Mijn dochtertje van bijna 3 maanden is de laatste dagen steeds maar aan het vechten met de borst. dan hapt ze drinkt ze een slok, ziet ze weer iets op de muur ofzo trekt ze me tepel en al! dr hoofd naar achter.. dit niet een keer maar steeds weer. terwijl er NIKS op de muur zit ... ook is ze door ieder geluid afgeleid. normaal dronk ze 2x 20 min.. nu mag ik blij zijn als ze in anderhalf uur klooien 15 min gedronken heeft zo vind ik het echt niet leuk meer... zelfs als ze huilt als ze wakker is drink ze maar even en gaat dan weer vrolijk om zich heen liggen kijken wat er allemaal te zien is... iemand die dit herkent ? en wat kan ik er tegen doen ?
Ik heb dit ook vaak . Ik denk dat het met de leeftijd te maken heeft. Soms drinkt mijn zoontje heel rustig en de andere keer draait hij ook steeds zijn hoofd weg. Dacht eerst dat het door de tv kwam, maar ook als we op een rustige plek zitten doet hij dit wel eens. Wat betreft de drinktijd, volgens mij zijn ze hoe ouder ze worden ook sneller klaar met drinken. Een paar maanden geleden leek het voeden nog uren te duren, terwijl voor mijn gevoel hij nu heel snel klaar is met drinken, maar dat schijnt normaal te zijn.
Heeft denk ik met de leeftijd te maken. Thije kreeg dit rond 3/4 maanden ook heel erg. Daarvoor kon ik hem echt overal voeden en tegelijk tv kijken/ een gesprek voeren/ bellen oid , maar vanaf 3/4 mnd kan ik het beste naar een rustige plek gaan en muisstil zijn, want bij het minste of geringste is hij al afgeleid.