help mijn man wil niet klussen!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door puck1234, 7 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    26 jun 2008
    5.084
    374
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    Dat wordt dan super- mega- snel zorgen dat je een andere baan hebt Nensi. Lijkt me wel erg moeilijk nu de kinderwens even aan de kant te schuiven... fff. In welke branche zoek je werk?
     
  2. Kaylam

    Kaylam Niet meer actief

    Ja inderdaad... laat die baan maar komen!!
    Ik heb gestudeerd om te vertalen, maar dat klinkt wel erg beperkt... maar hoop zoiets te vinden, of als redactiemedewerkster... of iets anders leuks met talen...
    Zoek nu vooral op redacteur en dergelijke.
    Vind soms wel wat, maar het is ook al gauw een uur of meer reizen en eigenlijk wil ik dat niet. Helemaal niet als er straks kindjes komen.. dan wil ik het liefst gewoon in Zwolle werken.

    En anders omscholen, maar hoe + wat?!

    Ik wil ook niet zomaar elke baan aan nemen en erg achteruit gaan in mijn loon... heb niet voor niets iets opgebouwd...
    Best chips...
     
  3. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    26 jun 2008
    5.084
    374
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    Poeh... nee, die banen liggen inderdaad niet voor het oprapen! En ik zou ook niet zomaar genoegen nemen met iets wat helemaal niet mijn ding zou zijn... Misschien een idee om les te gaan geven? Altijd docenten tekort. Vooral veel sollicitaties versturen dan maar, ... op hoop van zegen! :)
     
  4. Kaylam

    Kaylam Niet meer actief

    Zo jij bent snel, haha.

    Ja ik verstuur inderdaad superveel brieven, laatst nog naar een congreshotel als receptioniste, omdat je daar je talen ook wel kunt gebruiken... maar heb de afwijzing ook alweer binnen :(
    Plaats dat ze even kennis met me maken en kijken wat ik kan... maarja.

    Docent... heb je vaak wel bevoegdheid voor nodig toch? Ik weet ook niet of ik wel voor de klas kan staan haha. Ik ben deze studie gaan doen onder het mom van: ik wil iets met Engels maar absoluut geen docent worden, hahaha.

    Hoop dat het UWVwerkbedrijf nog bepaalde omscholingstrajecten kan bieden. Maar heb geen idee wat. Kinderopvang vind ik ook wel leuk... hmmmz...

    Lastig hoor :) en verhuizen richting randstad zit er ook niet in, ons huis hier wordt nog gebouwd, haha.

    Hoe is het met jou?
     
  5. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    26 jun 2008
    5.084
    374
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    Ja supersnel... tussen de bedrijven door kijk ik af en toe even op de site. Manlief is nl. gaan werken, dus dan stoort het niet als ik tussendoor even het internet op ga.

    Als de insteek was dat je niet voor de klas wil gaan staan, dan zou ik het inderdaad niet doen... moet er wel volledig voor willen gaan, haha.

    En om les te geven heb je wel een bevoegheid nodig inderdaad, maar ligt volgens mij volledig aan welk niveau je dit wil doen.

    Ik heb zelf SPH gestudeerd. Ik mag direct lesgeven aan MBO studenten, maar wil ik HBO-ers les geven moet ik mijn lesbevoegdheid wel halen. Duurt overigens maar een paar maanden heb ik gehoord, dus valt ook weer te overzien.

    Met mij verder alles prima, rustig aan het aftellen. Nog 35 dagen op precies te zijn. Een gekke gedachte dat het er best over twee weken kan zijn, dan ben ik nl. 37 weken en is het verantwoord bevallen zeg maar,... Het voelt in elk geval nog niet als het eind van de rit, gek maar waar.
     
  6. Kaylam

    Kaylam Niet meer actief

    Ik heb inderdaad ook weleens gehoord dat het helemaal niet lang hoeft te duren om die bevoegdheid te halen... en dat bedrijven het je vaak intern kunnen bieden... omdat ze zo om het hand zitten...
    Ik zie mezelf alleen echt niet voor de klas staan haha... volgens mij heb ik daar niet genoeg zelfvertrouwen voor. En ga ik met lood in mijn schoenen naar het werk.

    Ach ja, heb net maar gesolliciteer naar Trainee Werkcoach Jongeren, bij het UWV zelf... who knows!! Als we maar thuis wegzijn...zoekt het al makkelijker! Hoewel ik het prima naar m'n zin heb thuis... haha :D

    Ja best een raar idee dat je over 2 weekjes kan bevallen! :$ maar intuitie zegt denk ik een hoop, dus het is nog niet het einde van de rit ;) Heb je erg last van het hoogzwanger zijn en het weer, of valt het mee? Een vriendin is zwanger van een tweeling en is nu 32 weken geloof ik, maar het gaat haar te langzaam.. het is zo zwaar zegt ze.
    Geniet nog maar lekker van je buikje :) zo bijzonder!
     
  7. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    26 jun 2008
    5.084
    374
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    Nee heb nergens last van, ook nooit gehad eigenlijk. Enige grote minpunt is het vocht... dat houd ik wel ontzettend veel vast. Mijn ring bijvoorbeeld komt niet verder dan het bovenste vingerkootje... dus dat zegt wel al heel veel denk ik. Schoenen van voor ze zwangerschap hoef ik al helemaal niet meer te proberen, krijg mijn voet er niet meer ingewurmt. En dan nog maar niet te spreken over de rest van mijn benen, maar ach alles voor het goede doel. Ben al blij dat ik niet misselijk geweest ben, geen hoge bloeddruk heb en geen zwangerschapssuiker heb ontwikkeld. Ik heb mijn zinnen gezet op 39 weken, haha. Vond ik wel schappelijk! ;) Maar vooralsnog voel ik me er prima bij en pas ik mijn leefstijl er maar gewoon op aan. Alles op het gemak dus.
     
  8. Kaylam

    Kaylam Niet meer actief

    Ja lekker rustig aan... naar je lijf luisteren.
    Wat is de exacte uitgerekende datum?

    Fijne zondag8)
     
  9. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    25 nov 2007
    1.186
    0
    0
    nancy jeetje wat een beslissing om de zwangerschap uit te stellen sta je der zelf ook achter of is de beslissing eigenlijk meer van je mannetje?
    het zal zeker lastig zijn om in die branche een baan te vinden maar je moet positief blijven en denken dat het glas half vol is.
    succes in ieder gevan.

    libelle wat lijkt me dat lastig als je zoveel vocht vast houd hoeveel kilo ben je nu aangekomen?
    ik hoop voor je dat de baby met 39 weken er is maar bij 30+ topic is er net één bevallen met 42 weken ik hoop dat dat voor jouw niet het geval is met al dat vocht.
    ga je eigenlijk thuis of in het ziekenhuis bevallen? en ga je borstvoeding geven als dat lukt?
    sterkte

    bereke fijn vakantie geniet er maar lekker van

    hier alles ok ik had vanmorgen een zwangerschapstest gedaan en die was nog steeds zwaar positief grrrr ik hoop dat alles snel uit mijn lijf is.

    groetjes puck
     
  10. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    26 jun 2008
    5.084
    374
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    @ Nensi: 27 september is de uitgerekende datum! :D

    @ Puck: Tja, het vocht... 't is en blijft een ramp. Gelukkig blijft mijn bloeddruk oke, dus niets om me zorgen over te maken. Het is hooguit niet makkelijk met het dragen van schoenen en bovenal vreselijk charmant, ahum! :p

    Ik wil in het ziekenhuis bevallen, 't is de eerste keer, ... en dan ben ik graag op alles voorbereid. Ze hebben hier in het ziekenhuis alleen maar kraamsuites, en geen verloskamers meer. De suites zien er super uit, en zijn van alle gemakken voorzien. Dus nee, voor mij hoeft dat allemaal niet thuis. Tenzij ik het natuurlijk niet meer binnen kan houden, ... maar daar ga ik vooralsnog niet van uit.

    Ook wil ik borstvoeding gaan geven,.. ik ga het in elk geval een kans geven. Ik heb wel aangegeven bij de kraam dat ik een kraamhulp wil die hier de nodige ervaring mee heeft, ook als het niet vanzelf gaat. Ik heb een behoorlijke zelfkennis en weet dat als het niet lukt of zeer gaat doen ik het gemakkelijk opgeef. Op dat moment heb ik iemand nodig die me van dat idee afhelpt en me eerst d.m.v. tips nog verder laat proberen. Als ik opgeef terwijl dit niet nodig is dan heb ik hier enkel mezelf mee,... tja. ;)

    Wat was de reden dat je nog een zwangerschapstest deed dan Puck? Gewoon om te checken of alles weg was ofzo? Weet je al wanneer jullie voor de volgende poging mogen gaan?
     
  11. Kaylam

    Kaylam Niet meer actief

    Heb je ook nog last van de hormonen in je lijf Puck?
    Ik hoop dat je snel van het HCG af bent...
    Moeten jullie dan eerst een cyclus afwachten of worden jullie gelijk weer geholpen? Of hoe werkt dat eigenlijk?
    Ik ben het verstandelijk met mannetje eens.. in die zin dat het de wijste beslissing is... verder ben ik het er absoluut niet mee eens :D mijn eierstokken rammelen al zo lang!! Ik wil daar gewoon wat mee doen haha.
    Misschien kan ik nog even met hem praten... afgelopen rondes is het niet gelukt... soms door het klussen, maar soms ook gewoon niet gelukt... wat als het langer gaat duren? Dan kunnen we toch beter door proberen.
    Jullie zijn bijvoorbeeld 2 jaar bezig geweest, in die tijd zijn de omstandigheden vast ook niet altijd ideaal geweest of wel? En toch doorgegaan. Je weet toch niet hoe het loopt.
    Tuurlijk is het een veiliger/beter uitgangspunt met een baan...
    Nou goed, ik heb nog even tot mijn ei hahaha, maar vrees dat ik hem niet zover krijg.

    Oh Bereke is je vakantie NU. Fijne vakantie!!! Geniet er maar goed van samen!

    Libelle, 27 september, whaaa das echt al bijna, wat een gek idee.. :)
    Kben een beetje gevallen voor een meisjesnaam... maar nu heet het dochtertje van m'n mans baas zo... en een kennis heeft net een bay gekregen.. je raadt het al: die naam. Niet dat ik met haar zo close ben dat ik die naam niet zou gebruiken hoor... die baas is wat erger hahaha. Hebben jullie dat ook??
    Niet dat ik mannetje al achter me had staan met die naam... maar ze stond in ieder geval op mijn lijst in mijn hoofd ;)

    Fijne dag!!
     
  12. bereke

    bereke Niet meer actief

    Hoi dames,

    Ik ben eindelijk terug bij met lezen. Ben hier niet geweest omdat ik weinig tijd had en eerlijk gezegd stond mijn hoofd er ook niet naar! Na onze verlof probeer ik vaker terug langs te komen en deftig te reageren!

    Libelle, fijn dat alles goed gaat met jou en het beebje! En dat je suikerwaardes ok waar. Want da's toch erg als blijkt dat dit niet ok is, volgens mij...
    Al lijkt dat tintelen en het vocht ophouden me wel érg vervelend! Gelukkig komt 27/9 wel heel dichtbij nu!
    Oh en die strepen heb ik ook en ben geeneens zwanger :( .

    Nenci, oh meid toch! Wat jammer dat je mannetje het niet wil! Dikke knuffel! Heb het zelf ook meegemaakt en ik weet hoe erg dit is! Maar doorbijten en dan komt jou beurt eraan! Ik duim dat je heel vlug in jullie huisje zit mét een nieuwe baan!!! Komt allemaal wel goed!

    Puck, ik hoop dat alles vlug uit je lijf is meid! Lijkt me heel erg om hierop te moeten zitten wachten... Hoelang duurt het "gemiddeld"? Hebben ze daar iets van gezegd?

    Wij vertrekken donderdag heel vroeg op vakantie en blijven dan 9 dagen weg. Ik ga proberen om zoveel mogelijk te genieten en zo weinig mogelijk over baby's te denken. Ik ben vandaag een beetje in "paniek" over wat er ons misschien nog allemaal te wachten staat en heb zo'n nood aan eens even alles te vergeten! Dus ik ga proberen te genieten van zon, zee, strand en coctails...
     
  13. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    25 nov 2007
    1.186
    0
    0
    Bereke ik wens jullie een hele fijne vakantie met heel veel lekker eten en heerlijke coctails en heel veel vijne knuffelmomenten voor elkaar.;)

    libelle de reden dat ik nog een test deed was omdat ik hier gelezen had dat als je nog positief test dat er dan geen ei gaat groeien en dus ook nog niet ongie wordt.:x
    ik had nog van die goedkope testjes liggen dus vandaar.
    27 september is nog zo en zeker een mooie tijd om in de toekomst een verjaardag te moeten vieren september is het vaak nog mooi weer;)

    nancy ja ik heb nog steeds symptomen vooral mijn smaak en reuk is nog anders dat was ook een reden dat ik nog een testje er tegen aan gooide.8)

    liefs puck
     
  14. bereke

    bereke Niet meer actief

    Hoop dat het vlug uit je lijf is en alles terug in een normaal ritme komt puck!
     
  15. Kaylam

    Kaylam Niet meer actief

    Fijne vakantie Bereke! Waar gaan jullie heen? Of schreef je dat hierboven al *scroll scroll*. Geniet er in ieder geval van meis! Samen :)

    Puck, ik heb het eerder gehoord ja, zolang er HCG is, zul je niet ongesteld worden... pas een volgende ronde als het helemaal weg is. Hoop dat je er snel vanaf bent, ook wegens de klachten!

    Hier geen nieuws, behalve dat mijn ontslag 'goedgekeurd' is en ik dus recht heb op ww tot en met maart. Nou klussen zou ik zeggen hahaha.

    Liefs
     
  16. bereke

    bereke Niet meer actief

    Da's toch al iets hé Nensi! Hopelijk vind je vlug een nieuwe jo. Heb ook een hele tijd thuis gezeten en da's echt niet leuk... Zeker niet als je daardoor de babyplannen moet uitstellen...

    Turkije :) ...
     
  17. Kaylam

    Kaylam Niet meer actief

    Tot nu toe verveel ik me nog niet... maar ja *kijk naar buiten*... hoop écht wel voor eind maart allang wat anders te hebben haha.

    Oh heerlijk naar Turkije! Lekker genieten meis!
     
  18. Majkuh

    Majkuh Fanatiek lid

    1 jun 2008
    2.545
    1
    0
    jeetje, kwam even spieken hoe het gaat (wegens drukte echt geen tijd) maar dit had ik niet verwacht :( puck meisje wat naar. . . .
     
  19. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    26 jun 2008
    5.084
    374
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    Hey Majkuh!

    Hoe is het verder met je? En met de kleine Stella?
     
  20. Majkuh

    Majkuh Fanatiek lid

    1 jun 2008
    2.545
    1
    0
    :) Hier gaat alles met mij en kleine (word alwere flink groot haha) Stella goed :D

    Ik heb haar gisteren voor het eerst zien rollen van buik naar rug, unike moment en ik zag het gewoon haha.

    Verder is het zo'n lief en vrolijk meisje, altijd lachen, kletsen, zo geweldig, ben echt stap-pel-ver-liefd op haar.

    Iedereen hier trouwend , de andere kids zijn ook net zo dol op haar, ook heel lief om te zien.

    Het is hier wel ehel druk pffff. Schrijf eigenlijk niet meer op zp omdat de meimama's naar een hyve verhuisd zijn en daar ben ik al zeer weinig, geen tijd want er is hier geen werk, nauwelijks inkomen, dus er moet GEWERKT worden om opdrachten te krijgen!

    Libelle, nog een paar weekjes en dan is het al zover voor jou, vind je het spannedn?
     

Deel Deze Pagina