De laatste weken, Klaagtopic!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Alieke, 11 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Ja hier idd ook hoor. De oma van mijn vriend belde gister. 3 dgn geleden ook al een uur aan de telefoon gehad, dus lekker even niet opgenomen. Maar dan belt ze wel 5 keer. En dan heeft ze blijkbaar de rest gebeld, want die gaan ook ineens hardnekkig bellen.

    gelukkig kan ik het geluid van de telefoon uitzetten, laat ze maar lekker bellen, hoor het toch niet :D

    Nou zei mijn schoonmoeder van de week "als ik je aan de telefoon heb als je al aan het bevallen bent, moet je dat maar niet zeggen. Dan moet je bij elke wee maar even zeggen dat je naar de toilet moet of :$"

    Toen ik zei dat ik echt de telefoon niet opneem als de weeën begonnen zijn was ze serieus beledigd :(.

    Tzal ook wel een beetje aan mijn hormonen liggen, maar wordt er echt niet goed van.
     
  2. Pippa2

    Pippa2 Actief lid

    11 nov 2008
    444
    0
    0
    Oh zo herkenbaar! Gaan ze bellen neem ik een keer niet op meteen paniek! Hoewel ik al 100 keer heb gezegd ik stuur een groeps sms als het begint dus jullie weten het altijd.
    Moest ik donderdag naar het ziekenhuis voor een ctg vanwege de bloeddruk niemand te bereiken grrr! Dus maar ff een smsje gestuurd daarna liep mijn telefoon vast haha kon niemand me meer bereiken haha! Mijn man was al thuis toen gelukkig.

    En mijn moeder heeft ook zo'n irritante gewoonte.. Ik kom vandaag wel langs maar weet niet hoe laat. Ehh omdat ik nu veel thuis ben wil niet zeggen dat je kunt komen en gaan wanneer je wilt. Ze ziet het als haar plicht om elke doordeweekse dag langs te komen! Beetje teveel van het goede!

    Oh nog meer klagen lucht zo lekker op...

    Ik lek van alles.... behalve vruchtwater!!!
    Borsten lekken behoorlijk (natte pyama)
    Striae tot ver boven mijn navel en ontelbaar.
    En al die mensen die je aankijken?? Kijk ff de andere kant op wil je!! grr

    Er zijn van die vrouwen die heel verliefd naar je buik gaan kijken of die heel pijnlijk er naar kijken. De pijnlijke blikken komen steeds vaker. In het begin nog grappig maar nu kan ik wel uit mijn vel schieten!
     
  3. Pippa2

    Pippa2 Actief lid

    11 nov 2008
    444
    0
    0
    Waarom doen mensen dat altijd zo vaak achter elkaar bellen. Als ik niet opneem spreek je maar een voicemail in ofzo. Of stuur een sms. Maar ga niet 100 keer bellen!! Ik ben al lang blij als ik even mijn ogen dicht heb!
     
  4. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Mijn schoonmoeder had al een aantal keer gebeld vandaag. Had er gewoon echt geen zin in dus niet opgenomen. Gaat ze mijn vriend op mijn werk bellen om te controleren of hij nog niet naar huis moest omdat de weeën begonnen waren.

    Hier ben ik dus echt heel boos om! :x

    We hebben duidelijk tegen haar gezegd dat wij niet willen laten weten als de weeën begonnen zijn, dat we haar na de geboorte wel bellen. Nou, duidelijk dat ze onze keuze niet respecteert en dan gewoon op een andere manier er achter probeert te komen.

    Kan het dan ook niet uitstaan dat mijn vriend hier niks van zegt. Heb echt de neiging om haar te gaan bellen nu.
     
  5. jenna83

    jenna83 Actief lid

    2 aug 2008
    310
    0
    0
    deeltijd studente
    utrecht
    sjonge 100 keer bellen. van neurotische schoonmoeders moet je het maar hebben...pfff. wij willen ook tegen die tijd pas bellen als de baby er is, zal me benieuwen, volgens mij gaat mijn schoonmoeder ook elke dag bellen.

    aan de andere kant is het denk ik wel allemaal goed bedoeld.

    over klagen gesproken. vandaag heb ik enorm zitten janken bij mijn man. zak het gewoon echt niet meer zitten ivm de bekkenpijn die ik heb. ik kan daardoor gewoon zo weinig.

    maar hij dacht dat ik me alleen maar verveel deze weken, dus hij vond me ondankbaar en een negativist, omdat hij moet werken.
    uiteindelijk na een goed gesprek besefte hij dat ik echt veel last heb van pijn en vaak snachts eruit moet en rond moet lopen, omdat het dan zo vast zit. en dat beseft mijn man zich nu pas (???).

    dan denk ik: ik heb het al zo vaak gezegd en dan dringt het niet tot hem door. is hij dan zo alleen met zichzelf bezig?JA dus, tenminste dat vind ik van wel. alleen maar praten over zijn werk en nooit eens aan mij vragen hoe het met mij is.

    vraag me echt af waarom hij zo doet. maar iig, ik was het zo zat vandaag en heb best wel gejankt en alles eruit gegooid, maar nu voel ik me toch een beetje beschaamd, omdat ik zo rondloop als een hormonenbom. dan denk ik: stel ik me niet een beetje aan?

    nou ja, ik hoop dat manlief het nu eindelijk door gaat krijgen en zich iets meer gaat bezig houden met mij en de aanstaande bevalling, want het enige wat hij kan zeggen is dat hij blij is als het eruit is en dat hij het eng vind. hij werkt zelf als arts-assistent gynaecologie en ziet heeeel veel nare dingen. daarom kan hij niet eens meer normaal genieten van de zwangerschap van zijn vrouw. misschien dat dat de reden is waarom hij zich zo afzijdig houdt.

    herkent iemand van jullie zich hierin?en ook dat ik in de weekenden zo blij ben dat ie thuis is dat ik van alles wil doen (wel beperkt ivm bekken), maar hij geen zin heeft want hij is moe...pfffff....

    wat ben ik toch zo ontzettend zielig zeg deze tijden, wat heb ik het toch moeilijk (hahahaha):D

    liefs,

    cheyenne
     
  6. BellaLuna

    BellaLuna Niet meer actief

    Dat van het weekend begrijp ik maar al te goed. Ik zit door de weeks ook niks te doen... Ben blij dat hij dan 's weekends THUIS is......... Maar ook hier wil hij dan wat voor zichzelf gaan doen (ook deels begrijpelijk!), maar ik heb er dan flink de pest in..... :(

    En van de schoonmoeders die zo graag willen weten wanneer de weeën begonnen zijn; Zeg gewoon dat je via een webcam iedereen op de hoogte stelt, dat ze live kunnen meegenieten met de bevalling. (en dan lekker sarcastisch, zijn ze meteen klaar... :p)

    Gelukkig is mijn schoonmoeder niet zo. Ben wel bang dat ze straks elke dag op de stoep staat (lief bedoeld) en dat ze me wil helpen met borstvoedingsadviezen etcetera... Maar ik zit daar niet op te wachten. Wil niemand bij het voeden ehbben op kraamhulp en man na. Heb ook duidelijk afgesproken dat ik bóven GEEN bezoek wil!!! Zit er echt niet op te w88 namelijk...
     
  7. brusje

    brusje Fanatiek lid

    26 dec 2008
    2.625
    241
    63
    ik ben blij dat niemand mij belt, maar ik heb wel een pol opgesteld. mensen kunnen stemmen wanneer ze denken dat ik ga bevallen. De laatste 10 dagen zijn behoorlijk vol.
    Ik heb ook aangegeven dat ik niemand bel als ik ben bevallen, je krijgt vanzelf een kaartje en dan mag je bellen om langs tekomen. Ik wil alles op mijn voorwaarden en niet op hun voorwaarden. Mijn leven, mijn kind mijn, mijn, mijn. hihihihi
    Zal het helpen?
     
  8. Nathalie01

    Nathalie01 Actief lid

    7 dec 2008
    419
    0
    0
    Ik word gek van ''hoelang moet je ?!'' ''het schiet zeker al op he?!
    Gaaaaaaaaaaaaaaap.. LAAT ME MET RUST ! :x
    Ze zien het vanzelf wel..
     
  9. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    hebben jullie een voicemail als je niet opneemt?
    Gewoon die inspreken met de boodschap: "Nee ik ben niet aan het puffen maar ik slaap en zodra de kleine er is word je echt niet over geslagen hoor"
    Moet zeggen dat ze mij nog niet bellen maar misschien komt dat nog.
    Oh nee wacht mijn schoonmoeder belde gister uit haar zelf naar mijn mobiel ( heeft ze de hele zwangerschap nog niet gedaan) maar ik kon niet opnemen zat op verjaardagsvisite.
    Zal straks even terug bellen hahaha
     
  10. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    Ik kom me hier ook aanmelden :)

    Ik word gelukkig nog niet gebeld, maar ik word wel gek van de opmerking, "je zal het wel zat zijn he" en "trek je het nog een beetje"
    Dit is natuurlijk niet mijn eerste kindje dus iedereen in mijn omgeving weet heus wel dat ik direct bel als er wat loos is :)
     
  11. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    ff klagen hoor maar meer uit onzkerheid hahaha.

    Heb de hele middag al harde buiken met een pijnlijke ongi gevoel onderin mijn buik bij mijn schaambeen zeg maar.
    Ook als ik het voel opkomen lijkt er druk op mijn onderkant te komen staan.
    Heb vanavond een uurtje geklopkt en heb ze regelmatig tussen de 4 en 6 minuten alleen duren ze maar 30 seconde wat pijn betreft.
    Afijn is het indalen, is het oefen of is het echt?
    Nou ja straks naar bed en dan zie ik het wel.
    Vertrouw ik het niet bel ik de vk en als die besluit langs te komen en aangeeft dat het echt is bel ik vriendlief.
    Oei oei die zit zich nu ook op te vreten want heb hem wel verteld dat het rommeld maar nog vanalles kan zijn.
     
  12. mamadelight

    9 dec 2008
    52
    0
    0
    auw auw mijn buikje doet nu zoveel zeer!! en me beentjes ook!! volgens mij houden me beentjes het echt niet lang meer vol en ik moet nog wel 3 weken pfffffffffffffff
    en dan ook nog es een verhuizing tussendoor. bleh bleh heb het echt helemaal gehad!!
    vandaag was ik ook spontaan weer misselijk!!
    kortom........ BEN HET ECHT ZAT!! HAHA
     
  13. Bonniex

    Bonniex Lid

    28 dec 2008
    46
    0
    0
    labmedeweker
    beverwijk
    ik heb nu echt zon onwijs ongesteldheids gevoel me hele benen zijn slap, kan nie op me zij liggen en als je hele 'gebroken' nacht op je rug licht krijg je ook nog rugpijn van. zouden dit oefen ween zijn??
    ben nu 40 wk en 5 dgn.
     
  14. brusje

    brusje Fanatiek lid

    26 dec 2008
    2.625
    241
    63
  15. Stacey88

    Stacey88 Bekend lid

    28 okt 2008
    526
    0
    0
    Limburg
    ff een stomme vraag tussendoor.... Hoe voel je of je kindje is ingedaald? (sorry als het een domme vraag is, maar ik weet t niet)
     
  16. Nathalie01

    Nathalie01 Actief lid

    7 dec 2008
    419
    0
    0
    Ik heb gewoon medelijden met me voeten.. ze zijn zo ontiegelijk dik ! :$
    Ik kan badderen wat ik wil , en omhoog gaan zitten , maar niks helpt !
    Nu hoorde ik van mijn schoonmoeder dat veel vocht vasthouden , ook kan duiden op zwangerschapsvergiftiging.. is dat zo ?
    Ik kan morgen pas met de vk bellen tijdens het telefoonisch spreekuur , anders moet ik de spoedlijn bellen..
    En dat vind ik niet echt nodig.. ;)

    Heeft iemand een idee ?
     
  17. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    Stacey, vind ik helemaal geen domme vraag... ik weet het ook niet ! :D Geen ideeeeee hoe dat aanvoelt!

    Ben benieuwd hoe dat voelt ja, dus als er dames zijn die het wel weten... ;)

    Blijkt trouwens wel dat ik een hoge pijngrens heb, want ik schijn harde buiken te hebben die ik dus niet voel (geen pijn)... haha! 8)
     
  18. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    @ Nathalie,

    Ik heb het even voor je opgezocht.
    Bij zwangerschapsvergiftiging heb je meer symptomen dan alleen dikke voeten:

    Er zijn een aantal klachten die erop kunnen wijzen dat je een zwangerschapsvergiftiging hebt. Dit zijn:
    - opgezwollen handen, enkels of een opgezwollen gezicht (oedeem)
    - pijn rechts onder de ribben
    - tintelingen in de vingers
    - gezichtsstoornissen, zoals het sterretjes of lichtflitsen zien
    - een pijnlijk gespannen gevoel bovenin de buik

    Natuurlijk is het niet zo dat je, wanneer je een van deze klachten herkent, meteen aan een zwangerschapsvergiftiging moet denken. Maar wanneer de klachten zich regelmatig voordoen en vooral wanneer meerdere van de klachten in combinatie voorkomen, is het wel verstandig je verloskundige, huisarts of gynaecoloog te raadplegen.

    De diagnose zwangerschapsvergiftiging wordt pas gesteld wanneer je naast deze klachten ook last blijkt te hebben van een te hoge bloeddruk en van een te grote hoeveelheid eiwit in je urine.


    Hopelijk heb je hier wat aan.

    groetjes
    mamatoB
     
  19. Nathalie01

    Nathalie01 Actief lid

    7 dec 2008
    419
    0
    0
    MamatoB , bedankt voor de snelle reactie !
    Hmmm.. ik ga toch maar even mn verloskundige bellen morgenochtend voor een extra afspraak..
    Hoewel mn bloeddruk mn hele zwangerschap gewoon in orde is , maak ik me toch wel zorgen.
    Sommige klachten heb ik wel (eens) last van.. :(

    Nouja.. afwachten maar.. ga morgen wel even langs !
    Bedankt in iedergeval :)
     
  20. mamatoB

    mamatoB Fanatiek lid

    15 jan 2009
    2.196
    0
    0
    Hey Nathalie,

    Graag gedaan hoor :D
    En inderdaad, als je je zorgen maakt is het altijd goed om even te bellen, al is het maar om je gerust te stellen, voor je gemoedsrust.

    Succes en laat even weten hoe het gegaan is?

    groetjes
    mamatoB
     

Deel Deze Pagina