Ik heb net de Importbruid uit, gaat over een turks meisje dat gouden bergen in beloofd in Nederland. Maar dat valt echter heel vies tegen. Mooi boek.
Ik lees ook heel erg veel boeken. Ik probeer elke week wel een boek te lezen. Op dit moment ben ik buikgevoel aan het lezen. Ik heb nu een periode dat ik heel erg veel chicklits aan het lezen ben, leest lekker weg in de tuin!
Stieg Larsson: de Millenium trilogie. Allemaal hele goede thrillers. En een favoriet heb ik niet. Ik lees wel graag boeken van Isabel Allende en Gabriel Garcia Marquez. En Carlos Ruiz Zafon blijft ook een favoriet.
Op dit moment lees ik "Daglicht" van Marion Pauw. Tot nu toe een aanrader... hopelijk is het einde geen tegenvaller Meest favoriet... hmm... even nadenken... zijn er [voor mijn doen] ook zo veel. Verder lees ik graag even mee... Op zoek naar nieuwe schrijvers
Voornamelijk de boeken van de zieners. Ik ben dol op Nachtogen en heb tranen met tuiten gehuild toen hij doodging, en ook Fitzje is een favoriet. Ik vind de Soldierboy triologie ook wel goed maar daar heb ik meer moeite me te verplaatsen in de hoofdpersoon. Ze heeft ook boeken onder haar eigen naam (Megan Lindholm)uitgegeven en als je die nog niet hebt gelezen is het de moeite waard om ze eens op te zoeken.
Ik lees de laatste tijd weer heel veel. Vooral van Stephenie Meyer; de Twilight boeken ( Nieuwe maan, Eclips en de alleen nog in het Engels verschenen Breaking Dawn ) .. Edward Cullen * zucht* Doe mij ook zo'n vampier
Ik lees op het moment ook 'opnieuw' alle boeken van de twilight saga, net als astrid! Allemaal in het engels .. de Nederlandse vertaling vindt ik echt slecht... En inderdaad Astrid ... doe mij ook maar zo'n glinsterend mannetje! haha
Ik heb in mijn zwschap duizend schitterende zonnen gelezen vreselijk mooi en ontroerend boek!! Ook de beide boeken van Kluun heb ik gelezen (ben benieuwd naar de film die ze nu aan het schieten zijn!) Verder wil ik heel snel verder met de Shopaholic reeks heb erg veel gelachen en vind het leuk geschreven.
Oops, helemaal niet meer aan gedacht LadyXochi Ik heb die boeken al zo lang dat ik er niet eens bij stilstond dat iemand ze nog niet gelezen zou hebben.
Ik ben momenteel aan de laatste bladzijden van The Notebook bezig (later verfilmd) heeeel mooi liefdesverhaal (vrouw heeft achteraf Alzeimer)! En dan ligt er een nieuwe Sandra Brown klaar (misdaadthriller) ik lees haar boeken heel graag omdat ze gewoon kloppen en er toch een snufje romantiek in zit, al is het soms voorspelbaar Mijn absolute favoriet is Cecilia Ahern met PS I love you (PS Ik hou van je) die ook verfilmd is (man sterft en vrouw moet het proberen te verwerken adhv brieven die hij haar stuurt/stuurde voor zijn door) echt superontroerend EN lachwekkend en After the Rainbow (Voor Altijd)... Haar nieuwe boek is uit, maar ik heb er nog een heleboel liggen dus ik ga even geduld moeten hebben! Wil die Twilight serie ook wel eens lezen, maar ben ze nog niet tegengekomen... Slaughter vind ik ook de moeite om te lezen...
Ik ben nu bezig in Lanzarote Lover van Anita Verkerk (m'n favo schrijfster). PS Ik hou van je van Cecelia Ahern heb ik ook hier op tafel liggen, moet ik nog aan beginnen, en ik heb 2 boeken liggen van Xenia Kasper (1 man & 2 minnaars en 1 baby, 1 moord & 1 perfecte man, 1 van Belinda Jones (Parels in het Paradijs) en Lindsey Kelk met Ik hou van New York. Mijn voorkeur gaat dus duidelijk uit naar chicklits, gewoon omdat ze zo heerlijk weglezen. Het boek Komt een vrouw bij de dokter van Kluun ---> tranen met tuiten, ik kon niet meer stoppen. En vroeger voor m'n boekenlijst heb ik Schoolidyllen gelezen van Top Naeff, tranen met tuiten!
@ ineke1983: heb de film gezien (notebook) wow! die is zo mooi, ik wist niet dat er ook een boek van was heb je de naam van de schrijver ook?
Thrillers lees ik het allerliefst, van Colin Forbes tot Jonathan Kellerman. Ook Kathy Reichs en Patricia Cornwell vind ik leuk. Ik ga 1x in de 2 weken naar de bieb en haal dan 8 boeken en dan heerlijk even lezen.
Krijg jij in 2 weken 8 boeken gelezen? WAW dat krijg ik in de vakantie zelfs niet gedaan... Ik lees 1 boek per week in de vakantie (thuis) en 2 op reis en als ik aan het werk ben duurt het echt wel enkele weken hoor... Maar heb als leerkracht s avonds wel nog veel werk...
ik ben ambtenaar dus dat lukt wel hoor, 8 boeken in 2 weken hahha. Ik lees overal, in de trein, in bed. Daarnaast werk ik niet op maandag en woensdag dus als de jongste slaapt, ga ik even lekker zitten om te lezen.
Ik ben nu bezig in het nieuwste boek van Loes den Hollander - Drifleven, tot nu toe een aanrader! Verder lees ik alles van Karin Slaughter, Saskia Noort, Esther Verhoef, Marion Pauw, Tess Gerritsen, Sophie Kinsella (of met haar andere naam.. kom er ff niet op), Jill Mansell.. Ik lees dus voornamelijk thrillers en chicklit. Maar waargebeurde verhalen lees ik ook regelmatig... Ik ga ook hier nog ff meelezen voor tips
Leuk en goed dat zoveel meiden lezen zeg!!!! Ik heb op nu net met tess Gerittsen boek uit Zustermoord wowie wat was die spannend nu liggen er nog een aantal boeken te wachten maar die mag ik van mezelf nog niet gaan lezen want over 3 weken ga ik op vakantie en dan heb ik niets meer.... nu maar druk aan het Nitendo ds'en Te lezen in vakantie: Genesis van Karin Slaughter, een dubbelboek van Tes gerittsen namelijk Besmet en koudbloed (ofzo) en nog een aantal tess gerittsens hihi kijk er helemaal naar uit vooral naar Genesis Leuk eraan is dat Sarah en de 2 personages uit Triptiek bijelkaar komen.... ben benieuwd!
helemaal leuk zo'n topic, ik heb het lezen helemaal uitgevonden heerlijk. vooral nu er alleen maar herhalingen op tv zijn heb boeken gelezen van: heleen van rooijen:de ontsnapping kluun: komt een vrouw bij de dokter, en de weduwnaar maria mosterd: echte mannen eten geen kaas sabinne dardenne: ik was twaalf en fietste naar school dit waren echt goede boeken, de laatste vond ik een beetje langdradig worden, ze ging sommige dingen 3 bladzijdes verder weer herhhalen,zooo vreselijk. maar wou gewoon weten hoe het allemaal gegaan was. xxx