hoi, ik heb een paar vraagjes voor de mama's met ervaring we gaan nu weer het koude seizoen in maar ik heb eigenlijk een hoop longsleeves voor de kleine. is dat te koud voor de winter? en zijn rompers lange mouwen niet super onhandig met aankleden? nou zie ik veel leuke truien/vesten met capuchons. is een capuchon niet heel onhandig, omdat ze nog zoveel liggen, dan liggen ze toch op een bobbel? laatste vraag; trekken jullie je kleintjes in de winter een winterjas aan of is een lodger bunker/ wrapper ook goed?
k heb altijd, nu en gedaan. of een langemouw romper met tshirt er over heen of een korte mouw romper met een truitje erboven als t wat kouder is. als je naar buiten gaat dan doe je er toch een jasje die licht gevoerd is overheen? lijkt mij niet echt te koud ofzo. capuchon heb ik nooit gebruikt omdat t mij er lastig lijkt te liggen dus zelf doe ik t niet alleen als ik een vestje aan heb als soort jasje dan gebruik ik t wel eens. voor nikita heb ik nu wel een winterjasje gekocht en voor je kindje zou ik dat ook doen als je geen voetenzak of iets dergelijks gebruikt
Ik droeg in de winter altijd een lange mouwen romper en daaroverheen een shirt met lange mouwen. Capuchon vind ik ook niks... nog steeds niet. Alleen voor vestjes die ik buiten als jasje draag met dit weer.
rompers met lange mouwen heb ik ook veel. Korte mouwen inderdaad eroverheen. En afgelopen winter had ze lange mouwen over lange mouwen (ze was nogal klein vandaar...). Geen probleem met aantrekken hoor, net als een shirt met lange mouwen. Alleen even goed het uiteinde vasthouden als je er nog een keer lange mouwen over aan doet. Wel lekker warm. Jasje met capuchon vind ik nu beter worden. Nog steeds niet voor binnen, maar voor buiten wel handig. Zeker nu ze in de byggy zit zit van de wagen. Dan kan je soms toch net even die capuchon omhoog doen als het waait ofzo... Maar toen ze zo klein was, vond ik het drie keer niks.
een romper met lange mouwen is niet onhandig hoor met aankleden. Verder is een lodger bunker wel lekker warm als ze nog lekker plat liggen. Het ligt er net aan hoe koud het buiten is. Je moet er rekening mee houden dat het ook kan gaan vriezen en dan is een jas toch echt nodig.