Ik wist niet precies waar ik het moet neerzetten dus dan maar hier (als ik het fout heb please correct me ) Lijken je kindjes op elkaar? even benieuwd of er nog meer kindjes zo op elkaar lijken. Ik heb een zoontje van 2 en een dochter van 5 maanden en zat wat oude foto's door te bladeren en zag deze foto en hield hem toen langs de foto van onze dochter, nu zei iedereen al dat ze op elkaar lijken maar nu zag ik zelf pas hoe erg ze dat doen, ondanks het jongen / meisje verschil.. Onze Miley is hier 5 maanden en onze Dean 7 maanden (staat op de foto 5 maanden maar heb ik verkeerd neergezet) Hebben jullie ook foto's van kindjes die erg op elkaar lijken of bv heel erg op jezelf van vroeger (das ook leuk qua foto's)
ja het zijn gewoon tweelingen alleen dan 20 maanden na elkaar geboren Ik noem ze altijd mijn mini-me's want ze lijken als 2 druppels op mij... ik heb blijkbaar sterke genen, alleen lange bovenlijf en korte beentjes hebben ze van hun pa
Wat grappig dat ze zo op elkaar lijken. Ik heb een tweeling, 2 jongens maar zij lijken totaal niet op elkaar
nou totaal niet oudste is precies mama, blond, blauwe ogen, lichte huid, slank en lang 2e precies papa. zwart haar, bruine ogen, tintje, lang en dik even 2 fotos van de zelfde leeftijd genomen om te vergelijken. dit is foto van alicia met 3 maanden (nu nog blonder en licht blauwe ogen, lichte huid)
haha 2 hele andere kindjes inderdaad zeg! wel alletwee schatjes! Nu ik langr kijk zie ik trouwens wel hetzelfde kinnetje geloof ik..
Wij hebben 2 meiden,maar ze lijken totaal niet op elkaar.Onze oudste heeft een heel rond hoofd en de jongste juist een smal koppie.
Mijn kids lijken niet op elkaar. Zelfs bij de drieling denken ze soms dat ik vlot achter elkaar kinderen heb gekregen in een korte tijd8)...zoals vandaag, vrouw ziet mij lopen met de kids in de wagen en zegt.."zo! jij was snel!"
De 1 zegt van wel de ander van niet. Groot verschil is dat de oudste een dikkerdje was en de jongste vrij mager, waardoor er toch best verschil is. onze oudste met 4 maanden http://img151.imageshack.us/img151/2691/26012008659.jpg onze jongste met 4 maanden http://img151.imageshack.us/img151/1876/foto2739.jpg
Zal van de week eens een foto plaatsen, eerst even beetje bijkomen, maar ze lijken sprekend op elkaar. Dat is ook het eerste wat mijn man en ik tegen elkaar zeiden.
ik zie gelijkenissen qua gezichtsvorm bv en qua haartjes, maar vind de een toch andere vorm ogen hebben als de andere, is altijd lastig maar je ziet wel dat het broertjes zijn dat wel!
ja op veel foto's zie je echt heel duidelijk dat ze lijken, net na de geboorte bijvoorbeeld, maar ze hebben ook allebei een ander koppie. Die 2 van jouw zouden echt dezelfde persoon kunnen zijn! Lijkt me wel leuk (minder voor je man dat ze zo op jouw lijken haha).
ja die vind het juist heel erg leuk, nog meer om van te houden, hij houd al zoveel van mij en dan kom ik in drievoud hij vind het wel grappig.. ze hebben hun korte beentjes en lange bovenlijfjes van hun papa en gelukkig (tot nu toe) hun gezondheid ook, ik was op hun leeftijd al heel vaak in het ziekenhuis geweest met mijn longen, nieren e.d. ik ben nu nog altijd ziek , mijn zoontje heeft vorige week in het ziekenhuis gelegen en is nog steeds niet echt de oude maar dat is niets chronisch wat het bij mij wel altijd was, ik snap nu mijn eigen moeder zo goed, en heb zoveel respect voor haar nu ik weet hoe moeilijk het is als je eigen kindjes ziek zijn, nee ik ben blij dat ze dat van hun papa hebben
Wat leuk om te zien hoe kindjes op elkaar lijken! Of juist niet Hieronder een foto van mij en van Eva. Tot ruim 1 jaar leek ze echt sprekend op mij... nu nog steeds wel, maar een stuk minder. Eva heeft een iets boller/breder gezichtje dan ik. Ben ook erg benieuwd hoe ons 2e kindje eruit gaat zien! Lijkt het weer op mij, of juist op mijn vriend. En nu vind ik het extra spannend omdat ik erg benieuwd ben of het ook op Eva lijkt!