Juni 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Sunshine09, 8 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    4 aug 2007
    1.409
    1
    0
    Breda
    Wat een schattige foto's echt lief. Leuk jurkje trouwens!

     
  2. Marlieke

    Marlieke Fanatiek lid

    19 feb 2007
    1.881
    0
    0
    fulltime huisvrouw en moeder
    Twente
    Hoi meiden,

    Sorry dta ik zoalng niets van me heb laten horen. Inmiddels gaat het weer goed met me. Heb behoorlijk last gehad van die aderontsteking. Verder zijn we heel druk geweest met het opnieuw bestraten van de tuin voor en achter het huis. Daarbij heeft manlief vakantie tot en met volgende week. Daardoor gun ik me geen tijd om hier mee te kletsen. Vind dat ongezellig voor hem.

    Hoe gaat het met jullie?
     
  3. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    4 aug 2007
    1.409
    1
    0
    Breda
    Sarah poetsen met dit weer!! Harry P. ook gezien leuk he zijn de films. Ben benieuwd wat je van de laatste vindt.

    Aaliyah fijn dat je zo goed geslapen hebt. Hoop voor sven dat het onderzoek wat meer duidelijkheid geeft.

    Marlieke hoi! Fijn dat het weer wat beter gaat met je. Geniet lekker van jullie vakantie!

    Hier net de fysio op bezoek gehad, we gaan oefenen met niek voor het rollen. En mn mannetje deed het goed hoor, zonder te huilen. Hij was helemaal op erna dus ligt nu lekker in zn bedje.

    Net heeft hij eindelijk gepoept!!! Kan nog niet door de forlax zijn want dat duurt nog even. T zat helemaal op zijn rug, het arme jong.
     
  4. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    @Aaliyah...fijn hoor...dat hij meer onderzoeken krijgt! Dan weten jullie straks iig wat meer!

    @Sunshine...ben ook erg benieuwd...de één vind hem heel erg tegenvallen...terwijl een ander hem weer geweldig vindt!
    En lekker hoor...tot aan zn rug...heeft Finn ook al 1 keer gehad...en stinken dat het deed! haha!

    Ilse is net weg en het was echt super gezellig!
    Finn en Eva gaan later trouwen vind ik! Ze zijn superlief samen!
    Met Finn ging het ook wel goed! Veeeeeeeeeeel beter dan gisteren iig!
     
  5. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    1 okt 2008
    7.728
    0
    0
    Groetjes uit het zonnige Culemborg hihi !!!
    Ik kom vanavond bijlezen hoor!
     
  6. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Nog eentje...
     
  7. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Haha gezellig hoor! Al die baby's bij elkaar!
     
  8. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    1 okt 2008
    7.728
    0
    0
    Schattige Finn en Eva !!! :D
     
  9. stephanie24

    stephanie24 VIP lid

    22 jul 2008
    5.375
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    Wat een leuke foto's van jullie beebjes bij elkaar! :D
     
  10. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Sarah: Dat valt mij ook altijd op, tig rekken vol met leuke meisjeskleertjes. En dan maar een beetje jongenskleertjes!

    @Aaliyah: Goed bezig, 1,5 uur wandelen! Ik had het na een half uur wel gezien ;).
    Sterkte met Sven..

    @Marlieke: Fijn om te horen dat het weer beter met je gaat!

    @Sunshine: Fijn dat Niek gepoept heeft. Hier vandaag ook weer een flinke poepluier, dacht dat ze al klaar was. Maar tijdens het verschonen kwam er nog meer, véél meer haha. Heeft Niek dat ook weleens? :D

    @Sarah: Leuke foto’s van Finn en Eva!

    @Rianne: Leuke foto van Lenthe en haar aanbidders :D
     
  11. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Vraagje..

    Ik ben nogal van de rust en regelmaat. Dus wakker worden, verschonen, eten, spelen en als ze moe wordt weer naar bed. Dit werkte altijd prima. Maar nu wordt ze steeds vaker alweer na 1,5 uur wakker zonder honger. Dan spelen en knuffelen we van te voren tot ze honger krijgt en de ene keer is ze na haar flesje nog wakker en de andere keer valt ze gelijk in slaap. Het hele rust en regelmaat idee is nu dus weg... En zowel als Zoë als ik worden daar onrustig van..

    Iemand tips??
     
  12. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Ik vind dat ook erg moeilijk mama...ik wil het liefste ook rust en regelmaat...maar met Finn is dat de laatste tijd helemaal ver te zoeken! Het ene moment slaapt hij 5 uur...en dan is hij steeds na 10 minuten aan het janken!
    Ik heb ook echt geen tips...misschien krijg ikdie morgen wel bij de KA!

    Kwam ook even zeggen dat ik morgen tweede gesprek heb bij de Sting! Kreeg net een telefoontje! Spannennnnnd!
     
  13. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Hallooow wat een hitte, plak plak, plakkerde plak.

    wat is de foto leuk geworden Sarah! Echt zo schattig die 2 bij elkaar :) ennne was super gezellig, je kan idd erg goed kletsen!!
    en Collin, Lenthe en Bram eronder haha echt super leuk!

    @ Sarah: Wat goed dat je op een 2de gesprek kan komen, alvast succes morgen (ook bij de ka)!
    Veel plezier vanavond bij HP!

    @ mama: Ik herken je verhaal. Heb hier hetzelfde probleem. Madammeke wil nu haar eigen ding doen en wanneer zij het wilt (hier is het begonnen na haar prikjes). Ze komt nu dus opeens ruim 1.5 uur eerder dan normaal voor haar fles en moe is ze echt niet te krijgen. Voorheen huilde ze 15 min en nu wordt ze hysterisch na 15 minuten. Ik hoop ook dat iemand tips heeft!

    @ Aaliyah: Fijn dat er meer onderzoek wordt gedaan. Hopelijk komt er wat uit.

    @ Marlieke: Begrijpelijk hoor!! Geniet lekker van jullie dagen/weken samen!
     
  14. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    4 aug 2007
    1.409
    1
    0
    Breda
    Hier hetzelfde hoor, niek is ook vaak eerder wakker. Doe eigenlijk hetzelfde als jou en hou gewoon goed in de gaten dat hij zodra hij gaapt naar bed gaat. Zo probeer ik er toch nog wat regelmaat in te houden. Het spelen/knuffelen is nu wat langer geworden. Kan wel proberen om hem in bed te laten en nog te laten slapen maar dat werkt toch niet en hij wordt er alleen maar overstuur van.

    Hier is het echt als volgt. Meestal rond 7.00-7.15 fles dan tot 8.30-8.45 wakker, dan slapen tot ongeveel 10.15 uur. Dan uurtje spelen/in box oid. Dan weer fles om 11.15 na deze fles slaapt hij langer meestal van 12.15 tot 15.00 uur. Om 15.15 uur fles en daarna is het rommelig en slaapt hij meestal maar een uurtje, gaat om 16.30 naar bed en wordt meestal om 18.00 uur weer wakker. Dan krijgt hij om 19.15 de fles en is hij meestal total loss (vooral als hij in bad geweest is). Soms redt hij het dan tot 20.30 uur maar vaker ligt hij al om 19.45-20.00 uur op bed.

     
  15. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    4 aug 2007
    1.409
    1
    0
    Breda
    Heee leuk! Spannend! Succes morgen! Zowel bij de ka als bij de Sting!

     
  16. Dootje24

    Dootje24 Bekend lid

    5 jan 2007
    561
    0
    0
    Teamleider Balie
    Nijmegen
    Hier hetzelfde probleem. Ik had de regelmaat er ook strak inzitten, maar de laatste week heeft ze minder slaap nodig overdag. Als ze echt supermoe is dan moet ze gewoon naar bed, maar helaas is ze dan na 1,5 uur weer klaarwakker en wil ze weer 'spelen'. Met als resultaat dat ze nog zeker een half uur ligt te spelen voordat ze weer honger krijgt.

    Ik gaf wekenlang de voedingen stipt om 7.00-11.00-15.00-19.00-23.00. Nu heb ik het als volgt bedacht: 8.00(ze slaapt door tot 8.00uur, dus ik maak ze niet meer wakker om 7.00), 11.30(dus 3,5uur ertussen), 14.30(4 uur ertussen), 18.30(4 uur ertussen, 22.30(4 uur ertussen). De tweede voeding geef ik dus wat vroeger, waardoor haar ochtendslaapje korter wordt. Hierdoor hoop ik dat ze dan sneller moe wordt en haar middagslaapje goed pakt en ook echt tot 14.30 uur slaapt. Tussen de fles van 14.30 en 18.30 probeer ik haar zo veel mogelijk wakker te houden, ze mag dan wat hazeslaapjes doen in de box of kinderwagen (niet langer dan 3 kwartier). Na de fles van 18.30 hoop ik dat ze knock-out gaat en dan is het bedtijd voor kindjes!!! Daarnaast ga ik proberen om de late voeding elke dag 5 minuutjes eerder te geven, totdat we straks kunnen overstappen naar 4 voedingen.

    Tja en verder is het toch maar een beetje proberen. Ik heb trouwens veel tips gehaald uit het boek van Gina Ford (de tevreden baby). Dat boek is hier al eerder besproken en ik hou het sinds week 4 ook aan als richtlijn. Lukt niet altijd hoor, maar het is wel fijn als de dag wel zo verloopt. Ik schrijf ook altijd de tijden van voeden en naar bed gaan op. Om 00.00uur reken ik dan uit hoe veel uur ze heeft geslapen en hoeveel voeding ze heeft gehad. Roos slaapt ongeveer 15 uur per dag (incl de nacht).

    Heel verhaal weer, haha! Verdere tips zijn welkom!!!
     
  17. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    4 aug 2007
    1.409
    1
    0
    Breda
    Leuke foto's van de beebjes!! :)
     
  18. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    4 aug 2007
    1.409
    1
    0
    Breda
    Dat bijhouden van de voedingen en hoeveel er geslapen wordt doe ik ook. Niek slaapt zo'n 15 a 16 uur op een dag.

    Even een vraag na de 1e fles s ochtends leg je haar dan gelijk weer in bed?

    Gina Ford idd. ook al veel over gehoord. Die werkt met een schema toch? Helaas hadden ze het niet bij de bieb en de boekhandel wilde het wel eens in kijken.

     
  19. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    1 okt 2008
    7.728
    0
    0
    @ Sarah: Ik ken dat.. Ik ben zo vreselijk moe dat ik 's avonds niet meer in slaap kom. Ik lig gewoon tot 1 uur wakker. Over een week moet ik al weer werken, dus dat wordt wat :(
    @ Sunshine: Nee heb niet echt wat gemerkt van de osteopaat. Het huilen was duidelijk van de oorontsteking. Ik wil misschien nog wel een keer terug want ze kan niet zo goed haar hoofd optillen als ze op haar buik ligt. Misschien dat zij wat eraan kan doen.
    Vervelend dat Niek zo huilerig is! 12 weken sprongetje misschien?
    Hoop voor je dat de florax aanslaat!
    @ PM: Fijn dat Rebecca zo vrolijk is vandaag!
    @ Mama; Ahhhh wat een zielige foto zeg!!!! En wat een geweldig jurkje!
    @ Sarah: Ik heb Lenthe ook heel veel laten huilen. Misschien hard maar nu valt ze wel gewoon elke keer in slaap! Soms hebben ze even huilen gewoon nodig!
    Veel plezier bij Harry!
    @ aaliyah: 1,5 uur! Goed bezig zeg! Lekker gezond hoor. Hier ook een mini oei ik groei boekje, bij de pampers bij de Plus. Maar kreeg net het grote boek van mijn buurvrouw te leen.
    @ marlieke: Lekker genieten samen met je man van de vakantie! Hoop dat alles goed gaat met de kleine!
    @ sunshine: wat fijn dat de fysio thuis komt! Zal wel inspannend zijn geweest omdat hij nu zo lekker slaapt!
    Joepie , een poepluier! Geeft dan niet dat het helemaal op zijn rug zat he, hihi
    @ mama: Lenthe heeft dat ook een paar dagen gehad! Hele regelmaat weg! Ik speelde dan gewoon met haar of ging even wandelen en keek gewoon wat ze wilde. Misschien een sprongetje?
    @ sarah: Spannend zeg !! Hoop dat je wordt aangenomen
    @ dootje: ik heb dat boek ook besteld, lijkt me wel wat. bedankt voor de tip!
     
  20. MyBeautifulFamily

    28 jul 2009
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    wat een lieve babytjes op een rij kei lief, ik zal zo meteen ook een foto plaatsen van poppy.

    ik vroeg me eigen wat af poppy is nu 6 weken en vorige week woog ze 3825gram dat zal nu wel meer zijn denk ik.
    ze krijgt 6 voedingen van 100cc is dat normaal?
    ik heb vanmiddag een dr brown fles gehaald met papspeen ivm de nutriton ze moet er nog steeds moeite voor doen en doet nu ongeveer 15-30 min ligt eraan of ze nog slaperig is of goed wakker.
    ik merk wel dat ze nu ze nutriton krijgt een stuk rustiger word, ze vecht niet meer als ze verschoont moet worden en slaapt rustiger door. en nu kan ze ook even rustig zonder meteen te gaan huilen in de box liggen of in de wipstoel zitten, dit kon dus echt niet vorige week, ze is rustiger en vrolijker. wat een verschil zeg.

    wat een warmte vandaag zeg, hebben jullie het allemaal een beetje goed uit kunne houden?

    ik ga eens kijken of ik een foto kan plaatsen hieronder,

    groetjes
    julia
     

Deel Deze Pagina