buik naar rug, terwijl hij dat als eerste deed. Ach, komt vanzelf wel weer.
    Wat fijn dat hij alles lust! Ferry is best kieskeurig. ;)

    Kuona: Oh Morris heeft ook lekker geslapen zeg! Heerlijk hoor.
    Ferry ligt wel nog veel in de box, maar ik vind hem ook te klein worden. Maar af en toe met priegelspeeltjes vindt Ferry het wel leuk hoor. En 1 x per dag gooien we het boxkleed op de grond of zijn playtunnel.

    Maka: Jeej! Vera heeft dus fantastisch geslapen! Voel je jezelf nu ook uitgerust? Ferry gaat ook altijd kletsen als ie gekakt heeft ;)
    Vera is dus helemaal klaar voor vast voedsel. Leuk hoor! Zoals ik eerder al zei, ze doet me echt aan mijn nichtje denken. Gewoon de dingen die ze doet en hoe ze is.

    Mamavanstefentijs: Ohhh wat erg dat je hem niet mag kussen zeg! Lijkt me heel moeilijk, zijn toch dingen die je automatisch doet. Maar is beter even van niet! Hoop niet dat je kindjes dat ook nog oplopen ;)
     
  14. Bbelly

    Bbelly Actief lid

    9 nov 2008
    457
    0
    0
    Twente
    tjeee. uk, de hele nacht niet?! Huilde hij dan ook niet als je hem langer vasthad? wat een drama, nou slapen maar, wat een typje.
     
  15. Leintje1

    Leintje1 Actief lid

    7 jan 2009
    143
    0
    0
    @daffie, het geeft niets hoor! De ene is eerder dan de andere! Maar Myrthe zal straks weer sneller zijn met iets anders, bijvoorbeeld praten. Ieder op zijn eigen tempo! Niet alle beebjes kunnen hetzelfde zijn (gelukkig maar!), dat maakt ze juist uniek. Dat is hetzelfde als dat ik het altijd onzin vind dat beebjes op het gemiddelde moeten zitten met de groei. De een is lang en dun, de ander klein en dik, de volgende klein en dun etc. Alleen is het van belang om op uitersten te letten...echte afwijkingen dus. Dit geld ook voor de ontwikkeling vind ik.

    @uk, wat zielig voor Ferry (en jullie!). Wat een lange nacht dan he!
    Hopelijk wordt hij verder niet ziek.

    @ Bbelly...gras hihi...kan geen kwaad joh! Maar wat wijs van Robin! Nou ja, dat hoort in zijn boek thuis bij zijn eerste hapje...hihi

    Groetjes!
     
  16. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    @ Twinkle: oei, kinkhoest op je werk, oppassen geblazen dus. Kan je niet tijdelijk andere taken doen, omdat je een kleine baby hebt? Gelukkig draaide Tijs weer een paar keer!

    @ Maka: jaaaaaah, wat een goede nacht van Vera!

    @ Kuona: hier ook een te kleine box voor mijn gevoel. Ze stoot ook steeds haar hoofdje als ze dan gaat draaien enzo. Ik leg Ebbie ook regelmatig op een kleed gewoon op de vloer.

    @ Leintje: ieuw, Mik die hele speen in zijn mond gestopt, best eng. Fijn dat alles verder zo goed gaat.

    @ Uk: arme ziel, je bent al zo moe en dan wordt Ferry net ziek. De restjes van een oorontsteking dus waar hij last van heeft? Vervelend zeg. Sterkte en ga maar lekker slapen zolang Ferry ook slaapt. Helemaal niet gek hoor, dat je hem even achter het behang wilde plakken.
     
  17. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Uk; dat klinkt als een verschrikkelijk lange nacht meid, hoop dat je een paar uurtjes slaap kan pakken overdag.

    Leintje; ik vindt inderdaad ook dat er naar het individu gekeken moet worden en ik wordt er ook echt niet onzeker van hoor dat Myrthe nog niet rolt en begint te zitten enzo. Ben ik veels te nuchter voor hihi.

    Twinkle; had eroverheen gelezen, maar kinkhoest op het werk...das niet zo prettig. Hoop dat je je ventje snel weer mag knuffelen;)

    Zo, net weer lekker pistoletje en gekookt eitje op...zit hier in mijn uppie te ontbijten, want die man van mij ligt te slapen na zijn nachtdienst. Ga zo maar eens even douchen en dan fruit maken voor die kleine meid. Als ik daarmee klaar ben, zal ze wel weer wakker worden. Ze is trouwens wel weer vrolijker de afgelopen week. Die sprong hebben we gelukkig ook weer overleefd en voel uiteindelijk wel mee:D
     
  18. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Kuona, wij zijn ook nog niet iedere dag strikt vaste voedingen aan Boaz aan het geven hoor, zitten dagen bij dat hij alleen zijn flesjes krijgt. Vind het ook nog moeilijk om er een schema in te krijgen, van wanneer groente en wanneer fruit. Sowieso wil ik van de avond papfles af en overdag een bordje pap gaan geven en voor 's avonds aan de nutrilon goedenachtmelk. We denken we dat we een paar dagen achter elkaar dezelfde smaak groente gaan geven zodat hij eerst aan 1 smaak goed went voor we overgaan op een andere.
    Morris lekker geslapen... fijn!

    Maka, YES YES YES! ze kan het wel he. Leuk dat jullie al wat geoefend hebben met champies etc. hihi ach bang hoeven we niet te zijn dat de kleintjes het niet in hun mond zullen stoppen, dat gaat vast wel lukken.

    Uk, wat een nacht meis, vreselijk. Ik zou ook die gedachte krijgen hoor. Gelukkig niets ernstigs. Ik twijfel dus ook of Boaz nu wel een 'echte' oorontsteking heeft gehad. Er is tot op heden nog niets geknapt? En ze had het ook alleen maar over rood trommelvlies.
    Ferry is toch ook al een tijdje snotterig? Hoop dat je vandaag wat kunt bijslapen.

    Leintje, ah daar ben je weer. Nou bij jullie gaat het echt heerlijk zo te lezen en genieten jullie volop van Mik. Leuke foto's ook Mik is een leuk ventje zeg. En wat zit hij al wijs. Hier ook een speendoekje aan de spenen hoor! Maar ja ook heel makkelijk om je speen dan steedds uit je mond te trekken, maar ook weer makkelijk om de speen te vinden en er mee te knoeien of het lukt hem zelf weer in de mond te krijgen, haha.

    Twinkle, bah wat naar dat je Tijs niet mag knuffelen en kussen. Dat is echt heel moeilijk, want (ik) je doet dat natuurlijk de hele dag door. En geldt dat ook voor Stef? Sterkte, ik hoop dat het lukt en dat hij niet besmet raakt.

    Box: hier nog veel in de box hoor, kan hij zich prima in vermaken en wil ik graag zo houden, ook met het oog op de toekomst.
    Verder willen we nu wat vaker Boaz ook op de grond/kleed laten spelen omdat hij dan wat meer ruimte heeft voor het bewegen en oefenen etc.

    Nou Boaz werd een beetje wakker om 5 - 6 - 6.30 en 8.15 dus steeds er uit om hem weer zijn speentje te geven. Helaas dus om 8.15 gekakt. Fles gegeven en hem er toch maar weer in gelegd, is hij weer heerlijk gaan slapen dus kon ik ook nog even. Nu even reageren en dan uit bed, douchen en actie in huis.
     
  19. mamma van stef

    mamma van stef Bekend lid

    27 jan 2008
    957
    0
    0
    uk:
    Jeeee wat zul jij moe zijn!
    ga ook maar snel ff proberen te rusten!

    Bbelly:
    Als hij niet meer slaap nodig heeft, is dat toch prima?
    Tijs wordt echt sjaggie als hij moe is!

    Daffie:
    Tijs en Mithe zijn dus een beetje hetzelfde op dat gebied. Tijs is ook erg makkelijk!
    Zelfs in het ziekenhuis lachte hij tegen alle verpleegkundigen met mondkapjes en zo..

    Leintje:
    Heb alleen een lange draagdoek!

    Tijs is inmiddels wakker en heeft zijn banaan op, nou ja weer uitgespuugd..
    Zullen intussen wel meer mensen hebben gereageerd
     
  20. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Twinkle; ja hoor, Myrthe vindt iedereen lief en aardig. Geen probleem als er 4 man visite zit, gaat ze na elkaar gewoon bij allemaal op schoot en ze heeft het nog naar haar zin ook. Als ze maar aandacht krijgt hihi. Zonde van de banaan als hij hem weer uitspuugt trouwens ;) Ik heb net nectarine gemixt met banaan, dus daar zal ze zo van smullen:)

    Mieke; dus Boaz heeft jullie lekker wakker gehouden vanmorgen....en dat op zondagochtend :D:D
    Ik heb net lekker mijn joggingbroek aangetrokken na het douchen, hou een rustig thuisdagje heb ik besloten...het regent hier ook pijpenstelen.
     

Deel Deze Pagina