@Mieke: gefeliciteerd met je s-vader! En hoe is het nu met Boaz? @Anita: heel begrijpelijk dat je nog even niet reageerd op iedereen. Ga eerst maar eens lekker genieten van je mannetje. Wel fijn dat hij weer lacht en zelfs schaterlacht! Zit net je foto's te bekijken en krijg er eerlijk gezegd een brok van in mijn keel. Wat moet dat verschrikkelijk zijn geweest om jouw mannetje zo te hebben moeten zien liggen. @Married: had ik nou al wel of niet gereageerd op je shopdag?? hihi. Ik ga er maar van uit van niet dus.......maar ja, dan klinkt het ook weer zo gemaakt als ik schrijf: wat leuk dat je nieuwe kleertjes voor Thije gevonden hebt, die is weer helemaal het mannetje dus . En mannen, tja, eigen initiatief tonen is volgens mij bij de meeste ver te zoeken (op wat uitzonderingen na ). Maar die denken natuurlijk: die ken ik niet, en een doop daar moet ik stil gaan zitten etc. etc. @Deesje: wat leuk dat je vriendin ook bevallen is, dan scheelt het ook niet zoveel met de leeftijd he! En rot dat je nu zo hard moet werken, maar wel weer lekker dat je nu zo lang vrij hebt!. Ik moet morgen nog een half dagje en dan heb ik ook weer lekker weekend. @Maka: hoe ist met je tiet . Oh, lees dat ie niet weg gaat. Dat is niet zo mooi . Hopelijk is het geen ontsteking. @Axi: oh meid, sorry, ik ben vergeten te kijken naar welke gel het is thuis. Ik heb hem overigens wel via de dokter gehaald. Maar helpt het drankje misschien nu wel? Zo niet, dan zou ik gewoon bellen en vragen naar een gelsoort. @Maatje: wat leuk dat je wilt gaan gastouderen! Hopelijk is het een goed gesprek. @Bbelly: wat goed om te horen dat het zo goed gaat met de nachten ! 05:45 uur is helemaal niet verkeerd dan. Maar je hebt gelijk, het kan altijd beter . En wat sluit je lief af! Daar zijn we toch voor met zijn allen! @deesje: nou hier is het ook aardig donker en er zijn ook al een aantal buien gevallen. Je mag ze zo van me hebben hoor . En weet eigenlijk niet hoe het met Sjors is. En over die relatie heb ik geloof ik gemist? Ik heb haar geloof ik wel op mijn hyve staan. Zal zo eens even checken of er iets op staat.
@Deesje: uit de krabbels te lezen gaat het volgens mij wel goed hoor. Ik heb even een berichtje achtergelaten. Hopen dat ze wat laat horen . Sowieso zijn veel meiden die meekletste op het zwangerschapsforum niet meer hier te vinden nu ze bevallen zijn. Is ook best begrijpelijk, want je krijgt het natuurlijk ook veel drukker met zo'n kleine erbij en ook als je werkt (ben ik even blij dat ik op mijn werk kan 'forummen' ).
Morning! Ben weer op t werk aangekomen wat een regen onderweg, ik dacht echt dat ik van de weg afspoelde! Manlief is bij Thije. Ze zwaaiden me samen uit vanochtend, zo schattig! @ Mieke, Vingino is idd niet goedkoop nee, maar ik vond het broekje wat ik had nog net gaan. 35 euro. @ Bbelly, fijn dat het beter gaat joh! Goeie actie om rijstebloem in zijn buikje te maken, hihi @ Maka, ai ai ai, dat gaat dus kl*te! Bel idd maar ff een lk, want straks heb je een borstontsteking! @ Deesje, Jara, leuke naam hoor! Ken ook een meisje (van mijn leeftijd) dat zo heet en das een leuke meid . Ik stop idd per 1 november! Vraag me ook af hoe het nu met Sjors is idd! @ Vaampje, haha, zo denkt mijn man idd!!! Ik mis idd ook wat meiden hier, zal ze ff gaan stalken op hyves (dayenne bijv ) Handig he forummen onder werktijd Werkze, slaapze, shopze, kolfze, wasze of weet ik wat ze vandaag ladies!
Goeiemorgen allemaal! Nou met Boaz gaat het wel goed hoor! Vanmorgen weer keurig zijn AB-tje gekregen. En vannacht is het ook wel goed gegaan. Merk wel dat zijn eetlust door de AB weer ietsjes minder is geworden. Want nu drinkt hij weer zijn flessen niet leeg of wil hij helemaal niet, zucht. Nou ja voor zolang het duurt dan maar. Verder is hij wel vrolijk afgewisseld met wat zeuren en jengelen, maar ja hij is natuurlijk nog niet de oude en vraagt gewoon wat meer aandacht. Even een kort berichtje, moet zo weer aan het werk en Boaz vraagt de nodige aandacht van me.
Goedemorgen forumdinnetjes Ik lag er vroeg in gisterenavond en vandaag er weer laat uit. Ben heerlijk uitgeslapen, maar voel me wel moe, want heb te lang geslapen denk ik Ferry was gisteren toch niet helemaal lekker op het kdv zeiden ze. Hij kreeg echt af en toe krampen, dat is de buikgriep die nog rondzwerft Vandaag ga ik alleen een beetje opruimen en verder doe ik niets 8) Ik zit me al de hele tijd af te vragen waar Noppie is! Noppie where are you?? Ik hoop dat alles goed gaat! Die jurk die jij laatst had gekocht, van welk merk was dat? Bbelly: Wat fijn dat de nacht zo goed is gegaan! Volhouden hoor, dat komt het alleen maar ten goede. En het is ook fijn dat hij dan zonder te laten huilen inslaapt. (ook al moet je dan met hem rondwandelen) Veel succes hoor, het gaat straks vast nog beter! Maka: Ik heb ook een keer zo'n plek gehad en die werd ook rood. Ik ben toen naar de huisarts gegaan en moest alle bekende dingen doen. Hij was dus nog niet ontstoken, maar ik had verstopte melkklieren. Het is uiteindelijk wel weggegaan, maar het duurde wel een tijdje hoor. Warme doeken hielpen bij mij heel goed! Deesje: Gisteren heeft het heel de dag geregend hier! En vanmorgen ook al lang. Heb het nu naar het zuiden gestuurd, dus het moet er aan komen Balen dat je zo hard moet werken! Ik duim dat de dag lekker snel voorbij is en je lekker weekend hebt! Mieke: Gelukkig doet de AB zijn werk! Werkze! Married: Je bent dus weer lekker geslaagd met shoppen! En Bataviastad is dus leuk geworden? Ik ben er jáááren geleden eens geweest en toen heb ik wel wat gekocht (had toen heel klein maatje ), maar vond het niet bijzonder. Misschien toch maar eens naartoe binnenkort. Oja, mijn man gaat ook echt niet uit zichzelf mee naar een doop hoor! Ik denk dat ik hem mee zou moeten slepen, want hij wil niet naar de kerk En hij kent die mensen niet, dat vindt hij ook niets. Maatje: ah wat zielig voor dat kindje Succes met uitzoeken over gastouderen!
@ Maka: Toevallig ben ik zelf gisteren langs de dierenarts gelopen vanwege een hardnekkige vlooienplaag hier.. Ik deed ook altijd frontline gebruiken en dan ook een tapijtspray.. Maar dat helpt dus niet De dierenarts adviseerde me om Advantage spot on- pipetjes te kopen, deze schijnen binnen het uur de vlooien te doden. Zaak is wel dat je je beesten door het hele huis laat lopen zodat alle ruimtes meegenomen worden, je hebt hierbij dus geen tapijtspray meer nodig, zodra de eitjes uitkomen gaan ze op zoek naar hun gastheer en als ze daar in bijten zijn ze dus dood.. De tapijtspray dringt niet diep genoeg door in de vloeren, dus behandel je het maar oppervlakkig.. Als je die druppels strak om de 28 dagen geeft moet je met 3 maanden helemaal vlo vrij zijn zei ze...
Hihi Uk, Noppie is lekker op vakantie! Lief dat je je zon zorgen maakt! Lekker niks doen vandaag jij! Zat nog ff te denken over de meeting, vind het zooo jammer dat jullie niet komen, kun je niet met Mieke carpoolen?! Julie komen een beetje vanaf dezelfde kant toch? Bataviastad is zeker leuk om een keer te doen ja, gister was het trouwens super rustig, ideaal! Mieke, fijn dat het beter gaat met je menneke! Imsala, how are you?
goede morgen! Ff een update: Vandaag naar het cb geweest en zij willen dat Tijs weer terug gata naar de kinderarts, omdat heel het beeld niet goed is. Ook is Tijs maar 300 gram aangekomen wat te weinig is. Tijs heeft een beenlengteverschil van 3 cm, dus moeten we een echo laten maken van zijn heupjes voor de statistieken: Tijs is nu 78 cm lang en weegt 9300 Wat betreft het ontwikkelen: Tijs zijn lijfje heeft het nu erg druk met het ziek zijn, spugen eten etc dat het normaal is dat hij nu even stil staat. Er werd ook benoemd dat hij nu nog niet achter liep... wederom een nacht gehad met ene krijsende Tijs, die spuugde, boerde en de hele tijd weg zat te slikken... begin aardig moe te worden...' Ik zla zo ff op jullie reageren, tijs huilt weer! Tijs huilt meer merk ik nu ik het bij houdt dan dat hij niet huilt
@Married: reuzehandig ja, maar ik moet zeggen dat het werk zo wel stil blijft liggen, oeps. @Twinkel: arme jij en voornamelijk Tijs. Wat moet je gebroken zijn . En niet alleen omdat je moe bent, maar ook omdat je kindje zo'n verdriet cq. pijn heeft. Wanneer moet je naar de kinderarts? Hopelijk zo snel mogelijk? Ik wens jullie heel veel sterkte en succes toe en hoop dat er snel verbetering in de situatie gaat komen. En vraagje, ligt het aan mij of is Tijs wel ontzettend lang?
@Uk: Oh wat heerlijk zo dicht bij het strand zeg! Wij gaan in december een weekje weg en dan ook het liefst naar het strand. Zo lekker in de winter. En idd fijn dat de hond dan los mag. @Miireii: Woehoe!!! Super! Gefeliciteerd! En ik ben benieuwd naar het filmpje van Soraya! @mamavanstef: Arme Tijsje! Wat sneu dat hij zoveel last heeft van zijn eten zeg! Goed dat jullie nu weer naar de ka gaan. En wat vreemd, 3 cm lengteverschil is best wat lijkt me. Ik hoop dat ze je op het cb wat gerust hebben kunnen stellen over Tijs zijn ontwikkeling. Dat komt vanzelf als hij zich weer helemaal lekker voelt. En volgens mij is kruipen, zelfs zitten en staan nu echt nog heel erg vroeg hoor, ik denk dus dat hij nog niet zo heel veel achter loopt! (dat zei het cb dus ook al) Even een knuffel, want ik kan me voorstellen dat je het nu erg zwaar hebt. Zeker met twee kids! Wat is Tijs trouwens lang Hebben ze daar ook iets over gezegd? Morris weegt even zwaar maar is 6 cm korter. @Vaam: Ik heb je mail gehad, jouw eerste zin klonk idd wat lekkerder. Tnx! Ik ga zometeen nog even mijn cv opzoeken en dan opsturen. @Axi: En? Hoe was het met de 'vreselijke vriend'? @Married: Fijn dat je geslaagd bent in Bataviastad. Voor jezelf ook nog wat gescoord? Hihi gevoed in een pashokje, wel een mooie plek. Mijn brief is af, ik heb jouw afsluitende zin geleend Ik ga hem ws straks of morgen versturen. Bij Bente was het gezellig hoor. Ik kan me gewoon niet meer voorstellen dat Morris zo klein was. Ik zou mijn vriend ook niet mee krijgen naar zo'n doop hoor. Nouja, als ik het lang van tevoren aankondig misschien. Maar hij zou het zeker niet zelf voorstellen. En waarschijnlijk zitten die andere mannen daar ook tegen hun zin hoor Maar wel vervelend om daar dan zonder man te zitten. @Mieke: Haha wat is dat toch met mannen he, als ze een keer ziek zijn doen ze alsof de wereld vergaat. Nog gefeliciteerd met je s-vader. De mijne is vandaag jarig! Fijn dat het weer beter gaat met Boaz! @Joanjima: Pffff wat een heftige foto's zeg. Ik kreeg er echt kippenvel van. Ik ben echt blij dat hij weer lekker bij jullie thuis is! @Deesje: Zo jij hebt het wel druk op je werk dan! Gefeliciteerd met het dochtertje van je vriendin! @Maatje: Balen van je wasmachine! Zijn altijd van die vervelende uitgaven he! Succes maandag met het gesprek! @Bbelly: Haha Anouk Anders, dat zou wat zijn Fijn dat de nachten nu al beter gaan! Wel knap hoor, hoe je dat aangepakt hebt! Ik denk niet dat ik dat vol gehouden zou hebben. hihihi moest wel erg lachen om jouw zelf gefabriceerde rijstepap. @Maka: En nog tips gekregen van de lactatiekundige? Ik had hier laatst een topic geplaatst voor de lk maar ik kreeg gewoon de al bekende adviezen. Ik hoop dat je er snel vanaf bent! Morris werd vanmorgen weer op dezelfde tijd wakker (5.45). Ik ben er niet naartoe gegaan en heb hem wat laten murmelen (hij huilde niet). Volgens mij was hij na een minuut of 10-15 weer in slaap gevallen. Daarna lekker doorgeslapen tot 8.15 (hij heeft zelfs door het gerommel van mijn vriend die moest gaan werken heen geslapen!). Vanavond uit eten voor de verjaardag van mijn s.vader. Mijn s.moeder komt oppassen (ze zijn gescheiden, anders zou het wel een beetje vreemd zijn ). Vanmiddag nog even op bezoek bij mijn moeder, gezellig.
Twinkle, dat zijn geen leuke berichten eigenlijk. Kan me voorstellen dat je er heel verdrietig door bent en dan ook nog dat Tijs zoveel huilt. Heel zwaar voor jullie. Ik hoop dat de kinderarts weer wat voor jullie kan betekenen en dat Tijsje snel opknapt en er verbetering komt.
@Kuona: nou maar hopen dat je de job krijgt . En wat goed dat Morris steeds beter slaapt zeg! Daan bleef vanmorgen gelukkig ook tot 06:18 uur liggen. Gisteren was meneer gewoon al om 05:30 uur wakker en dat is inderdaad errrrrrrrrg vroeg! Gefeliciteerd met je s-vader en veel plezier vanaaf!
He lieve meiden. Met mij gaat het redelijk. Met Daan gaat het super, Met mijn man is het geescaleerd en daarna hebben we een zeer goed gesprek gehad. Dit heeft de lucht goed geklaard en het gaat dus beter. Hij is gisteravond net terug gekomen uit Nl. en is een stuk vrolijker als voordat hij wegging. (was al 3,5 jr niet meer in Nl. geweest). Ben dus erg druk geweest, mijn ouders zijn hier weer en die hebben mij lekker geholpen. Hopelijk wordt het hier snel regenachtig weer, want dan heb ik meer tijd om te forummen. Zal eens een poging doen om iets terug te lezen. Voor de nieuwe zwangere gefeliciteerd! Nog even spammen
Deesje, ik heb ook heel wat regen je kant op gestuurd, het is hier nu droog! Fijn dat het in elke geval een goeie collega is, het kost inderdaad tijd om in te werken, maar dan is het voor het goeie doel! En lekker lang weekend nu (dat was jij toch?) Vaam, ik vind het toch wel heel bijzonder hoor, deze club meiden! En als je op je werk kan meelezen is het idd veel makkelijker! (ik lees onder het kolven mee op mijn luxe nieuwe mobieltje) Mieke, goed dat Boaz het beter doet, toch een onrustige gevoel als ze niet normaal drinken he, als het wat langer duurt. Werkse! Twinkle, goed dat je naar de kinderarts kan, hopelijk kan die wat voor jullie doen Hoelang hou je het nu al bij? *dikkeknuffelvoorjousmiley* Vandaag lekker een rustig dagje, ik ga even boterhammetjes smeren voor mij en mijn kleine mannetje! tot later, Bbelly
@ Married... idd Dewi en Thije zjn gelijk geboren. Maar ik herken zijn foto. Heb je ook een babysite? Woon ook dichtbij Batavia maar kom er nooit.. Ohhhh ik had vanmorgen weer iets, Dewi even laten liggen op de grond en ik was mijn haar aan het kammen in de kamer, zit Dewi ineens uit de kattenbak te graaien en had al een brokkie in der mond.. pff wat is ze snel zeg!!! Minstends 7 meter in een halve minuut... echt oppassen nu! Enne ik wist het echt ff niet meer met het eten, maak het graag vers voor haar, maar hoe en wat combineren en soms lees je dat je het helemaal niet mag invriezen... heb ook maar een boekje besteld. Vriezen jullie maaltijen in?
Kuona, gefeliciteerd met je s-vader! Lekker uiteten, veel plezier vast. Die Morris maakt er nu wel een gewoonte van he dat hij al om 5.45 wakker wordt. Boaz werd vanmorgen ook vroeger wakker 6.30. Wij hadden gister al besloten dat we zouden uitslapen tot 9 u. Dus heb hem toch een flesje gegeven en toen weer met speentje terug in bed. Heeft hij tot 8.55 geslapen en was hij dus onze wekker, hihi. Nou dus nu gaat het echt gebeuren he, je gaat solliciteren. Toch wel spannend denk ik. Ach kan nooit geen kwaad en misschien vind je het toch best leuk wanneer je eenmaal aan het werk bent. Married, eigenlijk best goed dat je man nu ook een papadag heeft. Dan 'leert' hij ook voor Thije te zorgen zonder jou. Klinkt een beetje raar zoals ik het neer zet, maar ik vind het zelf dus heel belangrijk dat mijn vriend zich kan redden als papa zonder mama zeg maar. Ik vind namelijk dat ik soms te veel oplet hoe hij het doet en hem dan probeer te corrigeren. Nu doe ik dat al een stuk minder. Maar kan me soms toch nog wel irriteren aan zijn slordigheid hoor. Gister kwam ik thuis van de verjaardag en dan heeft hij Boaz zijn hapje gegeven en zit alles onder, alles staat er nog en is vies. Kan ik het weer opruimen, dat gebeurt vaak met veel dingen en dat vind ik dan weer jammer. 35 euro voor een broekje, ja voor dat merk is het te doen he Je hoeft alleen nog maar deze maand te werken, lijkt wel alsof je net zo aan het aftellen bent als toen naar je verlof toe, hihi. Anita, hoe gaat het thuis met jullie en Martijn. Toen ik de foto's bekeek kreeg ik toch ook wel een beetje een flashback toen Boaz aan al die toeters en bellen lag in het ziekenhuis. Absoluut niet te vergelijken met wat Martijn en jullie hebben moeten ondergaan en doorstaan, maar zo voelde het wel even. Bbelly, wat fijn dat jullie voor jullie zelf een manier hebben gevonden die lijkt te werken. En Robin heeft zo wel een lange nacht gemaakt toch? Enne we zijn er voor elkaar om elkaar te steunen en tips te geven toch? Leuk dat jullie ook een egeltje hebben/hadden of zit ie er nog steeds? Deesje, je mag alle regen hebben hoor. Hier miezert het wat, dus daar heb je denk ik niet echt veel aan. Wat verbouwen jullie eigenlijk? Werk ze nog even vanmiddag en dan lekker genieten van een super lang weekend, heerlijk. Maka, hoe gaat het met je harde plek? Heb je hem al kunnen verzachten. Idd misschien helpt een koude compres. En hoe gaat het met de vlooienplaag, oh zo vervelend. Je hebt dan het idee dat je ze overal ziet, voelt en het is zo lastig om ze weg te krijgen. Goh Boaz heeft bijna een uur in zijn bedje liggen keten en is hoop ik nu in slaap gevallen, het is namelijk wel verdacht stil. Kan wel merken dat hij zich weer beterder voelt. Gister heeft hij zoveel geslapen. Het lijkt ook wel alsof hij zijn handjes heeft herontdekt. Hij zit er steeds maar naar te kijken en dan draait hij rondjes met zijn handjes en zit er aan te voelen. Ook wil hij alles pakken wat in zijn zicht ligt. Doet er alle moeite voor om het te pakken, vanaf schoot duikt hij dan ineens naar de tafel toe. Oja gister nog slofjes gekocht bij de Dirx, zien er echt goed uit voor die 10 euro en zitten ook goed, kan ze ook prima aan doen. Ik vind ze zelfs kwalitatief wat beter dan die van LieveVoetjes.
Balen... had ik Morris net in slaap, gaat hier het luchtalarm af. (test) Dat ding staat best dichtbij volgens mij want het klonk behoorlijk hard. En dan ook nog de kerkklokken. Natuurlijk werd Morris er wakker van. Zucht. Dan maar even een boterhammetje eten nu.
@mieke... ja die papadagen zijn vind ik ook heel goed voor ze! In het begin durfde hij amper haar aan te raken, maar door de hele dag alleen met haar te zijn begreep hij het ritme en regelmaat en plannen ook meer. Eerst had hij zoiets van ohhh dan gaat ze toch later slapen, maar toen merkte hij hoezeer ze daarvan van slag raakte... noem maar ff wat hoor!!! En de band heeft die dagen zeer versterkt... Niet echt top waarom hij vaak een papadag heeft ( deeltijd ww ) maja... @kuona... oh vanwege de eerste van de maand? Hier doen ze dat de eerste maandag van de maand om 12 uur
Heb ff contact met dayenne gehad! Met haar en Naomi is alles goed, alleen met dr broertje gaat t niet zo goed, vandaar dat ze weer erg druk is en weinig tijd voor ons heeft. Ze wil wel erg graag naar de meeting komen . Heb gezegd dat we dr missen! @ Twinkle, snap dat je er verdrietig van bent hoor, pff. Hij heeft nu al zn energie nodig voor zn lichamelijke gesteldheid, dus vandaar dat ie qua ontwikkeling even stilstaat. Fijn dat ie nog niet achterloopt, maar er moet natuurlijk wel verder gekeken worden. Wanneer kun je terecht bij de KA? 3 cm verschil is wel veel zeg! Maarre, is Tijs al 78 cm!!! Wauw! Thije is een stukkie zwaarder, maar die is veel korter! Hij groeit in de lengte wel goed dan! @ Kuoon, gefeli met s-vader! Mooie zin he, haha.. hoop dat je op gesprek mag! @ Sjors, fijn om wat van je te horen! Wat een scheet is Daan! Gelukkig dat de lucht met je man wat is geklaard! @ Bbelly, eet ze! @ Corry, yep, heb een babysite! Maar die is wel afgeschermd met wachtwoord Snel zijn die kids he, pff @ Mieke, helemaal eens. Ik ben ook erg blij dat ie vandaag een hele dag met Thije heeft. Zijn moeder is er vandaag niet als back-up en dat vind ik wel erg fijn, nu moet ie zichzelf dus maar zien te redden . Grappig dat die slofjes zo goed bevallen. Ik heb dus slofjes van 5 euro gehaald en die heeft ie vandaag aan (berenslofjes, zo snoezig), zitten prima! Kreeg net een mail van mijn man: Hing hier net een aapje aan onze plant, heb hem maar even aan andere kant gezet