afbouwen bv

Discussie in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' gestart door Nina010, 25 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nina010

    Nina010 Bekend lid

    20 jul 2008
    820
    0
    0
    hallo!

    ik wil graag afbouwen met de bv en overstappen op kv.
    Nu is het zo dat ik mauro bv geef op verzoek, dus ene keer is dat meer dan de andere keer. Maar hoeveel flesjes moet ik dan uiteindelijk gaan geven en de hoeveelheid kv?
    ik heb nu 3 dagen geleden de nachtvoeding vervangen door kunstvoeding.Ik had wel flinke lekkage zeg maar en mn borsten waren wat hard maar niet pijnlijk.kan ik nu verder gaan stap voor stap de andere voedingen te vervangen?
    het is mij niet duidelijk hoeveel flessen ik dan moet gaan geven en de tijd die ertussen moet zitten.
    nog een klein vraagje de bv heeft de kleine nog nooit uitgespuugd.maar na de kunstvoeding spuugd hij een beetje uit. is dat normaal?ik dacht misschien krijgt hij wel te snel de voeding binnen.Ik gebruik nu een flesje van avent maar wellicht is een flesje met kleiner drinkgaatje verstandiger dat hij het langzamer binnenkrijgt?


    groetjes, nina
     
  2. Kirsten

    Kirsten Actief lid

    30 mrt 2009
    234
    0
    0
    Hoi,

    een beetje lekkage is heel normaal, zeker de nachtvoeding. Je kunt de volgende voedomg laten vallen als je borsten weer redelijk soepel aanvoelen, geen ernstige stuwing meer hebben.

    Hoeveelheid kv staat op pakje, gaat naar gewicht enzo, maar het CB weet hier meer over : )

    groetjes
    Kirsten
     

Deel Deze Pagina