Nou ook hier zal ik me ff melden. De dag was 24 oktober...maasr helaas van het weekend ongesteld geworden. Nu is de NOD datum 9 nov.
Ik klets ook graag mee! We gaan deze maand proberen voor een tweede kindje. Vind het weer net zo spannend als de eerste keer.
Leuk onderwerp ter discussie! 1) mag je overal borstvoeding geven? 2) tot welke leeftijd? Ben een docu aan het kijken over britse vrouwen. Die mogen overal bv geven,zelfs in de supermarkt. En vooral,de eerste vrouw gaf haar 2.5 jarige tweeling nog bv (soms zelfs 20 keer per dag). De tweede vrouw gaf haar 4 jarig zoontje nog bv en ging nu haar 18 maanden oude adoptiedochtertje nog bv geven. En de laatste vrouw voor de reclame geeft haar 8 jarig dochtertje nog bv. Na de reclame komt er ook nog een vrouw die zelfs haar man bv geeft... En nu een vrouw die haar schoonzoon en kleindochter bv heeft gegeven
MMM is afkorting voor Medische Malle Molen...voor mensen die in het ziekenhuis lopen of andere hulp nodig hebben bij het zwanger worden
ik kon dus niet meer slapen... heb nogmaals een testje gedaan... deze keer van etos zelf... nu is die licht positief ben aan het wachten op men vriend om te zien wat die zegt. ik denk dat ik straks ineens een bloedtest laat doen wat moet normaal morgen werken maar werk met chemicaliën dus een mens wil wel zeker zijn. 8)
Oh mijn god! Dit is echt teveel voor mij op de vroege ochtend Ik heb er nog nooit over nagedacht hoelang ik bv wil geven. Zou het wel willen probern. Maar zeer zeker geen 8 jaar! Mijn vriend laat ik maar helemaal buiten beschouwing
@ Petatje: Spannend!!!! Ik duim voor je dat het raak is! @ Hier: temp weer 35.9, is die thermometer kapot ofzo?????
jeetje ik wil wel borstvoeding geven, maar toch zeker niet in de supermarkt en al zeker geen 8 jaar lang of zelfs niet aan mijn man.
@Petatje: Naar mijn mening is een positieve test....positief! Hoe dun het streepje ook mag zijn. Dus volgens mij kan ik je wel een voorzichtig gefeliciteerdje toesturen .
@BV: aan je schoonzoon????? ieuwwwwwwwwwwwwww! Volgens mij wordt die band dan wel erg close he, haha.
Goede morgen dames! Ff reactie op gisteren: Nope niets meer gehoord. Hij is maandagavond wel online geweest op msn. Maar heeft me niet meer aangesproken. Ook geen berichtje meer gestuurd. Niet eens mijn profiel bekeken. Dus hij bekijkt het zichzelf maar 10 keer! Zo, en nu ga ik alles eerst eens doorlezen.