Hallo, op dit moment ben ik 40 weken in verwachting!En ik ben op,moe en helemaal kapot! Heb al weken last van rugpijn elke nacht,en verlies telkens delen van de prop. Kan ik van de week bij de vk vragen of ze van binnen wil kijken of er eindelijk al wat gaande is?En of ze me anders wil strippen? Ben normaal echt geen zeur,maar op dit moment ben ik zo moe dat ik eigenlijk niks anders meer doe dan mijn andere kindje "dumpen"om zelf maar te kunnen slapen!Vind dat zo sneu voor mijn kleintje,en wil zo graag een leuke mama zijn in plaats van een snauwend wrak!
Jazeker kan dat! Dat heb ik ook gevraagd toen ik 40,3 was.....en ze hebben toen gestript, zette wel niet door. Maar voor mij gevoel werd er tenminste iets gedaan. Dus gewoon aangeven en wie weet kan t en werkt t ook! Succes met de laatste loodjes in ieder geval
Hey, Je kunt het vragen ben zelf al 5 dagen over tijd. Ik wil ook heel graag die kleine nu eens eindelijk in mijn armen willen houden. Was gister op controle geweest heb me een beetje aan zitten stellen en nu moet ik vrijdag terug komen voor een echo en ctg en dan gaan we ook een afspraak maken om de zwangerschap in te leiden.
Ik wil morgen ook vragen te kijken of er al wat gebeurt van binnen. Loop al weken met voorweeen en krijg nu steeds meer last van mijn BI. Ben dan 38 weken, ben benieuwd...
omdat ik over de 40 weken ben wil ze wel toucheren!Ben helemaal blij,wil wel eens weten of er wat gaande is. hoop dat het werkt,en dat ze me kan strippen ofzo! (had net de vk even gebeld om het te vragen)
ben ondertussen bevallen van een gezonde zoon! had al drie cm ontsluiting,en na het strippen 5. en twee uur na het breken van de vliezen ben ik bevallen! helemaal trots!!
wow dat is snel, er zit nog niet eens 24 uur tussen je vorige berichtje en dit berichtje gefeliciteerd!!! Veel geluk en een fijne tijd samen!