Lijken je kindjes op elkaar?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Isademi, Sep 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Ik wist niet precies waar ik het moet neerzetten dus dan maar hier (als ik het fout heb please correct me :D )

    Lijken je kindjes op elkaar? even benieuwd of er nog meer kindjes zo op elkaar lijken.

    Ik heb een zoontje van 2 en een dochter van 5 maanden en zat wat oude foto's door te bladeren en zag deze foto en hield hem toen langs de foto van onze dochter, nu zei iedereen al dat ze op elkaar lijken maar nu zag ik zelf pas hoe erg ze dat doen, ondanks het jongen / meisje verschil..

    Onze Miley is hier 5 maanden en onze Dean 7 maanden (staat op de foto 5 maanden maar heb ik verkeerd neergezet)

    Hebben jullie ook foto's van kindjes die erg op elkaar lijken of bv heel erg op jezelf van vroeger (das ook leuk qua foto's)
     
  2. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ik vind dat ze echt heel veel op elkaar lijken. Leuk!! Mooie kindjes ook.
     
  3. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ja het zijn gewoon tweelingen alleen dan 20 maanden na elkaar geboren :p

    Ik noem ze altijd mijn mini-me's want ze lijken als 2 druppels op mij... ik heb blijkbaar sterke genen, alleen lange bovenlijf en korte beentjes hebben ze van hun pa :)
     
  4. Magdalena6

    Magdalena6 Fanatiek lid

    Mar 5, 2008
    1,492
    0
    0
    jeetje , lijken echt op elkaar ! 2 druppels water !!
     
  5. jada08

    jada08 VIP lid

    Jan 14, 2009
    7,567
    332
    83
    Wat grappig dat ze zo op elkaar lijken. Ik heb een tweeling, 2 jongens maar zij lijken totaal niet op elkaar
     
  6. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    nou totaal niet

    oudste is precies mama, blond, blauwe ogen, lichte huid, slank en lang

    2e precies papa. zwart haar, bruine ogen, tintje, lang en dik :)

    even 2 fotos van de zelfde leeftijd genomen om te vergelijken.
    dit is foto van alicia met 3 maanden (nu nog blonder en licht blauwe ogen, lichte huid)
     
  7. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    nando met 3 maanden
     
  8. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    haha 2 hele andere kindjes inderdaad zeg! wel alletwee schatjes!

    Nu ik langr kijk zie ik trouwens wel hetzelfde kinnetje geloof ik..
     
  9. gerda b

    gerda b Lid

    Mar 17, 2006
    93
    0
    0
    winkelmedewerker
    friesland
    Wij hebben 2 meiden,maar ze lijken totaal niet op elkaar.Onze oudste heeft een heel rond hoofd en de jongste juist een smal koppie.
     
  10. Brezjika

    Brezjika Bekend lid

    Mijn kids lijken niet op elkaar. Zelfs bij de drieling denken ze soms dat ik vlot achter elkaar kinderen heb gekregen in een korte tijd8)...zoals vandaag, vrouw ziet mij lopen met de kids in de wagen en zegt.."zo! jij was snel!" :(
     
  11. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
  12. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    En dit zijn ze nu samen
     
  13. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,514
    36,476
    113
    Zal van de week eens een foto plaatsen, eerst even beetje bijkomen, maar ze lijken sprekend op elkaar. Dat is ook het eerste wat mijn man en ik tegen elkaar zeiden.
     
  14. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ik zie gelijkenissen qua gezichtsvorm bv en qua haartjes, maar vind de een toch andere vorm ogen hebben als de andere, is altijd lastig maar je ziet wel dat het broertjes zijn dat wel!
     
  15. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    hihi is toch best knap dan :D wel apart!
     
  16. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    ja op veel foto's zie je echt heel duidelijk dat ze lijken, net na de geboorte bijvoorbeeld, maar ze hebben ook allebei een ander koppie.

    Die 2 van jouw zouden echt dezelfde persoon kunnen zijn! Lijkt me wel leuk (minder voor je man dat ze zo op jouw lijken haha).
     
  17. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    #17 Isademi, Sep 16, 2009
    Last edited: Sep 16, 2009
    ja die vind het juist heel erg leuk, nog meer om van te houden, hij houd al zoveel van mij en dan kom ik in drievoud :D :p hij vind het wel grappig.. ze hebben hun korte beentjes en lange bovenlijfjes van hun papa en gelukkig (tot nu toe) hun gezondheid ook, ik was op hun leeftijd al heel vaak in het ziekenhuis geweest met mijn longen, nieren e.d. ik ben nu nog altijd ziek , mijn zoontje heeft vorige week in het ziekenhuis gelegen en is nog steeds niet echt de oude maar dat is niets chronisch wat het bij mij wel altijd was, ik snap nu mijn eigen moeder zo goed, en heb zoveel respect voor haar nu ik weet hoe moeilijk het is als je eigen kindjes ziek zijn, nee ik ben blij dat ze dat van hun papa hebben :)
     
  18. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,248
    7,286
    113
    Female
    Brabant
    Wat leuk om te zien hoe kindjes op elkaar lijken! Of juist niet ;)

    Hieronder een foto van mij en van Eva.

    Tot ruim 1 jaar leek ze echt sprekend op mij... nu nog steeds wel, maar een stuk minder. Eva heeft een iets boller/breder gezichtje dan ik. Ben ook erg benieuwd hoe ons 2e kindje eruit gaat zien! Lijkt het weer op mij, of juist op mijn vriend. En nu vind ik het extra spannend omdat ik erg benieuwd ben of het ook op Eva lijkt!
     

Share This Page