Ja hier ook het geluid keihard aan staan..verstond er ook niks van haha..Ik ben blij dat ik niet alleen thuis ben..Ik ben wat dat betreft echt een schijterd.. FF offtopic: Met helse bovennatuurlijke gebeurtenissen..(kijk ik altijd samen met mijn vriend). Maar als mijn vriend net aan het einde wordt opgeroepen voor zijn werk(dat is wel eens gebeurd) dan zit ik daar dan lekker alleen bang in huis..Nou dan moet ik ook nog alleen op bed het licht uitdoen..Nou dat wil je niet zien hoe ik dat doe haha... Doe het licht uit en jump dan keihard in bed en doe gelijk de dekens helemaal over mij heen
Mennnnnnn Je mag hier wel even bij zetten dat het voor nieuwsgierige mensen zonder stalen zenuwen niet aan te raden is om te kijken!!! Mijn hemel!!! Gelijk gestraft dat ik niet vooraf een heel topic lees (had alleen de reactie van zustertje gezlezen ) en dat ik zo nieuwsgierig ben dat ik alle sensatie wil zien Ik ben met rot geschrokken en zat letterlijk half onder tafel. Manlief schrok zich rot van mijn reactie en heeft me daarna heerlijk uit zitten lachen. Maar zelf kijken.... nee dat doet hij niet Ik slaap niet meer vannacht.... groetjes Mel
hahaha ik had t topic helemaal gelezen, dus wist dat ik heel erg ging schrikken, dus heb door me vingers zitten kijken, net zoals ik altijd doe bij een enge film. me geluid ook niet zo hard gezet, maar schrok me toch nog steeds t lazarus!
Hm, ik ben nu ook wel heel benieuwd. Ik zit nu op mijn werk, dus kan nu niet kijken, maar vanavond ga ik er even voor zitten. Hopen dat ik dan nog kan slapen, want aan de reacties te zien is het behoorlijk schrikken .
hahaha ik kreeg hem ook op hyves stuurde hem naar een paar door kort daarna werd ik bedankt haha van mensen die zich rot schrokken inderdaad
grote griebels!!!!!! ik vind wel serieus dat er even een WARNING bij de titel van het topic moet staan! mensen met een zwak hart kunnen spontaan een hartaanval krijgen! off idd spontaan van bevallen! ik ben zelf een paar dagen geleden gepakt door ' the maze game' (nog 10x zo erg) en ik zat echt tegen t plafond (en dat zegt wat want onze plafonds zijn 5 meter hoog) het is misschien wel lachen maar ik vind het serieus gevaarlijk. maargoed, er zullen wel weinig oude omaatjes en hartpatienten, die tegelijkertijd fan van MJ zijn, op dit forum zitten (but, you never know..)
ik had het filmpje al gezien dus dacht kijk het nog een keertje maar met dat laatste had ik geen rekening gehouden. schrok me kapot!
Ooh, als ik dat zo lees ga ik hem al niet openen! Ik ben echt een schijterd wat dat betreft.. En heb er altijd al een hekel aan als ik via hyves ofzo filmpjes krijg, want ik ben een keer verschrikkelijk geschrokken van zo'n filmpje, ik ben er gewoon bang van nu om zo'n filmpje te bekijken!
Als ik dat in de titel gaat zetten dan weet men gelijk dat het om een grapje gaat .. dan is de lol er toch vanaf .. aan de eerste paar reacties kan je al zien dat het een schrikfilmpje is
ja ik snap dat dan de grap weg is maar ik vind het toch echt wel een beetje gevaarlijk hoor, als mensen meteen op de link klikken. enne, ik ben echt geen watje, ik denk meer aan de mensen in de gevarenzone (bv epilepsie enzo) maar missch ben ik te bezorgd!