@Aaliyah...ooow dan is het goed! Vanochtend deed hij er ook bijna 40 minuten over...heb wel de 3 standen speen maar weer gepakt nu...toen zat hij op 25....als het niet snel genoeg gaat gaat hij brullen...dus dan maar zo! @Mama...je moet haar ook alleen aan mensen meegeven waar jij een goed gevoel bij hebt! Anders blijf er over piekeren dalijk! @Rianne...heb vannacht ook een rompertje gedaan...nu trouwens ook...maar gisteren was het op een gegeven moment 31 graden boven! Echt te warm! Nu 27...ook nog wel warm...maar niet TE! Enne...dat knopen is voor mij echt de reden om niet zo'n doek te kopen! Daarom wilde ik eigenlijk de shelter...maar dat heet nu niet zoveel nut meer... @Laura..Supermooie foto! Ga zo voor het eerst de zantac geven...ben benieuwd wat het gaat doen! Straks op verjaardag...heb eigenlijk helemaal geen zin! Haha! Ow en Sonja Bakker doet hier ook al weer wonderen! Vanaf woensdag al bijna 1 kilo eraf! JEEEEEEEEEEEEEEEJ
@Sarah: Hier heb ik Rebecca de afgelopen 2 nachten geen slaapzak aangedaan. Ik heb de slaapzakjes van de prenatal en die zijn echt veeeeeeel te warm. Hier boven is het standaard 30 graden met warm weer. Dus ligt Rebecca alleen in een rompertje. Als het ietsje kouder is ligt ze zonder romper in de slaapzak, normaal met romper. Nou moet ik erbij zeggen dat Rebecca haar temperatuur altijd vrij hoog is, die ligt standaard rond de 37.5. Ik hoop voor je dat de zantac aan gaat slaan. Hier begint het nu langzaam te werken en ik ben donderdagavond gestart met de 1e dosis. Over Sonja Bakker, kan je de inhoud van het boek ook ergens op internet vinden? Ik had eerder een boek van haar maar ik kan die nergens meer vinden!
Mooie foto Laura!!! Sunshine, welke nummer mis je nu nog? Het zijn er 13 in totaal? Heb deze mogen maken voor een mannetje dat in september 1 wordt.
Hier ligt Thom ook alleen in een romper, als we weg gaan, doen we nog een broekje aan. Slapen ook in de romper, zonder slaapzak. Sam krijgt weer wel een slaapzak aan, want na 3 nachten op rij een mannetje dat pyamabroek, boxershort(je) en luier uit doet, is het toch veiliger met slaapzak Gelukkig alle 3 de keren nog wel een droog bed
Dames, ik heb trouwens extra inschrijfduur gekregen voor een andere huurwoning! Ik ben helemaal blij! We wonen nu erg fijn en erg groot, maar we huren via een makelaar. Dat is echt belachelijk hoe duur dat is. Deze week sta ik op nummer 4 voor een andere woning.. zou wel niks worden dan, maar toch lekker hoog! Vandaag heb ik mij ingeschreven bij een sportschool en heb ik besloten om op dieet te gaan. Ik eet al gezond enzo maar ik val niet af. Nu met het warme weer kom ik alleen maar aan van het vocht. Maar ook zonder mooi weer.. ik wordt er ziek van. Ik zit me in te houden met van alles en ik zie echt 0,0 resultaat. Weet iemand naast Sonja Bakker ook nog een ander goed dieet?
Hey! Marloes, lief dat je het aanbood van die liedjes maar mijn vriend heeft ze al gedownload vanmorgen. Zag iets over een baby die door het bedje kruipt. Dit deed Julian ook, maar die slaapt nu in een slaapzak. Gisteren alleen een romper aan en vandaag ook een t-shirt. En een beeb die al tandjes krijgt! Jeetje wat vroeg Marloes, mooi shirt!!!
Leuk shirt Marloes! Heb ze volgens mij allemaal binnen gehad. Zal nog eens goed kijken. Anders probeer ik ze wel te downloaden. Pff heb me toch een hoofdpijn bah, komt echt door het weer, hoop dat het snel over gaat. Hier een mannetje die al een paar dagen uit z'n hum is. Hij gilt af en toe echt het huis bij elkaar en loopt dan paars aan en dit alles omdat het hem niet lukt om te slapen overdag door de warmte. Vind het sneu, 't is me wat die warme dagen hoop dat het snel weer wat minder wordt.
Goed nieuws hier! De forlax slaat aan! Niek heeft al 3 dagen achter elkaar een mooie poepluier. Het is alleen erg dun, dus denk dat ik de dosering wat aan moet passen. Meiden ben hier zo blij mee! Vond het elke keer zo sneu voor hem.
hoi, vraagje ze er hier nog meer die nutriton hebben geproberen of gebruiken en hoe is de ontlasting bij jullie babytje, poppy heeft mega dunne ontlasting, nu heb ik al gelezen dat is door de nutriton komt maar word het wel beter? ik moet haar nu 2-3x zoveel verschonen. vnaochtend toen mijn man haar uit bed haalde zat ze van voor tot achteren onder. niet normaal. ik benieuwd naar jullie ervaringen en tips, ze krijgt nu 120 cc + 1,5 schepje nutriton ligt het aan de hoeveelheid nutriton? die er in een flesje bij gaat? groetjes julia
Dat is de reden dat ik geen nutriton geef. Rebecca raakte ook enorm aan de diarree ervan. Ik geef Nutrilon AR. Hier zit het ook in, maar raakt ze niet van aan de diarree.
Toen wij het gebruikten hadden ze gezegd om op 100 cc 1 schepje te doen. Misschien moet je dat eens proberen.
Hoi Hier drukke dag vandaag Vanmiddag naar de stad geweest in Utrecht, lekker gelunched en even naar de prenatal en babydump geweest. Toen kwam mijn zwager op visite en hebben we net gebbqd. Heb het boek van Gina Ford binnen, een tevreden baby. Nu weet ik dus waarom Lenthe 's avonds zoveel huilt. We laten haar veel te veel slapen overdag!! Wat een gweldig boek met schemas en adviezen! Heb het schema wel iets aangepast want zij doen rond etenstijd het badje en eten dan zelf pas om 20.00, nou dat trek ik echt niet. Ga morgen beginnen met het schema, ben beniewd. De dag begint dan wel om 7 uur ..