Maart 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lisil, 22 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    25 apr 2009
    1.982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    Tja ik weet ook niet wat ik eraan kan doen.... Hij houd zo ie zo al niet van winkelen. Had hem van de week wel meegekregen naar de wibra en hema en dat was niet zo'n succes. Misschien komt het later nog. Heb gister ook een sessie verplicht buikvoelen gedaan zodat ie de baby kon voelen en dat vond ie toch wel leuk.... Misschien ligt het aan mijn hormonen en valt het al met al wel mee maar ik ervaar het echt heel anders dan hem en heb echt het idee dat het hem geen reet uitmaakt maarja wie weet zijn dat ook wel mijn hormonen!

    Anoniepjuh: leuk hoor die sterren!!!!!
    Alies: Gefeliciteerd.... wat zal die tijd snel gegaan zijn!Dat ze al bijna naar school gaat
     
  2. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    @vriendlief, de tijd gaat super snel. Als ik soms babyfoto's van haar bekijk is het net alsof het net gisteren was dat ze geboren werd. :) En nu is het al een kleine beidehante tante. :D Voor je het weet zit ze in de puberteit en komt ze met vriendjes thuis. :D 8)
     
  3. Maria0

    Maria0 Bekend lid

    9 sep 2007
    623
    0
    0
    Kraamzorg
    Enschede
    Oooh wat schrijven jullie veel
    kan het niet allemaal bijhouden haha

    Hier een buikfoto
    van gisteren 18wkn en 4dgn
    Bekijk bijlage 21932
     
  4. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    25 apr 2009
    1.982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    alies: haha ja inderdaad Moet het zelf nog meemaken maar heb nu wel met babykleertjes dat maat 50 maar van 0 tot 1 maanden is dus dat vind ik al snel...!
     
  5. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Wat een mooie buik al maria!!! :)
    Hihi ik heb nog niet 1 zwangerschapsshirt.. bovenkleding past allemaal nog prima..
     
  6. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    18 mei 2008
    4.779
    0
    36
    de site is www.bebeluna.nl en dan bij accesoiers.

    mijn sterretjes waren maar 8,95 per stuk, dus dat was nog een leuke prijs ook.

    vriendelief tja balen hoor het enige wat je kan doen is erover praten met m , zeg gewoon dat je het jammer vind dat ie zo ongeinteresserd erover doet!!!

    xxx
     
  7. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Alies, gefeliciteerd met je meisje :)

    Borstvoeding: ik vind die foto's op borstvoedingssites met grote regelmatig dus niet uitnodigend, kan me voorstellen dat vrouwen gaan twijfelen aan het idee van 'een kind aan de borst.' Da's mijn mening.

    Evengoed vond ik het voeden heel fijn om te doen, je wordt er zelf ook lekker loom van en je hebt je kleine heel dicht bij je.
    Ik voedde ook wel buiten de deur, wat makkelijker is dan je zou denken - een grote pashmina/sjaal om en heel discreet even voeden. Niemand die het zag, niemand die ik ermee lastig hoefde te vallen :)

    Wat hier eerder is gezegd: in ziekenhuizen is het personeel niet altijd zo behulpzaam en vaak wordt, om verschillende (beleids)redenen naar de flesvoeding gegrepen. Als je wilt voeden, gewoon zéggen. En kolven idem, daar hebben ze ook starterssetjes voor in het ziekenhuis.

    Wat een mooie buikfoto's zag ik voorbij komen, zeg!

    Boba, zal even een spannend weekend worden, maar probeer positief te blijven. Is juist wel fijn dat jullie eerder een echo krijgen, 'better safe than sorry' ;) Toch sterkte, hoor!

    Zippie, ga dus eens kijken of ik een ledikant kan omtoveren tot zo'n co-sleeper. Nog een vraag aan jou: is het matrasje dan even hoog als je bed, zoals jullie het doen? Is me nog niet helemaal duidelijk ;)

    Fijne avond allemaal!
     
  8. germini

    germini Fanatiek lid

    29 mei 2008
    1.373
    0
    0
    Even een snel vraagje.............morgen is het weer babyshop tijd....weet iemand nog een leuke winkel regio amsterdam?? mag ook wel hierbuiten zijn maar niet te ver weg (dus niet in het oosten ofzo)
     
  9. Maria0

    Maria0 Bekend lid

    9 sep 2007
    623
    0
    0
    Kraamzorg
    Enschede
    Germini : Ooh leuk morgen babyshoppen

    Wij kunnen morgen de babykamer ophalen het zal anders deze week al eerder kunnen maar hij was er nog niet
    dus nu morgen .. en dan eindelijk bezig met de babykamer
    verheug me er echt op
    en dinsdag gaan wij babyshoppen.. even kijken of ze nog leuke babyjurkjes hebben
     
  10. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    18 mei 2008
    4.779
    0
    36
    germini zou het in die buurt niet weten sorry.

    wij gaan morgen ook weer babyshoppen gezellig met me moeder en zus, we gaan naar 2 grote babywinkels,
    en zondag gaan we naar een grote babywinkel in sliedrecht!word weer een leuk weekend haha

    xxx
     
  11. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    25 apr 2009
    1.982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    Volgens mij zit er in beverwijk een Babydump en een Grote prenetal....! Ben er laatst ook geweest en dacht dat dat beverwijk was..... maar wij waren daarna nog naar zaandam en alkmaar gegaan dus ik weet het niet zo goed meer....
     
  12. Minke1979

    Minke1979 Actief lid

    8 sep 2009
    326
    0
    0
    Noord-Holland
    Amsterdam? De Kids Factory in Osdorp is erg leuk, wel duur maar erg leuke accesoires en leuke kamer ideëen kun je daar op doen.

    Trusten allemaal!

    xxMinke
     
  13. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Hey dames,

    Sorry weinig tijd om te lezen want ik had allang op bed moeten liggen... Morgen om 6.00 opstaan *zucht* en net afgewerkt, morgen gaat mijn vriend bij mijn ouders thuis klussen (een of andere serre aan leggen) en moesten dus vroeg op!
    Ben het weekend niet veel aanwezig helaas dus meiden niet teveel kletsen :p

    Verder heb ik aan Alies gevraagd mij van de geslacht lijst af te halen, er zijn namelijk wat meiden van een ander fora waar ik het geheim wilde houden die mij hier zijn gaan zoeken net zolang tot ze wisten wie ik was en wisten wat ik zou krijgen! Erg triest maar goed....
    Ik wilde het alleen met jullie delen omdat we toch iets gemeen hebben: zwanger en zelfde maand uitgerekend! Maar helaas sommige mensen kunnen hun geduld schijnbaar niet bewaren? of vinden het leuk een discussie te starten waarom ik het hier wel zeg en daar niet.... (terwijl ik het zelf eigenlijk wel logisch vind zoals ik al zeg: we hebben hier toch iets speciaals met zn allen)
    Ik hoop op jullie begrip hiervoor! Ook op de site heb ik het aangepast (nog niet bij de telling trouwens maar de telling mag gewoon blijven staan, jullie weten toch wel wat het word bij ons :p )
     
  14. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    @Alies, beetje laat maar nog gefeliciteerd!

    @Maria, mooie buik!! Ik heb ook alleen zwangerschapsbroeken en geen 'bovenkleding'. Dat rekt wel mee zo nodig :p

    @Ano, leuke tips heb jij toch steeds!! Supersterren!

    @Germini, ja eigenlijk had ik die reflex toch maar moeten hebben :p Gewoon m'n knie tactisch omhoog omdat'ie kietelde ofzo ;)
    Veel plezier met shoppen! Bij de Arena zit toch zo'n enorme Prenatal Megastore (of kidsfactory)?
    Zou anders gewoon even op internet kijken.

    @Kleintje, wat belachelijk zeg van die mensen!!! Maar goed, groot gelijk heb je dat je het eraf heb gehaald!

    Verder bood iemand van de week z'n excuses hier aan omdat ze niet hier ging zeggen wat het wordt... Daar hoef je geen sorry voor te zegge hoor!! Helemaal eigen keuze toch??

    @Hier, leuk zo'n eerste vakantiedag en dan om 4.45u klaarwakker zijn :(
    Liefs en een fijn weekend!
     
  15. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Goede morgen!

    ook hier weer erg vroeg op, langzaamaan gaat mijn nachtrust er toch echt aan. Ik lig gewoon niet zo lekker meer. Dan vanmiddag nog maar even een uurtje liggen.

    Kleintje: Wat vreselijk stom zeg! Maar goed wij weten het toch al. Maar vind het echt triest dat ze het zo gaan achterhalen. Logisch dta je het weg gehaald hebt.

    Lara85: Bij jou ook geen goede nachtrust meer zo te zien. Lekker dan ...Ik hoop dat dat weer over gaat. Geniet maar van je vakantie.

    Ik ga zo maar even boodschapjes doen dan heb ik dat maar weer gehad. Mijn vriend is weer de hele dag klussen in ons nieuwe huis, dus moet de hele dag mezelf maar vermaken.
    De vrouw die bij ons appartement was komen kijken was erg positief. Maar ze was ook nog ergens anders gaan kijken en ook daar was ze positief over. Dus het is nu even afwachten. Ze zou over 1,5 week wat laten weten omdat ze nu eerst een week op vakantie gaat.
    Spannend!

    Nou fijne dag allemaal en misschien tot later!
     
  16. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    11 jun 2009
    3.158
    11
    38
    Goedemorgen,

    Niet alles bijgelezen, vergeet dan toch weer de helft. ;)

    Ano, ga je morgen bij Burgerhout in Sliedrecht shoppen?
    Als dat zo is, sta je voor een gesloten deur, want die zijn zondags niet open. Alleen op 1 november van 12 tot 17 uur.
    En als het een andere winkel is, dan zou ik graag willen weten welke, want kan ik daar ook eens gaan shoppen. :D

    Marije, spannend voor jullie. Jammer dat die vrouw op vakantie gaat.
    Er was hier vorige week een stel, dat ook nog ergens anders was wezen kijken en nu wilde zij eigenlijk wel ons huis en hij dat andere huis. Hopelijk heeft zij de broek aan. :D

    Slapen, is hier ook drama. Hubbie is verkouden en slaap ook rot. Duhh, doe ik al weken, maar hij blijft lekker liggen en ik zit hier heel gezellig de Teletubbies aan te horen.:x

    Ga maar verder met behang uitzoeken, want die boeken mag je maar 1 dag meenemen. Babykamer hebben we. Onze eigen slaapkamer ook. Nu de kamer van mijn dochter nog en de huiskamer. Zo moeilijk is dat.
     
  17. malin08

    malin08 Actief lid

    17 apr 2009
    445
    0
    0
    ahhh ik wordt eigenlijk best wel een beetje jaloers als ik lees van al dat shoppen... wij hoeven gewoon echt niks behalve behang. heb van mezelf wel een nieuw eerste pakje mogen kopen (en kon niet kiezen dus het werden er 2) maar het zou zo doodzonde zijn dingen te kopen die je niet gebruikt.
    Malin dr kamer gaan we rond april/mei pas aanpakken, rond haar verjaardag in elk geval maar het enige dat we daarvoor nog nodig zijn zijn assoccoires (en dat zijn dan wrs alleen een boekenplankje en een lampje)... de rest heb ik allemaal al in dozen in huis staan. Ben voor haar al klaar voor sinterklaas EN dr verjaardag.

    Kleintje: ik ken het wel... bij Malin schreef ik op een ander forum en een vriendin van me heeft die toen ook helemaal uitgeplozen omdat ze dacht dat we WEL wisten wat het werd, echt je hebt idioten erbij hoor... gewoon jammer, maar het is niet anders.
     
  18. malin08

    malin08 Actief lid

    17 apr 2009
    445
    0
    0
    ik slaap eigenlijk nog vrij goed, behalve als ik eenmaal wakker ben (als ik moet plassen, amnnetje gaat snurken, of Malin loopt te spoken) dan lig je zo een uur of 1,5 wakker.
     
  19. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Stroopie: In sliedrecht zit ook baby en tiener superstore. Hebben ze echt van alles! En vaak ook veel goede aanbiedingen. http://www.babyentiener.nl
    Trouwens ik hoop maar voor jullie dat die vrouw idd de broek aan heeft! Zou wel erg fijn zijn. Zitten jullie nu met dubbele lasten of hebben jullie nog niet iets anders? Ws heb ik dat al eens gevraagd maar goed.

    Hier helaas ook nog geen geshop. Moet straks alles toch weer verhuizen, dus is allemaal helemaal niet handig. Ik koop alleen iets als ik een goede aanbieding zie. Zoals laatst met maxi-cosi's die 80 euro per stuk waren afgeprijsd. Dat laat ik dan niet liggen!
     
  20. Zippie

    Zippie Niet meer actief

    namen: staan al wel vast, maar af en toe heb ik weer zin om er flink over na te gaan denken, maar uiteindelijk kom ik weer op die 2 namen uit. Het waren dezelfde namen als bij mn vorige zwangerschap. De 2e optie van jongensnaam en de meisjesnaam, als mn zoonte een meisje was. Alleen de tweede namen zijn veranderd.

    Boba: Idd probeer wat afleiding te zoeken, maar oh zo moeilijk!

    Ano: nee ik loop idd niet bij gyn, Ik doe geen echo's en heb zelf urinetesten en bloeddrukmeter en fetoscoop, dus veel kunnen ze nu niet doen. Ik ga de bevalling zelf thuis doen, mits de rest van de zwangerschap goed gaat. Dan bellen we waarschijnlijk op het laatste moment de vk. Klinkt misschien ongelooflijk voor sommigen, maar ik weet dat ik hier het relaxed onder ben en dat ik daardoor makkelijker beval.

    bv:ik dacht ook dat ik het vreselijk zou vinden. Maar ik voed nu al bijna 2.5 jaar ;) gedachten kunnen zomaar veranderen als de kleine er eenmaal is! Ik voed wel over en nergens maar wel zonder dat mensen iets kunnen zien. Idd het grote voordeel, per direct klaar, dus geen krijsend kind in de winkel ;) ook word je zoals darcy al zei lekker loom van...je valt zelf ook heerlijk in slaap!

    vriendlief: m'n man is net zo, boeiend of we nou een groene of een rode wipstoel kopen. Maar ik weet dat hij diep van binnen niet kan wachten tot de kleine er is, en dat is natuurlijk uiteindelijk belangrijker dan van shoppen houden toch?

    darcy: ja zelfde hoogte, maar hangt natuurlijk van je eigen bed af, hoe hoog die is!

    kleintje: wat jammer zeg dat ze erachter zijn gekomen! niet leuk idd!
    shoppen: :( ik heb ook niks nodig. IK WIL OOK!!
     

Deel Deze Pagina