Hoi allemaal, ik zit nu best in een rare situatie. Ik ben 2 weken overtijd en ik had nog 1 test van de kruitvat liggen die ik zeker een half jaar geleden gekocht had maar de datum was nog goed, er stond 2010 op en ik had hem netjes bewaard. Dus ik doe die test en ik krijg me toch een rare kromme tweede streep, binnen 4 minuten tevoorschijn! Hij zit ook tegen het randje aan van het venstertje maar hij is er wel duidelijk. Maar ik stres nu best wel want ik weet echtniet wat ik nu moet denken. Heefd iemand dit eerder gehad? En wat vinden jullie ervan? Ik heb er een foto van geplaatst als het goed is. Alvast heel erg bedankt.
Ik zie hem wel, maar het zit niet op de plek waar de teststreep moet staan. Als je van voren een foto neemt zie je de streep toch niet? Ik zou deze als negatief beschouwen, en misschien nog nieuwe testen halen? Hoe lang ben je al bezig? Weet je wanneer je eisprong was?
Zoals ik deze test nu zie zeg ik niet zwanger maar dat betekend niet dat je dat niet bent. Gewoon een nieuwe test halen en opnieuw doen want deze is echt negatief te beschouwen
Hmm... inderdaad een vreemd streepje. Zou in eerste instantie zeggen dat de test niet goed is [misser in de productie?] Als je het niet vertrouwd, toch maar een andere test doen... dan weet je het in ieder geval zeker. Succes!
Hallo allemaal, als ik hem van voren neem zie je het streepje precies langs het randje van het schermpje zitten. En als ik hem uit elkaar haal is het wel een los streepje geen veeg ofzo. Ik denk dat mijn eisprong gewoon 2 weken voor mijn nod dag geweest is ik heb niks gemerkt, ik ben nu wel 13 dagen overtijd. Ik zal morgen helaas een nieuwe test moeten gaan halen ja want dit is zo raar! Ik deed de test omdat ik inneens zag dat ik 57 kg woog op de weegschaal terwijl ik nooit meer dan 56 heb gewogen. En en ik een apart humeur heb de laaste 2 weken. Liefs
er was iemand hier op het forum die ook z,n test had. Ze was wel zwanger helaas was het misgegaan bij haar. Ik weet alleen de naam niet meer. Ik zou morgen een nieuwe test doen. Of vandaag
Hoi ninja, haar onderwerp had ik ook gelezen inderdaad ja. De reden dat ik twijfel is omdat ik het raar vind dat er toch een verkleurd streepje is en ik best veel rare symptomen heb. Bovendien, ik heb ze vaker gedaan van Kruidvat een hele poos terug en negatief was gewoon helemaal wit en nergens een streepje of wat te bekennen na de teststreep. Ik ga pas morgen een test halen want ik wil het wel met ochtend urine doen want ik drink heel veel. Liefs
als je al 13 dagen overtijd bent maakt het niet zoveel uit waneer je test. Dat is meer als je nog voor je NOD zit. Bij mij bleven de nega testen ook altijd spierwit.
Ik denk dat het wel uitmaakt wanneer je de test doet. Ik drink nl ook erg veel op de dag en daardoor wordt de concentartie HCG toch minder. Je weet nooit precies wanneer en hoever je zwanger bent en dan is met ochtendurine testen wel het handigste. Ja je zou zeggen een productiefoutje. Maar als hij echt negatief zou zijn zou dat streepje daar ook niet komen. Tenminste...bij mijn kruidvattesten niet. Ik zal voor je duimen!!
dat gebeurd bij een teveel aan urine bij deze testen. 1 drup te veel is echt te veel. nieuwe test doen dus.