Alle nieuwe mama´s gefeliciteerd!!!! Hier gaat alles wel oke, al vind ik het vrij heftig. Mijn oudste van 2 stuitert door het huis en doet alles wat niet mag. Dan moet ik ook weer aardig wennen aan de nachten waarin onze kleine man keurig 1 of 2 keer komt. Alles bij elkaar vreet het energie. Mijn man is nu thuis want hij heeft vakantie.Ook onze oudste heeft nu 3 weken vakantie. We zijn dus echt allemaal uit het ritme en dat kunnen we merken. Daarnaast geniet ik wel volop van mijn kleine mannetje. Het is een heerlijk kereltje dat alleen een beetje moeite heeft met het zelf in slaap vallen en dan even huilt. Ik ben gezegend met twee van die heerlijke kerels!!!! Alle meiden die nog moeten gaan bevallen, zet m op he. Zeker met dit warme weer, bah vreselijk om dan zwanger te zijn (vond ik dan) Alle nieuwbakken mama's geniet maar lekker van jullie kleine mannetjes en vrouwtjes!! Liefs
@ rianne: wat een heerlijk kereltje. Vooral die laatste foto vind ik erg grappig! @conijn: goed om van je te horen. Jullie moeten dus nog even het ritme vinden? @mama de luxe: kun je een beetje slapen op de bank dan?
Rianne80, wat een prachtig kindje is Elias! Echt... *smelt* Ik heb inmiddels een lange wandeling achter de rug en mijn frambozenblaadjesthee staat af te koelen Hoezo desperate Ik voel me zo'n aansteller, maar ach, waarom niet proberen? Als ik sommigen zo zie met 40+ weken, dan denk ik ooooh ik wil niet nog zo lang! Ik heb ook wel ergens zo'n voorgevoel dat ze eerder komt, maar ja, er worden geen baby's geboren alleen door een voorgevoel! Ik zou zo graag willen dat mijn vliezen eerst breken en daarna pas weeën. Dan weet ik tenminste meteen waar ik aan toe ben! Al dat gekramp en ge-voorwee....ZUCHT... dan weet je nog niets! Manlief zegt ook steeds: doe die baby er dan uit! Ja, alsof ik dat kan bepalen ofzo!
@lieke, ik kan nergens meer goed slapen en de bank is heel groot en breed (groot gezin he, veel zitplek nodig) en boven zwem ik uit bed door de warmte, dus liever beneden, kan ik ook nog een beetje zappen als ik de slaap niet kan vatten. Ik denk ook dat als ik boven slaap ik niet fijn slaap, laat staan dat de bevalling daar begint omdat mijn zoontje in mijn bed slaapt en ik tijdelijk met hem bij 1 van mijn dochters lig, ivm de aankomende verhuizing (nog 4 weekjes). Het is helaas allemaal een beetje anders dan het "hoort" maar we maken er het beste van! We hebben straks een spliksplinternieuw supergroot huis @gentle, whahaha die man van jou, werkte dat maar zo he...wanneer het je het beste uitkomt, hoppa, eruit jij
Vanmiddag aan de ctg gelegen en varentest gehad. Kindje móet morgen geboren worden omdat mijn vliezen dus sinds gister zijn gebroken en morgen 72 uur met gebroken vliezen rondloop. Mag helaas niet meer thuis bevallen. Alle verloskamers lagen vol en ik mocht kiezen of ik nog naar huis wilde of wilde blijven, naar huis, stukken beter op te vangen dan in het ziekenhuis. Wel een aantal aandachtspunten en instructies mee. Heb nu last van rugweeën maar nog onregelmatig. Morgen moet ik mij om 7.00 uur melden en word ik ingeleid als het kindje er nog niet is. Raar hoor want opeens heb je wel een datum wanneer je het kindje in onze armen hebben. Nou, ik ga even verder alles afmaken en verder rommelen (lees; lijstjes maken). Als jullie nou echt veel vocht verliezen en twijfelen, probeer het op te vangen. Met mijn beetje waren ze in het ziekenhuis erg blij omdat het bij mij heel onzeker was of het nou wel of geen vruchtwater was. Mumtobe, wat fijn dat je kindje is ingedaald! Mooi gewichtje! Bofkont dat je nog een echo krijgt. Had ik vanmiddag ook een beetje hoop op maar helaas. Gentle, naast je slijmprop nog tekenen, haha! Ik heb gister muffins gebakken en vandaag nog een appeltaart. Eerst vliezen breken en daarna weeën is ook heel onzeker… Zal je de details besparen maar het is geen pretje. Hoop voor jou dat je meisje snel komt. Miekie, klinkt niet als gemakkelijk maar wat fijn dat je je prachtige meid nu bij je hebt. Hoe is het gegaan met het vasthouden? Mik, wat goed dat je je moeder hebt gebeld en dat je ze komt helpen. Hartstikke fijn toch! Moontje, oei goed dat je in de gaten gehouden wordt met je te hoge bloeddruk. Rustig aan en je gemak houden dus, lastig met nog een kindje om je heen. Ginny, zo de eerste 2 cm heb je al gehad! Scheelt weer. Ben ook wel benieuwd maar ze voelen hier niet vanwege infecties op dit moment. Jingi, gefeliciteerd met je 40 weken! Ik hoop voor je dat beeb naar je gaat luisteren! Daan, heb ook ontzettende kriebels in mijn buik nu en er spookt van alles in mijn hoofd dat nog even en dat terwijl eigenlijk alles zo goed als geregeld is/was. Kim, gefeliciteerd met jullie zoon Ayden Hanna, brr! Koud plaatje! Monique, tjee wat verwarrend en vaag bij jou vk-praktijk. Succes morgen bij de gyn, hopelijk heb je daar veel meer aan. Annie, alvast gefeliciteerd met je verjaardag morgen! Eerste verjaardag als kersverse moeder!
Zo het bijlezen heeft toch wat meer tijd gekost dan ik dacht dus ik hou het kort...ik wil slapen Kim gefeliciteerd met jullie zoon Ayden Ollekebolleke gefeliciteerd met jullie zoon Finn @Miekiepluis: wat een lief meisje! @Rianne: wat een lief mannetje en zulke leuke blonde haartjes! @Conijn: kan me helemaal voorstellen dat het nog wat moeite kost om weer een ritme te vinden! @Monique: rare vk hoor, hopen dat je morgen meer weet! @Gentle: haha zou wel makkelijk zijn als je zelf kan bepalen wanneer de kleine eruit moet he..gewoon de huur opzeggen! @Mamadeluxe: over 4 weken verhuizen? wow dat lijkt me ook al best wel zwaar zo net na de bevalling, maarja als je er een groot nieuw huis voor terugkrijgt... Enne voor de rest weet ik het zo even niet meer... Hier alles nog steeds rustig, ga er steeds meer in geloven dat ik toch gewoon die 40 weken over ga... Zit nu nog lekker in de tuin, das beter dan binnen momenteel maar zo toch maar eens uit bed gaan zweten dan maar... Slaap lekker allemaal, er komt koelere lucht aan vanuit het westen..wat ben ik toch blij dat ik daar nu net woon8)
@mamadeluxe: even aanpassen dus. Gelukkig is het einde wel in zicht he... @welpje: wow dat is echt spannend! ik wens je veel succes vannacht en morgen!!! Je krijgt wel een mooie datum he 7-8-9...
Hier inmiddels om de 8/9 minuten zere buiken. Wie weet, lijkt er iets te gaan beginnen? Ik hoop het zo!! Moet hier nog wachten op de was... Manlief kwam er net achter dat z'n werkshirt nog in de was zat, en hij moet morgen werken. Even nog een uurtje spelletjes doen dus... Misschien ga ik nog wel onder de douche staat als die harde buiken zo blijven. Wie weet geeft dat meer duidelijkheid. Welpje, veel succes! In ieder geval morgen (mooie datum!) heb je een ukje in je armen! Spannend!!
@Welpje: Wow! Je hebt morgen gewoon zeker je kindje in je armen!!! Heeeeeel veel succes meid!!! Ik ga mijn bedje opzoeken, want wie weet wordt het weer een waardeloze nacht en kan ik toch een aantal uurtjes slaap meepikken.. @Gentle: jij ook vannacht beginnen???!!! Ik hoop het voor je! Succes alvast als ik je niet meer zie morgen op het forum! Dan weten we genoeg! Welterusten allemaal
@Welpje: heel veel succes morgen, wat een fantastisch vooruitzicht om op die mooie datum jullie kindje in de armen te kunnen hebben! @Gentle: wie weet jij morgen ook wel, het klinkt in elk geval veelbelovend. Ook jij veel sterkte! Sweet dreams ook hopelijk allemaal, al vrees ik het ergste met deze hitte...
@Mamadeluxe, oh jij bent nog geen 37 wk, sorry niet gezien Je blijft gewoon zwemmen in dat bad nog 2 dg!! @Gentle, ik heb ook bij lopen of staan meteen een harde buik nu Maar nu ik weet dat er van onderen niets is gebeurd daardoor, ga ik mooi terug zitten Balen dat jij ook geen vertrouwen heb in je Vk, is zo lastig he. Maar ook door het internet en zo'n forum als dit weten we ooit misschien wel gewoon te veel ook hoor @Hanna, voor jij ook een verkeerd plasje inleverd, hi hi Eerst je doos grondig wassen en dan bij het plassen het niet meteen opvangen maar eerst even wachten en dan pas wat plas opvangen. Anders heb je kans op afscheiding in je opvangplasje en daar zitten vaak eiwitten in! @Rianne, wat leuk dat je er ook weer even bent. Heerlijk mannetje is het he!! Zal wel wennen zijn zo'n reusje @Lieke, de Vk praktijk hier kan me op dit moment even gestolen worden idd. @Conijn, hoop dat jullie snel weer een ritme vinden! @Welpje, heel veel succes en sterkte voor morgen!!! Zet hem op Ik ga ook maar eens naar mijn zweethok Zal weer wel niets worden daar maar oke. Tot morgenvroeg (hoop dat die heel snel mag komen)
@welpje: spannend allemaal zeg! heel veel suc6, ben benieuwd hier weer flink pijn onderin mijn buik. houdt maar niet over. moet ook zeggen dat ik vandaag voor het eerst geen dutje heb gedaan, misschien dat het daaraan ligt?? ga me zo nestelen in een snikhete slaapkamer, en neem zo even een paracetamol nou meiden hopelijk slaap lekker, en tot morgen
@monique, nee nog net geen 37 weken, echt balen, het rommelt nog steeds flink en neemt langzaam qua pijnlijkheid toe....maar ik weet uit ervaring dat t ook weer zo weg kan gaan, maar bij mijn laatste bevalling begon het wel zo, de rest begon met gebroken vliezen, spannend dus!
mamadeluxe--- En heb je nog een beetje kunnen slapen?? of toch nog steeds pijnlijke krampen? Hier werd ik vanmorgen wakker en bedacht dat vandaag, datum 07-08-09 wel mooi zou zijn. En ineens hoor en voel ik een soort tik/knap en breken mijn vliezen! Er kwam niet echt heel veel uit, maar heb nu toch maar een kraamverbandje ingedaan voor het geval het er straks wel ineens meer uitkomt. Ik weet niet hoe dat gaat Gelukkig zijn de schilders sinds gistermiddag klaar met de slaapkamerkant van het huis hou jullie weer op de hoogte!! oja, ik heb gisteravond wat gerommeld en hele zere rug, maar vanacht was verder rustig. Nu voel ik mijn eerste harde buik (sinds vliezen zijn gebroken), nog niet echt pijnlijk maar houdt wel lang aan.
Oei spannend Sarah! Ik zit er hier heel erg doorheen. Heb natuurlijk die cyste (10x15cm) en het kind trapt er tegenaan. Het doet gigantisch veel pijn en ondanks dat ik als de dood ben voor ziekenhuizen ben ik er gisteren maar heen gegaan. Ik trok de pijn niet meer. Tijdens normale spreekuren zeiden alle gynaecologen wat anders dus tja, ik wist het zelf niet meer. Gisteren in het ziekenhuis aan de CTG gelegen, dat was allemaal prima. Baby'tje is lekker druk (vertel mij wat) en de gyns onderling besloten om te kijken of ik ontsluiting had; zodat ze me eventueel in konden leiden. Nou vergeet 't maar, ze kon met het puntje van haar vinger net het hoofdje voelen; meer ook niet. Dus dat word nog geen inleiding. Ik mocht kiezen voor medicatie en naar huis gaan, of medicatie en in het ziekenhuis blijven. Want meer kunnen ze nu niet voor me doen. Dus zit nu elke vier uur braaf paracetamolletjes te slikken en heb een rustgevend pilletje gekregen om de nacht door te komen. Om vier uur was ik alweer wakker en kon mijn slaap ook niet meer vatten... Hoera hoera... Vanmiddag weer naar het ziekenhuis, dan hoor ik wel weer verder.
@Mamadeluxe, hoe is het Nog een dag of wat beentjes bij elkaar he! @Sarah, ohhhhhhhhhh meisje wat spannend. Zet hem op he!! @BellaLuna, he bah joh, wat balen dat ze niets voor je kunnen doen. Dikke knuff voor jou Jemig wat was het heet vannacht. Wel redelijk geslapen, alleen wat gespookt tussen 3 en 4 uur, nog een tijdje voor het badkamerraam gestaan en geprobeerd wat af te koelen. Straks om 10.50 naar Gyn, hopen dat ik daar wel serieus wordt genomen en alles eens goed nagekeken wordt zodat ik weet hoe het met beeb en mij gaat En daarna fatsoenlijk kan bespreken wat we nu gaan doen
Goeiemorgen! Kim Van harte gefeliciteerd met je zoon Ayden Geniet van je kraamtijd! Welpje Heel veel sterkte en succes vandaag! Sarah Jeetje jij ook begonnen...spannend!!! Bellaluna Pfff gaat lekker bij jou! Succes vanmiddag in het ziekenhuis! Monique Was jij dat nou die geen pethedineprik wil tijdens de bevalling? En zo ja....waarom dan niet? Annie Gefeliciteerd met je verjaardag en een hele fijne dag vandaag! Gaat vast lukken, want je allermooiste cadeau ligt in zijn bedje! Verder ben ik het effe kwijt.... Hier weer een beroerde nacht gehad Veel draaien, vaak plassen en weer vroeg wakker. Ik had een beetje gehoopt dat het wat meer zou gaan rommelen. Gisteravond nog een korte wandeling gemaakt en daarna gesext maar het mocht niet baten...beeb is vannacht gewoon lekker gaan slapen. Zometeen komt 1 van de meiden van de pufclub samen met haar ruim 3 weken oude dochter gezellig even een bakkie doen en verder geen plannen voor vandaag. Fijne dag meiden!
Morgen meissies, Sarah, spannend voor je meid. Het gaat nu toch echt gebeuren. Zet em op! Hier een redelijke nacht. Kort maar krachtig. Heb wel een vervelende hoofdpijn en ben niet helemaal lekker. Zometeen naar de vk. Kussssssssss