Mei, juni & Juli 2006 mama's

Discussion in 'De mama's' started by eliesja, Jun 19, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TellMe

    TellMe Niet meer actief

    Miekie wat een geweldig huis. Mag ik 1 kamer kopen ? hihi

    Linda wat jij zegt over kleertjes kopen is ZO herkenbaar ... en ook ik doe vaak detzelfde combi's aan en vergeet dan alle nieuwe dingen. Ik kom dan met opruimen nieuwe truitjes tegen die dan alweer te klein zijn :(

    De laatste tijd doe ik haar vaak maillootjes aan met een kort rokje, staat zo leuk :)

    Oh en jullie willen vast weten wat ik heb gekocht vandaag, nou niet zoveel eigenlijk want de GAP store was verdwenen :( Ik heb nu 2 Benetton truitjes voor Loïs en een muts en sjaal voor mezelf. Verder heb ik de hele drogist daar weer leeggekocht. Ze hebben altijd fijne body lotion en vitamines enzo zijn er veeeeeel goedkoper :) Ik had 400 euro gepind voor de zekerheid maar ik heb er bijna niets van opgemaakt. Dat is weer eens wat anders :) Maar dat geld komt wel op :)
     
  2. TellMe

    TellMe Niet meer actief

    Tssssssss en waar zijn jullie nou allemaal opeens ? Als ik er niet ben lullen jullie bijna 25 pagina's vol en nou zit ik tegen mezelf te praten :D
     
  3. Niet meer actief

    Ik ben er :)

    Wow miekie gaaf huis joh..lijkt wel zo'n luxe vakantiehuis :D

    Dus toch wel goed geslaagd Lin ondanks dat die winkel er niet meer was..ach en is gezellig toch ff eruit :)

    En tsja wat hadden jullie nog meer geschreven..wat erg jullie moesten veel meer pagina's lezen en ik kan al niet eens meer drie pagina's onthouden :(

    oja over de babyfoon..wij hadden er eerst eentje gekocht toen voor preston palace..was geloof ik een philips..maar daar nooit gebruikt..dus toen we weer thuis waren hebben we hem weer teruggebracht..gebruiken hier toch geen babyfoon..

    hehe heb steef eindelijk zo ver..Miran..hij gaat morgen een banner voor ons maken..pff hij is nog steeds zo druk met zn nieuwe aankopen..ik zeg wij en onze banners zijn ook aardig belangrijk hoor..dussss..oke oke ik doe het morgen..haha..geregeld :D

    Oja en goede voornemens he..hmmm...AANKOMEN! en idd misschien minder kopen voor dhani..maar ja weet nu al dat dat toch niet lukt..had ik mis. beter niet in het H&M boek kunnen kijken haha dan had het me wel gelukt..
     
  4. Niet meer actief

    we kunnen trouwens niet echt kiezen qua vakantie..willen zowiezo met de auto en dan waarschijnlijk naar Frankrijk..eerst zouden we met de caravan gaan maar doen we toch maar niet..dus willen we eigenlijk in een stacaravan of zo'n luxe tent die er al staat..maar er zijn zoveel campings..veel konden we al schrappen omdat die niet handig waren met dhani..

    dus ben eigenlijk wel benieuwd wat jullie allemaal gaan doen volgend jaar?
    Van miran en miekie weet ik het al...maar de rest?
     
  5. Niet meer actief

    gezellig hoor..waar zijn jullie nou?

    Roosssieee ben je? trouwens wel lekker dat je moeder kan wassen voor je..anders heb je toch een probleempje :( wist ik niet dat het kon bij bcc met korting van de anwb..wel handig :D
     
  6. Niet meer actief

    zat net ff te kijken bij baby van de maand..maaruhhh ben bang dat we het neit gaan halen haha..we zijn blijven hangen op negen stemmen..
    Maar ja als andere ook anne geddes foto's gaan namaken..dan win je wel :( Een eigen origenele foto is toch veel leuker..maar ja wie ben ik he :p
    Maar we hebben ons best gedaan hier bij de juni mama's..uhh degene die dan op mijn boeffie hebben gestemd :D
     
  7. Niet meer actief

    btw we hebben X factor opstaan..vind er eigenlijk geen bal aan..ze kunnen ook niks nieuws meer verzinnen he :(

    stormt het bij jullie ook al zo? hier best wel..dan merk je wel dat je in een hoekhuis woont hoor..heb alle potjes al ff op de grond gezet buiten..niet dat het helpt..maar ja vallen ze in ieder geval niet van de tafel af :D Ze verwachtten nogal veel van de storm geloof ik he..met dat weeralarm wat is afgegeven..ben benieuwd wat ons allemaal nog te wachten staat in het oude jaar dan :p
     
  8. MirandaT

    MirandaT Niet meer actief

    Hee...
    Heb ook net xfactor zitten kijken, maar erg leuk vond ik het ook niet eerlijk gezegd... Vind die Sharon echt heel goed... Zij mag wel winnen hihi.

    Ja hier ook slecht weer :confused: Waait echt megahard.

    Ja idd Sonny vond ik ook met baby van de maand. Dhani is toch de mooiste ;). Iman heeft ook wel veel stemmen! Lieve foto is dat ook.

    Herkenbaar dus met die kleertjes. Mag nu ook niks meer kopen van m'n man haha.

    Sonnie, anders moet je eens op wij jonge ouders kijken, daar heb je ook aanbiedingen voor kindvriendelijke campings enzo. En ook al van die tenten die er al staan.

    En ik zie de banner wel verschijnen hihi.

    Jammer Linda dat die winkel niet meer bestond :(. Maar toch nog leuke dingen gekocht.

    En ben ik nu de enige hier?
     
  9. Roos

    Roos Bekend lid

    Jan 2, 2006
    783
    0
    0
    Nee hoor Miran ik kom even meewaaien met de wind. Ben alleen wel onderweg naar boven naar mijn kind en daarna naar mijn bedje.
    Hier waait het ook giga.
    Ik zal ook nog ff snel een stem neerzetten.

    KUZZZZZZZZZZZZ en tot morgen!
     
  10. MirandaT

    MirandaT Niet meer actief

    Doeiii en weltrusten!

    Ohja zag dat 14 januari die show in Haarlem is.
    Ga jij?
     
  11. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Lin over babyGAP gesproken... Ik heb vandaag van mijn schoonzus uit London een bodywarmertje voor Iman gekregen met bont... Zo lief!

    Sonnie, vind ik ook van baby van de maand, maar moet wel zeggen dat ik het een hele lieve foto vindt... Zo'n had ik ook graag gehad van Iman toen ze pas geboren was, maar ja zij huilde ongeveer 24 uur per dag :) dan blijft er weinig tijd over voor een foto ;)

    Er is echt geen bal op tv, verschrikkelijk...

    Miranda, ik doe Iman ook veel rokjes en jurkjes aan, zooo lief!
    Maar heb laatst een rokje bij H&M gekocht en 1 bij prenatal, maat 62 en die zijn haar nog veel te groot :( ... Ze heeft in de broekjes echt nog 56...

    O ja, hier ook storm, Sonnie... Wij wonen ook in een hoekappartement...

    Liefs
     
  12. MirandaT

    MirandaT Niet meer actief

    Ja Prenatal valt best groot vind ik. Cyenna past dan wel de rokjes van 62, maar dingen van 68 zijn weer veeeeel te groot. Terwijl Mexx weer een beetje klein valt, daar pas 68 juist nu weer perfect.

    Van 56 heb ik nu nog maar 1 set kleertjes wat ze past en die kwam van de H&M. Die vallen ook best groot idd.

    Hihi het is wat al die kleertjes. Spijkerrokjes vind ik ook zo leuk :)

    Ja saai he tv.. Hier staat weer eens voetbal op... Hoe kan het ook anders ;)

    En we wonen allemaal op de hoek hihi.
     
  13. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Waarom zou het jou beter gaan dan mij... Hier is manlief eerst gaan zaalVOETBALLEN en nu zit hij VOETBALLEN op tv te kijken :)
     
  14. MirandaT

    MirandaT Niet meer actief

    Hahaha herkenbaar dus :)
     
  15. suusje

    suusje VIP lid

    Oct 7, 2005
    5,368
    0
    0
    Almere
    koekoek!
    leuk huis miekie...mag ik hem hebben?
    toe? ben bijna jarig namelijk en ik wil die wel van je
    thankx
     
  16. MirandaT

    MirandaT Niet meer actief

    Heee Suus!
    Leuke dag gehad?
     
  17. suusje

    suusje VIP lid

    Oct 7, 2005
    5,368
    0
    0
    Almere
    ja zeker...
    blokker had veel koopjes trouwens...
    weet niet of het bij alle filialen zo is, maar zal vast wel
    jij ook een leuke dag gehad?
     
  18. MirandaT

    MirandaT Niet meer actief

    Ja hoor, niet veel gedaan, behalve het huishouden :)

    Heb je allemaal gekocht dan :p? *niet nieuwsgierig...*
     
  19. suusje

    suusje VIP lid

    Oct 7, 2005
    5,368
    0
    0
    Almere
    -2 shirtjes voor vina
    -een shirtje voor mij bij de hema gewoon simpel
    -zwart voor ergens onder
    -maxi-waxine lichten 3 x 8 stuks
    -zak van 50 limegroene waxinelichtjes
    -4 barokmotief stompkaarsen
    -flesje
    -fructis pscht-gel
    -barok schaaltjes

    voor de rest weet ik ff niet meer....

    nou en verder etenwaren waaronder een zelfmaak sushi-pakket voor morgen hmmmmm
     
  20. suusje

    suusje VIP lid

    Oct 7, 2005
    5,368
    0
    0
    Almere
    Heey linda.... heb je het in keulen horen donderen?

    jammer van die babygap zaak..zag hem inderdaad wel in londen ...
    reed erlangs met de bus

    maar was wel leuk dus?
     

Share This Page