Januari 2009 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Tacha1987, 11 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. KleintjeValentijntje

    KleintjeValentijntje Fanatiek lid

    18 apr 2008
    2.917
    0
    0
    Ergens in Limburg
    Ja gek is dat he, dat je kleintje alweer bijna 1 jaar is... ik krijg de kriebels als ik eraan denk! Nog 3,5 maand en dan is het hier ook zover.
    Ja, ik ben heel blij dat ik nog steeds bv geef, die andere voedingen heeft hij zelf afgestoten zeg maar, heel natuurlijk.
    Op het CB hier zeiden ze dat we dan gewone melk moeten gaan geven, maar ik weet niet of ik dat ga doen, daar reageerde Valentijn zo slecht op (op melk via de bv toen hij net geboren was) dus misschien een zuur melkproduct, optimel of zo? Dat moet ik nog overleggen met het CB
     
  2. Tacha1987

    Tacha1987 Fanatiek lid

    14 feb 2008
    2.964
    2
    0
    Thuisblijfmama
    België - Antwerpen
    Ja idd heel gek!

    Ik denk dat ik rond de 12, 13 maanden maar ga stoppen met opvolgmelk ook omdat ze zo mollig is ;) we zien wel, ik ben nu meer relaxed dan vroeger met haar! alles komt wel op zn pootjes terecht weet ik nu!

    Ik ga lekker slapen morgen een drukke dag! Slaapwel iedereen en tot gauw!
     
  3. elam

    elam Actief lid

    26 feb 2009
    311
    0
    0
    Amsterdam
    Dag Allemaal!

    Hier een teken van leven..
    Drukke en een paar moeilijke daagjes achter de rug..
    ----

    Arda is hier volop aan het kruipen..sinds een paar daagjes enorm veel verandering in zijn manier van kruipen..
    Verder vanochtend zijn 7e tandje ontdekt!
    Gaat echt super hard hier met de tandjes..Maar gelukkig niet veel last van!

    Verder eet hij nu echt met de pot mee! Ik pureer geen groente meer..Kan nu ook wel met zoveel tandjes..;) En hij vindt het allemaal erg lekker..Het scheelt mij ook enorm;);)
    Vandaag lekker rijst met kip gegeten..Meneertje wil steeds meer!:D

    We hebben hem vandaag nog even proberen op te meten en te wegen! Als het goed is, is hij alweer 2 cm langer geworden, dat is dus nu 76 cm..En is hij goed aangekomen..Nu alweer 10 kilo en 200 gram! Hij doet het dus supergoed!

    ** Nu even teruglezen en reageren;)
     
  4. mamalijntje

    mamalijntje VIP lid

    11 feb 2009
    6.050
    0
    0
    zoekende
    Den Helder
    Goeie morgen!!!

    Yvett: Valentijn wordt een kleine slimmerd zeg.. Jamie heeft helemaal zijn eigen taal. Aaien en kat komen wel eens voorbij en soms papa maar allemaal perongeluk hoor. Maar lamp heb ik hem nog niet eens geleerd haha...
    Helaas is hier een draagzak/doek geen succes.. Hij draait zich er gewoon in om met alle gevaarlijke gevolgen.
    En hier ook druk aan het stappen. Leuk gezicht he

    Tacha!!!!!! Meis heb je gemist. Was zo benieuwd hoe het met jullie gaat. Maar zo te lezen super dus. Nona doet het goed.
    Hier hetzelfde schema op de choco na. Dat geef ik niet. Alleen maar smeerworst/smeerkaas.
    Wij blijven nr 2 tot 10 maanden geven en gaan dan verder met nr 3 tot 12 maanden.

    Elam zo te lezen gaat het ook goed bij jullie. Wat een grote kanjer!!

    Nettie herkenbaar hoor. Jamie kijkt me ook ontzettend uitdagend aan en gaat dan boeven maar inmiddels luisterd hij erg goed naar NEEE.

    ***

    Hier eindelijk!!!!!! een goede nacht gehad.. pffff dacht dat het nooit zou komen zeg.

    Jamie gaat straks naar het KDV. Kan hij lekker uitrazen. En ik bijkomen.
     
  5. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    @ tacha: halllooo! Wat is Nona alweer groot! En jippie, nog even en haar eerste verjaardag is aan de beurt! Spannend!

    @ yvette: hihi ik snap je :D Mijn man gebruikt de babybjorn nog wel eens omdat hij dat knopen zo ingewikkeld vindt ;)

    @ elam: wow, 7 tandjes!! Hoe was het laatst bij de huisarts?

    @ verlatingsangst: hier nog niet zo'n last van (alleen dat ik vaak niet uit zicht mag zijn als hij aan het spelen is...). Ik kan me er eigenlijk bij Tobe ook niet zoveel bij voorstellen... Maar goed, we zullen het merken ;)

    Hier gaat het weer beter met Tobe. Hij had vanochtend 36,6 dus dat is heel netjes. Toch denk ik niet dat het de waterpokken zijn aangezien zijn uitslag nu alweer is verminderd tot rode puntjes. Helemaal geen blaasjes, gedroogde blaasjes, korstjes, etc. Dus ik ga straks nog even naar de huisarts omdat ik wil weten of ie nou besmettelijk is of niet.

    Het zal wel weer druk zijn de komende dagen dus ik denk dat ik van het weekend weer wat actiever zal zijn ;)
     
  6. mamalijntje

    mamalijntje VIP lid

    11 feb 2009
    6.050
    0
    0
    zoekende
    Den Helder
    Merijn fijn dat het beter gaat met tobe!!! Arm mannetje.. Misschien dan toch die 6e / 5e ziekte..
     
  7. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Merijn doe je goed om straks even naar de ha te gaan,had hij opeens allemaal rode bultjes???meestal als het de waterpokken zijn begin heteerst met een paar en dan volgen er meer,
    ik ben benieuwd wat de ha gaat zeggen
     
  8. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    goede morgen meiden

    Hier vanacht er maar 1 keer uit te moeten,inplaats van 4 keer,dus dat was wel ff lekker :D
     
  9. Joyce1983

    Joyce1983 VIP lid

    8 feb 2008
    6.688
    0
    36
    Goofy: Gefeliciteerd met de 8 maanden!

    Merijn: Beterschap met Tobe! & gefeliciteerd met je man!

    Mamalijntje: Tja ze kunnen niet met alles tegelijk spelen, ook ik heb er last van! Ik heb een slak, het huisje kan je er af halen en daar zitten blokken in met vormen, en daar speelt ze nu regelmatig mee..

    Tacha: Wat is Nona toch een kleine skeet!! En wat gaat het goed zo te lezen.. Wat fijn allemaal..

    Zo dat waren even snel wat reacties van mij..
     
  10. Joyce1983

    Joyce1983 VIP lid

    8 feb 2008
    6.688
    0
    36
    Mehn, vannacht voor het eerst er uit gemoeten.. Huilen, huilen & nog eens huilen.. arme meisje was zo overstuur, zij viel weer in slaap en ik natuurlijk niet!!

    Zaterdag hebben we nieuwe autostoel gekocht, maxicosi Tobi de roze en advies gevraagt, over een andere buggy (voor met fiets mee enz) en toen ook over de autostoel, maar we hebben na het advies afgesproken te wachten tot sidney in de autostoel gaat. Ze is nog zo klein (zeeën van ruimte in de maxicosi) en smal ze krijgt niet de veiligheid die ze zou moeten hebben in zo'n stoel.. Dus weer een sta in de weg in huis, zit al te denken waar moet ik 'm neerzetten ;)

    Gister met vrienden pannekoeken gegeten hier thuis.. En daarna naar schoonouders want schoonzusje had nog kleertjes voor haar en ze mocht uitzoeken.. Leuk :)

    Vandaag gaan we naar mijn tante, even gezellig laten zien hoe groot Sidney alweer is enz.
     
  11. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Joyce gewoon de stoel alvast in de auto zetten hihihi,:p of op de dak van je auto.hihi

    vervelend dat ze wakker werd,en jij daarna niet meer kon slapen,
     
  12. elam

    elam Actief lid

    26 feb 2009
    311
    0
    0
    Amsterdam
    @ Merijn
    Fijn dat het al beter gaat met Tobe!! Toch even naar de huisarts idd voor de zekerheid!!
    Huisarts vertelde me dat ik een enorm tekort heb aan ijzer..Hij heeft opnieuw mijn bloeddruk opgemeten en dat was ook aan een hele lage kant..( ook dit was tijdens mijn zwangerschap zooo!) Hij maakte zich zorgen, want het was een flinke daling in een keer..
    Verder nog steeds erg misselijk!! Vandaag ga ik testen!;);)
    Dit is echt de misselijkheid die ik herken van mijn zwangerschap..en hoelang kan een andere misselijkheid aanhouden? Ik heb dit al ongeveer 2,5 week nu..Ik ga dus vanmiddag effe een test halen..:)

    @Tacha
    Nona is echt een prachtige meid!!!

    @Yvette
    Wat knap dat je nog steeds BV geeft!! Ik had het ook erg graag gewild! Leuk om te lezen dat Valentijn het zo goed doet!
    Hij gaat erg hard!!

    @woordjes leren
    Arda gebruikt nu: papa, appel, opa (oooppaa) e.d.
    Of het allemaal bewust of onbewust gaat weet ik niet:D:D
    Verder zegt hij ook al een paar woordjes in het Turks..

    @Autostoel
    Wij hebben nog steeds geen autostoel, maar de maxi-cosi wordt nu wel te klein voor Arda..Hij steekt er al een beetje uit..
    Dus wij gaan binnenkort ook maar eentje aanschaffen..
     
  13. Joyce1983

    Joyce1983 VIP lid

    8 feb 2008
    6.688
    0
    36
    Kennisen van ons hun kindje was te vroeg geboren.. Hoor nu net dat het zaterdag is overleden.. mehn, tranen in m'n ogen..
     
  14. mamalijntje

    mamalijntje VIP lid

    11 feb 2009
    6.050
    0
    0
    zoekende
    Den Helder
    Joyce die tobi is zo fijn he!! Jamie blijft ook nog even in de maxi hoor. Hij zit er heerlijk in en zolang dat zo blijft vind ik het goed.

    Elam dus van die vieze tabletten meegekregen?? Had er tijdens mijn zwangerschap ook onwijs last van maar ik moest overgeven van die tabletten dus toen maar aan de fero.

    **

    Jamie weer afgezet, Hoop echt dat het nare gevoel weg gaat, Voel me steeds zo rot als ik weg loop bah.

    Direct even een leidster aan haar mouw getrokken dat Jamie niet meer om 3 uur de fles mag hebben want anders zitten wij er thuis mee.
     
  15. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    @ elam: oeh spannend! Veel succes met testen :D

    @ joyce: oh wat vervelend voor je kennissen :(

    @ autostoel: wij hebben de volgende sinds kort in gebruik. Ook hier werd de maxicosi toch echt te klein.

    Nou inderdaad toch geen waterpokken. Hij dacht aan de vijfde ziekte. Vandaag even thuis houden, morgen wellicht ook en woensdag moeten we naar het CB dus dan zou ie toch niet naar het KDV gaan. Is even passen en meten, maar gelukkig kan manlief veel thuis zijn.
     
  16. mamalijntje

    mamalijntje VIP lid

    11 feb 2009
    6.050
    0
    0
    zoekende
    Den Helder
    Tobe is ook een grote jongen! Jamie zwemt in die stoel.. Is nog een kleine uk met een grote wil.
    Is moeilijk met al die kinderziektes. Lijken zoveel op elkaar. Gelukkig kan je man thuisblijven. Lekker onder de wol met tobe!! Beterschap meis!
     
  17. mamalijntje

    mamalijntje VIP lid

    11 feb 2009
    6.050
    0
    0
    zoekende
    Den Helder
    Ohhh joyce heb er overheen gelezen sorry meis! Dikke knuffel, komt verschrikkelijk hard aan slechtbabynieuws.
     
  18. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Elam spannend meis :D
     
  19. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Joyce,bah wat een rot nieuws zeg,dikke knuff
     
  20. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Merijn,toch niet de waterpokken aaah,wanneer moet het over zijn dan??
     

Deel Deze Pagina