Ik wil me schoonmoeder (spreekwoordelijk) vermoorden!

Discussion in 'De lounge' started by Misha, Aug 4, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Misha

    Misha Actief lid

    Dec 26, 2008
    212
    0
    0
    Amsterdam
    #1 Misha, Aug 4, 2009
    Last edited by a moderator: Aug 4, 2009
    Iemand tips????????


    :x:x:x:x
     
  2. naomi33

    naomi33 Bekend lid

    Aug 18, 2006
    835
    0
    0
    tuinbouw
    emmen
    hey dan doen we mijn schoonmoeder ook :D
     
  3. Misha

    Misha Actief lid

    Dec 26, 2008
    212
    0
    0
    Amsterdam
    Echt waar ben zo BOOOOS dat ik afgelopen zondag gewoon naar m'n moeder ben gegaan en daar ben ik nu nog steeds..(wij wonen bij mijn schoonouders in)

    En m'n vriend kan ook z'n bek niet opentrekken..

    Ze begon ineens te zeuren dat m''n vriend zomaar zonder iets te zeggen een nachtje extra samen met ons bij mijn nichtje is blijven slapen.. Ik heb toen gezegt: hij is geen kleuter meer..

    Zegt ze jamaar hij woont nog wel thuis, zei ik nou en maar hij heeft een gezin.. zegt ze: Ja hij moet z'n broer helpen in z'n nieuwe huis. Terwijl hij nu eindelijk 2 weken vakantie had.

    Ik heb toengezegt dat ik het goed vond dat hij z'n broer ging helpen.. maar dat hij ook tijd met ons moest doorbrengen..

    Toen dacht ik.. WAAROM sta ik haar hier dit uit te leggen???????

    Ik snap dat wijf niet.. Ik haatt haar en ze wou dat ik een abortus deed toen ik 26 weken was. Toen zei ik dat dat niet meer kon toen zei ze(houje vast) : Ik ken wel een man die dat doet..

    WHAAA
     
  4. pixie

    pixie VIP lid

    May 30, 2008
    12,315
    0
    0
    woonbegeleider psychiatrie
    Leusden
    waarom woon je daar dan?
     
  5. Misha

    Misha Actief lid

    Dec 26, 2008
    212
    0
    0
    Amsterdam
    Omdat ik na een tijdje ook ruzie kreeg met m'n ouders.. Heel dom eigenlijk, en ik verlangde ernaar om met hem te wonen.. Ik miste hem en wou zo graag samen zijn met z'n 3en.. toen Shayden 6 maanden was zijn we daar na toe verhuist..
     
  6. lalalindsay

    lalalindsay VIP lid

    Jun 19, 2007
    6,527
    489
    83
    misschien dat je die man kan inhuren om je probleem op te lossen? ;) :D

    Is er geen mogelijkheid dat jullie in een eigen huisje gaan wonen?
     
  7. Misha

    Misha Actief lid

    Dec 26, 2008
    212
    0
    0
    Amsterdam
    HAHAHAH das een goeie..
    Ja ik ben op zoek, maar ik kan niks vinden. Ik studeer namelijk nog en hij ook..

    We zouden het wel kunnen betalen maar ze willen bijna nooit studenten..

    Ik weet echt niet meer wat ik moet doen nu ik kan niet bij me ouders blijven het is veel te druk hier..
     
  8. consider

    consider VIP lid

    Jan 24, 2008
    14,024
    1,850
    113
    Provincie Groningen
    Misschien wil ze wel weten of jullie thuis zijn ivm het eten?
    Mijn moeder wil ook altijd weten wanneer mijn broer weer thuis is ivm het eten.
     
  9. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Maar jij en je vriend hoeven zich toch niet te verantwoorden wat jullie allemaal uitvreten en hoelang jullie weg zijn? Wonen jullie echt bij hun in huis en eten jullie ook met elkaar of hebben jullie een zolderverdieping of zo waar je veel privacy hebt?

    Maar waarom wou ze in hemelsnaam dat jij met 26 weken een abortus ging doen?

    Ik snap eerlijk gezegd niet dat je dan al uberhaubt maar haar in één huis kunt wonen terwijl ze dat jou oplegde om te gaan doen.
     
  10. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Tja ik ken natuurlijk het hele verhaal niet....maar waarom woon je in godsnaam bij ¨een wijf die jij wilt vermoorden¨ ?
    Het klinkt mij meer als wel van hun willen profiteren (bij hun inwonen, maar zich niet aan hun regels houden)
     
  11. djezelf

    djezelf Fanatiek lid

    Apr 13, 2006
    2,224
    0
    0
    omg. schagen
    Uit het raam gooien, gevolgd door de ijskast schijnt wel eens te helpen

    :D :D :D
     
  12. zonnestraal

    zonnestraal Niet meer actief

    :( ja, dat is best een heftige uitspraak die je hier doet.

    Sommige dingen mag je wel denken, maar niet uitspreken!

    Ik heb ook een schoonmoeder die ik de nek kan omdraaien, maar ik houd de eer aan mezelf. Als ik jouw was ging ik samen op zoek naar een eigen plekje!
     
  13. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    @Ts, rustig aan, op de abortus uitspraak na vind ik het niet zo heel schokkend..

    als je vriend nog thuis woont en zo jong is (omdat ie nog studeert) lijkt het me voor zijn moeder ontzettend moeilijk om hem nu als vader te zien en hem blijkbaar niet meer aan te mogen sturen. kan me dat vanuit haar positie goed voorstellen.

    en verder is er vast wel woonruimte wat jullie kunnen betalen. mijn zusje en haar vriend studeren ook voltijd, mijn zusje werkt er niet naast en heeft geen lening en zij hebben ook particulier een appartement gehuurd.

    het zal even zoekwerk zijn, maar het moet kunnen! wordt het gelijk een stuk rustiger voor je omdat je niet meer met je schoonmoeder onder 1 dak leeft :)
     
  14. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Ik en mijn vriend hebben ook 6 maanden met ons zoontje bij m'n ouders gewoont ( alweer 7 jaar geleden).
    Ik vond het wel zo netjes om me aan hun regels te houden omdat hun ons onderdak boden.
    Het is hun huis, en hun wouden ook weten waar ze aan toe waren.
    Wij waren trouwens ook studenten en hadden na 6 maanden een eigen huissie.
     
  15. Chillin

    Chillin VIP lid

    Mar 22, 2007
    68,535
    899
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    Meid,ze is het niet waard.Zo ver mogelijk uit de buurt blijven.
    Zou gauw mogelijk jullie eigen plekje regelen.
     
  16. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje Niet meer actief

    #16 Chocoladekoekje, Aug 4, 2009
    Last edited by a moderator: Aug 4, 2009
    Ik zou inderdaad hard op zoek gaan naar een eigen huisje. Ik heb ook zo'n fijne schoonouders die mij altijd vertellen dat ik van alles op moet ruimen terwijl ze het zelf niet doen.
    En al helemaal zo'n fijne schoonmoeder die mijn vriend dus niet wil of kan los laten...

    Het zijn dan wel kleine dingetjes maar ik kan me er dood aan irriteren:
    Doe de deur dicht, vervolgens doen ze het zelf niet ( bij mij thuis hoeft dit ook niet dus ik ben dit niet gewend )
    Doe de lamp uit, dat kost te veel elektriciteit terwijl dat ze de lampen gewoon aan laten staan als ze weg gaan.
    Hang je jas op ( doe ik thuis en hoef ik thuis ook nooit ) vervolgens zie ik de jassen van hun zelf ook vaak genoeg aan de stoel of iets dergelijks hangen...
    Mijn schoonmoeder doet schoonmaakwerk maar thuis maakt ze nooit schoon een voorbeeld aan deze week ze heeft al 6 dagen niet gestofzuigt terwijl dat ze de keuken aan het verbouwen zijn, er ligt allemaal zooi op de grond om gek van te worden. :$
    Ook ik heb besloten om te stoppen stofzuigen een schoonmaken daar omdat ze er maar vanuit gaan dat ik het doe.
     
  17. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    Ik persoonlijk vind het niet normaal hoe jij je opstelt tegenover je schoonmoeder. Ik zou je er gelijk uitgooien.
    Als je vriend problemen heeft met zijn moeder zal hij met haar het gesprek aan moeten gaan en daar moet jij je buiten houden.
     
  18. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    OMG waar heb jij je opvoeding gehad?
    Ik heb altijd geleerd dat als je ergens te gast bent dat je je dan netjes gedraagd, wat een klein kind zeg om te gaan jammeren, terwijl je een dak boven je hoofd hebt, om lampen uitdoen en jas ophangen. Het lijkt me niet meer dan logisch dat je dat netjes doet en al besluiten zijn ouders om dag en nacht hun lichten aan te laten dat doen ze dan mooi wel in HUN huis wat HUN betalen en waar jij te gast ben
     
  19. Fatimaa

    Fatimaa Actief lid

    Aug 4, 2009
    133
    0
    0
    NULL
    NULL
    Omgaan met schoonmoeders is soms een vak apart!
    Het is al helemaal moeilijk dat je bij haar woont.
    Het is zeer begrijpelijk dat je ook ruimte samen nodig hebt....
    Daarom dus het best opzoek naar een eige plek als dat mogelijk is.
    De uitspraak over de abortus komt wel hard aan ja....
    Heel veel geduld hebben is voorlopig waarschijnlijk de enige oplossing?
    Heel veel succes iniedergeval want ik kan begrijpen dat het soms te veel word!
     
  20. penelopea

    penelopea Bekend lid

    Jul 31, 2008
    993
    1
    0
    twente
    Ik denk dat jij gewoon echt niet meer daar moet wonen. Op de abortus opmerking na (die best achterlijk is) is er namelijk uit je verhaal helemaal niets schokkend te halen.
    Het lijkt me dat je gewoon toe bent aan een eigen huisje, en dat je je gewoon ergert aan kleine dingen die eigenlijk helemaal niet zo bijster interessant zijn. Volgens mij zitten jullie elkaar te veel op de lip en ontstaat er daarom wrijving.

    Verder moet ik zeggen dat ik het zelf altijd wel zo netjes vind om even te laten weten dat je niet thuiskomt.
     

Share This Page