Onze dochter is nu 5 weken oud, over 2 weken gaan wij op vakantie en is ze dus 7 weken oud. Mag je met een baby van 7 weken zwemmen in een zwembad. Ik twijfel of dit verstandig is in verband met infecties en ook de temperatuur van het water, wat adviseren jullie?
hier bij het babyzwemmen mag je pas komen als je baby 12 weken is, het water en de omgeving is daar extra warm. bij een ander zwembad is het pas met 16 weken want daar is het water kouder. dus ik denk dat het met 7 weken nog echt te vroeg is, want zo'n kleintje kan zijn warmte dan nog niet goed vast houden.
het kan al wel, maar hou er rekening mee, dat 5 tot 10 minuutjes, al erg lang is voor je kleintje. Vanwege de kou en de inspanning en alle indrukken in een zwembad. Het hangt natuurlijk ook erg af van de temperatuur van het water. 37 graden, zoals het badje thuis, hoeft het niet te zijn, maar het moet wel lekker nog zijn. Let gewoon goed op je kindje, en als je het toch niet ziet zitten, gewoon niet doen. Je kindje kan ook in het zwermbad gewoon lekker slapen in de wagen in een rompertje, zodat jij en je partner om en om eventjes in het water kunnen.
hier mag je pas zwemmen met je baby als de baby 16 weken is en dan maag je hoog uit maar een half uurtje. zou met een baby van 7 weken niet gaan zwemmen, ze koelen heel snel af.
ik zou er wel voor zorgen dat je baby de eerste entingen al gehad heeft voor je op vakantie gaat zwemmen !!
ik ben met julian weze zwemmen toen hij 7 weken oud was de huisarts zij lekker gaan zwemmen ook babys worden in water geboren en ook mag je er mee zwemmen hier zij die half uur in water dan goed warm houden daarna dan weer half uur afwisselen zijden ze hier
ik persoonlijk zou het niet doen.ik vind zo: baby's tot 3 maanden zijn erg kwetsbaar. maar das mijn eigen mening en gevoel hoor. wij zijn 2 weken geleden voor het eerst gaan zwemmen. was ze 6, 5 maand
de eerste inentingen zeggen niet zo heel veel. De dingen waarvoor je ingeent wordt, hebben weinig met zwemmen te maken. De inentingen worden eerder aangehouden als tijdsduur.
Ik zou de eerste drie maanden ook nog niet gaan hoor. Maar als je toch besluit te gaan let dan goed op de temperatuur van je kindje. Je vingers veranderen ook van temperatuur in het water, dus je kan het beste meten door met je lippen te voelen in de nek van je baby. Is je baby koeler dan jouw lippen is hij/zij te koud.
Ons kindje is 3.5 maand. We zijn pas begonnen met babyzwemmen. Gaat wel goed hoor, maar we merken wel dat het veel van haar vergt. Vooral de drukte in het zwembad, alle indrukken en het nieuwe van het zwemmen. Ze is na een half uur helemaal uitgeteld. Als ik met een volgende weer zou gaan zwemmen dan zou ik iets later beginnen denk ik,ik heb het idee dat ze er dan zelf wat meer aan heeft...... maar dat is mijn gevoel en waarschijnlijk is er ook wel wat verschil in wat een kindje aankan