Noppie: Eerst het vlees koken of stomen. Na een tijdje gekookt vlees kun je het gaan bakken met olie.
Wat een meer dan walgelijke martelpraktijken zijn er toegepast door de CIA in Guantanomo Bay zeg. Schokkende nieuwsberichten wat mij betreft. Ze mogen die hele CIA opsluiten w.m.b.
@ Uk: gatver, echt koken of stomen? Was ik al bang voor. Kan ik Ebbie misschien maar beter een tijdje vegetarisch houden nog. Kook jij het vlees dan mee met de aardappeltjes/rijst/pasta ofzo?
Wat fijn dat jullie het niet erg vinden dat ik niet zoveel meeschrijf...heb er echt geen tijd voor... Wat betreft vlees of vis koken, ik gooi altijd alles in 1 pannetje...groente, aardappel, vlees...het gaat toch in 1 hapje... laatst gehaktbal gebakken (zonder kruiden) en korst (is zo hard) eraf gesneden. Het vlees blijft dan iets malser. Vis koken lijkt me dat dat wel zachter blijft dan vlees. Nou, tot snel! Groetjes, Leintje
He meiden, Alles goeg met jullie? Ben ik er de afgelopen week alweer niet aan toe gekomen om met jullie mee te lezen en te reageren:x. Heb vorige week ook 4 dagen gewerkt, zijn zaterdag naar een kaartenbeurs geweest en zondag zijn wij, voor mijn zwager zijn verjaardag, nog een middagje gaan solex rijden. Dat was ook wel heel gaaf hoor en zeker met dat mooie weer. Yannique is toen zolang met haar grote nicht bij opa en oma geweest! Haar tandje is nog niet door hoor, maar er zit al wel een bobbeltje! Was ik toch laatst zo bang hoe dat zou moeten gaan met eten, omdat Yannique toen nog niet goed at? Nou heb me weer zorgen gemaakt om niks. Fruit en groenten gaan er in als pap hoor. Nu er aardappels of rijst zit, eet ze haar groenten ook ineens veel beter. Heb de kookboekjes binnen en daar staan wel een aantal leuke en lekkere recepten in hoor. Ga die zeker eens proberen. Even kijken om nog wat te reageren: @Suske:Van het Rapleyen vindt Silje vooral het bakje erg leuk! Leuk dat Silje ook al op de wc kan poepen! @Uk: jeetje wat is Ferry alweer gegroeid zeg! Wel een knappert hoor! Leuk he, zwemmen!? Yannique vindt dat ook geweldig hoor. Hier is het alleen niet geweest door de vakantie, maar maandag mogen we weer. @Iggy: oh wat zielig van Levi zijn vingertje, maar ja, kan gebeuren meid. Je doet dat toch ook niet expres!? Leuke foto's van Levi en jou. @Miireii: knap dat jij en Issam elkaar zo respecteren ook qua geloof. En dat jij ook niet mee hoeft te doen aan de Ramadan! @Maka: dit is voor jullie toch ook bijna niet meer te doen 's nachts. Dat Vera dan zo vaak wakker is enzo? Kom je zelf ook niet echt aan je rust toe! Ik zou zoook geen tips ofzo weten voor je. @Kuona: Morris kan ook lekker eten dan? Yannique eet fruit en groenten nu ook goed hoor. Haar mondje blijft open gaan! @Married: ow wat ben ik die foto's van Thije beu! Helemaal niet meid. Schattig om hem daar met eten bezig te zien. @anita: gefeliciteerd met je nichtje! @Mieke: als Yannique nu in bad zit is mama ook nat door haar gespetter! @Axioma: 8)Die Josanne, alleen maar wortel uit een potje willen eten. Gelukkig is mama niet zo gek! Leuk die foto's van Josanne op het festival. @Iloiza: uit de reacties van andere hier, neem ik aan dat je weer zwanger bent? Gefeliciteerd meid! Ellendig dat je zo misselijk bent meid. @Scoobje: leuk dat het Rapleyen bij Kaylee zo'n succis is. @Noppie: dat klinkt als een gezellig dagje in Zeeland! Ik heb alweer wat bijgelezen, maar ik hou het weer even gezien voor vandaag! X Esther
waarom zijn mannen soms zooooo eigenwijs ??? morgenavond heb ik late dienst en ik leg roy uit over pyama papjefles dat daar ook flesvoeding in zit maar hij begrijpt het niet
Noppie: je kunt toch stomen? Is heel makkelijk hoor. Stukje kipfilet in folie leggen en in de magnetron doen. En anders kun je gewoon alles samen koken. Iggy: Gewoon zeggen dat het al kant-en-klaar is. Dat er al poeder in zit. En anders laat je hem toch gewoon een normaal flesje maken? Ik heb vanaf donderdag ook 4 avonddiensten.
Hai meiden, Kom ff snel iets schrijven maar het lukt me niet op iedereen te reageren hoor. Zijn mijn werkdagen weer dus dan heb ik s'avonds echt tijd tekort lijkt wel. Mannetje is nu bij de buren want daar was oppas nodig (moeder van buurvrouw is rond etenstijd opgenomen in het ziekenhuis en nu zijn ze spullen brengen enz.) en er liggen daar 2 meiden op bed en de 3de gaat ook zo naar bed. Hier heb ik net Sanne op bed gelegd maar ze heeft vandaag maar 3 hele borstvoedingen op en net een paar slokjes. Ze slaapt echt al bijna heel de dag (slaapkopje)!! Morgen gaan we lekker s'middags en s'avonds naar Blijdorp dus maar een half dagje werken voor mij. Heb er zin in. @ kaartje sturen, thanks married, leuk dat jij het kaartje wil sturen namens ons allemaal, zal ze vast leuk vinden ja, ik vind het altijd erg leuk om onverwacht een kaartje te krijgen, doet je goed als er mensen aan je denken @ iggy, jeetje wat vervelend dat je in levi zijn vingertje knipte, tis ook echt een geklooi altijd. Ik probeer het meestal te doen als Sanne rustig is maar ook dan moet ik erg uitkijken. Maar ja, je doet het niet express en hij is het vast allang weer vergeten! @ maka, jeetje meid, weer een gebroken nacht achter de rug. Ik zie dat je al diverse tips heb gehad maar het blijft moeilijk. Ik lees ook veel over borstvoedingsbaby's dat ze nog lang s'nachts komen maar hier is daar totaal geen sprake van. Maar ja, dat is hier zo gelopen heb er niks bijzonders voor gedaan. Helpt een knuffeltje bij haar in bed ook niet? Sanne wordt wel eens wakker maar kroelt dan met een kroeldoek en dan valt ze weer in slaap. Succes meid, ik hoop echt dat het snel beter gaat. @ uk, wat lekker om ferry zo met een krentebolletje te zien!! Heerlijk toch? @ iloiza, je merkt dus niks met je borstvoeding, nou beter toch! Wel vervelend dat je zo misselijk bent. Zal best zwaar zijn met zo'n ukkie! Ik zou me proberen niks aan te trekken van de reacties, gewoon trots zijn op jullie nieuwe wereldwondertje. Heerlijk toch. Hier willen we ook niet te lang wachten hoor, hebben in ons hoofd rond een jaar te stoppen met de pil (gebruik de pil die bij borstvoeding hoort). Wel nog een vraagje, nieuwsgierig haha... wil je met je borstvoeding doorgaan tot de 2de er is of niet? Wat is je planning? @ eten, hier gaat het goed met de prakjes die ik tot nu toe geprobeert heb. Ga donderdag weer iets nieuws proberen, dat hou ik meer voor de dagen dat ik thuis ben, dan heb ik meer tijd ervoor. Had gewoon extra gemaakt voor in de vriezer. Wil denk ik iets met rijst of pasta gaan proberen. Denk macaroni met groente, gehakt en tomatenpuree ofzo (even lezen op de verpakking of dat mag). En dan 't weekend eens witlof of worteltjes maken. Verder ben ik even kwijt hoe en wat hoor. Sorry dat ik niet op iedereen reageer maar daar heb ik ff geen zin/puf in. Fijne avond nog iedereen en iniedergeval tot donderdag en misschien tot morgen.
O ja, nog even een mannending! Doen jullie mannen ook wel eens kleding achterstevoren aan ofzo?? Haha, hier kwam ik thuis en mannetje had papadag, heeft ze haar jurkje achterstevoren aan. Zeg ik wat heeft papa nou gedaan?? Zegt hij nog heel leuk, horen die knoopjes niet aan de voorkant dan?? Laat ik haar achterkant zien, zegt hij heel droog, ja dat ziet er wel meer als een voorkant uit!! En dit is al de 2de of 3de keer dat hij iets achterstevoren aantrekt haha... mannen!!
Oja, Noppie dat wilde ik nog vertellen Ferry is in bed ineens onafscheidelijk van zijn knuffie Ongelooflijk he? Ik gaf hem mee naar bed (eentje uitgekozen waar hij altijd rustig mee speelde en niet uit elkaar probeerde te trekken) en nu als hij hem ziet (hij krijgt hem alleen in bed) pakt hij hem aan en wrijft hem tegen zijn gezichtje, friemelt zijn duim eronder in zijn mond en draait dan om en gaat slapen. Zooo lief! Dinkie: hahahahha achterstevoren! Nee, manlief had vorige week Ferry een afzichtelijk combi aangedaan. Als hij thuis is dat niet zo erg, maar ik zag het toen ik hem ging ophalen van het kdv
Zo, het draakje ligt weer te tukken. Hij heeft vanavond sperziebonen en aardappel gerapley'd. Sperziebonen was een succes, de aardappel niet echt. Dat brokkelde aan alle kanten af en zat overal aan, behalve in zn mondje. Het was wel gezellig, want we zaten echt met zn drietjes aan tafel te eten. @ Maka, hoe rapley'de Vera een aardappel? Heb je nog tips voor me? Ik denk dat ik het de volgende keer maar prak namelijk. Zat nog te denken, misschien kun je 's ochtends kolven voor 's avonds??? Ik heb 's ochtends altijd een tiet over en die kolf ik dan vaak voor de voorraad. Ochtendmelk schijnt voedzamer te zijn, dus wie weet helpt het Vera om de nacht door te komen? Ik zeg maar wat hoor. @ Mink, beide kan ook prima toch! Ik heb morgen mango op het menu staan, maar denk toch echt dat ik dat ga prakken/pureren hoor, lijkt mij niet echt werken met rapley. Thanx voor je compliment over Thije. Hij zit idd aardig in de stoel, maar ik moet hem er echt niet te lang in laten zitten, dan gaat ie hangen. @ Mieke, niet echt een handige gewoonte om ongeduldig te zijn he, hihi.. ik weet er alles van! Balen dat je vriend niet achter het broodkorstje stond.. maar kan me wel voorstellen dat ie schrok hoor!!! Toen Thije wortels at, kokhalsde hij op een gegeven moment ook, we schrokken toch best. Maar ja, ze zullen er toch aan moeten wennen. Bij de V&D doen ze ook altijd zoveel roomkaas op het broodje, vind ik ook irritant! @ Suske, wat vervelend dat Silje zo'n last heeft van de pampers. Hier gelukkig nog niet gehad, maar ik weet niet hoe een bamboeluier om Thije zn dikke kontje zou zitten natuurlijk, hihi Silje die al op de wc poept, wat is het toch een knapperd!!! Banneridee is van Maka Leuk filmpje, hihi.. Wordt Silje wat donkerder? @ Eppie, fijn dat Yannique ineens zo goed is gaan eten! @ Iggy, mannen! Maarre, wat snapt ie er niet aan dan? @ Dinkie, gek is dat he dat ze soms ineens met minder voedingen toe kunnen. Ik probeer altijd wel een minimum van 5 aan te houden, maar zit tegenwoordig vaak zelfs weer op 6 (of 7 ). Ach ja, ik kijk lekker mn Friends box tijdens het voeden, hihi.. Haha, wat grappig dat je man het verkeerd om aan had gedaan bij Sanne! Mijn man kleedt Thije eigenlijk nooit aan (doe ik altijd), dus hier eigenlijk nog nooit gemerkt. Veel plezier in Blijdorp! @ Uk, wat grappig dat Ferry nu net een favo knuffeltje aan het ontwikkelen is! Ik zal morgen een kaartje halen als ik t niet vergeet ... helpen jullie t me ff herinneren??
@ Dinkie: ow wat zielig voor je buurvrouw. Wat heeft ze dan? Niks al te rnstigs hopelijk? Hihihihii, grappig van die kleertjes verkeerd om en je man. Had het laatst zelf ook 1x met een t-shirtje, hihihi. @ Uk: ow wat grappig, heeft Ferry zich ineens toch aan een knuffeltje gehecht. Ik geef Ebbie nu haar Lammy mee naar bed. Maar ze maalt er nog niet echt om lijkt het, ze gaat eigenlijk gewoon slapen .
Thije heeft op het aankleedkussen altijd een dolfijntjesknuffel, die vindt ie enorm interessant. Ik geef hem die nu ook mee naar bed, maar echt knuffelen doet ie er volgens mij nog niet mee.
@ Married: hihihi, Thije een draakje, valt best mee toch? Ebbie vindt de speciebonen met rijst en klontje boter ook heel erg goed te pruimen. @ broodkorst: wacht ik nog ff mee tot 7 maanden in de hoop dat ze er dan nog een tandje of 2 bij heeft, vind het ook wel spannend hoor. Ebbie krijgt nu trouwens geen gewone ochtendfles meer, maar een papje van granen (Bambix 6+). Duurt echt veeeeel langer dan een fles en ook wel erg jammer dat ze dan niet meer op schoot zit/ligt. Maar net wat Married zegt, wel gezellig samen ontbijten zo.
hij zegt der zitten geen bouwstoffen in dus heb hem al uitgelegd althans geprobeerd dat het een kant en klaar flesje is.... maarre hij zit me te zieken/ pesten want hij begon toen ik voor de zoveelste keren het probeerde uit te leggen keihard te lachen bah grrrrrrrrr nu helemaal geen zin in zei al ga maar lekker de honden uitlaten
Mieke, je hebt helemaal gelijk, dat is idd al eens aan bod gekomen. Als mijn geheugen eens meewerkte zou ik niet in herhaling vallen...... Verder even niet zo veel tijd, ik ga aan mijn filmpjes beginnen..... Ik heb het kabeltje gevonden!!!!!! Echt een heel helder moment. Ik bedacht me dat de doos van de camera op zolder staat en dat hij daar wel eens in zou kunnen zitten, et voila, daar was 'ie dan Ook weer zo'n geheugenkwestie
Iggy Gebruik hier soms ook pap uit een pakje. Is net zo goed en soms erg makkelijk. Married Leuk dat hij al een voorkeur heeft van knuffel. Is hier nog niets van te merken. Uk Zie dat Ferry ook een vaste knuffel heeft. Wat een leuke foto´s en wat heeft hij toch een lekker snoetje. Dinkie Mijn man heeft ook wel eens de kleren achterste voren aan gedaan. Vind het eigenlijk wel lief. hihi Nagelknippertje hier gaat goed. Durf het baby schaartje niet te gebruiken. Zoey zit gelukkig wel stil met knippen en aandachtig te kijken. Maka Hoop dat jullie vannacht een betere nachtrust krijgen. succes Hier het eet patroon van Zoey 7:00/8:00 Flesje 200 9:00/10:00 Fruitje met eventueel thee/sapje 12:00/13:00 Brood met melk 120 16:00 Flesje 120 17:00/17:30 avond eten het zelfde dat wij eten. Prakken met eventueel groenten vocht erbij. Daarna een toetje 19:00/19:30 Pap flesje 200 Bij justin deed ik het compleet anders die kreeg alleen maar potjes en hij is nu echt een zeur met eten. Zoey eet tot nu toe alles. Denk dat we nu makkelijker zijn omdat ze de 2e is. Morgen de 1e werkdag na de vakantie. Ben benieuwd hoe het gaat. Vind het wel moeilijk om de kids bij opa en oma te laten zijn toch 4 weken bij elkaar geweest. Zoey heeft weer iets nieuws met naar bed gaan. Huilen huilen huilen. Als je bij haar komt dan lachen. Boefje hihi. Op een gegeven moment laten huilen na 5 min slapen als een roosje.