Vanaf wanneer namen jullie de baby mee?

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door Momfulness, 11 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Hoi,

    ik ben me aan het afvragen vanaf wanneer ik mijn kindje kan gaan meenemen. Ik heb vandaag voor het eerst even gewandeld maar om nu echt in de auto weg te gaan naar opa en oma en winkelen ofzo?

    Wanneer deden jullie dat?

    Ik zit vooral met de rust en regelmaat in mijn hoofd die mijn kindje moet hebben.

    Ben benieuwd.
     
  2. Druif78

    Druif78 VIP lid

    11 feb 2008
    9.724
    1
    36
    Ik ging pas voor het eerst met hem weg in de auto met 4 weken en dat was een uitje naar het CB, haha! Het was toen ook maart en nog niet heel mooi weer, dat scheelde misschien ook.
    Ik hield (en hou) nog steeds rekening met zn rust en regelmaat en probeer uitjes zo veel mogelijk na zn slaapjes te plannen. In het begin sliep hij enorm veel (1 uur wakker, 3 uur slapen) dus was dat best moeilijk en had ik niet echt een sociaal leven meer op de dag dan :), dat gaat nu makkelijker.
     
  3. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    eum? Na 8 weken en 1 dag, van het ziekenhuis naar huis:)
     
  4. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Op dag 11..naar het consultatieburo om extra te wegen en de dag erna naar opa en oma. 3 dagen later even voor een kort boodschapje naar de supermarkt.

    Nu woon ik doordeweeks alleen, dus wellicht heeft dat er ook mee te maken. Ik plan het na het eten, dan is ze rustig en saapt ze vooral...
     
  5. Gina82

    Gina82 Fanatiek lid

    3 aug 2007
    2.899
    1
    0
    Administratief medewerker
    Nederland
    Hier dag zes naar buiten voor wandelingetje en dag 7 even langs de opa en oma. Na drie weken nam ik hem al mee op visite s avonds.. En verjaardagen ben ik ook gelijk gaan doen. Rust en Regelmaat is hier ook een maatstaaf maar ik wilde Noah ook wennen aan visite ed. Ik deed en doe als ik hem meenam dezelfde dingen als thuis. Dus als ik savonds op visite ging daar ook net als thuis avondritueel (badje dan niet) en alles in aparte kamer.. lekker rustig. Noah heeft heeeel erg veel behoefte, nog steeds, aan regelmaat, maar hij is wel heel makkelijk om mee te nemen en op deze manier ging het perfect!!
     
  6. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    ehm, na 1 week, om boodschappen te doen met zijn drietjes. ik liep tegen de muren op ondertussen ;)
     
  7. sweetamber

    sweetamber Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.271
    1
    0
    apothekersassistente
    Op dag 3, gingen we naar huis uit het ziekenhuis....
    Maar op dag 8 gingen we een hapje eten bij opa en oma, die wonen 5 minuten rijden bij ons vandaan...
    Wilde ook wel eens wat anders zien dan mijn eigen huis...
     
  8. Lin

    Lin Actief lid

    19 mrt 2007
    243
    1
    18
    Na een week, op verjaardag bij ons neefje!!
    Heerlijk er weer uit te zijn!!
     
  9. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    emma heeft een week in het ziekenhuis gelegen en ik was ook niet heel snel goed ter been, maar na ongeveer 2 week even gewandeld.Het was natuurlijk ook heerlijk weer. Maar als je je kindje goed inpakt kan het vrij snel. (als je kindje verder gezond is) ook al is het alleen een blokje om. Want de meeste vrouwen kunnen meestal ook nog geen hele marathons lopen haha)
     
  10. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.045
    2.181
    113
    Brabant
    met precies 7 dagen gingen we voor het eerst naar buiten: met de auto naar het dorp en vervolgens naar een verjaardag. Het was 3 nov, en erg koud. maar kleintje deed het prima en ik moest gewoon naar buiten toe. Het viel me vies tegen, mijn hechtingen deden erg pijn en ik was compleet op. Toch was ik blij dat ik het gedaan had!!
    Rust en regelmaat zijn ook mijn regels, maar die eerste weken lukte dat toch nog niet. Ik heb haar alleen bij mij gehouden, en dat ging dus goed!
     
  11. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Met een augustusbaby:

    Hier gingen we op dag 6 in de auto van het ziekenhuis naar huis.
    Op dag 10 voor het eerst een klein rondje buiten lopen.
    Met 5 weken echt ergens op de koffie (tussen 2 flessen door).
    Vanaf toen ook ongeveer elke dag een rondje lopen en naar de supermarkt
    Met 5,5 week voor het eerst naar het CB
    met 6,5 week een weekend logeren bij mijn ouders ivm kraamfeest verre familie

    In het begin legde ik de kleine na een voeding of in bed (als we thuisbleven), of in de reiswieg (als we gingen wandelen) of in de maxicosi (als we met de auto weggingen). Dan zo snel mogelijk op pad. En dan zorgen dat je voor de volgende fles weer thuis bent. Het 1e flesje buitenshuis was bij dat weekendje logeren.

    De eerste keer winkelen was waarschijnlijk na zo'n 8-9 weken, maar dat had meer te maken met de staat van mijn bekken dan voor de kleine. Ik kon ook niet meer wandelen dan mijn dagelijkse rondje. Maar met 8-9 weken was het ook direct na de fles weg, max 2 uurtjes in de stad en weer terug naar huis voor de fles.

    Ik heb altijd gewoon op verzoek gevoed. En ook op verzoek naar bed gebracht. En die signalen zijn er ook als je ergens op visite bent, dus dan kun je de kleine bijv bij je ouders in de reiswieg laten slapen.
     
  12. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.156
    35.812
    113
    Bij mijn zoontje ging ik na een week of 5 weer echt winkelen, dit keer zijn we met 2 weken al weggeweest.

    Sowieso probeer ik elke dag even naar buiten te gaan, lekker te gaan wandelen ed. Ik ben wel van het rust en regelmaat, maar dat kan naar mijn idee ook met een fijne wandeling tussendoor. Voel me zelf ook altijd beter als ik even lekker buiten ben geweest en frisse lucht heb binnen gekregen, die kleine vast ook wel.
     
  13. Klevkin

    Klevkin Bekend lid

    26 aug 2008
    659
    1
    0
    Begeleider van zelfstandig wonende l.v.b.ers (24 u
    Friesland
    Na een week ben ik voor het eerst naar buiten gegaan :) we zijn toen met de auto naar mijn grootouders geweest :)

    de kraamzorg kan je ook vertellen wanneer je voor het eerst naar buiten mag en hoe je dat het beste kan doen, wij kregen hele goede tips van de kraamzorg hiervoor.
     
  14. Skye

    Skye Niet meer actief

    Na een week, gingen al overal naar toe.
     
  15. fiona1987

    fiona1987 Fanatiek lid

    16 mrt 2009
    1.074
    0
    0
    renkum
    na 6 dagen ging ik wandelen ik was al snel weer op de been en was nog warm weer en ze was 8 dagen toen we naar een verjaardag gingen
     
  16. Emmeken36

    Emmeken36 Bekend lid

    de dag na de bevalling in de auto naar huis. dag 5 in de wagen een rondje gelopen via de brievenbus. Een paar dagen later mee naar de supermarkt bij papa in de draagzak en naar opa en oma.
    Met 2 weken moesten we naar de ggd voor de gehoortest, erna zijn we even door de stad gelopen met haar in de draagzak, zelfs nog bij de mac geweest. Dat ging allemaal prima, ze sliep overal doorheen of lag met grote ogen om zich heen te kijken! (nu hebben we ook wel een 'kijkertje') en sindsdien hebben we haar regelmatig mee naar de winkel of de stad genomen, ze vindt het wel best allemaal en als ze het zat is laat ze dat duidelijk merken.

    Vandaag met ruim 6 weken: mee naar de tandarts met mama, tandarts en assistentes vonden het geweldig (hij wordt volgende maand zelf opa!) Emma ietsje minder, ze vindt de maxicosi niet zo leuk, vooral het vastzitten in het tuigje niet, dus ze heeft daarom wel een beetje gemopperd, maar het autorijden maakte veel goed!
     
  17. Taby

    Taby Fanatiek lid

    7 mrt 2007
    4.366
    140
    63
    Vanaf dag 3 van ziekenhuis naar huis. Weet wel dat het heel spannend was. Het was -11 buiten. Erg koud als je uit een warm ziekenhuis komt.
    En daarna ben zijn we met zijn drieën na anderhalve week even boodschappen gaan doen, was het helemaal beu thuis.
    En vanaf een week of 3 oud komt ze elke dag wel buiten, lekker mee wandelen met de hond.
     
  18. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Wij willen morgen (dag 8 dus) naar de supermarkt lopen. Dat is 15 min heen en 15 min terug.

    Dat moet toch wel kunnen? heb er nu al zin in!!!
     
  19. Sas26

    Sas26 Fanatiek lid

    14 jan 2008
    3.291
    1
    36
    Buiten wandelen na een week geloof ik, en in de auto van |Den Haag naar Breda met 3 weken en dat ging prima. daarna rustig aan eens vaker in een weekeind langs bij opa en oma. Ik was (ben ) ook wel van de rust en regelmaat, dus ik zorgde wel dat ze haar flesjes op tijd kreeg, dus rekening houden met autoritjes, en slapen deed ze dan in de wandelwagenbak. Nu ze groter is, 9 maanden, nemen we haar ook wel mee als we een verjaardag hebben, dan slaapt ze in een campingbedje. maar we houden er wel rekening mee dat niet te vaak te doen, en neit 2 dgn achter elkaar.

    Doe wat goed voelt voor je, als jij graag even er tussenuit wilt en je kleine reageert goed dan zou ik zeggen doen. Jij ontspant en dat is fijn voor de kleine. Maar als je merkt dat het te veel prikkels geeft dan is het wel verstandig het wat in te perken.

    Succes!!
     
  20. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.156
    35.812
    113
    @luna: als je het zelf aankunt lekker doen!
     

Deel Deze Pagina