Ja weet ook niet wat zijn bedoeling is.. Voor hij vertrok vroeg ik of hij al lang voor kantoor werkte. Zei ie zo: een jaar, heb anders in een fabriek gewerkt, maar met die crisis.. moet toch iets doen hé.. Oops.. Nu ja.. volgende week komt ie terug.. Dan moet ik vb. maar boven zelf doen op mijn gemakje zodat ie alleen de vloer moet doen, want dat word me te zwaar. Dan heeft ie hopelijk wél de tijd om stoelen, sofa, spinnenwebben en de keuken te doen. De keuken op zich vind ik niet zo erg.. kan ik nog zelf op mijn gemakje doen, de kasten zijn niet té hoog, dus hoef me niet uit te rekken.. Maar die stofzuiger achter me aan zeulen.. neen.. Als ze het nu gratis doen, zou je zeggen ja.. maar kost me ook geld.. Hopelijk volgende week beter!
Volgende week gelijk als eerste aangeven wat voor jou het belangrijkste is! Zo blijft hetgeen dat je zelf nog kan over!
*geeeeeeeeuuuwwwwwwwww* Ben ik me toch al stikop en de week is nog maar half! Zelfs vanmorgen de fut niet om mijn haren ook te wassen en fohnen, ga ik zo maar doen, want moet vanaaf en morgenvroeg weer werken... Heb snel even gescreend en gezien dat katjak nog steeds zwangerderst is... Ik duim mee voor de 20ste hoor! @marieke: wolgende week diret zeggen wat jij wil dat gedaan is hoor, je betaalt het toch. @rest: vergeten, sowwy... Ga me zo even horizontaal plaatsen op de bank en dan hopen dat mijn energiepijltje weer wat omhoog gaat...
Goedemiddag allemaal, Het gaat weer wat beter hier. Ben vanmorgen naar de schooldirecteur geweest en heb mijn verhaal daar gedaan en ze nemen het serieus. Ik kreeg wel het advies de moeder van één van die jongens aan te spreken en wat blijkt hij is met het verhaal wat er gebeurd is naar zijn moeder gegaan. Ik weet nu ook wie er achter zit en er komt nog een vervolggesprek bij mij thuis met die moeder. Zij is wel meteen actie gaan ondernemen richting de moeder van het jongetje en ze zou haar bellen dat ik ook een gesprek met haar wil. Het lucht wel enigszins op in elk geval. Het lijkt er op dat ze er niet al teveel hinder van heeft, maar ik hou haar goed in de gaten. Ik ga nu weer gezellig meepraten nu het weer wat beter gaat met mij. Het is evengoed nog wel moeilijk maar heb het enigszins een plek kunnen geven en kan er met mensen over praten wat heel fijn is. @ Katja: balen dat de kleine nog niet veel zin heeft om te komen. Ik zal voor je duimen dat de kleine zich snel aandient. @ Helma: allemaal goede voornemens. Ik vind het heel knap dat je er weer voor wilt gaan. Ik gun het je echt van harte. @ Daan: wat Jutte schreef over die hypoallergeen is wel waar. Als je hypoallergeen met gewone voeding mengt (daar valt de comfort ook onder) dan heeft het geen effect meer. Ik gebruik zelf wel die johannesbroodpitmeel maar Melvin heeft er nu nog weinig hinder van. Hij heeft in elk geval geen krampjes meer en het spugen is ook weer voorbij. Misschien dat je toch eens moet vragen hoeveel johannesbroodpitmeel je per fles mag geven. Ik geef zelf 4 schepjes maar dat is meer vanwege het spugen, want als ik minder er in doe dan geeft ie veel terug. @ Kwie: we hebben je echt gemist hoor. Wel een vooruitgang met Nozem dat hij droog is bij thuiskomst. Dat is wel een pluspunt. @ Knip: balen dat je zo slecht geslapen hebt. Hoe is het gegaan bij de verloskundige??? 30 weken alweer tjee wat gaat het hard. @ Suuz: heerlijk dat je nachten goed gaan. Hoop voor je dat dat zo blijft. Melvin lijkt zich nu wel te herstellen 's nachts dus dat gaat de goede kant op. @ Liesel: is niet fijn dat je nu al stikop bent... gewoon rustig aan doen waar het kan. Ik kreeg gisteravond nog een leuke sms. Mijn schoonzus is tante geworden. Haar schoonzus is gisteravond om tien over tien bevallen van een zoon. Hij scheelt precies twee maanden met Melvin op 5 minuten na. Ik vind dat zo grappig eigenlijk en zelfs mijn schoonzus vond het grappig.
Ja, maar dat begrijp ik dus niet. Want waarom zeggen ze dan dat het wel kan? Niet dat ik jullie niet geloof hoor. Ik heb alle schepjesmogelijkheden al geprobeerd van die johannesbroodpitmeel. Oh en mag ik even zeggen dat ik het wel balen vind dat ik geen borstvoeding meer geef. Want Noor heeft volgens mij regeldagen en komt om de haverklap voor voeding, maar ja. Dat mag dan met de fles niet, want je mag niet boven die 1000ml komen. Stom is dat! Verder zit ik er eventjes een beetje doorheen. Ik snap mijn kind niet. Het maakt me onzeker en onrustig en van alles nog wat meer. En ik heb even heel de energie niet om haar te begrijpen. En ik ben alleen maar boos. Blegh. Niet leuk om je zo te voelen. Zal wel weer goed komen. Wanneer begint dat grote genieten nou eens.
Daan lieverd, wat de voeding betreft... ik heb geen idee. Maar wat moeder zijn betreft.... Jij snapt je kind niet, maar ik denk dat zij het ook even niet snapt.... Samen komen jullie er vast wel uit! Ik vind je een topper!
Hey Helma, leuke banner!!! Zet 'm op meid! @ Katjak, we gaan voor de 20e, red je dat nog wel? @ Suuz, ons verwaarlozen mag in je kraamtijd, maarrreehhh, je dochter heeft wel een mooie nieuwe banner verdiend hoor! @ Daffie, begrijp ik goed dat het jongetje wèl naar zijn moeder is gegaan, maar die moeder er niets mee heeft gedaan? Gekke mensen heb je toch... Wel goed dat de schooldirecteur actie onderneemt! @ Daan, het bekende new-mama-dipje. Neem van mij aan: jij bent de aangewezen persoon als het om begrijpen van je kindje gaat, volg je gevoel, want je hebt dat natuurlijke instinct echt in je zitten, ik heb me daar bij Mirthe vaak over verbaasd, nu weet ik dat mijn gevoel goed moet zitten....echt, het is zo!! Beetje zelfvertrouwen meid, je doet het fantastisch! enne, over die HA mengen met gewoon: bel het CB nog eens en leg onze stellingen eens voor, want volgens mij is echt de ha-werking weg, zodra je kind ook gewone voeding krijgt... Het grote genieten, dat is gewoon per dag anders. De ene dag ben je wanhopig, de andere dag heeft Noor een goed dagje en geniet je...ik geniet met name van de dagen dat ik lekker lang ga wandelen met de wagen, bijvoorbeeld. Of bij iemand op visite ga met het grut. Straks krijg je meer interactie, kan je gaan spelen en dingen leren en dan geniet je weer als je ziet dat het werkt, dat je kindje echt aanleert wat jij voordoet! Het is echt wel genieten, maar ja, er zijn ook mindere dagen, zeker als zo'n klein popje nog hulpeloos en klein is... Kop op!
haaai meiden! Daan, het Grote Genieten gaat echt komen hoor meis. Als Noor straks haar voedingen helemaal heeft zoals het moet gaat het allemaal een stuk makkelijker! En als ze nu om de haverklap voor voeding komt, kan je dan je vinger of een speentje aanbieden? Ik en al mijn wijsheid hebben gelezen dat het vaak de bevrediging van de zuigreflex is waar ze om vragen. (jaja.... Moor en de kennis uit de boekjes ) Helma, zo ben je bijna verdwenen, zo klets je de hele pagina vol hihi Katja, baby komt echt. Dit weekend Daffie, goed te lezen dat je het een plekje kunt geven. Fijn dat school goed gereageerd heeft erop zeg. Succes met de nog te voeren gesprekken. Zwaar hoor! Kwie, nozem al 2 dagen droog?!? Moet niet gekker worden met die woef!! Knap ding hoor Suuz, ga je schamen dat je ons zo verschrikkelijk verwaarloosd. Als je binnen een uur kan bevallen, kan je best dagelijks een beetje tijd voor ons vrijmaken! geintje he. Heb je erg veel last gehad van naweeen? Roken. Tja... Ik ben gestopt met roken op het moment dat ik wist dat ik binnen een paar maanden zou stoppen met de pil. Dus al vóór ik zwanger was en voor ik stopte met de pil. Daarnaast dus ook nauwelijks gedronken in de vruchtbare periode in de cyclus en daarna. En direct met het stoppen van de pil begonnen met zwangerschapsvitamines. In deze zwangerschap geen druppel gedronken, geen sigaret gerookt. Vitamines slik ik nog steeds. Heb alleen met eten gezondigd. Zo heb ik eens een gebakken ei op met zacht eigeel. Heb ik een broodje tartaar gegeten en heb ik een biefstuk gegeten (medium!) Ik ben misschien een speciaal geval hoor en verwacht ook zeker niet dat iedereen zo mallotig doet als ik hoewel ik dus het "excuus" ik mag niet stoppen van mijn gyn / vk echt niet kan en zal geloven. Sorry meiden. Als ik eenmaal begin.
@Moor, mag ik dan gelijk even zeggen dat een zachtgekookt ei, of een uitsmijter met hele dooier dus wel mag. Je kan er hoogstens zelf ziek van worden. (wat ook niet fijn is, maar goed) Jutte, ik geniet ook wel als ze zoet is hoor, maar ik vind het heel naar van mijzelf dat ik haar soms even niet kan horen als ze zo huilt of onrustig is. Maar ik vind het zo lastig, want ik wilde dit toch zo graag? Ik vraag me zo vaak af of ik wel een goede moeder ben. Vindt Noor me wel lief, wil ze wel graag bij me zijn. Moor, ik probeer het ook wel uit te stellen, maar dan wordt ze na een tijdje toch weer bijna hysterisch en dan doe ik toch maar een beetje drinken aan te bieden. Meiden, tis niet makkelijk dat heb ik al wel in de gaten. Terwijl ik zo lief voor haar probeer te zijn. En voor Rolf, maar het lukt me niet.
@ Daan: Dikke knuffel!!! We zijn allemaal de beste mama's van de wereld!!!!!! Hier gaat alles super. Ziva slaapt tegenwoordig van 18u tot 7u. Ik vind het alleen niet zo leuk om haar om 18u in haar bed te steken. Het is zo vroeg! Ik denk toch dat ik het vanaf morgen moet doen. Nu leg ik haar om 21u stilletjes in haar bedje. Om hoelaat leggen jullie de kindjes daadwerkelijk in hun bed?
Ga eventjes een badje met eucalyptus nemen.. pff namiddag zo ellendig geworden.. beetje grieperig, hoewel ik geen koorts heb, verkoudheid.. Namiddag had ik wat geslapen op de zetel.. toen ik wakker werd zag ik een hele vlek waar ik had liggen zeveren.. doe ik dus alleen als ik ziek ben Liefs
Haaaaaaaaaaaaaaaaai8) Muissie hele mooie banner meiss, ben zo benieuwd hoe de isci gaat... Go Helma, meid spannend voor jullie weer....... Daan meiss ik snap je volkomen hoor. Ik had dat vorige week en je voelt je zo moedeloos als ze blijven vragen om voeding.....Je doet het super goed hoor als moeder. Hadden we maar een gebruiksaanwijzing. Zou Jutte haar advies even volgen, gewoon het CB bellen. Nu zit je zelf ook alleen maar in onzekerheid. Marieke beterschap meiss hopelijk voel je je snel wat beter enne je moet die man laten poetsen he .......wordt ie voor betaald toch? Meilan mijn god wat slaapt die ZIVA!!!! Wow zeg dat zijn nog eens tijden..... Daffie wat goed dat die moeder gelukkig ook actie onderneemt. Suc6 iig. Katja nog geen beeb? Spannend meiss oh ik lees dat je voor de 20e gaat... Suuz het is je vergeven hoor dat je weinig tijd hebt, geniet van de kleine meid. Gaat het goed? Meiden ik weet niet wat mij overkomt, heb zowaar tijd voor mijzelf!!! Sigrid ligt al boven op bed te slapen. Slurpt momenteel flessen van 150cc op en is dan super tevreden......Die difrax is een uitkomst...... Nu nog een nacht doorslapen. Gisteravond was ze 20u voor de fles en kwam vannacht 3u pas weer Ik schrok me de blubber en ben naar haar kamertje gegaan om te luisteren. Toen ik goed en wel in bed lag begon ze te huilen Er komen steeds langere tussenpozen te zitten tussen de flessen...... Wat kan er in een week dan veel veranderen......geniet momenteel zo terwijl ik vorige week de wanhoop nabij was omdat ze zo huilde en steeds wakker werd...... ok egomodus maar weer uit. liefs ink....................................
*droomt jaloers weg bij de tijden die Ziva slaapt....hoopt dat Jelka ook snel lekker op die tijden zit* Ja, amehoela roze wolk als je 's nachts je bed uit moet, haha, wij genoten pas echt toen we nachten goed konden slapen en allemaal vrolijk wakker werden, haha... Hoewel ik niet mag klagen hoor, met een kindje van 3 weken die afgelopen nacht/ochtend om 23-4-9 uur kwam, die ene keer eruit in de nacht is prima te handelen! @ Daan, ik heb dat ook hoor, als Jelka na een fles haar huiluren heeft (zeker na 2 flessen op een dag) of als ze na de nachtfles eerst nog een half uur af en aan huilt, slaapt, huilt, slaapt stroomt mijn bloed intern ook wat sneller....in irritatie-zin. Je bent echt geen slechte moeder als je dat gevoel soms hebt, niet iedereen is "oermoeder" haha... @ Ink, hier lijken de difraxflessen ook hun uitwerking te hebben! Lekker hè, als die dingen werken! Enne, was je zelf ook lekker om 20 uur in bed gaan liggen? Haha, ik geniet nu echt even van de heerlijke rust in huis, laptopje erbij, 2 slapende meiden in huis, koppie thee en een lekker chocolaatje...hmmm... @ Muis, mooie banner!!! Spannend hoor, nog 39 dagen! Zo, wij hadden zo'n giller vanmiddag. We gingen even naar Bataviastad, shoppen. Jelka lag lekker in de buikdrager te pitten, ook toen we gingen lunchen daar. Dus tja, vond het zielig haar wakker te maken, dus besloten we maar de fles uit te stellen tot ze wakker zou worden, wrsch als we weer de auto in zouden stappen. En ja hoor, bij de auto werd ze wakker. Dus Rinke zou even snel een schoon luiertje doen op de achterbank, ik flesje vullen en geven, dan zouden Rinke en Mirthe nog even bij de boot gaan kijken. Maar Rinke opende de luier en spontaan begon Jelka enorm te poepen en plassen, hield niet meer op, hahaha en gelukkig op het matrasje uit de luiertas, zou toch op de bank zelf geweest zijn, haha...we hebben ons rot gelachen om onze klungeligheid, vooral omdat we gewoon al de ervaring met Mirthe hebben, hihi, het zag er zo stom uit allemaal! En Mirthe maar roepen "oh, Jelka poept", ja schat, dat zien wij ook wel! Op de terugweg twee dames in diepe rust op de achterbank, gelukkig...konden wij nog even samen verder lachen om onze toestand, met 2 kids op stap is ineens een dagtocht in plaats van ff shoppen, haha Zo ik ga zo criminal minds kijken en ondertussen ff online shoppen bij de HM, heb leuke dingen in de catalogus zien staan! Doei!
Jutte, dat moet daar wel erg leuk geweest zijn op die achterbank! hihi Zo, heb net een lekker tasje warme melk op.. knap je toch wel wat van op, maar mijn neus-keel doen zoo pijn! Eerder prikken en vooral bij een niesbui! Maarja.. is normaal bij een verkoudheid hé! liefs
Ben een beetje moe geloof ik. Heb de afgelopen dagen wel meegelezen maar gewoon geen puf om te reageren. @ Daan: als je 100 vrouwen op een rij zou zetten die iets moesten uitvoeren voor een huilende Noor, dan zou jij het het allerbeste weten van die 100. Echt waar, jij kent jullie meisje het beste. En trouwens soms heb ik nog momenten dat ik tegen Maureen zeg: meis ik begrijp gewoon niet wat je bedoelt. @ Jutte: hmmmm ja met zo'n kleintje op pad is idd weer even heel wat anders. Vooral met zo'n luieractie . Doet me denken aan de eerste keer met Maureen op pad als 2 weken oude baby. We mochten babykleertjes lenen vd eigenaresse vd winkel waar we waren......dat zegt wel genoeg denk ik . @ Daffie: de aanhouder wint, maar tjonge jonge je moet wel zelf alles in werking zetten en op gang houden zeg om je verhaal over je dochters gehoord te krijgen. Knuf voor jou want dit vergt toch ook wel weer wat doorzettingsvermogen. Maar kan me goed voorstellen dat als je zelf weet dat het enorme impact kan hebben op je leven dit goed aan wilt pakken. Fijn om te lezen dat het redelijk goed lijkt te gaan met je dochters. @ Moor: tssk tsssk tsssssk Moorman is on-ge-loof-lijk :x. Ik moest (sorry ) heel hard lachen om je verhaal. Las het voor aan Lumeaman en die zat echt met grote ogen te kijken hoe Moorman dat voor elkaar kreeg. Hij kon zich niet voorstellen dat je met zoveel wasmanden in huis alsnog de was ergens anders gedeponeerd krijgt. @ Helma: goed bezig meis! Leuke nieuwe avatar ook. Moet nog wel even wennen, zit steeds te kijken: wie is dat ook al weer en dan ah ja natuurlijk Helma!!!!!!!!!!!!!! @ Springmuis: mag ik even een hart onder de riem steken: zusje van mijn zwager is nu 12 weken zwanger met Icsi en ze hebben net de 12 wk echo gehad en alles is goed. Nog 1 controle en dan hoeven ze niet meer naar de gynacoloog maar gaan ze onder de gewone vk zorg. @ Kwie: jeuh een puberende hond!!!!!! @ Meilan: Ziva slaapt al zoooooooo lang. Dat komt volgens mij niet zoveel voor hoor. Geniet er maar van . Er komen echt nog weer van die onrustige nachten wanneer tandjes en dergelijke komen die ze uit de slaap houden. @ Ink: Sigrid ook al zo lief voor haar mama @ Suuz: Ga jij eens heel snel ophouden met je verontschuldigen dat je niet reageert....U bent nog maar net bevallen ja. @ Katja: ik ben ook zo benieuwd wanneer je gaat bevallen. @ Knippy: ben heel benieuwd naar het resultaat. Hier vannacht nogal beroerd geslapen en vervolgens bleek ons meissie de hele ochtend huilerig om vanalles te zijn en geheel tegendraads (moest meteen aan Maureen denken bij het verhaal van Kwie over Nozem). Heb haar zelfs nog op bed gelegd maar hoorde haar na een half uurtje weer. Was gesloopt. Ik was gewoon blij dat ik haar naar het kdv kon brengen . Gisteren waren we 9 jaar getrouwd. Heb 9 rode rozen gekregen en we zijn met z'n 3tjes uit eten geweest. Was gezellig. Oja en daarna de waarborgsom voor het huis overgemaakt naar de notaris. Vonden we wel een mooie symbolische datum.
@ Lumea, gefeliciteerd, 9 jaar!!! En jaha, boodschap van deklaartjes is duidelijk, blleehhh....ruik het bijna!! Haha... En Maureen dus ook tegendraads, hier nog zo'n peuterpuber vandaag, pfff, je met een blik aankijken van "ik weet dat ik dit niet mag doen en toch ga ik dat nu doen mama", grrr....hahaha, ik vind het stiekem ook wel lekker dat ze morgen even naar het kdv gaat EN dat mijn mams hier komt, zodat ik een uurtje op de luie stoel van mijn schoonheidsspecialiste kan liggen....hmmm...mijn wenkbrauwen groeien bijna op mijn wangen, hoogste tijd! Wilde net bestellen bij H&M, dacht toch altijd dat je in die vakjes twee kortingscodes kon invoeren (maar kom er nu pas achter dat die tweede voor een langere code op een cadeaupas is....dom...), loopt die kassa vast!! Belachelijk, want ik had wel voor 150 euro aan kleding in het mandje....nu maar gemaild of ze de boel kunnen ontgrendelen, wil die kleertjes toch wel graag hebben, ben nodig aan nieuwe kleding toe, nieuwe fase hè Nou, genoeg geblablablablablaad over mezelf, doei maar weer!
Haaai meiden!! Vandaag drukke dag gehad, mijn moeder was er en ik vond het best even lekker...ze heeft Ryan in bad gedaan, flesjes gegeven en we zijn naar het CB geweest! Ryan is 400 gram aangekomen en weegt nu 3400 gram, jeeeej! We mogen nu ook over naar 90 cc drinken!! jeeeej! Daan, begrijp je zo...ik wist ook wel dat het zwaar zou worden..maar af en toe zo zwaar dat je even niet meer weet hoe of wat..pfffff...Knuffie voor Daan! Met mark nieuwe afspraken gemaakt..hij moet er toch om half 5 uit, dus als Ryan rond 4en komt..doet hij m verschonen en flesje..zodat ik door kan slapen. Ryan wilt dus alleen maar uit het ziekenhuisspeentje drinken he..gelukkig past ie op de Difrax fles..mja ziekenhuisspeentje is aan het vergaan en ze zijn nergens te krijgen!! Over het roken..ik heb ook gerookt..en mijn gyn keurde het wel af..mja was een slappeling.. Muissie, stoere banner moppie!! Lumea gefeliciteerd met je 9jarig huwelijk! Hier nog steeds geen datum bekend hihihi kussieeeee voor iedereen!!
Lekker dagje gehad hier, na het huis een beetje onder handen genomen te hebben zijn we de stad in gegaan. Eerst een beetje gokken in het Flamingo Casino, dan spelen we roulette op zo'n automaat. 200 euro gewonnen jieeehaaaa. Daarna lekker broodje gehaald en op weg naar Xenos, is ie dicht!! Ze zijn aan het verbouwen en gaan pas in Okt weer open Misschien van de week naar purmerend, beverwijk of Amsterdam, maar dan moet ik manlief even lief aankijken. @Daan: Xenos, superwinkel. Maar dan moet ie wél open zijn:x En het is heel begrijpelijk hoe je je nu voelt. En dan kan iedereen wel zeggen dat je het goed doet, maar zo voelt het gewoon niet. Ik geef je daarom alleen maar een hele dikke knuffel en hoop dat jullie elkaar snel gaan begrijpen! @Suuz: jeeeeej, alles gaat okéeeeee @Marieke: Ik zeg niet dat ik je niet geloof hoor, vind het gewoon raar dat ze dit zeggen. Maar ik denk dat we op dit forum wel genoeg 'gediscusseerd' hebben op dit punt hahaha, was voor jouw tijd hoor. @Lies: Staat je energiepijltje alweer wat hoger @Meilan: in één woord: Zalig!!! @Jutte: