GDM! Geen idee roos, moet je anders bij de apotheek even vragen of op internet neuzen. Simone, mooi verhaal, lijkt me verschrikkelijk mijn mamma zo ver weg, misschien is mijn moeder er zelfs bij bij mijn bevalling...we hebben best een speciale band, zou haar ook vreselijk missen! Mrklb lekker croissantjes! heb ik niet in huis En verder...niemand is aan de beurt geweest he, tis nu wachten op Sim, Chanissa, Andrea en Nann hun verhalen ben zo benieuwd, vooral naar die van Andrea...(gezellige bevalling ) Meiden ik maak me een boterhammetje en tot zo!
Gelukkig mrklb1.. Je houdt woord! Welke dag zullen we afspreken? In vind op zich de 18e wel leuk... Waarom weet ik niet maar wel een leuke datum, wanneer is dat? Oh donderdag... Mooie dag om te bevallen, mag altijd eerder uiteraard! We hebben zaterdag een feestje, eerst een babyborrel van vrienden van vier tot acht en daarna nog een verjaardag.. Hebben nog niks geregeld voor dochterlief, ze gaat denk ik even naar haar opa en oma maar stel je voor dat de beeb er dan al is.. Je houdt dit toch steeds in je achterhoofd.. Stom, stom, stom.. Je kan toch beter van te laat uitgaan, dan heb je nu tenminste nog een rustig weekje. Ben blij als straks het weekend weer voorbij is.. Omdat bij ons de huisartsten de bevallingen nog doen is het in het weekend vaak een verrassing wie je aan je kraambed krijgt. Zij zijn met een stuk of vijf/zes huisartsen verantwoordelijk voor een bepaald gedeelte van onze provincie. Mijn eigen huisarts wordt gebeld voor het moment supreme, maar stel hij is niet thuis dan moet de dienstdoende huisarts het doen. Was bij mijn vorige bevalling ook zo, heb toen drie verschillende gezien.. Ik was ook twee dagen bezig en zij wisselden steeds van dienst uiteraard. Was ook nog in het paasweekend. Niks aan! En mijn eigen dokter vertelde later doodleuk dat hij een weekendje bij zijn dochter in Zwolle was geweest. Balen, want dat is zo'n schat! Zijn directe collega vind ik zo'n kwal.. Mijn hoop is dat HIJ in ieder geval niet aan mijn bed staat. De andere dokters uit de andere dorpen maakt me niet zoveel uit, maar deze? Hij mag lekker thuisblijven, dan redden we het zelf wel. Waar je je al niet druk om kan maken.. Ook hij zal het kindje er wel uit krijgen, maar toch... Het is gewoon geen sympatieke vent en je geeft jezelf tochf wel erg bloot.. Letterlijk en figuurlijk!
ik ben echt wel een beetje kwaad op het ziekenhuis, ik heb al geen mooie zwangerschap gehad, dan heb ik een bevalling met een bloeding, pethidine, en vruchtwater gepoept.. en dan maken hun ook nog zo'n grote fout ik baal enorm zodra ik al 5 min. rechtop zit val ik al bijna flauw, ook visite kan nog niet komen, en de mensen blijven bellen.. @mrklb1, mijn ouders zijn voor de 1e keer opa en oma, vooral mijn moeder is supertrots ! vind dat echt leuk, toen ik bevallen was om 5 uur s morgens wilde ze meteen de balonnen en slingers gaan ophangen de dag na de bevalling is ze erg ziek geweest doordat ze zich veel te druk heeft gemaakt.
En ja belachelijk he.. Van dat midden in de nacht wakker worden omdat je denkt dat het nat is.. Ik heb ook geen zeiltje op mijn bed, ga het er op gokken. Misschien heeft dat er ook wel mee te maken hoor, maar ik ga mijn nachtrust niet verknallen door zo'n zweterig kleedje..
Nou muis ik vind het heel normaal wat je zegt over die dokters hoor, je geeft jezelf idd nogal bloot en tis dan wel iets fijner als je dat bij iemand doet die je mag! Denk dat het de bevalling ook zal bespoedigen als je bij mensen bent die je fijn vind. Sillaah, echt kl''te man, wat een domper..ze hadden je volgens mij nog wat daagjes in het ziekenhuis moeten houden als ik dat zo hoor. Wat gebeurt er nu verder, moet je pillen slikken (ijzer) of moet je het maar uitzoeken? heeft je vriend beetje geholpen sinds de kraamhulp het tegen hem had gezegd? Hey hebben we al iets van Stranger gehoord deze morgen?/ Ff teruglezen!
Nee stranger heeft zich nog niet gemeld, fingers crossed dames! SPANNEND! En Vera idd je begint eigenlijk met 37 weken effectief te wachten, erg he, terwijl je zomaar tot 42 door kan lopen, erg frustrerend!
"Sanna28, staal mocht de vk me nog niet geven, omdat ze niet bij mijn papieren kunnen tot dinsdag.. (ze moeten het nog goed gaan uitzoeken hoe die fout precies gemaakt is) 1 ding is zeker, het is een grote fout. Mijn volgende bevalling zou ook niet thuis mogen zijn.. dus ja nu is het even van zoek het maar uit, bedrust en floradix en vitaminen.. Ik kan niet eens voor mijn eigen kind zorgen.. maandag komt de vk weer en dan gaat ze me wel staal voorschrijven zegt ze, maar dat is eigenlijk al te laat als je t mijvraagt. dat hadden ze meteen moeten doen, en ik ga elke dag meer achteruit lijkt t wel.
Nou Sillaah, pas goed op jezelf! Wat zul jij je beroerd voelen.. Je hoort op je roze wolk te zweven, maar daar ben je snel vanaf gedonderd zo te horen.. Ben benieuwd of je nog wat van het ziekenhuis gaat horen, of hebben zij hun fout al erkend? Sterkte!
Vind het ook verschrikkelijk dat zijn dan de mensen waar we blindelings op zouden moeten vertrouwen...Pfff, nou dus niet he, had het er gisteren nog over met mijn man, ik ben gelukkig een mondige vrouw, maar mijn wil is wet bij de bevalling! Ik zei al moet ik de verlosk haar keel dichtknijpen maar als ik iets wil dan zal ik het krijgen ook, maar aan sommige fouten kan je gewoon helemaal niks doen. Mijn man vertelde mij gisteren over een kennis van hem, die jongen zijn kindje had bij de bevalling even te weinig zuurstof gehad en dat kindje was nu dus spastisch,tjeetje ik schrok me rot....weten jullie hoe dit zou kunnen komen? want ik ben daar nu dus heel erg bang voor? Is dit als ze het kindje niet snel genoeg naar buiten kunnen krijgen ofzo?
muisje :jij ook nog niet aan debeurt geweest vanacht!... donderdag.. de 18 leuke datum! oke gaan we hier vanuit. hebben we weer iets om naar toe te leven (al hou ik rekening met een teleurstelling ) eerder mag natuurlijk ook idd. nog geen krampen ect?... zegt ook niks natuurlijk. silaah: leuk die trotse ouders! gaat alles goed met oma? jij ook rustig aan doen meid! nou de croissantjes waren heerlijk. echt een tik al we naar de aldi gaan. lekker goedkoop! al moet ik me door de weeks beheersen om ze niet warm te maken hahaha. ze zijn voor zondags. hahaha. oja nog een tip van de aldi. wij zijn hier gek op de varkenhaasjes van de aldi. uit de vrieser. 2 stuks voor 5 euro en als we die eten, eten we 1 samen op. dus je kan er 2 keer met 2 pers van eten.. dus de prijs valt wel mee! (lekker met champ saus!) (ik dacht even een ander onderwerp)
Goeiemiddag dames (ook nét, hoor...) Ook in huize "Sanwel" is alles nog rustig. Ik probeer er maar van uit te gaan dat ik de 42 weken vol maak, anders word ik er zelf helemaal kriegel van. Gisteren geen last gehad van steken of krampen, alleen van een erg beweeglijk kind. Volgens mij is er nog plek zat in mijn buik om te bewegen, dus af en toe krijgen mijn ribben of mijn onderkant weer een por. Is mama iets minder blij mee, zeg maar. Vanmorgen lekker gewandeld met man en zoon, laat de zwaartekracht zijn werk maar doen. Vanmiddag gaat manlief lekker met de motor rijden en heb ik het rijk alleen met Ruben in zijn bedje. Ik ga dan maar eens wat opruimen hier beneden. Verder geen plannen voor vandaag. Sterkte met de laatste loodjes en ik laat wel weer eens van me horen! Groetjes, San
Goeiemiddag dames (ook nét, hoor...) Ook in huize "Sanwel" is alles nog rustig. Ik probeer er maar van uit te gaan dat ik de 42 weken vol maak, anders word ik er zelf helemaal kriegel van. Gisteren geen last gehad van steken of krampen, alleen van een erg beweeglijk kind. Volgens mij is er nog plek zat in mijn buik om te bewegen, dus af en toe krijgen mijn ribben of mijn onderkant weer een por. Is mama iets minder blij mee, zeg maar. Vanmorgen lekker gewandeld met man en zoon, laat de zwaartekracht zijn werk maar doen. Vanmiddag gaat manlief lekker met de motor rijden en heb ik het rijk alleen met Ruben in zijn bedje. Ik ga dan maar eens wat opruimen hier beneden. Verder geen plannen voor vandaag. Sterkte met de laatste loodjes en ik laat wel weer eens van me horen! Groetjes, San
@ Stranger, ik slaap bijna niet meer snachts, khoop niet dat het nog te lang duurt nu. Geen nieuwe mama's afgelopen nacht?
Ja, eindelijk weer zon na al die regen, heerlijk! Babyluuf is heel geschikt voor baby's. In het algemeen geldt wel dat veel van die zalven behoorlijk scherp ruiken en dus juist erg prikkelend kunnen werken en bij de allerkleinsten juist averechts kunnen werken. Je moet het gewoon heel licht smeren en even kijken hoe ze er op reageert. Wel grappig om te lezen dat het overal zo 'rustig' is. Iedereen heeft volgens mij zoiets van, liever gisteren dan vandaag maar we maken er nog het beste van. Grappig om te lezen.
Hoi meiden! Ik ben terug van weggeweest en heb meer dan 50(!) pagina's gemist... Ik ga zo op zoek naar de laatste bevallijst maar ik denk niet dat het me lukt 50 pagina's bij te lezen Voor iedereen die bevallen is... GEFELICITEERD! Vorige week zaterdag heb ik jullie op de hoogte gehouden van mijn vorderingen (of beter gebrek daaraan...) Van mijn zus hebben jullie ons goede nieuws vernomen. Wij zijn trotse ouders van een zoon. (kan het nog steeds niet geloven) Hoe het verder ging... De weeen zetten zaterdagnacht door. Om 0:30 is de vk weer gekomen en bleek ik na 22 uur weeen 1 cm ontsluiting te hebben. De weeen waren volgens haar wel erg heftig dus ging ze de vliezen breken om me op weg te helpen. Hierna had ik direct 3 cm ontsluiting. Maar meconium in het vruchtwater dus we moesten naar het zh. Midden in de nacht kwamen we het zh binnen. Ik voelde me weer even heel sterk. De weeen kwamen om de 2 minuten en waren sterk dus dit ging goed komen. Weer een uur later was mijn ontsluiting nog maar 3,5 cm en begon bij mij de paniek. Ik was 23 uur bezig doodop en voor mijn gevoel kon dit nog dagen zo verder gaan. In overleg met de arts en na veel tegenstribbelen van mij... hebben we toch besloten om een petedine prik te nemen. Hierna kon ik alles eindelijk een beetje los laten en werden de weeen effectief. De laatste 5,5 cm waren binnen 1,5 uur gedaan en de prik was volledig uitgewerkt en binnen 32 minuten persen was onze zoon geboren! Ze wilden hem wassen omdat hij groen was van de meconium maar ik heb dat groene niet gezien. Was te ontroerd door zijn grote blauwe ogen. Binnen 4 uur waren we weer thuis en de rest van de week heb ik heel rustig aan gedaan. Mijn pc staat op zolder en ik loop pas sinds gisteren weer trap Xander groeit lekker enig nadeel is dat hij graag iedere 2 uur eet... dag en nacht en als hij om 12 uur eet en hij eet 40 min dan wil hij dus om 2 uur weer. Mijn man en ik zijn behoorlijk op. Ik heb fotootjes van hem in mijn album geplaatst! Op de achtergrond hoor ik dat het etenstijd is... Spreek jullie snel verder!
wat een schatje zeg caecilia! heerlijk. Ben steeds aan het denken dat ik over maximaal 8 dagen ook zo'n kleine hum in mijn armen heb... kan nie wachten zeg!