Wonen naast een woonwagenkamp

Discussion in 'De lounge' started by Boomer2009, Oct 21, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    Aug 4, 2009
    2,002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Allereerst bedankt voor de felicitaties en het advies!! Kan er zeker wat mee. We gaan morgen nogmaals kijken daar, maar dan tegen de avond aan. Daarna wil ik bij buren aanbellen om te vragen hoe de buurt is. Maar het appartement verder is erg fijn, dus vooralsnog gaan we ervan uit dat het door gaat.

    Aangezien we over een aantal jaren misschien wel groter willen wonen, een eensgezinswoning bijv., gaan we ervan uit dat dit maar voor bijv. 3 tot 5 jaar is.

    Ik begrijp dat we een risico nemen om nu een huis te kopen en dat we dan eventueel met een restschuld komen te zitten. Maar er zit momenteel niks anders op. Nu hebben we een huurhuisje met 2 kamers, dit is veeel te klein om aan gezinsuitbreiding te doen (en die uitbreiding komt eraan zoals je ziet ;)). Dus blijven is geen optie voor ons. Maar ook omdat we nu maar één vast inkomen hebben waarop we de hypotheek kunnen baseren, hebben we niet voldoende geld om dus een grotere woning te financieren. Dus die afweging maken we niet, we nemen het risico inderdaad.
     
  2. cat86

    cat86 Actief lid

    Oct 16, 2008
    395
    0
    0
    thuiszorg
    hallo,dames
    ik woon zelf op een woonwagen kamp.
    en wat ik van vriendinnen hoor en zelf mee maak is dat we ons heel erg aangepast hebben,het is er nu hetzelfde als in een ''gewone''straat.
    en onze kinderen krijgen ook gewoon straf als ze onnodig ruzie zoeken.ze zijn niet extra brutaal ofzo en de meeste ouders werken ook allebei (op wat huismoeders na ).
    eventuele criminele activiteiten worden ontzettend streng aangepakt dus dr is echt niemand meer die zich daar aan waagt
    het kan wel eens voorkomen dat er met een feestje wat overlast veroorzaakt word,maar dat kan de beste mensen gebeuren.
    wat de waarde van huizen betreft weet ik niet , en ik kan me voorstellen dat het je misschien toch een beetje tegen houd.
    ik hoop dat je hier wat mee kan en hopelijk een goeie beslissing neemt.
    ik weet van alle ''vooroordelen'' en dat begrijp ik ook volkomen,voel me ook niet aangevallen wat dat betreft,wou alleen even laten weten hoe het er bij ons aan toe gaat:)
    groetjes
     
  3. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    soo echt superknap van je dat je dit zo wilt opschrijven!!:) respect meid!
     
  4. sillie78

    sillie78 Actief lid

    Nov 13, 2008
    392
    0
    0
    maatschappelijk werker
    Als het kamp echt heel dichtbij is moet je misschien gewoon even kennis gaan maken. Stellen deze mensen zeer op prijs. Heb je meteen punten gescoord en als je dan eens ruzie krijgt met je buurman, schakel je gewoon het kamp in....hahahha, nee hoor grapje.
    Maar kennis gaan maken als het echt heel dicht in de buurt is, is misschien een overweging waard.
     
  5. diaantje17

    diaantje17 VIP lid

    Jun 21, 2007
    5,319
    1
    0
    nagelstyliste
    Heteren
    Ja helaas geeft de term "woonwagenkamp" bij de meeste mensen de haren omhoog..
    Wij hebben 2 jaar pal tegen over een kampje gewoont..8 wagens *leken wel kleine bungalows man..* geloof ik...niets aan de hand..nooit geen overlast gehad..tja frans bouwer op 10 in de zomer..maar waar hoor je soms geen muziek uit de "gewone" huizen als je lekker in je tuin zit ...
    De bewoners waren wel erg op hun zelf..*wat ik eigenlijk best logisch vind als je bijna met de nek word aangekeken* ..maar groeten altijd netjes als je ze tegen kwam
    Heb eerst ook getwijfeld..maar het huis was zo leuk...en achteraf dus geen spijt gehad...
    Als je echt twijfelt gewoon een klein buurtonderzoekje...en je zal hopelijk zien dat het eigenlijk wel mee kan vallen..

    in ieder geval gefeliciteerd met je huisje/appartementje:D!
     
  6. Maud77

    Maud77 Fanatiek lid

    Aug 27, 2007
    2,193
    0
    0
    Maastricht
    Ik woon 3 huizen naast het kamp.
    En ik moet zeggen,nooit last van.
    Het is een heel net kampje,met nette bewoners en lekkere muziek hahaha!
    Niet op alle kampjes wordt drugs verbouwd of in gestolen goederen gehandeld.
    De media maken het altijd wat erger dan het is...
     
  7. Champy

    Champy Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    2,533
    0
    0
    N.V.T.
    Wow.... Babylover: Ik ben dus asociaal en onvriendelijk! En zonder dat je me kent, kan jij dat vertellen... Ik zou er niet je beroep van maken, verdien je weinig!;)

    Gelukkig zijn er heel veel mensen hier, die wel inzien dat er tussen een "kamper" en een "burger" weinig tot geen verschil is en dat rotte appels overal te vinden zijn!

    Helaas kan ik niet ontkennen dat een woonwagenkamp vaak een slechte naam heeft, maar lang niet alle kampen zijn zo! Maar dat moet je zelf onderzoeken of je last ervan hebt.
    Ik moet wel zeggen, ze houden wel allemaal van muziek hahaha!

    Gefeliciteerd met je woning! En als je vlak bij ons zou wonen, zou ik je uitnodigen voor een kop koffie! Alleen wel schoenen uit...:p (En Nee, er ligt geen plastic op mijn bank!)

    ps: Mocht er nog iemand wat willen weten, kunnen je jullie Pb-en!
     
  8. Champy

    Champy Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    2,533
    0
    0
    N.V.T.
    Inderdaad meid! Hier is het net zo!:D
     
  9. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief


    ik heb geen huis gekocht daar in de buurt maar wel zin in koffie hoor!:D
     
  10. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Soms zit er idd niks op. Behalve iets groters huren, maar hier zijn de wachtlijsten voor een woning met 2 of 3 slaapkamers al bijna 6 of 7 jaar. Gewoon heeeeeeeel hard duimen dat de woningen nog een beetje stijgen in waarde.

    Spannend hoor, kopen. Wij hebben vorig jaar ons eerste huis gekocht. Gelukkig zijn de eengezinswoningen hier niet zo heel erg duur. Heb er nog geen moment spijt van gehad.

    En gefeliciteerd met de uitbreiding natuurlijk!
     

Share This Page