@ Twinny, heb wel een beetje lichtroze/bruin verlies, na al bijna 1.5 dag geen bruin meer gezien te hebben.. Ook al sinds gisteren steekjes in liezen. En nog steeds zere boobs. Hopelijk gaat jou temp zeer snel omhoog meid !!
hoe is het hier met iedereen? hier gaat het niet zo lekker nog steeds heel erg duizelig. en als het erg wordt ook misselijk. mn moeder zei dat zij die klachten had toen ze zwanger was maar als dat bij mij daardoor komt moet ik toch al zwanger geweest zijn terwijl ik de clomid slikte. nog ff afwachten kijken of het werken dinsdag gaat lukken. nu nog niet helaas. oja en mn ovutesten die ik gister maar eens begon te doen zijn positief vandaag en gister ook. dus rare klachten zeg maar.
Twinny, Temp was weer 37.1, maar wel vannacht om 4 uur. Mooi dat je een dipje krijgt! bubsie, Ovutesten zijn ook positief als je zwanger bent!! All, Had maar weer eens een testje gedaan toen ik net thuis kwam uit mijn werk! Wordt al wat duidelijker. (album) Moet direct weer weg. Heb een verjaardag. gisteren hele dag bij begrafenis van dat meisje van mijn vrijwilligers werk die is overleden. (16 jaar). Pittige dagen. (man die ook niet mee werkt). Morgen doe ik weer samen met hem een digitale. Groetjes Britt
Hoi dames, @ Butterfly, mijn hoop voor jou begint wel te stijgen hoor, op deze manier! Spannend zeg! Hopelijk gaat de dag snel voor je, en heb je morgen een mooie test in handen! We duimen door! @ Maar, weer zo'n mooie temp! Heb je zelf enig idee wanneer je eisprong geweest kan zijn? @ Sammie, knuffel omdat je ongesteld bent geworden! @ Twinny, ik zal dan maar niet meer blazen Hopelijk betekent deze daling idd dat je eisprong nu écht gaat komen! @ Loe, ik ga hard duimen dat je eisprong eraan komt! Ik hoop trouwens dat je pendels niet kloppen hoor, is allemaal veel te ver weg nog! @ Bubsie, wat vervelend dat je je niet zo lekker voelt! Maar misschien zijn het bijwerkingen van de clomid? @ Britt, ik vind je test al goed duidelijk hoor Volgens mij ben je écht zwanger hoor! Hopelijk geeft de digitale dat morgen ook aan, dan weet je het helemaal zeker. Maar ik moet zeggen dat ik eigenlijk al geen twijfels meer hebt! Wat zal die begrafenis verschrikkelijk geweest zijn gisteren Zo zielig, op die leeftijd!
@ mosa. ik heb de gyn gebeld om te vragen of het indd van de clomid kon zijn. de laatste tablet heb ik een week geleden gehad. maar volgens de gyn kon dat duizeligheid niet van de clomid komen. eigenlijk dacht ik het ook. en anders had ik er nu ook geen last meer van moeten hebben. ik weet het ook niet. raar lichaam heb ik, steeds andere klachten. maar ja, daar is dit forum dan toch weer een steun voor vind ik. kan het toch even lekker kwijt en er wordt tegen je gepraat.
@ Bubsie, vreemd dan! Maar even afwachten of het een goed teken is. En het forum is idd ideaal voor al je onzekerheden! @ Loe, daar gaan we dan maar gewoon van uit! Ik had zelf 3 pendels geloof ik, en geen een ervan is uitgekomen. @ Butterfly, alvast heel veel succes toegewenst voor als je gaat testen morgenochtend! Ik hoop op supernieuws!! @ All, mijn vakantie zit er helaas weer op Morgen weer werken, maar heb er nog weinig zin in. Maar als ik er eenmaal weer ben, dan is het wel weer leuk. Misschien kom ik daar nog even spieken, en anders tot morgenavond!
de mijn klopt ook, van de pendels bedoel ik. Die van Hellen is bij mij uitgekomen, die had mei gezegd. Heb trouwens een nieuwe slogan...... Werk jij eigenlijk ook wel thuis (omdat je best wat kunt typen..)? Of werk je iedere dag in het westen?
@ Loe, ik werk idd ook geregeld thuis, vanwege de lange reistijd. Als ik geen afspraken heb, werk ik meestal thuis. En anders ben ik idd in het westen. Weltrusten voor zo/straks!
@ Mosa, dank je wel voor je hoop Hopelijk doet die goed morgen. Ik ga er nog steeds uit van niet. Dan valt het altijd weer mee ! Werkse morgen, balen dat je vakantie er nu alweer opzit.. Het gaat altijd zo ontzettend snel. Ik ga nu ook mijn laatste week in .... @ Britt, meid jij bent gewoon harstikke zwanger hoor !! Alvast een voorzichtige feli van mij Iedereen alvast slaap lekker, en tot morgen !
He meiden. Ik heb helaas niets terug gelezen hoor, het is nu 2 uur snachts en ik zit in de nachtdient. Eerst het goede nieuws. Het was niet de mexicaanse griep! Die mw met wie ik in aanraking was geweest had wel de griep, maar niet DE griep dus. Hele opluchting! Hier verder alles goed. Pijn in nek en schouder neemt wat af, woensdag weer naar de fysio. Verder sinds vandaag lage rugpijn, steken achter schaambot en een beetje menstruatiepijn. Allemaal dingen die ik ook had toen ik zwanger was. Maar ik reken nergens op hoor, althans...dat probeer ik. Ik zal al zo blij zijn met een "normale" cyclus. Volgens FF zit ik op dag 5 dpo, volgens mijn eigen berekening op 10-11. Maar dan ga ik puur uit van de lichamelijke klachten die ik had toen, en die voor mijn zwangerschap wezen op een eisprong. Ik kan dus niets anders doen dan afwachten. Ellendig hoor, als je lijf zo van slag af is dat je dus niets meer van je cyclus snapt.
Mogge mEIden, Liesbeth, goed om te lezen dat het niet DE griep wat zeg! Lijkt me best scarry dat je het misschien zou hebben... maar gelukkig ging ie aan jouw deurtje voorbij. Mijn temp is gezakt tot ongitemp, dus zal vandaag wel ongi worden. Had ook niet anders verwacht eigenlijk, dus het zal vandaag wel weer feest worden. Strax 2e gesprek van mn sollicitatie. Duimen jullie voor me? Laterzzz! ps: Mosa, suc6 vandaag weer!
Mag ik hier mijn temperatuurgrafiekje zetten? Ik heb deze maand voor t eerst me ovutesten en temperaturen gewerkt en volgens beiden op dag 14 mijn eisprong. Maar schommelt mijn temperatuur niet te veel? En is de verhoging ook wel genoeg? Imageshack - tem
Maar, balen van de daling. En succes met het gesprek! Duimen zijn al aardig lam....... Liesben,ziet er goed uit! Zon, alles goed met jouw kaartje.
zo meiden wat hebben jullie het druk gehad in het weekend. Ik heb even snel gelezen maar weinig onthouden. wel dat er weer een zwangere onder ons is en nog steeds een bijna zwangere hihi. Maar die is weer terug (gezellie) en Mosa heeft behoorlijk getypt die zal nu wel kramp hebben in de vingers. Hier weinig nieuws. Heb een raar weekend gehad en een vreselijk beroerde nacht dus zit hier als een zombie op het werk. Ik begin een beetje zenuwachtig te worden voor donderdag maar dat zal wel goed komen. Fijne dag vandaag
Dag meiden ! Hier vanmorgen 36.8 dus heb niet getest vanmorgen. Ik zeg, ik geloof het wel Als ik alsnog zwanger ben dan zie ik het einde van de maand wel. Maar ik denk het niet. Blijf deze ronde nog wel tempen. Als het deze maand niet raak is, ga ik een ronde stoppen met tempen. Hubbie zegt ook, ben je er dan niet teveel mee bezig?! Dus ik zei heel stoer ''nee''. Maar ondertussen ben je dan stiekum wel. Net weer naar het zkh geweest voor de laatste 24-uurs bloeddrukmeeting, als deze goed is hoef ik niet meer terug te komen. Dus duimen maar Vanmiddag ga ik ook met hubbie naar mijn oompje toe Fijne dag iedereen !! Liefs
Maar, Balen van die daling.. djaar, K*t dat je zo een slechte nacht hebt gehad. Hopelijk kun je het snel bijslapen! Liesbeth, Fijn dat het niet de Mex griep was. Ik vind het wel apart je kaartje. dat je gevoel zo anders is ook! Butterfly, Jammer dat je toch gewoon ongi bent geweest! Hopelijk deze ronde meer geluk. En teveel er mee bezig zijn, zijn we allemaal en er lopen weet ik veel hoeveel zwangeren rond toch? Het resultaat van vanochtend!!