@Linda & 2de kindje: Ik ben blij dat mijn bericht jullie op beurt! En die buik ga ik zeker missen! Ik voel me nu zo ontzettend mooi
@ Nataly: Hier doen ze ook een IUI als het eitje aan de verkeerde kant zit, omdat de goede eileider het zou overnemen van de verstopte eileider. De eerste keren, was ik binnen een half jaar zwanger maar toen had ik zeer waarschijnlijk ook nog geen verklevingen. De dichte eileider is het gevolg van twee operaties en door mijn leeftijd kon ik meteen met IUI beginnen. Of meteen....toen waren we ook al een hele tijd gewoon bezig voor de derde. Dat het bij jou raak was met de vierde IUI geeft mij wel wat hoop, al was het deze keer met aan de verkeerde kant een eitje.
Als eerste wil ik Reintje85 bedanken voor je lieve woorden. Doet me goed. En als tweede zal ik mezelf even voor stellen (voor degene die me nog niet kent). Ik zwerf hier op dit forum al wat langere tijd rond. Qua aansluiting lukt het op een of andere manier niet makkelijk. Weet niet goed waar het aanligt maar ik vind het ook geen probleem, hoor. Meeste topics bestaan al zo lang, lastig om in te komen. Ik lees wel veel hier op dit forum. Verder forum ik nog op 2 anderen, een speciaal voor IVF en de andere voor de oudere (wens) moeder. Nu het voorstelllen: met recht de oudste hier op dit topic?? Ben namelijk al 42! Ik zit in week 2 van de wachtweken, heb op 14 aug, een punctie gehad. Er waren 6 eicellen gepuncteerd en alle 6 bevrucht. Op 17 aug. zijn er 2 teruggeplaatst. As. maandag moet het duidelijk zijn. Ik voel me NIET zwanger. Vorig juli was ik bij poging 4 zwanger geraakt, helaas is dat geeindigd in een miskraam. Daarna is het niet meer gelukt. O ja, van de 4 overgebleven eicellen zijn helaas geen cryo's uit voortgekomen. Ik wens iedereen heel veel succes toe! Groetjes, Lola2
@Reintje, bedankt voor je lieve berichtje. Is ook fijn om eens de keerzijde te horen. Mijn ouders waren ook 36 en 38 toen ik er tussen doorgegilpt ben en net wat je zegt, ik heb er ook geen hinder van ondervonden. @sloppyslayer dat gevoel herken ik maar al te goed. Zonder zwangerschap buik inhouden en wijde kleren en in de zwangerschap juist kleren die de buik goed accentueren ....laat je nog even weten wanneer je bevallen bent? @Lola Welkom, precies om die reden heb ik ook dit onderwerp geopend. Ik had ook al langere tijd zitten meelezen met diverse fora. Het viel mij dan ook op dat veel langlopende fora met andere onderwerpen bezig zijn dan de titel doet vermoeden....bijv Zwangerworden..... en we hebben het over de creche.... op zich een logisch gevolg omdat er, als het goed is, vrouwen zwanger worden en bevallen, maar bij zo'n groepje krijg je geen aansluiting meer. Kom gezellig hier meer kletsen. Ik hoop voor je dat je maandag een positief bericht krijgt, we gaan met zn allen duimen. @wij. De afwas en rommel van de verjaardag weer weg gewerkt. Morgen met de vrienden een bbq, hopen dat het weer mee werkt. @ de andere dames. Hoe gaat het met jullie?
@Lola2. Hé je hebt mij van de troon van Oudste gegooid Kom gezellig hier mee kletsen, nieuw topic en dat is wel zo fijn, vind ik persoonlijk. Spannende tijden zijn het hè! Ik hoop voor je dat je, ondanks het feit dat je je niet zwanger voelt, toch volgende week een positieve test in je handen hebt. @All. Ik moet nog even alles bijlezen hoor. Zit nu op mijn werk dus dat gaat niet lukken, vanavond maar even doen Ik ben nu mijn laatste wachtweek in..... Voel me eigenlijk niet zwanger maar ben wel weer 24/7 bezig met alles wat ik wel en niet voel...pffff vermoeiende tijden!! @Alle nieuwkomers: Welkom!! Ik zal vanavond nog even uitgebreider reageren Fijne dag alvast!!
Hahaha, is dit topic voor moeders die een 2de kinderwens hebben? Dan hoor ik ook hier niet echt thuis want ik zit nog steeds me blind te staren op mijn 1ste kinderwens... Dus hier nog geen kiendje-creche-poepluiers-rompertjes-ontstoken tepels-gebroken nachten-eerste lachje- of wat voor moois dan ook. Fijne dag allemaal!!
@Lola2: neejoh...... ik heb het geopend voor vrouwen met EEN kinderwens, en of dat nu de 1ste, 2de, 3de of 40ste is..... de wens is voor allen hetzelfde
Hahahaha, moeder met kindjes redden het niet om die belofte na te komen. En dat zou wel gekkenwerk zijn dat is een onmogelijk verzoek. Nee hoor moeders, klets vooral mijn oren van mijn kop over die huiluurtjes-peuterpubertijd-valpartijtjes met krijsend grut-rondslingerd speelgoed-nachtelijk babydrama'tjes-darmkrampjes-spugen-overvolle wasmachines-geen moment voor mezelf meer-enz, enz.... (zien jullie hoe positief ik over ben, dat is pure overleving van mezelf om me staande te houden in de wereld die niet vervulde kinderwens heet .) hellup; ik will ook!!! Zo, nu ga ik mij richten op mijn vrijdagtaak; het huis een beetje kuisen voor 't oog. Fijne dag verder!
Het zal vast eens door iemand genoemd kunnen worden. Maar als peuter moeder zijnde besef ik mij heel goed dat er meer is op de wereld dan mijn dochter. Als ik het over haar wil hebben dan open ik wel een peuter praatgroep hahaha
@Iedereen. Ik kom het weekend uitgebreid op alles terug en heb volgende week alle tijd omdat ik in ieder geval een week de ziektewet in ga. Moet vanavond nog werken en het weekend heerlijk vrij. Werken jullie? En wat voor werk doen jullie? Ik werk in een verpleeghuis op een revalidatieafdeling.
hoi sloppy slayer hier nog steeds geen ongi ik snap er helemaal niets meer van. mijn borsten blijven gevoelig voelen steviger aan moet veel plassen steken in de liessen we zien wel. maandag maar weer testen als er nog niets is en we moeten dan toch voor de eerste keer na de gyn. dan zeg ik het ook wel van mijn klachten en ben ook nog steeds moe mijn lichaam is in de war denk ik ben anders altijd op de dag liefs marnat
Hallo, mag ik jouw vragen waarom je hier alleen met SloppySlayer communiceert. Waarschijnlijk ken je haar van een ander topic op dit forum. Sloppslayer heeft hier een eenmalig bericht achter gelaten om ons een hart onder de riem te steken. Ik vind het erg gezellig als mensen, nadat ze zich bijvoorbeeld kort hebben voorgesteld en situatie schets hebben gegeven, met dit onderwerp mee willen kletsen en elkaar toevallig kennen via een ander onderwerp, maar dan wel graag met alle schrijvers en niet alle berichten negeren en verder kletsen met 1 persoon vanuit een ander topic aub.Hiervoor heb ik dit onderwerp namelijk niet geopend. Ik persoonlijk ervaar de berichten die je nu neerzet als zeer storend. Ik wil je dan ook vriendelijk vragen om op het andere topic verder te kletsen of je aan te sluiten bij de hele groep.
Hahaha MEE EENS!! En ik moet ook eerlijk zeggen dat ik naar het forum kom om te praten over het 'hele gedoe' rond zwanger worden. Dat is iets waarover ik graag met andere ervaringen wil delen! Met een zoon van bijna 3 heb ik geen slapeloze nachten meer....en als ik me zorgen maak over zijn (niet) zindelijkheid dan ga ik vrolijk naar een peutertopic! Dus Lola2...no worries. Mij zul je hier echt niet horen over mijn zoon!!
@ Lin71 : waarvoor moet je in de ziektewet als ik vragen mag? Misschien heb je het wel genoemd hoor, maar dan heb ik er over heen gelezen. Ik werk vanuit, heb een eigen internetbedrijf. @IreneH : Is het rustig op je werk vandaag haha Maar ehhhh nu we het er toch over hebben heeft je zoon al een vriendin en kan hij al zelfstandig met de bus naar de oppas????? Mijn dochter wel hoor, ze gaat binnekort op peuterkamers geintjeeeeeeeeeeeee
Excuses aanvaard hoor. Misschien reageer ik ook wel feller dank zij mn hormonen, alhoewel dat ook weer geen vrijbrief is om iedereen op het matje te roepen he Mocht je 35+ zijn klets dan gezellig verder, maar dan met iedereen ik hoop voor je dat je symptomen op een zwangerschap duiden.
hoi tweede kindje ik probeer ook om ergens tussen te kommen. maar ik wil me bij deze dan graag voor stellen ik ben 37 jaar en mijn man en ik zijn nu elf jaar bezig met een kinderwens onze nieuwe dokter is ook heel erg boos door de nalatig heid van mijn oude arts we zitten nu nog maar net in de mmm nu maandag gaan we voor de eerste keer na de gyn het bolletje rold nu we hebben het heel lang links laten liggen zo van laat het maar we blijven kinderloos we hebben langzaam weer wat hoop gekregen ik ben nu voor het eerst over tijd 1 dag en voel me al twee week anders dan anders ik hoop dan ook dat we nu zekerheid krijgen wel of niet kinderloos en jullie meiden wens ik ook veel sterkte toe
@ Marnat ; Welkom, we beginnen gewoon opnieuw 11 jaar, wow dat is een hele lange tijd, maar het gevoel van laat maar, dat herken ik zeker. Zie mijn voorgaande berichten. Ik hoop dat de gyn je meer duidelijkheid kan geven waarom het zo lang moet duren. En nog beter is natuurlijk een positief behandelplan....maar wie weet hoeft het niet eens meer en ben je gewoon nu al zwanger. Dat zou helemaal super voor jullie zijn. Toen ik nog niet wist dat ik zwanger was van mijn dochter had ik al een week voor mn NOD vlagen van misselijkheid, anderhalve week lage rugpijn en een maanlandschap op mn rug. Dat laatste was zelfs zo erg dat ik via de huisarts antibiotica heb gekregen om mn huid weer rustig te krijgen...totdat er iemand tegen me zei: wanner verwacht jij je menstruatie, ik ach volgende week volgens mij. Nou dan zal ik maar eens ga testen. Ik heb dr voor gek verklaard, maar ze had wel gelijk. Dus vroege symptomen kan echt wel, al zeggen dr ook veel op de fora dat dat niet het geval is.