Roze motor en mini-club

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by KwiePark, Nov 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lieselke

    lieselke Fanatiek lid

    Oct 28, 2008
    2,983
    0
    0
    Leerkracht
    Riemst - België
    Oh Pupke: zou zijn eurobiljetje dan aan het vallen zijn? Ik duim van wel en idd, hij zal het zelf wel merken als jij terug aan het werk gaat!

    Brrr, wat koud heir zeg! Verwarming maar wat hoger gezet en hoop dat het stopt met regenen hoor, jakkes!
     
  2. Pupke1979

    Pupke1979 Fanatiek lid

    Oct 29, 2008
    1,706
    0
    0
    Grafisch Ontwerper / Eigen Café
    Grave
    Het is hier ook niet te warm... helaas kan ik het ook niet echt warmer maken nu. We hebben overal verwarming, behalve in de woonkamer. Daar staat een gashaard, maar daar hebben we laatst een ongelukje mee gehad en er is kaarsvet in gedruppeld. Het hele huis stond vol met witte rook, ik schrok me dood! Maar kan 'm nu niet meer gebruiken, begint te walmen als ik 'm aansteek :( en een nieuwe is zooooooo duur. We gaan morgen kijken voor een 2e hands. Ik steek nu steeds heel veel kaarsjes aan om het wat warmer te krijgen. Wel gezellig, maar niet echt handig.
     
  3. lieselke

    lieselke Fanatiek lid

    Oct 28, 2008
    2,983
    0
    0
    Leerkracht
    Riemst - België
    Speciaal voor Pupke...is wat omvangrijker dan een kaarsje, dus mss heb je het wat sneller warm :D
     
  4. Marieke123

    Marieke123 Bekend lid

    May 4, 2009
    597
    0
    0
    Tongeren
    *vind het opeens warmer met Lies haar vuurtje*

    Kunnen een soort kampvuurtje houden hier! :-D
     
  5. inkerbell

    inkerbell Fanatiek lid

    Oct 24, 2008
    1,905
    0
    0
    Hoge Noorden
    Goeiemorgen

    Zou wiifitten maar mijn remotes willen niet op e o a manier.....
    Vanaaf manneke maar ffe vragen.....
    Vanochtend is mijn wond weer opengesprongen:( laatste stukje dan. Ben maar weer aan het spoelen gegaan. Iemand nog ideeen? Anders zal ik toch eens de huisarts vragen. Moet er zowiezo heen want heb een zwart stipje in mijn oog ( nee geen pupil) Gisteraaf op school was het hoogst irritant net of zit er wat in mijn oog stukje mascara maar wil het er niet uit!!!!
    Sigrid slaapt nog steeds heerlijk......gun jullie allemaal zon beebje....


    Lieve Kwie wat heb jij jezelf mooi verwoord. Ik heb er geen woorden voor, weet ook niet hoe het gevoel is. In mijn omgeving maak ik het ook mee en weet hoe moeilijk het kan zijn.
    Het is gewoon niet eerlijk voor jou en dan lees je onze kwebbelverhalen over kwaaltjes, slaapritmes poepluiers etc ja dan wil je dat ook.
    Meid je mag jaloers zijn hoor...en reageer je hier gerust af. \
    Dikke knuff voor jou.............



    Moor mooie buikfoto en mooi kamertje.

    Marieke fijn dat alles goed was met de kleine man.

    hey pup in de kou zitten is niets aan.....hopelijk vinden jullie snel een kacheltje.

    Lumea jeukbulten, ben je gestoken dan? Of zijn dit andere bulten? Sterkte ermee

    Loel jeuh ROAN 4 maanden!!!!Wat gaat de tijd toch snel........ Fijn dat het zo goed gaat met de voeding van Roan.

    liefs ink
     
  6. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    FF kwie een hart onder de riem steken. En een dikke knuffel geven.

    Hoe is het met de anderen?

    Groetjes,
    Miranda
     
  7. KwiePark

    KwiePark Bekend lid

    Jul 6, 2008
    894
    0
    16
    Even stiekum van mijn werk vandaan; Lief, alle reacties die ik heb gekregen. Jullie zijn ook gewoon schatten!!!
     
  8. katjak79

    katjak79 Fanatiek lid

    Aug 19, 2008
    1,274
    0
    0
    psychiatrisch verpleegkundige
    zaanstreek
    Moor: mooie buik zeg!!

    Kwie: Ik snap je helemaal, die gevoelens zijn heel normaal en dat zal iedereen hier begrijpen. Wat ik me afvraag; ik weet dat jullie nog moeten wachten tot sept. maar op welke basis hebben ze dit besloten eigenlijk? Zijn er überhaupt wel onderzoeken gedaan? Ik zou idd, zoals Marieke ook al zegt, voor een second opinion gaan, of dit nu ergens in Nl is, of in België. Het is toch belachelijk dat je zo lang moet wachten!:x
    Een hele dikke knuffel hoor.

    Pup: ook al zo koud, ojee geen cv pffff moet er niet aan denken brrrrrr
    En ja hoor, ik heb je kaartje gehad, hartstikke leuk bedankt.

    Ink: Heb je de remotes geprobeert opnieuw in te stellen? Dan moet je op home drukken geloof ik en dan op instellen remotes en dan op de remote 1 en 2 tegelijkertijd indrukken. WErkt dit niet: heb je al nieuwe batterijen geprobeert?:D
    mmm een zwarte stip in je oog... vaaaag
    Sigrid is wel een echte slaper he! Ik heb hier een heel alert, temperamentvol kindje, maar ik ben er blij mee hoor. Ze laat me gelukkig 'snachts wat slapen.
     
  9. hielko2006

    hielko2006 Niet meer actief

    goedenmorgen meiden,

    hier een redelijke nacht gehad.
    Ga vandaag maar wat poetsen denk

    @ Lumea foto's leuk ik hoop dat het lukt

    @ Marieke blaasontsteking jaks sterkte ermee wel leuk een 3D echo

    @ Pupke de wondere
    n zijn de wereld nog niet uit he

    @ Lies hier ook al zo koud ja

    @ pupke wooow kijk maar uit ja met dat kaarsvet en de haard
    hoop dat jullie snel een schappelijke vinden

    @ Ink jaks wat in je oog das niet fijn en dan je wond ook nog eens open gegaan het zit je niet mee zeg
    behalve met sigrid dan want die slaapt gewoon lekker

    zo ik ben weer bij ga ff stoffen ,stofzuigen ,dweilen en de wc doen dan vind ik dat ik genoeg heb gedaan dus tot straks
     
  10. inkerbell

    inkerbell Fanatiek lid

    Oct 24, 2008
    1,905
    0
    0
    Hoge Noorden
    ja vaag he die sdtip in mijn oog.....dktr maar eens vragen, ook van die wond heb het idee of zit er nog een hechting in.....spoel ook al weer met regelmaat.

    Katja Sigrid kan ook driftig zijn hoor....Zit een pittig aard in....van wie zou ze dat hebben:p
    Fijn dat het zo goed gaat met nina joh.....

    oh knip was er ook nog. Ja meid jij lekker met verlof he....bevalt het al?
     
  11. SylviaM

    SylviaM Fanatiek lid

    Jul 1, 2008
    2,292
    0
    0
    Hi ladies,

    Sorry dat ik even niks van me heb laten horen, van alles gaande hier... (heb ook nog niet bijgelezen)..
    Manlief is donderdag doodziek thuis gekomen van het werk, dacht de HA aan de mexicaanse griep!!! Ofwel, manlief in quarantaine op een aparte kamer. Ondertussen werd echt iedereen om me heen ziek..... en kreeg ik het advies om als ik meer dan 39 graden koorts zou krijgen me te melden bij de HA en vk... gelukkig ben ik als enige niet ziek geworden....
    Vandaag heb ik het kort geding, ik vertrek over 30 min.... ben wel een beetje zenuwachtig...
    Mijn zus wordt om 1400 geopereerd aan haar baarmoederkanker gebeuren, dus daar ga ik daarna gelijk naar toe...
    Pfffff, toestanden allemaal..... maar verder gaat hier alles goed hoor ;)
     
  12. lieselke

    lieselke Fanatiek lid

    Oct 28, 2008
    2,983
    0
    0
    Leerkracht
    Riemst - België
    @knip: veel poetsplezier en op tijd een rustpauze inlassen he ;)

    @syl: ohjee, da's normaal he meis, dat je hier dan niet zo'n tijd voor hebt! Hoe is het nu met je mannetje?? Gelukkig ben jij niet ziek zeg, fiew! Veel succes met je zusje en ik duim voor het kortgeding dadelijk! Sterkte meid!

    @ink: gelijk alles laten nakijken bij dokter, je bent er toch! :)

    ik ga aan de strijk, 2 weken achter...pfff, goed dat mannetje niet gaat werken, anders was het een ramp geweest. Gelukkig heeft pappie strijkijzer kunnen maken!
     
  13. xxsuuzxx

    xxsuuzxx Fanatiek lid

    Sep 7, 2008
    2,417
    0
    0
    juf
    Gelderland
    Kwie jij bent ook een schat!!!

    Pup hier ook een lief kaartje van je gekregen! En die John zeg, is zeker bang dat hij de rmmc meiden op zijn dak krijgt :p, nee zonder dollen, fijn dat hij initiatief toont meid!

    Ink zou zeker even naar je wond laten kijken meid, is niet goed dat hij telkens openspringt. Heb je er niet vreselijk veel last van?

    Hier is Loïs de temperament volle dame. En Guusje is echt een Guusje, rustig en laat het zich allemaal gebeuren, hmmm hebbben we de namen toch goed gekozen.

    Katja Nina doet het dus best goed in de nacht, fijn en super dat bv loopt. Goed dat je doorgezet hebt.

    Wauw Lies dat is een best vuurtje, vind het iig niet zo koud als gister.

    Syl heavy dus, doe het rustig aan meid.

    Knip lekker de huisfout aan het spelen, en redelijk geslapen, jaja verlof doet wonderen!

    Lumea dus Maureen heeft het met fases, het huilen. Hier was het vanmorgen weer drama en het begon al hier voor in de auto...:(. Hoop hier ook maar op een fase, want het is echt niet leuk, maakt me erg verdrietig. Hoop dat het lukt met de foto's.

    Zo net visite gehad, en vanmiddag weer. Is erg druk deze week, maar we worden goed verwend en Loïs helemaal. Ik weet niet waar ik alles moet laten, en dan moeten sint en kerst nog komen....
     
  14. hielko2006

    hielko2006 Niet meer actief

    Zo ik zit met de beentjes omhoog op de bank nu vloer is nat :p
    wc is gepoetst alles binnen goed afgedaan vooral de box jezus die zat onder het stof zeg had hem al wel staan maar nog niet gepoetst is een 2de handse namelijk
    stofgezogen en nu net gedweild dus heb genoeg gedaan vandaag denk
    nou ja straks nog ff eten koken.
    macaroni denk ik

    @ ink uhmmm verlof ja het bevalt zeker vooral het niet hoeven opstaan 's ochtens maar verder ben ik dus wel dingen aan het zoeken om te doen ik kan niet zo heel erg goed stil zitten namelijk:)
    (behalve dan hiero achter de pc op forum enz)

    @ syl jeeej zeg bij jou is ook alles hectische zeg
    hopenlijk hebben ze geen mexicaanse griep nee kun je er echt niet bij hebben
    succes met het kort gedingen en met je zus natuurlijk sterkte

    @ Lies jij hebt echt een handige papa he

    @ suuz veel kraamvisite bij jullie nog en lois tuurlijk word die ook verwend ik denk dat sint en de kerstman dit jaar niet zo heel veel geven dan of wel

    @
     
  15. Meilan

    Meilan Bekend lid

    Oct 18, 2008
    639
    0
    0
    Liner Manager
    Antwerpen
    Heb niet alles bijgelezen. Speel heel de dag met Ziva. Zo leuk dat het nu echt kan! Nu was ze helemaal uitgeput, dus heb haar in bed gestopt.

    Syl: Jak, iedereen ziek! Gelukkig blijf jij lekker kerngezond :) Ben benieuwd hoe het vanmiddag gaat lopen. Ik duim alvast, hoor.

    Wij zijn gisteren begonnen met de Sinterklaas- en kestaankopen voor Ziva. Ik laat me echt helemaal gaan :) Hebben jullie leuke ideetjes?
     
  16. xxsuuzxx

    xxsuuzxx Fanatiek lid

    Sep 7, 2008
    2,417
    0
    0
    juf
    Gelderland
    Knip misschien wat nuttige cadeautjes en een paar speeltjes, maar echt niet te dol. Kind weet van gekkigheid niet waar ze mee moet spelen...

    En ja nog veel kraamvisite, voor vlg week ook al weer, dat zijn dan onderhand wel de laatste, ben er stiekem wel een beetje blij om.

    Meilan voor Guusje doen wij echt niets bijzonders, krijgt ook wel een cadeautje maar ze krijgt het toch niet mee, en scheelt wij hebben nog veel van Loïs haar babytijd. Eigenlijk vind ik het voor die kleintjes zonde geld, of je moet iets kopen voor 6+maand, zodat je je dan de kosten bespaart.
     
  17. loel

    loel Fanatiek lid

    Sep 17, 2007
    2,097
    0
    0
    verkoopster
    Heusden
    @ pupke: zo bedoelde ik het ook....oma van Ties ;)
    enneeuh...........de wonderen zijn de wereld nog niet uit wat de mannen betreft.

    @ Ink: een zwart stukje in je oog :(

    @ Syl: pfffffffffff wat een toestanden zeg ((((((((knuffel))))))))

    @ Knip: DOE EENS RUSTIG AAN!!!!!!!!!!!!

    @ Meilan: Jeeeej Ziva 3 maanden oud.

    @ Moor: pakketje is binnen gekomen, thanx

    Zo weer ff bijgelezen.
    Fijne dag allemaal, moet zo weer naar mijn werk!!
     
  18. hielko2006

    hielko2006 Niet meer actief

    suuz gelukkig dat de laatste zich aandienen dan
    en ja hier ook al veel speelgoed dat ik soms denk wat moet ik kopen en zou ze er straks wel mee spelen maar goed dan loop ik in de stad en denk ja dat neem ik mee hahaha

    @ loel ik zit nog steeds op de bank nu probeer mezelf rustig te houden:D
     
  19. Meilan

    Meilan Bekend lid

    Oct 18, 2008
    639
    0
    0
    Liner Manager
    Antwerpen
    @ Suuz: Ja, wij hebben natuurlijk nog niet veel speelgoed. En wat ze heeft, vindt ze alvast helemaal geweldig. Haar rammelaars vliegen door het huis :) Wat we al gekocht hebben is +6maanden. Ze is dan toch bijna 5 maanden.

    Gaat hard, hé! Exact 3 maanden geleden vroeg ik om de epidurale :)
     
  20. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    Kadootjes voor sint en kerst...oh ja..dat komt er ook weer aan...pffff....denk 1 dingetje net zoals vorig jaar. En met kerst niets want dat doen we zelf ook niet dus.....

    Het gaat idd hard...stel je voor vorig jaar had je net ontdekt dat je zwanger was of was je nog bezig met je eisprong.....

    Groetjes,
    MIranda
     

Share This Page