Jeetje Liann wat erg! Ik heb het ook aan mn schildklier (te snel) En mij wilden ze niet eens helpen voordat mn waardes goed waren. De kans dat het zou lukken was gewoon zo klein. Niet alleen het zwanger worden, maar vooral het zwanger blijven zou erg moeilijk zijn. Dus dat de internist én je fa (want die horen die waardes ook te checken voor een poging!) je gewoon hebben laten starten is echt heel fout! Sterkte meis.
Lieve Liann, Dit is toch belachelijk dat mensen zo met je omgaan, ze hadden eerst je bloedwaarden eens goed moeten nakijken en die moeten stabiliseren. Kun je hier niet verder mee gaan? Waardeloos dat ze zo'n fouten maken. Kan me voorstellen dat je het heel moeilijk hebt, wat jullie meegemaakt hebben kun je ook niet in een keer verwerken dat heeft tijd nodig! Sterkte en hou je taai! Kus.
Liann, wat een verhaal!!! Dat meen je niet, dat mág gewoon niet, hij heeft letterlijk tegen je gezegd... ik dacht nog maar je was toch al begonnen... nou als je toen alsnog gestopt was had je in ieder geval niet je laatste poging 'gebruikt'. Sorry dat ik het misschien wat overdreven oppak maar misschien moet je het hier niet bij laten zitten, zeker omdat jullie een eventuele nieuwe poging zelf moeten betalen! De poging (IVF3) ging ook erg moeizaam toch? Kijk je kan het niet bewijzen maar het is wel moeizaam en uiteindelijk fout gegaan. Nou dit kan er ook nog wel bij zeg. Wist trouwens niet dat je medisch nog meer op controle moet. Jeetje dat zal de IVF nog wel meer zwaarder maken of niet? Nou meis veel sterkte, benieuwd naar de uitslagen. Ik hoop uiteraard dat daar niks uitkomt maar dan hoop ik wel dat het zkh iets met deze fout gaat doen, zou het gewoon ook met je Gyn overleggen. Dikke knuf van mij!!!
Bedankt meiden voor de berichtjes. Ja ik kan gewoon niet geloven dat ze me dan door hebben laten gaan en dan vooral omdat het onze laatste ivf was!. En ja aan wie ligt het dan? Als je schildklier"problemen" hebt dan moet een gyn of fert.arts daar toch ook verstand van hebben?? Maar ook de internist is niet erg goed bezig geweest. Linda,wat betreft mijn medische achtergrond, ik heb eigenlijk al jaren "problemen" met mijn gezondheid. Dat was ook de reden dat we de ivf steeds moesten uitstellen,het is overigens niet zo dat het nu daardoor niet gelukt is. Ja ik ga het hier zeker over hebben,maar of het iets uit haalt.. Liefs liAnn
Hey LiAnn, Hoe is het met je? Lees nu pas je verhaal, over je schildklier. Wat erg zeg! Hadden ze dit nu niet eerder kunnen zeggen. Net wat je zegt, dit hadden de andere artsen toch ook moeten weten. Heb je binnenkort nog een gesprek? Zou het ook zeker aanhalen, liet het hier niet bij zitten. Een hele dikke knuffel voor jou!
Liann, hoe is het nu meis? Ga je nog aktie ondernemen? Toen ik bij de gyn kwam wilde ze me niet helpen voordat mn waardes goed waren. Van de internist mochten we gewoon proberen zwanger te worden. Erg tegenstrijdig dus! Maar de feiten zijn er dat het zwanger worden, en vooral het zwanger blijven, heel moeilijk gaan als je waardes niet goed zijn. Zeker als het om een auto-immuun ziekte gaat (weet niet of dat bij jou het geval is?) En erger nog .. het kan blijvende schade aan het kindje geven wanneer de zwangerschap wel doorgaat! Ze hadden je dus absoluut niet mogen laten doorgaan met de poging. Heel veel sterkte met alles verwerken meis.