@sweetcandie: me oudersweten het al lang.. ik bedoel de ouders op school.. hihi ik word steeds dikker haha
Echo gehad en alles is driedubbeldwars goed hoor... Nu moet ik echt ontspannen... kindje was aan het trampolinespringen, koprollen, zich heel erg aan het uitsloven, alleen maar om te zeggen; Mam, maak je niet druk. Dat drupje bloed gooi ik maar op het trampolinespringen, haha, of op het vrijen van gisteravond (hadden we ook alweer een week niet gedaan...). En jeetje wat groeit zo'n kindje hard! Alles erop en eraan! De duur klopt ook nog steeds precies, dus, de 11 weken voorbij! Ik denk dat het me nu gaat lukken om niet meer bij elke scheet naar het ziekenhuis te rennen... Liefs, Marijn
Waat heerlijk wijffie!!! En wat een wonder hè; dat bewegen.. Kei leuk! Nu genieten meissie!!! Komt helemaal goed, in april heb jij je frummeltje vast!
Ann: hopelijk kan je er een beetje opknappen. Beterschap! Marijn: fijn dat alles goed is, en nu genieten!!!
@Wendysunny, oh sorry ik dacht dat je je eigen ouders bedoelde. @Marijn , Heerlijk meid. En nu lekker gaan ontspannen..
@ann wat vervelend zeg hopelijk knap je snel op! Krijg je nu die emfesene ofzo??? INderdaad wel leuk om tussen de pasgeboren baby's te liggen en dikke buiken. @Marijn heerlijk dat alles goed is. @Sweetcandi zal proberen wat vaker te komen Ik had een beetje rotweekend achter de rug en nu ook een rotdag. Ik dacht echt dat het beter ging qua misselijkheid maar helaas vrijdagavond begon het overgeven weer tot vanochtend en vandaag echt zelfs overdag bijna niet kunnen eten en wat ik at was onder het kokhalzen. Pff hoop echt dat het snel wat beter gaat anders toch even langs de ha of vk Wel weer 11 weken vandaag en dus nog maar een weekje tot de echo jippie!
@Ann, wat vervelend zeg! tuurlijk moet je dat even delen! Bah Bah, ik hoop dat de medicijnen/infuus goed aanslaat en dat je snel weer minder misselijk bent @marijn, pas na mijn echo van vrijdag durf ik te genieten en heb ik zoiets van ja, ik ben gewoon zwanger! (11 weken dus) Het ziet er allemaal prima uit, kan mn baarmoeder voelen. @ikheid, zet de angelsound vlak boven je schaambeen en even aanduwen (niet te hard want dan hoor je de bloedstroom in je eigen buik...) en even een poosje op dezelfde plek laten, beebje beweegt natuurlijk best al door wat ruimte. hartslag gaat ong 2x zo snel als jouw hartslag. @sweetcandy, de combinatietest is een tweedelige test waarbij enerzijds bloed wordt geprikt en anderzijds dmv een echo een nekplooimeting wordt gedaan. Hiermee wordt de kans op een kindje met Down berekend. Een verdikte nekplooi kan ook wijzen op een andere aandoening (bijv aan het hart). Qua leeftijd hoeft het niet (ben 28) maar ik heb al 3 kids en wil mezelf en mijn gezin kunnen voorbereiden mocht het down zijn.
@ bo jaa dat heb ik ook afentoe heb dan ook een erg opgeblazen buik @ ann jeetje wat erg ! hopen dat je gauw aansterkt , fijn dat in iedergeval de baby het goed maakt @ marijn ik heb ook tijdens mijn vorige zwangerschap bloedverlies gehad en heb een kern gezonde dochterJ en iedereen die ik vergeten ben Sorry Moet me dochter weer onder de douche uit vissen
Jaaa Trotsemama, heel veel plezier !!! Geniet ervan van het mooie beebje in je buik, dat heb je wel verdiend tijdens al die nare tijden.. @Angelsound; vorige x niks aan gehad... dacht telkens dat ik de kleine hoorde was het m'n eigen hartslag, darmgerommel, stromend bloed zeg maar... dus voor mij niet meer deze x... ik wacht wel tot hij gaat schoppen @misselijkheid.... vandaag weer een goeie dag, alleen net even naar de wc gerend maar was eigenlijk vals alarm en ben het nu ook 'kwijt' zeg maar... Nou ik ga even tv kijken !!
S Hey, Krijg hier iets dat heet primperan van de gyn. Mag al twee dagen niks eten en drinken en voel me dus echt k*t... Hoop gauw beter nieuws te hebben. Iedereen bedankt en veel gezondheid ! Liefs, Ann
Dag meiden, Al even niet meer hier geweest. Helaas ga ik jullie ook verlaten. Tijdens onze huwelijksreis heb ik helaas bij 9 weken en 4 dagen een miskraam gekregen. Een week eerder heb ik op onze trouwdag nog een spoedecho gehad waarop een kloppend hartje te zien was. Helaas zetten het bloedverlies toch door en hebben we een week tussen hoop en vrees in geleefd. Maar helaas mocht het dus niet zo zijn. Ik wens jullie allemaal een hele fijne zwangerschap en veel geluk met al jullie mooie baby's. Veel liefs dagdroom.
@dagdroom, dat is echt vet balen en dan ook nog wel op je huwelijksreis! Veel sterkte met het verwerken!