door die schrikaktie zaten mijn schouders en nek dus ook helemaal vast. (tenminste de rechterkant) die heeft de fysio dus helemaal losgemasseerd. maar oh wat deed dat een pijn zeg! haha, Mr. Utrecht mag me iig wel een massage geven zaterdag Ik kan op het moment trouwens ook niet lang achter de pc zitten. Ik heb pijnstillers ingenomen, maar heb nog steeds absurd veel pijn. Moet oefeningen doen. Maar als ik die doe ga ik dus echt door de grond van de pijn. Tranen springen me dan gewoon in mijn ogen.
hij wilde me wat dingen in Utrecht laten zien waar hij graag komt. Maar ik zal dus veel moeten rusten helaas. Ik ben vandaag even de stad hier in geweest, maar langer dan een half uur lopen ging dus niet he. Baal hier echt van
ik moet huiswerk maken maar zp is veeeeeeeel leuker en dus had ik van beg een half uur gekregen om nog te zpen en dan moest ik huiswerk maken maar ja ik ben uiteraard vergeten wanneer dat half uur in is gegaan
Oke ik heb wel door dat ik hier echt ff elke dag moet lezen en mee babbelen...gezellig !! Want ik lag een stukkie achter.
Ik klok voor vandag hier uit. Dus je zult zelf even de tijd moetne bijhouden. Ga Jong kijken. Fijne avond dames. Zethu veel plezier met je date. Was een dezer dagen toch??
@Sammie88: was zeker een heeeeeeeeeeeeeleboel om bij te lezen, maar je moet er wat voor over hebben he om gezellie mee te kunnen forummen. @Mahicary: Heel goed je best blijven doen . Wat een rotkeuze zeg. Ik denk dat ik hetzelfde zou denken als jou, maar als ik er als neutraal persoon tegenaan kijk....om nou met een hevige rugpijn tijdens je zwangerschap te zitten? Is dat wel wat je wilt? Dan kun je niet optimaal genieten van je zwangerschap. Tja, ik weet dat het makkelijker gezegd dan gedaan is, maar ik zou er wel even goed over nadenken. Succes ermee in ieder geval. @Mammie69: oeh!! Dat wordt klussen vanaaf en morgen! @Blackeyedgirl: mag ik ook BEG zeggen , is wel zo makkelijk en een heel stuk korter . Dus je hebt je dag vandaag niet . Wij beuren je wel op hoor! @Kubus: Dus aankomend weekend ga je weer aan de slag. Wij gaan er lekker een lang weekend tussenuit. Naar Center Parcs, heb er echt heel veel zin in. En zo te zien heb je toch een erg regelmatige cyclus? Je ovulatie is dan toch 14 dagen voor je nieuwe NOD? Maar ik snap dan ook helemaal niks van dat tempen, hihi. @Lynette: oh, jij al bijna op de helft! Hoe voel je je? @Einneh: Geen internet??? Ik zou gek worden! (ben maar een beetje verslaafd ). @Brenjomi: JEUHHHHHHHHHHHHHHH!!!! Ik zou alvast zeggen...klus erop los meid ! @Susan27: wel fijn dat je je eisprong zo goed voelt, weet je in ieder geval wanneer je aan de slag moet. @MK: Tja meiden, het is niet leuk om te horen, maar het komt helaas vaker voor als je denkt. Alleen word er over het algemeen niet zoveel over gepraat. Toen ik een ma had gehad hoorde ik ineens van tante's en kennissen dat ze ook een mk hadden gehad. Dat wist ik voorheen helemaal niet. Maar niet getreurd, het gaat gelukkig ook heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel vaak goed ! Eh....wat is dpo?? @Zethu: Zal vast wel een leuke date gaan worden . Ik houd de soap bij hoor, hihi. Oeh, jij ook al pijn. Hopelijk is het wel wat verminderd aankomend weekend. Hier zijn we allemaal verkouden. Mijn neus loopt en daar krijg ik weer een traanoog van . Mijn zoontje is ook snotterdesnotter verkouden en hoest veel. Gelukkig is hij wel nog goedlachs. Ik hoop dat het niet erger gaat worden. En morgen aan de klus ! en overmorgen en de dag erna.....hihi. Wat een verplichtingen he...zucht . Ik dacht eerst...ach ik wacht af en zie wel, maar nu ik weet dat we er voor gaan reken ik wel een beetje mijn ovu uit natuurlijk (zover ik dat nu al kan hoor). We zullen zien!
mja kwestie wat het is in mijn rug zijn er tot nu toe enkele opties moesten de manuele therapie en/of osteopathie niet helpen.. en dat zijn pijnkliniek of operatie.. dus ja beiden niet te combineren met zwangerschap en als ik dat bezie dan liever eerst dat 2de beebje en erna maar weer verder zien.. ma 'k heb nog wel even gewoon hopen zwanger te zijn.. vanavond nog eens wat aan doen. hihihi
ohh zo enneih , haha dat loopt toch wel uit ik denk dat ook altijd nog heel ff .. en dan ben ik zo 1,5 uur verder heb trouwens nog een testmarathon geopend op mijn verjaardag ! zou wel n heel leuk kado zijn