HIHIHI Ivan had vandaag ook aardappelschotel met kip en vind hutspot met kaas ook erg lekker. Wij kopen allerlei potjes door elkaar om maar zoveel mogelijk variatie te hebben.
Hey Son en Miran, jullie hadden al de bestelling vd H&M binnen he. Hadden jullie die sportset er ook bij? Dat grijze capuchonshirt met capribroek? Heb m er wel bij besteld. Vroeg me af of het wel wat was. Maar goed, het is gratis, dus altijd leuk!
Son is vast rondjes nederland aan het scheuren. Wij zijn vanmiddag wezen bowlen met 2 andere stellen en Ivan is lekker op bezoek geweest bij mijn ouders en heeft het heerlijk naar zijn zin gehad. Ivan eet alles (net zijn vader). Je zet jouw voet op het zijne en hun mondjes gaan open. Net een kliko. Hele fijne avond nog en tot morgen. KUZZZZZZZZZZZZZZZZz
Sonnie stond hier net aan de deur, ze is de nieuwe auto aan het uitproberen Iman ligt lekker te pitten, hopelijk morgen een betere dag voor haar... Als ik moet overgeven ben ik altijd doodziek, maar zij blijft lachen haha Ik lees veel in oei ik groei moet ik zeggen... Vind het een superboek!
en ook ik ga nu slapen morgen vroeg op! school begint weer... zucht... truste allemaal (haha alsof het vanavond megadruk was hier)
Hallo kletskippies.. Wordt helemaal schijtziek van die mailtjes van hyves grrrr over eigen pagina en weet ik veel..krijgen jullie dat ook..komt van meiden van hier..niet van jullie hoor..alhoewel suus heeft me ook twee keer gespamt zo das dr ff uit hihi.. uhhh heb nog niks bijgelezen..doe ik morgenochtend wel ff.. Zag wel dat iman ziekies is..beterschap en een dikke knuf van ons hier..
Goedemorgen! Leuke tijd he om hier even langs te droppen... Het is dus duidelijk dat Iman echt ziek is... Maar misschien voelde ze zich wel wat beter nu, want ze dronk 180 cc x 6 in 1 keer op... Sonnie, ik had je toch verteld dat Iman ziek was toen je hier was met de nieuwe auto Je zei nog: om m te testen doen we een rondje limburg whahahahaha Suus, dus je had Son al gespot... hihi Die mailtjes krijg ik ook, dat zijn geen krabbels op je hyves, maar berichten in je inbox... Ik kijk ze niet eens meer, verwijder gewoon de mailtjes... Maar zijn idd van het forum afkomstig... Zoooo ik ga nog even terug.. Lijkt me geen lekkere tijd om nog wat op te blijven! Tot morgen!
Zo goed morgen allemaal. Wat hebben jullie weer veel gekletst. Doe straks alles wel lezen. Gister heeft Yanouck voor het eerst een boterhammetje gehad. En dan vond ze heerlijk een klein beetje lever pastei erop. Jammie....... Ben gelukkig weer een beetje opgeknapt. Ik voelde me echt ontzettend beroerd. Maar nu gaat het weer. Vandaag lekker een beetje rommelen in huis......